כתב נושא: "הערבים צודקים בעכו; חיים בן פסח רק מסית" - סרט של שלום עכשיו  (נקרא 1985 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

זה כבר הסרט השלישי ששלום עכשיו הפיק השבוע נגדנו.
בסרט הזה, בוגדי השמאל אומרים שהיהודים הם האשמים בעכו! הערבים הנאצים מתפרעים וצועקים "מוות ליהודים!", ושלום עכשיו כרגיל מאשים את הקורבנות היהודים.
בסרט הזה, שוב הם מפיצים שקרים נגדנו: הם אומרים שאני מציע "רצח עם" נגד הערבים והם לוקחים קטע מהסרטון שלי כשאני מבטיח שאם נהיה בשלטון, "נהרוג מחבלים ערבים ומתפרעים ערבים". אנו לא מציעים להרוג את כל הערבים, רק את המחבלים והמתפרעים שמשכנים את חיי יהודים. ליתר הערבים, נציע פיצויים כדי לעודד אותם להגר מארץ ישראל. אולם לפי בוגדי שלום עכשיו, להרוג מחבל ערבי זה כמו רצח עם.
מעניין שכשהערבים הנאצים בעכו צועקים "מוות ליהודים!", שלום עכשיו לא אומר שזו הצעה לרצח עם. ההפך: שלום עכשיו מצדיק את הערבים הנאצים האלה.
שוב אני מאמין שזה רק עוזר לנו כי הם נותנים לנו יותר פירסום.
בכל זאת, אסור להתעלם מבוגדים מרושעים שתוקעים סכין בגב של אחינו בעכו. ואותם בוגדים מנסים כעת להסית נגדנו.
לכן, כדאי לדרג את הסרטון "1", הציון הנמוך ביותר, וגם כדאי להגיב לסרטון השקרי הזה.
אך לדעתי לא כדאי לדרוש שיוטוב יסיר את הסרטון כי הסרטון עוזר לנו. ויוטוב לא יסיר את הסרטון אפילו אם נדרוש - יוטוב מעולם לא הסיר סרטונים שמאלניים ואנטישמים.
הנה הסרטון:
« עריכה אחרונה: אוקטובר 17, 2008, 11:57:50 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
חבל שאין עוד 'מסיתים' כמוך!
 :( :'( :( :'( :( :'( :( :'(
הכל לטובה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
זה סרטון דבילי שמשרת הפוך לגמרי את המטרה של השמאלנים וזה יותר טוב בשבילנו.
זה פרסום ממש טוב וגם אני לא רואה בקטעים שהם שמו את חיים בן פסח מדבר משהו לא טוב
להפך, כל הקטעים הכי טובים של חיים הם פרסמו, והם אפילו לא הורידו את כתובת האתר שלנו חח...

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
לשפוט את הבוגדים האלה!
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
נהנתי מכל רגע במיוחד מהמנגינה בהתחלה של אריק קלפטון.. :laugh:

כמה שהראש שלהם בקיר,צריך לעודד אותם עוד סרטונים,מה שהמשתמשים שלנו לא עושים הבוגדים עושים בשבילנו.
יישר כח!
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שלום עכשיו הם המסיתים!!!הרבה יהודים נפגעים רק בגלל הפה שלהם!!! >:(

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שימשיכו אם סרטוני הזבל שלהם כל סרטון שלהם נותן לנו פירסום .

מנותק InFecT[0]r

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אם תהיה משוחרר מין העתיד, הפחד לא יסרור בך,
    • כהנא צדק
סירטון ימיני דווקא, זאת אומרת, שכל מי שטיפטיפה ימני ישר  יכנס לפורום שלנו,
כהנא צדק!
סופרמוטו, תשחרר את החוליגן שבך

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מה אני יגיד לכם, יש יותר מידי תעמולה ימנית בתעמולה השמאלנית הזאת כל כך הרבה זמן.. עוד הייתי חושב שמדובר בתעמולה ימנית במסווה...,ועוד הכתובת של הפורום שלמרבה הפלא לא צונזרה...,מה שכן,דרך טובה לגרום לYOUTUBE לא להוריד את הסרטונים :)

I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כל מי שעומד מאחורי הסרטונים האלה זהו הערב רב השמאלני הנלוז שמניף בהפגנותיו את דגלי אש"פ!!!
הם ממש חלאות האנשים האלה ועומדים מאחורי כל זה הבוגדים כמו ארגון נשות ווטש,עאדאללה,גוש שלום,טלי פחימה,יונתן פולק ו"האנרכיסטים נגד הגדר" ואליהם מצטרף גם המשת"פ הנלוז מרדכי וענונו שר"י
[gif[/img]

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פחחחח עוד הם חיים בשלום של המושג הזה שנקרא "דו קיום"
[gif[/img]

מנותק אלמוג הימיני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני יודע את האמת כי אני גר פה ו100% שחיים צודק.
שום שמאלני שגר בת"א, בסביון או לא יודעע איפה לא יכול לדעת מה אנחנו עוברים.
ואני בטוח שהוא גם לא רוצה ערבים שיגורו איתו..
בכל זאת בלי קשר למהומות בעכו החיים פה סיוט הם שולטים בחצי עיר שכמעט אי אפשר להסתובב שם.
בלילות הם מסתובבים אונסים, גונבים אבל הכל מותר להם כי הם ערבים.
בת דודה שלי נתקפה 3 פעמים ואפילו שהייתה עם חבר שלה באו להם ערבים והם בעזרת השם הצליחו לברוח כי הם היום במכונית.

והינה אמש בלילה שרפו את הישיבה בוולבסון אבל אתר וואלה, מיהר לתקן שלא נטעה היה בעיה בחשמל לכן הישיבה נשרפה, אפילו שזה הם משקרים שזה לשנות עובדות.
אבל אם יהודי היה שורף בית של ערבי, או רק יגיב לו בזירקת אבן, או אפילו הגנה עצמית תמיד אנחנו אשמים.
בברכה אלמוג.

מי שרוצה לראות בגדול או לקחת לחתימתו
http://www.jup.co.il/storage/b21724f8f6.jpg