כתב נושא: באיזה מדינה אתם רוצים לחיות?  (נקרא 5891 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הפטריוט

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
באיזה מדינה אתם רוצים לחיות?
« ב- : נובמבר 15, 2008, 23:42:49 »
שלום פורום הימין האמיתי ולחיים בן פסח,
אני חדש פה ואני רציתי לדעת משהו.
אני עכשיו בכיתה י"א והתחלתי ללמוד על גישות שונות של מדינה יהודית.
איזה סוג של מדינה אתם רוצים?
מדינת הלכה?
מדינה מסורתית?
מדינת כל אזרחיה? (מצאתי איפה לשאול אה חח)

יש עוד כמה גישות, אז תרגישו חופשי גם לציין גישות שלא רשומות פה.
אני אישית רוצה מדינה מסורתית כמו שעכשיו יש פה, אני אוהב דמוקרטיה.

מעניין אותי מה "הימין האמיתי" רוצה, ובעיקר מה חיים בן פסח רוצה...
באחד מהסרטונים שלו, הוא ציין שהוא לא אוהב דמוקרטיה, האם אפשר לדעת למה? ומה הוא רוצה במקום?

לפני שתתנפלו עליי "שמאלני שמאלני", אני באמת רוצה לציין שאמנם אני לא ימיני כמוכם, אבל אני גם לא שמאלני קיצוני.
אני למשל כן חושב שיגאל עמיר צריך לשבת בכלא, הרי הוא בכל זאת רצח מישהו, אבל זה לא אומר שאני הייתי הולך אחרי רבין בעיניים עצומות, אני גם הייתי בן שלוש כשהוא נרצח כך שאני לא יודע בדיוק מה הוא עשה, אגב אשמח להסבר למה הייתה השנאה העזה כלפיו...

דיון נעים :)
« עריכה אחרונה: נובמבר 23, 2008, 09:11:45 על ידי גור-אריה »

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
« להגיב #1 ב- : נובמבר 15, 2008, 23:47:03 »
אישית, ודאי שאני מעוניין במדינת הלכה שעוד תגיע בעז"ה בבוא גואל בב"א.
אבל בפורום הזה ישנו רוב חברים חילוני מסורתי ואני מעריך שהם לא ירצו לחיות במדינה שכזו.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • קוה אל ה', חזק ואמץ ליבך וקוה אל ה'
« להגיב #2 ב- : נובמבר 16, 2008, 00:13:53 »
השאלה היא, אם תהיה כאן מדינת הלכה, איך יהיה הדין במדינה לפי מה שכתוב בתורה?
קשה לי לראות שכל הרבנים הראשיים יקפו את עצמם ואת דעותיהם על שאר אזרחי המדינה,
כל עוד לא יבוא המשיח אני בתור אדם דתי מתנגד למדינת הלכה!

נראה לי שקוראים למדינה שהייתי רוצה,
מדינת לאום.

מה זה מדינה מסורתית?
ערבי טוב זה ערבי עם עט!!!
"ברוך אתה ה' המעריב ערבים" (;

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 16, 2008, 01:10:38 »
מדינת הלכה?
מדינה מסורתית?

באחד מהסרטונים שלו, הוא ציין שהוא לא אוהב דמוקרטיה, האם אפשר לדעת למה? ומה הוא רוצה במקום?

לפני שתתנפלו עליי "שמאלני שמאלני", אני באמת רוצה לציין שאמנם אני לא ימיני כמוכם, אבל אני גם לא שמאלני קיצוני.
אני למשל כן חושב שיגאל עמיר צריך לשבת בכלא, הרי הוא בכל זאת רצח מישהו, אבל זה לא אומר שאני הייתי הולך אחרי רבין בעיניים עצומות, אני גם הייתי בן שלוש כשהוא נרצח כך שאני לא יודע בדיוק מה הוא עשה, אגב אשמח להסבר למה הייתה השנאה העזה כלפיו...

בס''ד

ברוך הבא לפורום.
המטרה שלי ושל כל יהודי אמוני היא מדינת תורה. ("מדינת הלכה" זה מונח של השמאל הקיצוני האנטישמי שמשתלט על ארץ ישראל כעת.)
אני רוצה מלך, סנהדרין, בית המקדש ושהחוקה של המדינה תהיה התורה שבכתב והתורה שבעל פה. זוהי מטרתי וזהו חלומי.
אבל לצערי הרב, רוב העם לא מוכן לקבל דבר כזה עכשיו. לכן אי אפשר לכפות על הרוב.
אז מה נעשה אם בע''ה נהיה אנו בשלטון?
א. יהיה חינוך יהודי לכל ילד יהודי. כמו שמלמדים היום מדע, היסטוריה, חשבון וכו', גם היו מלמדים לכל ילד יהודי תורה, תלמוד, הלכה וכו'. הילדים לא היו חייבים להפוך לשומרי מצוות אם לא ירצו, אבל הם כן היו חייבים ללמוד ולדעת כמו שהם חייבים ללמוד ולדעת עוד נושאים. והמורים והמורות בנושאים האלה - יהדות, תורה, מצוות, תלמוד וכו' - המורים והמורות היו שומרי מצוות. ככה, הילדים והוריהם היו יכולים להחליט בעצמם אם לחזור בתשובה אם לאו, אך לפחות הם היו יודעים מהי יהדות אמיתית.
ב. היו גם בג''ץ וגם סנהדרין. הסנהדרין הייתה מכרעת בכל ענייני דת, אמונה ומסורת. הבג''ץ היה המכריע בעניינים אחרים. אבל היינו מחליפים את כל שופטי הבג''ץ כי הם שמאלניים קיצוניים. במקומם היו שופטים נאמנים לעם ישראל וארץ ישראל.
ג. גם היה חינוך יהודי עם ערכים יהודיים בצה''ל. והיינו מחליפים את כל האלופים והקצינים השמאלניים. במקומם היו אלופים וקצינים נאמנים לעם ישראל וארץ ישראל.
ד. התשקורת הבולשביקית הייתה הופכת לתקשורת יהודית שהיא נאמנה לעם ישראל וארץ ישראל.
ה. היינו מפסיקים את כל ההטבות שניתנות כעת לערבים בארץ ישראל, והיינו מציעים להם להגר מארץ ישראל לצמיתות תמורת פיצויים הוגנים.
ו. היינו מחזירים את הבטחון לעם ישראל. אנו מבטיחים להפסיק את הטרור הערבי בתוך ארץ ישראל.
ויש הרבה דברים אחרים שהיינו עושים ותוכל ללמוד מה הם מהסרטונים שלנו ומהאשכולות בפורום.
אתה לא חייב להסכים עם כל דבר כאן כדי להצטרף לפורום.
שוב ברוך הבא!
« עריכה אחרונה: נובמבר 16, 2008, 01:18:25 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #4 ב- : נובמבר 16, 2008, 01:28:47 »
מדינת הלכה?
מדינה מסורתית?

בס''ד

הסרטון הבא יתן לך מושג ראשוני על אופי שטיפת-המוח במערכת הליכלוך(חינוך) השמאלנית ציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י שהיא אנטי-יהודית במהותה .וכמובן הוא דן בקביעת הפולחן שסובב על הריגת רבין לעומת ההשתקה של רצח יהודים ימניים אמיתיים רבים הי''ד בידי האוייב הערבי הנאצי יש''ו ובני בריתו אנשי שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי וסוכניהם שהם הימין-המזוייף שר''י שנועד להטעות את בעלי הדעות ה ''מתונות '' שעברו את שלב '' עירעור התודעה הראשוני '' במסגרת שטיפת המוח התשקורתית ההמונית  .

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2019754

נשמח מאד אם תגיב לסרטון ותחווה דעתך גם כאן , ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

שבוע טוב
                                                                                          הגולה בארץ  :)

בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק הפטריוט

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 16, 2008, 16:11:00 »
תודה לכולם על התגובות.
בתגובה לחבר ששאל מה זאת מדינה מסורתית אני מצטט:

ציטוט
מדינה מסורתית (מדינת לאום יהודית תרבותית) -
מהות: המדינה - במהותה - היא חילונית ודמוקרטית. המדינה תשלב בחוקיה ובסמלים ערכים היסטוריים, תרבותיים, דתיים יהודיים - ובלבד שאין בהם משום סתירה מהותית לערכי הדמקורטיה.
יחס - "יהודיות" ודמוקטריה: המדינה היא קודם כל - ובעיקר - דנטקאעה יעחטהעצ, ורק אחר כך היא "יהודית".
ציונית?: כן
התנגשות בין ערכים: ערכי הדמוקרטיה גוברים על ערכי היהדות - למעט במקרים עקרוניים ביות שמבחינת הדתיים הם "ייהרג ובל יעבור".
מאפיינים מעשיים:
  • חוק השבות
  • חוק המעמד
  • יטקען הקשטרען חסנחען, חינוך
  • חוק נישואין וגירושין
קבוצה חברתית: חלוניים ומסורתיים - ליכוד, עבודה ומפלגות המרכז

חיים בן פסח, כמה שאלות לי אליך.
א) למה אתה קורא לשמאל הקיצוני אנטישמי? הם הרי יהודים ואין אפשרות שהם אנטישמים, הרי זאת שנאה עצמי. אולי הם דוגלים ברעיון שלדעתך מצביע על "העדפת" עם אחר על פני העם היהודי אבל נראה לי לא ראוי שתקרא להם אנטישמים.
ב) למה אתם מתכוונים כשאתם אומרים שהתקשרות היא בולשביקית? לא הבנתי את זה.

עוד שאלה קצת כללית, בכפתור שמתנתקים מהאתר למעלה רשום "התנתקות", אולי תשנו את זה למשהו בעל קונוטציה קצת יותר חיובית? ;)

מנותק פטריוט

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 16, 2008, 16:39:44 »
ברוך הבא

רק שלא נסתבך עם הכינויים עכשיו :-)

מנותק הפטריוט

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 16, 2008, 17:01:42 »
ברוך הבא

רק שלא נסתבך עם הכינויים עכשיו :-)
סליחה, לא ראיתי שיש עוד משתמש בשם הזה!
אני אחליף :)

מנותק 2shpatz

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • קוה אל ה', חזק ואמץ ליבך וקוה אל ה'
« להגיב #8 ב- : נובמבר 16, 2008, 17:19:04 »

עוד שאלה קצת כללית, בכפתור שמתנתקים מהאתר למעלה רשום "התנתקות", אולי תשנו את זה למשהו בעל קונוטציה קצת יותר חיובית? ;)

חחח...

זה בסדר שישאר, ככה אף אחד לא ילחץ עליו...
ערבי טוב זה ערבי עם עט!!!
"ברוך אתה ה' המעריב ערבים" (;

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 16, 2008, 22:07:55 »
מדינה מסורתית חס וחלילה מדינת הלכה אנחנו נהפוך להיות כמו איראן יש"ו

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #10 ב- : נובמבר 16, 2008, 23:31:27 »
מדינה מסורתית חס וחלילה מדינת הלכה אנחנו נהפוך להיות כמו איראן יש"ו
רק עם הלכה ננצח את כולם!
אהבת ישראל באה מהתורה!
כולנו חייבים למלא את כל הוראות התורה ככל שניתן, וכולנו נשלם על כך!
ואנחנו כבר משלמים אחי!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 17, 2008, 00:45:34 »
אני לא יודע אם אני הייתי רוצה לוותר על הדמוקרטיה, אבל אף פעם לא חייתי בלי זה לכן אני יכול לומר שמדינת הלכה זה דבר רע
הייתי מאוד רוצה לנסות ואם תיהיה אפשרות להפוך את מדינת ישראל למדינת הלכה אני אסכים!
אני לא פוסל את האפשרות הזאתי...
בקשר לשאלתך על רבין, זה לא שאנחנו בעד רצח, בתורה כתוב "אל תרצח" אבל פה הוא לא רצח את רבין אלא גאל אותנו ממנו
ומפנטזיות השלום שלו!
אתה יודע איך רבין היה קורא לאלה שהיו נרצחים בפיגועים ולחיילים שהיו נרצחים בידי המחבלים הערבים הנאצים? --"קורבנות השלום", היית רוצה שחלילה מישהו מהמשפחה שלך היה נרצח באותה תקופה וראש הממשלה במקום לנקום את דמו היה קורא לו"קורבן שלום" ומעביר את זה לסדר היום כאילו לא קרה שום דבר??? ממש לא נראה לי, הבעיה שאנשים לא חושבים על זה ככה! והאבסורד שחיילנו הי"ד שרצחו תביעות האצבע של רבין היו על הנשק הזה!! זה נשק שנמסר לערבים בהסכם אוסלו!!!!!!
ובקשר לכל הפולחן אישיות שיש על רבין, אני נגד לגמרי! אני לא הולך לטקסים שלו ואני לא רואה תוכניות עליו כי זה לא מעניין אותי
יש הבדל בין להזכיר את שמו של רבין ולהזכיר את המורשת שלו- מורשת תבוסתנית ועלובה!
חוץ מזה נגיד וכבר מזכירים אותו כי זה רצח פוליטי... מדוע לא מזכירים את רחבעם זאבי? מדוע לא מזכירים את הרב כהנא?
זה לא רצח פוליטי?
במה רבין היה יותר טוב מהם??
אני ישמח אם תענה לי על זה ואני עוד יותר אשמח אם תשנה את עמדתך בנושא!

מנותק הפטריוט

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : נובמבר 17, 2008, 14:38:11 »
ציטוט
"חוץ מזה נגיד וכבר מזכירים אותו כי זה רצח פוליטי... מדוע לא מזכירים את רחבעם זאבי? מדוע לא מזכירים את הרב כהנא?
זה לא רצח פוליטי?
במה רבין היה יותר טוב מהם??
אני ישמח אם תענה לי על זה ואני עוד יותר אשמח אם תשנה את עמדתך בנושא!
אני לא אמרתי שרבין היה יותר טוב מהם. אין לי מושג למה לא עושים יום זכרון ממלכתי לזכר רחבעם זאבי.
בקשר לרב מאיר כהנא, אני משער שזה בגלל שכאשר הוא נרצח הוא לא היה חבר בממשלה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : נובמבר 18, 2008, 10:36:56 »
אני לא אמרתי שרבין היה יותר טוב מהם. אין לי מושג למה לא עושים יום זכרון ממלכתי לזכר רחבעם זאבי.
בקשר לרב מאיר כהנא, אני משער שזה בגלל שכאשר הוא נרצח הוא לא היה חבר בממשלה.

זה גם אחד הסיבות שהוא נרצח, חברי הכנסת ידעו שבבחירות הקרובות הרב כהנא ינצח בגדול והם הרגישו מאויימים
אז הם עשו מאמץ בשביל להוציא אותו ואת תנועתו מהחוק בגלל שהיא "גזענית" ולצערינו הם הצילחו לעשות זאת...
אם הוא היה שר אז היו לו שומרי ראש גם בארה"ב ואז הוא לא היה נרצח.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
וגנדי הי"ד לא רצה שומרים?
« להגיב #14 ב- : נובמבר 18, 2008, 12:29:18 »
בס"ד

מה הרב כהנא הי"ד חשב על רחבעם זאבי הי"ד?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
וגנדי הי"ד לא רצה שומרים?
« להגיב #15 ב- : נובמבר 18, 2008, 13:08:06 »
בס"ד

מה הרב כהנא הי"ד חשב על רחבעם זאבי הי"ד?
הוא לא יצא  נגדו כפי שזכור לי אבל לא תמך בו מצד  שני.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : נובמבר 18, 2008, 20:41:04 »
רק עם הלכה ננצח את כולם!
אהבת ישראל באה מהתורה!
כולנו חייבים למלא את כל הוראות התורה ככל שניתן, וכולנו נשלם על כך!
ואנחנו כבר משלמים אחי!

מדינת הלכה יכולה להיות מצוינת רק אם אנשים כמו חיים ינהלו אותה ולא אידיוטים מושחטים כמו עובדיה יוסף

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : נובמבר 18, 2008, 22:55:35 »
מדינת הלכה יכולה להיות מצוינת רק אם אנשים כמו חיים ינהלו אותה ולא אידיוטים מושחטים כמו עובדיה יוסף

קח בחשבון שהתקשורת אוהבת להציג אותו בצורה מזלזלת,לא תמיד הדברים נראים כמו שהם.אני לא בא לדבר לטובתו,ולא לרעתו.
אבל בכל זאת,הוא רב גדול בעיני הרבה אנשים.אפשר לשמור על קצת כבוד.זו הדיעה שלי לפחות.
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק הפטריוט

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : נובמבר 19, 2008, 16:04:03 »
זה גם אחד הסיבות שהוא נרצח, חברי הכנסת ידעו שבבחירות הקרובות הרב כהנא ינצח בגדול והם הרגישו מאויימים
אז הם עשו מאמץ בשביל להוציא אותו ואת תנועתו מהחוק בגלל שהיא "גזענית" ולצערינו הם הצילחו לעשות זאת...
אם הוא היה שר אז היו לו שומרי ראש גם בארה"ב ואז הוא לא היה נרצח.
אני מבין למה הוציאו את תנועת כ"ך מחוץ לחוק ואני נוטה אפילו להסכים לזה. תנועת כ"ך דיברה מפורשות כנגד הדמוקרטיה וזה לא ייתכן במדינה דמוקרטית...

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #19 ב- : נובמבר 19, 2008, 22:54:13 »
אני מבין למה הוציאו את תנועת כ"ך מחוץ לחוק ואני נוטה אפילו להסכים לזה. תנועת כ"ך דיברה מפורשות כנגד הדמוקרטיה וזה לא ייתכן במדינה דמוקרטית...

בס''ד

הדמוקראטי'ה איננה אלא כיסוי לשלטון אנטי-יהודי מרושע שהקריב את אחיו בהפקירו אותם לתאי הגאזים בידי בני-בריתום של מנהיגיו הם הם ראשי הנאצים יש''ו , חוקי ה''דמוקראט'ה '' הינם כאין וכאפס לגבי אותם ממשיכי הנהגת הרשע האנטי-יהודית שנולדה מתוך העם היהודי עוד בתקופת ''ההשכלה'' או יותר נכון '' תקופת הסיכלות '' !! אנו נביא כאן מספר קישורים בכדי להוכיח לכולכם באיזו '' דמוקראטי'ה '' מדובר ומיהם העומדים מאחורי'ה ומנהלים אותה כ '' תיאטרון בובות '' שההצגה היא '' דמוקראטי'ה '' והבובות שמשתתפות בה אינן מודעות מטבע הדברים לעובדה שזוהי הצגה ותו לא , ואך ורק אלה המתבוננים באותו תיאטרון מבחוץ נהנים מההצגה ומלגלגים על הדמויות !! אנא קיראו בעיון את המסמכים הללו שצונזרו מזה ארבעים שנים בידי שלטון הרשע ה '' דמוקראטי'' שר''י , וכן אתם מוזמנים ליצפות בסרט החוקר את שורשי אותם יהודונים ואותם הוגי-דעות ואפיקורוסים יש''ו שהביאו את הישות האנטי-יהודית הרוצחת הזו  יש''ו  לעולם  !!

http://www.f2h.co.il/878765

http://rotter.net/forum/relg/8623.shtml

והאמ-ת והשלו-ם אהבו ! ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)

בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #20 ב- : נובמבר 20, 2008, 06:55:53 »
בס''ד

ברוך הבא לפורום.
המטרה שלי ושל כל יהודי אמוני היא מדינת תורה. ("מדינת הלכה" זה מונח של השמאל הקיצוני האנטישמי שמשתלט על ארץ ישראל כעת.)
אני רוצה מלך, סנהדרין, בית המקדש ושהחוקה של המדינה תהיה התורה שבכתב והתורה שבעל פה. זוהי מטרתי וזהו חלומי.
אבל לצערי הרב, רוב העם לא מוכן לקבל דבר כזה עכשיו. לכן אי אפשר לכפות על הרוב.
אז מה נעשה אם בע''ה נהיה אנו בשלטון?
א. יהיה חינוך יהודי לכל ילד יהודי. כמו שמלמדים היום מדע, היסטוריה, חשבון וכו', גם היו מלמדים לכל ילד יהודי תורה, תלמוד, הלכה וכו'. הילדים לא היו חייבים להפוך לשומרי מצוות אם לא ירצו, אבל הם כן היו חייבים ללמוד ולדעת כמו שהם חייבים ללמוד ולדעת עוד נושאים. והמורים והמורות בנושאים האלה - יהדות, תורה, מצוות, תלמוד וכו' - המורים והמורות היו שומרי מצוות. ככה, הילדים והוריהם היו יכולים להחליט בעצמם אם לחזור בתשובה אם לאו, אך לפחות הם היו יודעים מהי יהדות אמיתית.
ב. היו גם בג''ץ וגם סנהדרין. הסנהדרין הייתה מכרעת בכל ענייני דת, אמונה ומסורת. הבג''ץ היה המכריע בעניינים אחרים. אבל היינו מחליפים את כל שופטי הבג''ץ כי הם שמאלניים קיצוניים. במקומם היו שופטים נאמנים לעם ישראל וארץ ישראל.
ג. גם היה חינוך יהודי עם ערכים יהודיים בצה''ל. והיינו מחליפים את כל האלופים והקצינים השמאלניים. במקומם היו אלופים וקצינים נאמנים לעם ישראל וארץ ישראל.
ד. התשקורת הבולשביקית הייתה הופכת לתקשורת יהודית שהיא נאמנה לעם ישראל וארץ ישראל.
ה. היינו מפסיקים את כל ההטבות שניתנות כעת לערבים בארץ ישראל, והיינו מציעים להם להגר מארץ ישראל לצמיתות תמורת פיצויים הוגנים.
ו. היינו מחזירים את הבטחון לעם ישראל. אנו מבטיחים להפסיק את הטרור הערבי בתוך ארץ ישראל.
ויש הרבה דברים אחרים שהיינו עושים ותוכל ללמוד מה הם מהסרטונים שלנו ומהאשכולות בפורום.
אתה לא חייב להסכים עם כל דבר כאן כדי להצטרף לפורום.
שוב ברוך הבא!

בס"ד

ישר כח!  תשובה מאלפת.  במהרה בימינו אמן.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #21 ב- : נובמבר 20, 2008, 07:11:40 »
בס"ד

המצע של מפלגת כ"ך היה התורה, ובניגוד למפלגות "דתיות" אחרות, מפלגת כ"ך לא הסכימה לשום פשרות ולא השתתפה במשחקים פוליטיים.  אגב, ביהדות כבר יש דמוקרטיה---שלטון הרוב---ליהודים.  גדולי הדור שישבו בסנהדרין, ושייצגו זרמים שונים בחשיבה תורנית, היו מצביעים כדי להכריע בנושאי הלכה שונים.  הבעיה שיש לנו היא לא עם דמוקרטיה כמושג מופשט, אלא עם דמוקרטיה נוסח המערב, ויישומה במדינה היהודית, שכן זה דורש מתן זכויות פוליטיות לערבים, כולל האפשרות להפוך לרוב ולשנות את צביונה היהודי של המדינה למדינה מוסלמית, ואותנו למיעוט יהודי.  דמוקרטיה נוסח המערב ומדינה יהודית מנוגדים זה לזה ומבטלים זה את זה.  כמובן שהמחנה השמאלני האנטי-יהודי מעדיף להקריב את היהדות כדי לשמר את ה"דמוקרטיה" (לעג לרש) הנוכחית, תוך התעלמות התאבדותית מהתוצאה הסופית---שואה שניה, הפעם על ארץ הקודש, ר"ל.  הם מעדיפים להיות דמוקרטים מתים מאשר יהודים חיים.  השנאה שלהם ליהדות חזקה יותר מהרצון שלהם לחיות, הרצון לשרוד!  לא יאומן.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
« להגיב #22 ב- : נובמבר 20, 2008, 15:49:37 »
ההיתי רוצה מדינת לאום...
לפי מה שהבנתי מדבריו של חיים בן פסח הוא רוצה מדינה כמו איראן (??)
החזון שלי הוא מדינה דמוקרטית ליהודים עם הבדל דת וגזע...
ובקשר לחינוך יהודי לכל ילד יהודי?
ההיתי מוריד את הבגרות חובה בגמרא לנוער הדתי...
גמרא זה לא דבר שצריך לעשות עליו בגרוטת אלא ללמוד מרצון או לא ללמוד בכלל, אנחנו לא אינקוויזיטורים...
חוץ מזה בטח עם הימין הדתי הקיצוני היה עולה לשלטון הוא היה אוסר את הנסיעה בשבת ואוסר על צעירים לנסוע למזרח הרחוק...
זאת טיבעה של מדינת הלכה, ללא דמוקרטיה, ללא זכויות הפרט וללא אהבה אמיתית לבורא עולם...
כשתיהיה פה מדינת הלכה זה יהיה בבוק המשיח ואז ממילא כל העולם כבר יראה אחרת...

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #23 ב- : נובמבר 20, 2008, 18:45:02 »
ציטוט
ההיתי רוצה מדינת לאום...
מי שמםריד בין ערכים יהודים ללאום היהודי נותן לערבים לגיטמציה וחוקיות להילחם על א"י.
לאומיות בלי ערכים יהודים מסוכנת הרבה יותר מערבים ושמלאנים.
ראינו זאת ע"י הימין בארץ כגון מנחם בגין,אריאל שרון וביבי נתניהו ואפשר להרחיב  על זה הרבה.
ציטוט
לפי מה שהבנתי מדבריו של חיים בן פסח הוא רוצה מדינה כמו איראן (??)
מה קשור מדינת הלכה לאיראן? אמרה מטופשת של הישראלי ההמוצע.
ציטוט
החזון שלי הוא מדינה דמוקרטית ליהודים עם הבדל דת וגזע...
זו מחלה שהיהודים חולים בה כרגע זה לא יכול להיות כזה דבר-דמוקרטיה היסוד שלה היא שוויון ואם מישהו מנסה לשנות את היסוד שלא להבדיל בין דת גזע ולאום זו לא דמוקרטיה אלא סילוף. תביט שניה על התמונה שלך בצד.
מגילת העצמאות לוקה בסיכוזרפניה-כיום מדינה ישראל היא מידנה גזענית  בגלל שהיא דמוקרטית.
ציטוט
ובקשר לחינוך יהודי לכל ילד יהודי?
אף אחד לא כופה על אף אחד יהודי ילמד כל דבר כמו שהוא ילמד לשון,ספרות ושאר המקצועות.
ציטוט
ההיתי מוריד את הבגרות חובה בגמרא לנוער הדתי...
גמרא זה לא דבר שצריך לעשות עליו בגרוטת אלא ללמוד מרצון או לא ללמוד בכלל, אנחנו לא אינקוויזיטורים...
מה שבעצם אתה אומר שכל אחד יכול לבחור מה שהוא רוצה?
אם אני לא ארצה ללמוד מתמטיקה אני לא כי זה לא בא מרצון,אם כל אחד יקבע מה החינוך הטוב בשבילו אז יסרור בלאגאן שלם.
כמו שלומדים מקצועות חול כך ילמדו גם מקוצועות כמו גמרא.
ציטוט
חוץ מזה בטח עם הימין הדתי הקיצוני היה עולה לשלטון הוא היה אוסר את הנסיעה בשבת ואוסר על צעירים לנסוע למזרח הרחוק...
היית חייב להזכיר את המזרח אולי קצת אני מבין את הראש שלך-הודו,סמים קלים,מסיבות בתור עצה אישית מכל הלב בתור צא מהסרט!
ועוד שאלה מה זה קיצוני? מי מגדיר מה היא קיצוניות?
כיום אסור ליישב את א"י ומונעים מיהודים להיות יהודים.
ציטוט
זאת טיבעה של מדינת הלכה, ללא דמוקרטיה, ללא זכויות הפרט וללא אהבה אמיתית לבורא עולם...
כשתיהיה פה מדינת הלכה זה יהיה בבוק המשיח ואז ממילא כל העולם כבר יראה אחרת...
אתה בכלל יודע מה היא מדינת הלכה?  אהה שכחתי איראן זו מדינת הלכה בשבילך -תפתח את השכל ואל תהיה צר מוחין לא מתאים לאחד כמוך שמתיימר להיות ליברל ודמוקרט.
דמוקרטיה היא כישלון שרואים את ההשלכות שלה בעולם המערבי,הדמורטיה היא עוד כלי כדי לשלוט על האנשים בצורה המונית ולא בכח הזרוע.
לא רק בדמוקרטיה יש בחופש,למרות שבדמוקרטיה אין חופש אלא אזיקים שנראים כחופש.
החופש שלי לא מוגדר כמו החופש שלך והגבול שלי לא מוגדר כמו הגבול שלך אז מה הוא גבול ומה זה חופש?
בתור שקורא לעצמו מרקסיסט היית אמור להריח שדמוקרטיה זה דבר מלוכלך.  
אחי עצה אישית תתעורר מהמרד הנעורים שאתה נמצא בו,זה טוב להיות מרדני אבל רק זמנית.
« עריכה אחרונה: נובמבר 20, 2008, 18:51:17 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
« להגיב #24 ב- : נובמבר 20, 2008, 23:52:07 »
מי שמםריד בין ערכים יהודים ללאום היהודי נותן לערבים לגיטמציה וחוקיות להילחם על א"י.
לאומיות בלי ערכים יהודים מסוכנת הרבה יותר מערבים ושמלאנים.
ראינו זאת ע"י הימין בארץ כגון מנחם בגין,אריאל שרון וביבי נתניהו ואפשר להרחיב  על זה הרבה.מה קשור מדינת הלכה לאיראן? אמרה מטופשת של הישראלי ההמוצע.זו מחלה שהיהודים חולים בה כרגע זה לא יכול להיות כזה דבר-דמוקרטיה היסוד שלה היא שוויון ואם מישהו מנסה לשנות את היסוד שלא להבדיל בין דת גזע ולאום זו לא דמוקרטיה אלא סילוף. תביט שניה על התמונה שלך בצד.
מגילת העצמאות לוקה בסיכוזרפניה-כיום מדינה ישראל היא מידנה גזענית  בגלל שהיא דמוקרטית.אף אחד לא כופה על אף אחד יהודי ילמד כל דבר כמו שהוא ילמד לשון,ספרות ושאר המקצועות.מה שבעצם אתה אומר שכל אחד יכול לבחור מה שהוא רוצה?
אם אני לא ארצה ללמוד מתמטיקה אני לא כי זה לא בא מרצון,אם כל אחד יקבע מה החינוך הטוב בשבילו אז יסרור בלאגאן שלם.
כמו שלומדים מקצועות חול כך ילמדו גם מקוצועות כמו גמרא.היית חייב להזכיר את המזרח אולי קצת אני מבין את הראש שלך-הודו,סמים קלים,מסיבות בתור עצה אישית מכל הלב בתור צא מהסרט!
ועוד שאלה מה זה קיצוני? מי מגדיר מה היא קיצוניות?
כיום אסור ליישב את א"י ומונעים מיהודים להיות יהודים.אתה בכלל יודע מה היא מדינת הלכה?  אהה שכחתי איראן זו מדינת הלכה בשבילך -תפתח את השכל ואל תהיה צר מוחין לא מתאים לאחד כמוך שמתיימר להיות ליברל ודמוקרט.
דמוקרטיה היא כישלון שרואים את ההשלכות שלה בעולם המערבי,הדמורטיה היא עוד כלי כדי לשלוט על האנשים בצורה המונית ולא בכח הזרוע.
לא רק בדמוקרטיה יש בחופש,למרות שבדמוקרטיה אין חופש אלא אזיקים שנראים כחופש.
החופש שלי לא מוגדר כמו החופש שלך והגבול שלי לא מוגדר כמו הגבול שלך אז מה הוא גבול ומה זה חופש?
בתור שקורא לעצמו מרקסיסט היית אמור להריח שדמוקרטיה זה דבר מלוכלך.  
אחי עצה אישית תתעורר מהמרד הנעורים שאתה נמצא בו,זה טוב להיות מרדני אבל רק זמנית.

השאיפה המרקסיסטית שלי מדברת על הכלכלה וזה כבר לא חלק מהדיון...
אז תגדיר לי מדינת הלכה אם לא מדובר במשטרת צניעות אז במה כן?
חוץ מזה שהדמוקרטיה המודרנית היא באמת דפוקה ואני בטוח שאפשר להריח את הריקבון הזה גם מהירח... כשאני מדבר על דמוקרטיה אני מדבר על הדמוקרטיה המקורית כמו ביוון העתיקה (מתיוון חח), דמוקרטיה ישירה לא ישימה היום (למרות שלדעתי משאל עם בנושאים החשובים זה דבר דפוק).
אבל דמוקרטיה זה כ''כ הרבה יותר מרק אפשרות לבחור את המועמד המועדף עלייך בבחירות, זה גם חופש הביטוי (שנדפק היום במדינה בשמות 'הסטה' ו'המרדה') וחופש דת ומדת וכו'...
 השאיפה שלי היא כרגע לדמוקרטיה במובן הפחות גרוע של המילה, הקומוניזם נכשל ולכן הדמוקרטיה עדיפה מהסיבה שברגע שכוח רב מתרכז בידיים של מספר מוגבל של אנשים הם תמיד יטו אותו לצד הרע (ראה להלן בג''ץ) אז גם רודן לא יהיה טוב לנו?
עד שיבוא המשיח (בקרוב אני מקווה) דמוקרטיה היא הרע שבמיעוטו...
ותוכיח לי אחרת...