חדשות ודיונים > ארכיון דיון כללי

***שאל את הימין האמיתי - שאלות לחיים בן פסח***

(1/2) > >>

עז77:
מדי שבוע יענה חיים בן פסח בתוכנית מיוחדת על שאלות הגולשים בפורום,
שאלות שתרצו לשאול תוכלו להפנות באשכול שבועי שייפתח כאן ויקרא "שאל את הימין האמיתי".
השאלות שיענו יהיו אך ורק השאלות שירוכזו בפורום הזה באשכול של מנהל שייקרא "שאל את הימין האמיתי".

זהו האשכול הראשון, אז אתם מוזמנים להתחיל לשאול  ;)

הערה חשובה:
על מנת להקל על חיים, וכמובן לשמור על סדר
אתם מתבקשים לא להגיב לשאלות של אחרים, או להכנס לדיונים עם גולשים אחרים.
מטרת האשכול היא אך ורק שאלות לחיים - כל הודעה אחרת תמחק על מנת להקל על חיים, תודה.

בייקר:
אני צופה בך ונהנה אבל לי מפריע השימוש המוגזם והמופרז שלך בשואה שהייתה אירוע יחודי בהיסטוריה.
6 מליון יהודים נרצחו מתוכם מליון ילדים.
אתה מכנה את הערבים נאצים.אין ספק שהערבים אויב אבל כינוי כל ערבי נאצי מוזיל את השואה.
אין ספק שהערבים רוצים בהשמדתנו אבל אין להם את היכולת כי יש לנו מדינה,צבא,נשק גרעיני.
אני שמתי לב שאתה בקיא בנושאים וידען אבל אתה משתמש בלשון בוטה וקשה גם כלפי יהודים שאינם שמאלנים אלא יריבים פוליטים.
אם מטרתך שכנוע להצביע למרזל אתה מפספס את המטרה.
אני מכיר היטב את תורתו של הרב כהנא זצ"ל וצפיתי בנועם פדרמן.
אני מזהה אצלך זעם וכעס וכשהמטרה שכנוע אתה עלול לפספס את המטרה.
כוונתי שאפשר פשוט להסביר את האידאולוגיה לחנך.
זאת רק עצה ידידותית,איש איש וסגנונו.

liorso:
חיים שלום רב.

א) בתוכניות אתה כל פעם (חוץ מפעם אחת יוצאת מן הכלל) עם כובע, האם זה סתם כי זה הנוהג אצלך או זה מתקיפות של גויים עלייך. האם עדיין ליהודי מסוכן להסתובב בר' גלי כשעל ראשו כיפה ברחובות ניו יורק ושאר ארה"ב...
האם אתה נתקף לפעמיים? אם כן זה בגלל מי שאתה או בגלל היותך יהודי?

ב) הבנתי שהליגה היתה כמו "משטרה" של היהודים... הסתובבו ברחובות של שכונות יהודיות עם נשק וכו'. אם היו יורים מהנשק לעבר אנטישמי זה היה חוקי? המשטרה של ארה"ב פעלה נגד הליגה?
מה קורה לליגה היום מצאתי אתר שלהם? אני זוכר שאמרת שהיום הם כבר לא באמת ימניים איך אנשים מחוץ השטלתו? ולמה עזבת את הליגה, האם לא יכלתם להוציא את האמת לאור לגבי פרשת רצח כהנא זצ"ל הי"ד מארגון קיים-הליגה למה היה צריך להקים אירגון חדש JTF.

ג) שאלתי אותך שאלה זאת באנגלית אבל לא ענית לי בדיוק על מה ששאלתי. שאלתי איך אנחנו יכולים לעזור בשיחרור פולארד. ענית שמדינת ישראל יכולה לשחרר את פולארד אם הממשלה תלחץ על ארה"ב זה מובן וידוע. אך אני מתכוון מה אני בתור אזרח במדינת ישראל יכול לעשות לא בתור מדינה אלא אזרח, אולי צריך להקים אירגון נוסף בנושא שהוא באמת יעשה פעולות למען פולארד. (אולי אפילו שימוש בכוח?)

דוקא_כך:
חיים שלום.

האם לדעתך כהנא היה משיח בן יוסף?

תודה,

דוקא_כך

wjw:
חיים שלום.
אני מאוד אוהב לשמוע את התוכניות שלך ולומד מהן הרבה...
אבל יש לי שאלה קטנה...
אתה מדבר לפעמים על הדברים שיהדות ספרד עברה ומה שיהדות רוסיה עוברת...
השאלה שלי מדוע אתה לא מדבר על כל יהדות אירופה ולא אומר את מה שהיא עברה אלא רק את הרוסים ואת יהדות המזרח..
שלא תיקח את זה כזלזול ... אני מאוד מעריך אותך ואתה עושה עבודה מצויינת!!!
שבוע טוב...

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה