כתב נושא: הצעה לשיפוּר האמוטיקונים בַּפורום...  (נקרא 21810 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
הצעה לשיפוּר האמוטיקונים בַּפורום...
« להגיב #25 ב- : פברואר 22, 2007, 21:06:44 »
יש פה כמה סמיילים שממש מורידים את הרמה של הפורום ועושים אותו פחות מקצועי ויותר כמו הפורום השני שמדברים עליו כאן
מצד אחד יש סמיילים דבילים של ילדים קטנים כמו מדוזה וסמיילים עם פרצופים ענקים לאללה שלא קשורים בכלל לשאר הסמיילים וגם הם לא שקופים בכלל יש להם ריבוע לבן מכוער שזה ממש חובבני ולא יפה בכלל.  :(
כמו?..

תראו איזה תת רמה

:smil02: <- מה אנחנו בני 4???

:smil025: <- WTF?

:smil03: זה כבר ממש מגוחך

:smil038: לא שקוף!! איכסה

היו פה עוד כמה שאני לא מוצא כרגע שהיו פרצופים מאוד ענקים ולא קשורים לגודל של האחרים וגם עם רקע לבן לא שקוף שזה לא נראה כנו סמיילים אבל כמו תמונה

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #26 ב- : פברואר 22, 2007, 21:12:42 »
יש פה כמה סמיילים שממש מורידים את הרמה של הפורום ועושים אותו פחות מקצועי ויותר כמו הפורום השני שמדברים עליו כאן
מצד אחד יש סמיילים דבילים של ילדים קטנים כמו מדוזה וסמיילים עם פרצופים ענקים לאללה שלא קשורים בכלל לשאר הסמיילים וגם הם לא שקופים בכלל יש להם ריבוע לבן מכוער שזה ממש חובבני ולא יפה בכלל.  :(
כמו?..

תראו איזה תת רמה

היו פה עוד כמה שאני לא מוצא כרגע שהיו פרצופים מאוד ענקים ולא קשורים לגודל של האחרים וגם עם רקע לבן לא שקוף שזה לא נראה כנו סמיילים אבל כמו תמונה
אלה באמת לא הכי מתאימים אתה צודק.
יש פה עוד כמה שלא מתאימים אני ינסה לעשות משהו בנידון.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #27 ב- : פברואר 22, 2007, 21:13:29 »
מה אתם עושים צחוק? מה אתם מיתעסקים בשטויות האלה..

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #28 ב- : פברואר 22, 2007, 21:14:01 »
מה אתם עושים צחוק? מה אתם מיתעסקים בשטויות האלה..
השאלה היא הפוכה למה שמו את השטויות הללו.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : פברואר 22, 2007, 21:42:17 »
כמו?..

תראו איזה תת רמה

בקטנה... מה זה חשוב?
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #30 ב- : פברואר 22, 2007, 22:00:22 »
כמו?..

תראו איזה תת רמה

בקטנה... מה זה חשוב?
אין בהם צורך זה ילדותי הוא צודק.
יגאל=גואל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : פברואר 22, 2007, 22:02:10 »
לא נורא...
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #32 ב- : פברואר 22, 2007, 22:23:28 »
לא נורא...
זה כן נורא אנשים צריכים לקחת אותנו ביותר רצינות ושרואים דברים כאלה בהתחלה זה מערער את הכול.
יגאל=גואל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #33 ב- : פברואר 22, 2007, 22:31:02 »
לא נורא...
זה כן נורא אנשים צריכים לקחת אותנו ביותר רצינות ושרואים דברים כאלה בהתחלה זה מערער את הכול.

אתה חושב שאנשים באמת שוטים לפי זה? אנחנו יותר מקצועים מהפורום של רוני וזה קולטים על ההתחלה אין לנו פרסומות וכו'... אבל אם אתה אומר שאנשים שמגיעים לפה לראשונה באמת מסתכלים על זה אז אני מסכים איתך.
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #34 ב- : פברואר 22, 2007, 22:40:17 »
לא נורא...

אתה חושב שאנשים באמת שוטים לפי זה? אנחנו יותר מקצועים מהפורום של רוני וזה קולטים על ההתחלה אין לנו פרסומות וכו'... אבל אם אתה אומר שאנשים שמגיעים לפה לראשונה באמת מסתכלים על זה אז אני מסכים איתך.
מי שבא לפה ונרשם פעם ראשונה זה לא אני ואתה שיודעים מה הולך פה זה אני שנכנסים בודקים רואים ולפעמים מגלים דברים שאנחנו חושבים שהם שוליים בעיינינו אבל בעייני אחרים בכלל לא.
הפורום של רוני חינמי שמים להם פרסומות שם שולטים להם על המערכת.
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
« להגיב #35 ב- : פברואר 22, 2007, 22:57:43 »
באמת כדאי להפטר מהמדוזה, הארייה והארנב...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #36 ב- : פברואר 22, 2007, 23:08:39 »
באמת כדאי להפטר מהמדוזה, הארייה והארנב...
גם תחשבו רגע באיזה מצב צריכים לשים סמיילי כזה?..
יגאל=גואל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : פברואר 22, 2007, 23:30:35 »
מי שעשה את זה ממש לא מקצועי אם זה עז אז זה מפתיע אותי כי זה לא מתאים לו

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #38 ב- : פברואר 22, 2007, 23:31:41 »
לא עז לא קשור לזה.
על כל מקרה ננסה לשנות כי לי אין את האפשרות.
יגאל=גואל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : פברואר 22, 2007, 23:35:19 »
מרגישים שהוא חסר כאן   :(

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #40 ב- : פברואר 22, 2007, 23:37:19 »
מרגישים שהוא חסר כאן   :(
כן הוא תרם כל כך הרבה שעכשיו שהוא לא פה כמה ימים זה ממש חיסרון...
אני כבר מתגעגע לראות למטה במחוברים:
עז77
יגאל=גואל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : פברואר 22, 2007, 23:45:41 »
למה הוא עזב?????? בגלל רוני?!

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : פברואר 22, 2007, 23:59:59 »
מה סימבה ממלך האריות קשור לפורום הימין האמיתי?

אבל תאכלס רוב הסמיילים השימושיים כבר מופיעים בסרגל ועל השאר לוחצים "עוד"..לא נראה לי בכלל שמישהו יטרח להסתכל מה יש שם

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : פברואר 23, 2007, 00:03:35 »
לא נורא...

מי שבא לפה ונרשם פעם ראשונה זה לא אני ואתה שיודעים מה הולך פה זה אני שנכנסים בודקים רואים ולפעמים מגלים דברים שאנחנו חושבים שהם שוליים בעיינינו אבל בעייני אחרים בכלל לא.
הפורום של רוני חינמי שמים להם פרסומות שם שולטים להם על המערכת.

אל תהיו שליליים.
כנסו לפורום נק"י תראו איזה מכועררר
50% מהאשכולות שפותחים שם אין להם תגובות בכלל
זה שהפורום שלנו נהיה "משפחתי" זה לא מוריד את הרמה שלו
« עריכה אחרונה: פברואר 23, 2007, 00:04:56 על ידי MiSs_DAnIeL »

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #44 ב- : פברואר 23, 2007, 06:52:32 »
אני לא מבין על מה המהוּמה. רִגשונים לא מנמיכים אלא מעלים רמה של פורום.
נ-ק-ו-ד-ה. תפקידם של רִגשונים הוּא לְדַמוֹת באופן וירטואלי מצבי-רוח הלקוחים מִן המציאוּת, והם תורמים תרומה משמעותית לשיפוּר הצורה הוויזוּאלית ה"שטוחה", החד-מֵמדית, ה"קרה" וה"קפואה" השולטת בפורום. גם תמונות הן סוג של רִגשונים. יחד, הם מהווים בנק של אוצר-ביטוּיים רִגשי יותר, מופשט יותר, ולכן קולע יותר מִן השׂפה הוורבּאלית-המילוּלית הרגילה. ככל שהבנק הזה עשיר יותר - כך טוב יותר. מטרתוֹ של בנק-הרִגשונים הפנימי בַּפורום הוא פשוט לשמש מקור זמין ונגיש יותר עבוּר הגולשים, כדי לחסוך מהם את הצורך לצאת כל פעם מהפורום בשביל להעלות אחדים "מִבּחוּץ".

מי שלא רוצה להשתמש ברִגשון מסויים - לא חייב להשתמש בו. אבל להגיד שעצם הופעת רִגשון מסויים מורידה את הרמה של פורום - זה ממש הבל-הבלים וּשטוּת גמוּרה! ככל שיש יותר רִגשונים- כך השׂפה הרִגשׁית העומדת "זמינה" לִרשוּת הגולש יותר עשירה, יותר אותנטית, יותר מלאה. ככל שיש יותר רגשונים זמינים בַּפורום - הפורום יותר חי, יותר מעורר עִניין, יותר אינטראקטיבי, יותר חוּשי. מעבר לכך (וזאת תוספת-בונוס) - ככל שיש יותר רִגשונים בַּפורום, הפורום גם ויזוּאלית יותר יפה לעין, יותר מהודר, יותר צבעוני ויותר מושׁך- בעיקר לגבי גולשים חדשים.

על רִגשונים טובים - יש לומר תמיד כן ירבּוּ. כל רִגשוֹן שקיים בַּפורום, אפוא, אם משתמשים בו בַּמקום הנכון וּבָרגע המתאים- הופך את הפורום ליותר אינטראקטיבי, מרענן, פועל על יותר חושים והרבה יותר אפקטיבי מִבּחינת יכולות-הביטוי.

נכון, לא צריך להשתמש באייקון מסויים "סתם", דולפין בוי. רק אם יש סיבה. איך יכול להתקשר אייקון של "אריה" לתוכן-דיוּן בפורום הימין האמיתי אתה שואל? וּבכן, בשלל דרכים וצוּרות!:

אתה יכול לשבץ אותו נֹאמר בהקשר של העיר ירושלים, כשאתה מדבּר על העיר ירושלים ורוצה להדגיש את חוזקהּ ואת מעמדהּ ה"מלכוּתי" כְּנִמשׁל ל"אריה" שהוא מלך-החיוֹת. לא בִּכדי האריה הוא הסמל של עיר-הבירה שלנוּ.

אתה יכול נֹאמר לשבץ אותו כשאתה רוצה לומר משהו שקשוּר בשבט יהודה, שגם אותו האריה מסמל.

אתה יכול גם לשבץ אותו כשאתה רוצה לשבּח איזה גיבור יהודי - הנִמשׁל או המדומה ל"אריה" (ואז במקום להשתמש בַּמילה המפורשׁת אתה משבץ את התמונה - וזה מוסיף המוֹן ונִראה יפה יותר), וכו'. אתה יודע לאיזה עולם דימוּיים ואסוציאציוֹת עשׁיר מִתקשׁר המושׂג "אריה"?? :) תחשוב על תכונותיו, על כל מה שהוא מסמל ואוגד בתוכו..
"אריה" יכול להיות קשור באינסוף דרכים לתכנים הנדונים בַּפורום! :) תפעיל קצת את הדימיון, דולפי.. תאמין לי, אם יש מישהו כאן שהדימיון שלו מסוגל באמת לִשׁבּוֹר שׂיאים, זה ללא ספק אתה! (בקיצוּר, נִראה לי שאנחנוּ בַּסוף עוד נִלמד מִמך איך להשתמש ברִגשונים כמו שצריך.. ;))

דבר נוסף: שוּם רִגשון ששובץ כאן אינו נושא בחובו דבר-הסתה או כל תוכן בלתי-חוקי, כך שאני באמת לא רואה איך אייקון תמים של ארנב או פיל או שפן בארסנל-האייקונים יכול להפריע או להזיק למישהו. סה"כ מי שלא רוצה - שלא ישתמש. אבל זאת לא סיבה לפסול אייקון או למנוע ממי שכּן רוצה להשתמש בו - לעשׂות כּן.

אגב, הרשת מלאה באייקונים כאלה בכל פורום שמכבד את עצמו. וּככל שהאייקונים בפורום רבּים יותר, יפים יותר, צבעוניים, ססגוניים, ייחודיים, אטרקטיביים, מושכים את העין - הם מקור של גאווה לַפורום. הפורומים השונים "מִתחרים" זה בזה של מי הרִגשונים היותר יפים.

הרִגשונים גם "קורצים" יותר לַמִשתמש החדש שבא לבקר בפורום בַּפעם הראשונה (וממש לא "מרתיעים" אותו או "גורמים לו לפקפק ברצינוּתנוּ" או כל דבר אחר, כהנא צדק. :) ממש לא! להיפך)- הם "מזמינים" אותו! הם ממלאים תפקיד חשוב כדי "לקרב" אותנו אליו, כדי להפוך את הפורום ליותר "ידידותי" בעיני הַמִשתמש הֶחדש, התוהה :-\. וזה ממש כּן עִניין של מה-בכך בפורום כמו שלנו..

לדעתי גולשים חדשים שיראו את הרִגשונים החדשים פה יעריכו את הפורום יותר. הפורום יהיה בעיניהם הרבה יותר "רציני" בעליל, "נחשב", "מִתקדם", ולא פליק-פלאק מאיזה שרת מחתרתי סהרורי באמריקה.. העושר והרבגוניוּת שיש בו כעת - הן מִבחינת צורוֹת-הביטוי הרִגשיוֹת והן מִבחינת האסתטיקה - רק ישׂחקוּ לטובתנוּ, ויעידוּ עליו בהתאמה כעל פורום מִתקדם ולא בוסְרי, כעל פורום אנושי ולא מפחיד, כעל פורום ריאליסטי ולא מרוחק, כעל פורום שחיים בו אנשים שהם גם רצינים מאד אבל גם בני-אדם שאוהבים לצחוק, לכייף, לעשות חיים - כמו כולם, שיש להם ערכים ועקרונות, המאבק על ארץ-ישראל, דיונים כלליים, שולחן ערוך, חדשות בארץ וּבעולם, ו...כּן, יש להם גם, פורום "מה שבראש" :-).

ודבר אחרון:

- אמנם הלכתי כּמוֹ פְרָאיֵיר לתוּר במשך קצת יותר מִשלושה שבועות רצופים אחרי כל ספריוֹת-הרִגשונים הקיימוֹת בּרחבי-הרשׁת כדי להשׂיג וּלהביא לנו את הרִגשונים הכי טובים, הכי איכותיים, הכי מושקעים והכי מעניינים שיש;

- אמנם סקרתי ביסודיוּת מאגר אחרי מאגר, עברתי ספרייה-ספרייה, הפכתי כל אייקון; בודדתי, בחנתי, בדקתי, דקדקתי, הִשוויתי לאייקונים אחרים בעלי אותו מבּע כדי לבחור את ההכי טוב, לפעמים גם מִבּין מאוֹת אפשרויות שונות של אייקונים דומים- עד שהִגעתי לברירה הסופית ולִכלל החלטה. העבודה גזלה ממני שעות מרובות במהלך לילות שלמים;

- אמנם אחרי הניפוי והבחירה גם הִשקעתי זמן כדי לתת לָרִגשונים הנִבחרים שמוֹת עבריים (תוויוֹת-טקסט), כי לחלֶק מהם היוּ שׁמוֹת באנגלית ורציתי שבשביל הפורום העברי שלנו - יהיוּ להם גם שׁמוֹת עבריים (המתחיל במִצווה אומרים לוֹ: גְמוֹר! :P), אבל בַּסוף יצא שעבדתי חינם וכל הרִגשונים כּאן שוּבּצוּ ממילא ללא שוּם תוויוֹת-טקסט (אבל אני לא מהמתלוננים. אני שׂמח שֶׁמה שיש יש, וזה יותר טוב מִמה שהיה קודם, ותודה לאל);

- אמנם גם טרחתי וּמיינתי אח-כך את כל הרִגשונים לפי נושאים, שגם זה התבּרר בּדיעבד כהשקעת-חינם, כי ממילא כולם "נִזרקוּ" לחלון של ה"[עוד]" ללא הסיווּג הנושאִי שעשׂיתי;

- אמנם בַּסוף כּמוּת הרִגשׁוֹנים שהוּכנסה לַפורום הייתה אפילו לא רבע מהכּמוּת שאספתי וששלחתי להאלקשי (ואין לאף-אחד מושג אילוּ דברים טובים ו"תותחיים" פיספסנו.. באמת..! :'( חבל...) אבל שוּב, אין לי טענוֹת. מה שיש יש, וזה יותר טוב מִמה שהיה קודם, וְ- תודה לאל;

- אמנם אני לא מחכה לאיזו מחוות-תודה כי יש אנשים פה בַּפורום שכמוּת ההשקעה שלהם לוקחת את ההשקעה הזאת שלי בכיס הקטן..

אבל :smil016: הדבר האחרון שאני מצפה לשמוע אחרי כל זה, זה היערות משפילות וּפוגעות בּסִגנון:

ציטוט

או -

ציטוט
תראו איזה תת רמה

<- מה אנחנו בני 4???

<- WTF?

זה כבר ממש מגוחך

לא שקוף!! איכסה

>:( שלא נדבר על זה שמי שכתב את זה בטח אפילו לא הטריח עצמו לקרוא את כל השִרשוּר לפני ש"נִכנס" לֶשׂיחה. אחרת הוא היה אמוּר לדעת למשל מי עומד מאחורי היוזמה וההשקעה (כמי שגם פתח את השרשור מִלכתחילה). זה המינימום שבַּמינימום, לא? בושה!

אם יש משהו שאני ממש לא סובל, זה אנשים שכּל הזמן מלינים על "המצב הגרוּע" וטוענים על אלה שמנסים לשפרוֹ שהם "לא עושים את זה מספיק טוב" כּביכול, בו-בזמן שהם עצמם לא מזיזים את הישבן שלהם מילימטר למען הקהילה ולא עושים דבר בנדוֹן; בִּמקוֹם לברך וּלפרגן לפחוֹת לאלה שכּן עושׂים או מנסים לעשׂות..

חוסר-הפירגוּן הכל-כך "ישׂראלי" הזה עושׂה לי בחילה. הזִילוּת, "הזִלזוּל בנקל" הזה כלפי אדם שהחליט לקוּם ולעשות, להשקיע זמן יקר ולתרוֹם מרצוֹנוֹ הטוב למען הקהילה - בין היתר גם למען אותו בחוּר גס-רוּח שמזלזל עכשיו באותה השקעה בּהנפת-יד, מעבר לכך שזה פוגע וּמעליב באופן אישי, זה גם מצער כִּפליים לפגוש מולך את ה"פנים המכוערים" של החברה הישׂראלית.

אני יודע שרוב חברי הפורום קורצו מהחומר ה"נאיבי" לכאורה שעוד מאמין שהקרבה היא לא מילה גסה וש"פראייריזם" אינו קיים בַּלקסיקוֹן שלהם (ואני הקטן שבּיניכם). אשר-על-כן, אנא, המציאוּ את השיטה הנכונה שלא יקרה מצב שחבר שמַשקיע יזכּה ליחס כזה. זה לא ראוּי, בטח לא בְּפורום שמניף בגאוֹן את דגל העשׂייה והמלאכה ושחורט עליו באותיוֹת של קידוּש-לבנה את המוּנח "הקרבה".
« עריכה אחרונה: פברואר 23, 2007, 07:37:57 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #45 ב- : פברואר 23, 2007, 12:25:55 »
לפני שאתם מדברים תראו אים הם ניראים.
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
« להגיב #46 ב- : פברואר 23, 2007, 15:15:12 »
"גם בשן וגם גלעד" אני דווקא מאוד אהבתי את האמוטיקונים החדשים - ואני מתכוון לסמיילים... המדוזה, האריה והארגנב באמת מיותרים אבל זה לא עד כדי כך נורא. כל הכבוד לך על היוזמה של שינוי האמוטיקונים  ;).

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #47 ב- : פברואר 23, 2007, 15:17:59 »
תחשבו ברצינות למה הם קשורים:
 :smil09: :smil033: :smil017:
יגאל=גואל

עז77

• אורח
« להגיב #48 ב- : פברואר 23, 2007, 15:19:40 »

אולי יש לכם משהו יפה להציע במקום, ואני אוסיף?  :)

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #49 ב- : פברואר 23, 2007, 15:20:08 »

אולי יש לכם משהו יפה להציע במקום, ואני אוסיף?  :)
יש המון וקודם להוריד אחרי זה להוסיף ;D
יגאל=גואל