כתב נושא: דעה אישית שלי, לתשומת ליבכם.  (נקרא 5441 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
דעה אישית שלי, לתשומת ליבכם.
« ב- : אוקטובר 15, 2008, 04:19:59 »
לפי דעתי הפורום שלנו מידרדר...
בזמן האחרון שאני נכנס לפורום אני רואה כל הזמן אשכולות חדשים שנפתחים בלי שום קשר לשום דבר ובתוך האשכולות תגובות דביליות של ילדים בני 12
שרק רושמים" מוות לערבים מוות לערבים, בואו **** (תרשו לי לצנזר) אותם בואו נהרוג אותם...
אני לא רוצה לנקוב בשמות של מי שרושם את כל הדברים האלה.
המנהלים אפילו כבר לא משתתפים בדיונים בפורום מרוב שהנושאים פה אינפנטילים ובלי שום קשר למציאות.
בחייאת כל אחד שרושם פה הודעה שייקח בחשבון שמישהו אחר אמור לקרוא את ההודעה!!
יש לנו המון כניסות של אנשים שלא רשומים לפורום שמסתכלים ובורחים מפה כי הם רואים את הרמת כתיבה!
מה אנחנו פורום של אוהדי בית"ר??
חלאס!!
פעם שהייתי נכנס לפורום הייתי לומד מאנשים אחרים הייתי משכיל מלקרוא תגובות הייתי מתווכח עם אנשים!
אל תשכחו שזה פורום גם דתי, אז את הקללות שלכם תשאירו ברחוב שאתם יושבים עם חברים שלכם בשכונה ואל תביאו את זה לפה ! זה לא מכובד
וזה ממש לא מוסיף לדיון!
אני בטוח שכל אחד שקורא את מה שרשמתי יודע אם אני מתכוון אליו או לא.
אז אנא לצומת ליבכם!
תודה רבה!!

נ.ב.
א.ק הוא בן אדם מאוד מאוד חכם וכל פעם החוכמה שלו הפתיעה אותי מחדש...
חוץ מזה שהדיעות שלנו בכיוון אחר משלו אנחנו יכולים ללמוד ממנו הרבה!
אז לכל אלה שרושמים לו כל הזמן "לך מפה " ערבי נאצי"  וכל זה- תתביישו.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 15, 2008, 19:50:51 על ידי גור-אריה »

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
דעה אישית שלי, לצומת ליבכם.
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 15, 2008, 12:00:27 »
לקלל את האויב זה בסדר אבל באמת חבל שהמנהלים כבר לא משתתפים בדיונים... :o

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 15, 2008, 12:29:14 »
לא הייתי יכול לנסח את זה יותר טוב יחיאל, מסכים אתך במאה אחוז.
הסתה זולה,משמעותה להיות כמו החמאסניקים בעזה.אין בזה הגיון,ואין לזה עתיד.
מאחר והאיום הדמוגרפי הוא סכנה אמיתית,ומאחר והרבה מהדברים בפורום הם נכונים,אני
לא מבין למה תמיד צריך לצעוק אותם בקללות ובשפה זולה ומתלהמת,למה אי אפשר לפנות לשכל הישר של האדם ?
ותעשו לי טובה כבר,תפסיקו להציג כל פעיל שמאל בתור משתף פעולה עם האוייב,זה לא נכון! (אני לא מדבר על השמאל הקיצוני האמיתי )
אומנם לדעתי הדרכים שלהם שגויות,אבל לא זה לא אומר בהכרח שהם משתפים פעולה עם האוייב.וזה לא אומר שהם לא רוצים מה שכולנו
רוצים,שקט,שלווה,ופרנסה טובה.(ואפילו יהדות בלב ובנשמה,תתפלאו לשמוע).קצת אובייקטיביות ריבונו של עולם !

עוד משהו,בשיא הרצינות,תפסיקו להתייחס לחיים כאילו הוא ראש ממשלה הבא,ותפסיקו להתייחס לתנועת הימין האמיתי היא כאילו אוטוטו היא עולה לשלטון.
זה נראה לא מציאותי ומגוחך בעיני כל אורח שיכנס לפורום.

הייתי שמח לראות פורום ימני אמיתי גדול ופעיל,ללא דברי הסתה זולה,וללא קללות מיותרות.

« עריכה אחרונה: אוקטובר 15, 2008, 12:48:33 על ידי David_27 »
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 15, 2008, 13:31:24 »
 א.ק. מתקיף אישית שלא תשכחו איזה המלצה הוא נתן לחיים (לקפוץ מבניין או משו) וכולכם הספקתם לשכוח, אנלא מדבר על מנת משכל אבל בכל פעם שהוא בכה על התקפות אישיות הוא לא שם לב שהוא שעורר את הפרובוקציה.
נו ובטח יחיאל אחרי ההודעה המלקקת שלו לכל החברים איך לא תדבר אליו כאל שה תמים, כבר שכחת מה הוא עולל?

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 15, 2008, 14:36:46 »
א.ק. מתקיף אישית שלא תשכחו איזה המלצה הוא נתן לחיים (לקפוץ מבניין או משו) וכולכם הספקתם לשכוח, אנלא מדבר על מנת משכל אבל בכל פעם שהוא בכה על התקפות אישיות הוא לא שם לב שהוא שעורר את הפרובוקציה.
נו ובטח יחיאל אחרי ההודעה המלקקת שלו לכל החברים איך לא תדבר אליו כאל שה תמים, כבר שכחת מה הוא עולל?
אתה לא אדון עולם, אתה לא סנהדרין ובוודאי שאתה לא איזשהו שופט, אתה אל תשפוט אחרים - תמיד, אבל תמיד בראש ובראשונה תשפוט את עצמך!
יחיאל, לא מלקק לאף אדם, במיוחד לא לאנשים כמו א.ק. אתה חושב שרק בגלל איזשהי הודעה הוא ישכח את מעלליו של א.ק.?
סייג לחכמה - שתיקה.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 15, 2008, 14:45:04 »
שמע אדון גבר,
 א.ק הוא זה שליקק, אנלא שופט אני מציג עובדות שאתם הספקתם לשכוח.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 15, 2008, 14:50:15 »
שמע אדון גבר,
 א.ק הוא זה שליקק, אנלא שופט אני מציג עובדות שאתם הספקתם לשכוח.
ליקק או לא ליקק, כלל לא אכפת לי המטרה שלך בהודעה הייתה לערער את סמכותו של יחיאל.
"איך לא תדבר אליו כאל שה תמים, שכחת מהו עולל?"

"נ.ב.
א.ק הוא בן אדם מאוד מאוד חכם וכל פעם החוכמה שלו הפתיעה אותי מחדש...
חוץ מזה שהדיעות שלנו בכיוון אחר משלו אנחנו יכולים ללמוד ממנו הרבה!
אז לכל אלה שרושמים לו כל הזמן "לך מפה " ערבי נאצי"  וכל זה- תתביישו."

אני לא רואה פה שום התרפסות מלפני א.ק., אדרבא הוא מבקש בקשה לא לקרוא לו בשמות גנאי.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 15, 2008, 14:57:19 »
עזוב בוא לא נמשיך בכזה דבר מטופש אחי.
(עריכה)
בכל מקרה אני חייב להראות לכם נושא מהפורום תגובה של א.ק ושל חיים לדבריו.http://hayamin.org/forum/index.php/topic,15887.0.html
« עריכה אחרונה: אוקטובר 15, 2008, 15:17:58 על ידי צדק »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 15, 2008, 16:02:18 »
צדק, מה בדיוק "עוללתי"
רק כך תודה רבה אחי על ההגנה!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : אוקטובר 15, 2008, 16:23:32 »
דוד27 אני ממש מסכים עם מה שאמרת!

מנותק צהוב בדם

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אוקטובר 15, 2008, 17:03:28 »
מה הבעיה שלך עם אוהדי בית''ר? >:(
'' למות או ליכבוש את ההר ''

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #11 ב- : אוקטובר 15, 2008, 17:13:11 »
לא אתה עוללת יחיאל...
א.ק. עולל ומספיק שתלחץ על הקישור ותיזכר באשכול הזה כדי להבין זו רק תמצית.
רק תראה שהתגובה שלי אל האדם הזה לא שונה בכלל מזו של חיים.

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : אוקטובר 15, 2008, 18:23:40 »
אני מסכים עם יחיאל
זה מעצבן אותי לראות דיון שכל ההודעות בו הם "מוות לערבים" ודברים בסגנון
ועוד יותר מעצבן אותי "שמאלנים נאצים",כאילו מה הקשר בין נאצים לשמאלנים?
עם כבר בא לכם להעליב אותם אז תעשו את זה לפחות עם קשר ולא סתם ככה

בנוגע לא.ק אני הספקתי לראות שהוא בן אדם חכם ואינטילגנטי יותר מחצי מהפורום כאן
ואל תגידו שאני מלקק לו כי לי אין סיבה,לי הוא לא רשם כלום

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : אוקטובר 15, 2008, 19:31:25 »
מה הבעיה שלך עם אוהדי בית''ר? >:(
אין לי שום דבר נגד אוהדי בית"ר להפך אני אוהב את הקבוצה הזאתי מאוד! ואני לא ציני ואל תעשה לי פרצוץ כועס של "עבריין"
כי זה בדיוק הבעיה פה עם אוהדי בית"ר או עם האנשים בפורום LA FAMILIA שכולם שמה רק מקללים ושונאים אחד את השני
ורבים כל הזמן, אני לא נרשמתי לפורום הזה רק בגלל הדברים האלה.
אני גם לא אוהד בית"ר דרך אגב פשוט אני לא אוהב את הלינץ' התקשורתי שביצעו באוהדים בגלל שהם ימניים ובגלל שהם נגד ערבים.
וגם חלק גדול באוכלוסייה של האוהדים הם כהניסטים  O0

מנותק DiZaSTeR

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : אוקטובר 15, 2008, 19:39:56 »
נכון בהחלט.
אנשים בפורום הזה רק מקללים בלי לקרוא את תוכן הכתבה המובאת בהודעה.
מגיבים כמו ילדים בני 12, "מוות לשמאלנים! מוות לפריקים! מוות למלשינים!",
לא מוכנים לקבל דעות של אנשים אחרים שאולי יודעים הרבה יותר ממה שאתם יודעים.
מקללים בקללות שלא קשורות אחת לשנייה כמו אידיוטים ("יא חתיכת ערבי בולשביק נאצי!", אפילו שהבולשביקים היו נגד הנאצים בזמן מלחה"ע ה2).

בגלל זה אני כמעט ולא כותב פה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : אוקטובר 15, 2008, 21:01:01 »
לא אתה עוללת יחיאל...
א.ק. עולל ומספיק שתלחץ על הקישור ותיזכר באשכול הזה כדי להבין זו רק תמצית.
רק תראה שהתגובה שלי אל האדם הזה לא שונה בכלל מזו של חיים.
אני לא צריך ללחוץ על הקישור בשביל להיזכר...
חחח אם אתה יצאת נגד א.ק בהודעה הזאת אז סימן שהבנת יפה מאוד שאני התכוונתי אלייך שאתה אחד מאותם אנשים שמורידים את הרמה של הפורום...
אני לא מלקק לא.ק, אין לי שום סיבה לעשות זאת...
אני לא מכיר אותו וגם אני לא הכי מחבב אותו אבל אני מכבד אותו ואני התרשמתי מהידע שלו ומותר לי להגיד את זה וזה לגיטימי.
וכמו שROMA אמר הוא יותר חכם מרוב האנשים פה.
אם הוא צודק בדברים שלו או לא צודק זה לא משנה, עובדה שהוא יודע איך לענות לכל דבר...
דרך אגב אני התייחסתי לא.ק שרשמתי נ.ב, זאת אומרת שזה לא היה החלק העיקרי של ההודעה ומה שרציתי להעביר לאנשים פה
אז אולי הגיע הזמן שתתייחס למה שבאמת קיוויתי שתגיע אליו ולא במשהו שכבר לא משנה, כי א.ק הוא קצת עזב את הפורום והוא לא
כותב כמו פעם אבל לפעמים הבאות שיכנסו אנשים עם דעות שונות משלנו שנדע לענות להם בצורה נורמלית ולא סתם נקלל אותם ונעשה צחוק מאיתנו
כי זה דבילי להתחיל לקלל בן אדם ולהגיד לו לעוף מהפורום רק בגלל שאין לך מה לומר לו והוא קצת ייבש אותך...
חומר למחשבה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #16 ב- : אוקטובר 15, 2008, 21:15:24 »
נכון בהחלט.
אנשים בפורום הזה רק מקללים בלי לקרוא את תוכן הכתבה המובאת בהודעה.
מגיבים כמו ילדים בני 12, "מוות לשמאלנים! מוות לפריקים! מוות למלשינים!",
לא מוכנים לקבל דעות של אנשים אחרים שאולי יודעים הרבה יותר ממה שאתם יודעים.
מקללים בקללות שלא קשורות אחת לשנייה כמו אידיוטים ("יא חתיכת ערבי בולשביק נאצי!", אפילו שהבולשביקים היו נגד הנאצים בזמן מלחה"ע ה2).

בגלל זה אני כמעט ולא כותב פה.
בס"ד

כמו כל פורום נורמלי, יש בפורום הזה חתך טיפוסי של משתמשים.  מיעוט של אנשים מבריקים ואיכותיים כמו חיים, האלקשי, איתן, נץ; רוב של משתמשים ממוצעים; ומיעוט של אנשים שמתנגדים לנו מבחינה אידאולוגית, או שיש להם קשיים בכתיבה (למשל עולים חדשים מרוסיה).  כשם שאנו רוצים שעם ישראל יהפוך לעם נורמלי (שפוי) כתנאי מקדים להפיכתנו לעם סגולה, ואנו אוהבים את כל אחינו היהודים (למעט בוגדי הערב רב), כולל היהודים ה"פשוטים", כך אנו רוצים פורום נורמלי עם משתמשים מכל השכבות, ולא פורום של אליטות.  אם אתה מחפש פורום אקסקלוסיבי שפתוח רק עבור אנשים בעלי תואר במנהל עסקים מקיימבריג', זאת לא הכתובת.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : אוקטובר 15, 2008, 22:48:52 »
בס"ד

כמו כל פורום נורמלי, יש בפורום הזה חתך טיפוסי של משתמשים.  מיעוט של אנשים מבריקים ואיכותיים כמו חיים, האלקשי, איתן, נץ; רוב של משתמשים ממוצעים; ומיעוט של אנשים שמתנגדים לנו מבחינה אידאולוגית, או שיש להם קשיים בכתיבה (למשל עולים חדשים מרוסיה).  כשם שאנו רוצים שעם ישראל יהפוך לעם נורמלי (שפוי) כתנאי מקדים להפיכתנו לעם סגולה, ואנו אוהבים את כל אחינו היהודים (למעט בוגדי הערב רב), כולל היהודים ה"פשוטים", כך אנו רוצים פורום נורמלי עם משתמשים מכל השכבות, ולא פורום של אליטות.  אם אתה מחפש פורום אקסקלוסיבי שפתוח רק עבור אנשים בעלי תואר במנהל עסקים מקיימבריג', זאת לא הכתובת.

אין קשר בין מה שאמרת לבין מה שיוצר ההודעה התכוון.לא צריך תואר מקיימבריג' בשביל להגיב כמו בן אדם.אפשר לשמור על תרבות מסויימת של דיבור,
זה לא קשור לגיל, מעמד,השכלה או מוצא.אם באמת למישהו פה יש רצון להשפיע באמת,אולי כדאי שתדאגו שרמת ההודעות יפנו לאלה שאשכרה יש להם זכות בחירה.
I would rather be a winner,then a loser,and i would rather have the entire world hate the state of Israel ,which is a winner, then love the state of Israel ,which is dead

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : אוקטובר 15, 2008, 22:49:09 »
במחילה ובכבוד

קודם כל , הנערים שאתם טוענים שהורסים את הפורום ..הם הסיבה שבגללה יש פורום כזה ...
בשבילם התנועה נוסדה , כדי לאסוף את כל היהודים הלאומיים תחת הכהניזם ,ולתת להם מנהיגות , ולקרב יהודים נבוכים לתשובות האמיתיות, לפני שציידי הנפשות של השמאל יצודו אותם ,ואם כבר צדו ,להציל אותם מהציפורניים של הערב רב  , אז תפסיקו לבלבל במח ולנסות לגרום להם רגשות אשם
הפורום הזה הוא בשבילם ,כדי שיוכלו להתבטא לצד אנשים כמוהם, להכיר חבר'ה וותיקים שיוכלו לעזור להם בשאלות הקשות שעולות ולעזור להם להתמודד עם השטיפת מח השמאלנית שהם מקבלים כל יום בבית ספר , בעיתונים, ובטמבלוויזיה וכו' .

כשצריך להעיר , אתם יכולים להעיר , אבל לא צריך לתקוף אותם
לפי מה שאני מבין א.ק מסתבר אמר כמה שטויות שעיצבנו פה אנשים ולכן כועסים עליו , לא צריך להתייחס אליו בצורה כזאת , אבל בסך הכל הוא הביא את זה על עצמו לפי מה שאני מבין , כך שאם אתם רוצים שהנערים בפורום יתחילו לדבר אליו בכבוד ... לפחות אל תאשימו אותם שהם לא בסדר. חלק מהמונחים שהם משתמשים מוגזמים , SO ? ... אז להגיד להם בשקט, חבר'ה, הוא יהודי כמונו ,  השאיפה היא לקרב כל יהודי לדרך האמת .... ואדרבה, אם שמאלני מסוים באמת בא להתווכח על האמת שלו , ואפשר להוכיח לו שהוא טועה ... זה אחלה הזדמנות , רוב השמאלנים בכלל לא רוצים לשמוע את האמת ... בטח לא להתעמת איתה .

LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : אוקטובר 16, 2008, 03:42:10 »
בס"ד

כמו שדוד אמר אין שום קשר בין מה שאמרת למה שאני והוא התכוונו, אני לא מצפה מאנשים ליהיות גאונים ואני לא שונא פה אף אחד.
אני רואה בפורום הזה פורום רציני ולא פורום של ליצנים ואני לא מצפה לרמת כתיבה של סופרים אבל כל הקללות האלה או כל הסרטים האלה שאנשים חיים בהם
שרושמים"יאללה בואו נשים חולצות של הרב כהנא ונלך לעשות הפגנה בעכו" "בואו נחתוך תערבים" "בואו נלך נתיישב בשומרון" יעני חלאס לרשום דברים שלא מתכוונים
אליהם !
היחידים שאני נתקלתי בהם בפורום שדיברו ועשו משהו אלה גור אריה ושלמה שהם הדפיסו 2500 פליירים של האתר וכל זה ופירסמו, ומהם אני מחזיק!
זה סתם כאילו אנשים מנסים לעשות רושם ולנסות ולראות מי שונא יותר ערבים וזה טפשי...
הפורום הזה הוא מלמד אותנו מה שלא מלמדים בבית ספר שזה האמת על המצב במדינה וגם אנחנו שואפים ליהיות תנועה אבל לא צריך להתייחס אלינו כבר כמפלגה שיש לה
השפעה בממשלה ולא צריך להתייחס לחיים בן פסח כראש ממשלה כי הוא לא.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : אוקטובר 16, 2008, 12:33:43 »
האמת היא שאני מסכים עם יחיאל, הפורום התמלא בהרבה תגובות שהן פשוט שטויות.
אפשר לכתוב בתגובה קצת יותר מ"מוות לערבים/בולשביקים/נאצים".
« עריכה אחרונה: אוקטובר 16, 2008, 12:35:04 על ידי oferst »

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #21 ב- : אוקטובר 16, 2008, 14:48:52 »
קצת ייבש אותי?  :laugh: wtf? לא יצא לי להתווכח איתו אף פעם, אנלא מזלזל בחוכמה שלו אבל קל להיות חכם כשאתה עומד מאחורי מחשב וכל המידע נגיש וזמין, זה אחת.
שתיים כמו שציינתי אנלא מזלזל אף לרגע בהשכלה שלו.
שלוש אם מדברים על זה שאני מוריד את רמת הפורום, אולי הגיע הזמן שפעם אחת תפנים את מה שאני כותב, אולי אני התבאטתי בצורה לא הכי נאותה אך זה היה הרבה אחרי שא.ק. החל ל"הוריד" את הפורום. ולפני שאתה מכליל אותי באלה שקיללו ואמרו לו עזוב את הפורום תבדוק את מה שאמרתי לו ותראה שלא ביקשתי ממנו לעזוב את הפורום ולא קיללתי אותו בקללות יותר גרועות מדברים כמו שנץ או חיים אמרו לו.
פיס.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #22 ב- : אוקטובר 16, 2008, 14:58:09 »
במחילה ובכבוד

קודם כל , הנערים שאתם טוענים שהורסים את הפורום ..הם הסיבה שבגללה יש פורום כזה ...
בשבילם התנועה נוסדה , כדי לאסוף את כל היהודים הלאומיים תחת הכהניזם ,ולתת להם מנהיגות , ולקרב יהודים נבוכים לתשובות האמיתיות, לפני שציידי הנפשות של השמאל יצודו אותם ,ואם כבר צדו ,להציל אותם מהציפורניים של הערב רב  , אז תפסיקו לבלבל במח ולנסות לגרום להם רגשות אשם
הפורום הזה הוא בשבילם ,כדי שיוכלו להתבטא לצד אנשים כמוהם, להכיר חבר'ה וותיקים שיוכלו לעזור להם בשאלות הקשות שעולות ולעזור להם להתמודד עם השטיפת מח השמאלנית שהם מקבלים כל יום בבית ספר , בעיתונים, ובטמבלוויזיה וכו' .

כשצריך להעיר , אתם יכולים להעיר , אבל לא צריך לתקוף אותם
לפי מה שאני מבין א.ק מסתבר אמר כמה שטויות שעיצבנו פה אנשים ולכן כועסים עליו , לא צריך להתייחס אליו בצורה כזאת , אבל בסך הכל הוא הביא את זה על עצמו לפי מה שאני מבין , כך שאם אתם רוצים שהנערים בפורום יתחילו לדבר אליו בכבוד ... לפחות אל תאשימו אותם שהם לא בסדר. חלק מהמונחים שהם משתמשים מוגזמים , SO ? ... אז להגיד להם בשקט, חבר'ה, הוא יהודי כמונו ,  השאיפה היא לקרב כל יהודי לדרך האמת .... ואדרבה, אם שמאלני מסוים באמת בא להתווכח על האמת שלו , ואפשר להוכיח לו שהוא טועה ... זה אחלה הזדמנות , רוב השמאלנים בכלל לא רוצים לשמוע את האמת ... בטח לא להתעמת איתה .

אני חושב כמוך אחי, אין להתקיף את אלה שהעירו לאדם שבא להסית ולעשות פרובוקציות במכוון ואף התקיף אישית מההודעה הראשונה שלו את מנהיג התנועה חיים בן פסח, צריך באמת להעיר להם בדרך שקטה אם הם התנהגו כל כל " לא בסדר", כי מה שאתם בעצם עושים זה יורים לעצמכם ברגל. דורשים להיות תנועה גדולה אבל לא מקבלים כל סוג של אנשים . יחיאל אתה יכול לאבד הרבה אנשים בקצב של ההתקפות הללו וכך יצא מצב שתיצא קירח מפה ומפה. כי הבחור החביב א.ק. כבר עזב ועכשיו הרבה יהודים חדשים ויותר נאמנים ופרקטיים ממנו יעזבו.
אני לא צריך אדם כמוהו בשביל להשכיל .. יש לי את נץ והאלקשי ואיתן חיים גור אריה אחים באמת הגולה בארץ אתה(יחיאל) ועוד הרבה שאומרים דברים טובים ונכונים וגם נאמנים לתנועה ולא מנסים לעורר פרובוקציות ולא משפילים ולא צבועים.
לפעמים עדיף אדם אחד פרקטי שיבוא להפגנות ויתן את הנשמה(למרות שאולי בפורום הוא מתבטא בצורה זולה)
מאשר אחד שישפוך המון ידע, אבל יקטרג על התנועה בעזרת הידע שלו וישים לנו רגליים.(במיוחד כשיש כאן הרבה יהודים ימניים טובים שמעשירים את הידע שלי יום- יום).
עם כל הכבוד לידע של האדון הנכבד , יש גבול - הוא לא יכול לקלל אישית ולתקוף וגם לצפות שנתנהג אליו בשיא הרכות.

מנותק David_27

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : אוקטובר 16, 2008, 17:02:24 »
אני חושב כמוך אחי, אין להתקיף את אלה שהעירו לאדם שבא להסית ולעשות פרובוקציות במכוון ואף התקיף אישית מההודעה הראשונה שלו את מנהיג התנועה חיים בן פסח, צריך באמת להעיר להם בדרך שקטה אם הם התנהגו כל כל " לא בסדר", כי מה שאתם בעצם עושים זה יורים לעצמכם ברגל. דורשים להיות תנועה גדולה אבל לא מקבלים כל סוג של אנשים . יחיאל אתה יכול לאבד הרבה אנשים בקצב של ההתקפות הללו וכך יצא מצב שתיצא קירח מפה ומפה. כי הבחור החביב א.ק. כבר עזב ועכשיו הרבה יהודים חדשים ויותר נאמנים ופרקטיים ממנו יעזבו.
אני לא צריך אדם כמוהו בשביל להשכיל .. יש לי את נץ והאלקשי ואיתן חיים גור אריה אחים באמת הגולה בארץ אתה(יחיאל) ועוד הרבה שאומרים דברים טובים ונכונים וגם נאמנים לתנועה ולא מנסים לעורר פרובוקציות ולא משפילים ולא צבועים.
לפעמים עדיף אדם אחד פרקטי שיבוא להפגנות ויתן את הנשמה(למרות שאולי בפורום הוא מתבטא בצורה זולה)
מאשר אחד שישפוך המון ידע, אבל יקטרג על התנועה בעזרת הידע שלו וישים לנו רגליים.(במיוחד כשיש כאן הרבה יהודים ימניים טובים שמעשירים את הידע שלי יום- יום).
עם כל הכבוד לידע של האדון הנכבד , יש גבול - הוא לא יכול לקלל אישית ולתקוף וגם לצפות שנתנהג אליו בשיא הרכות.

(אני לא מדבר על א.ק,ולא על כל הדיון שסביבו)
אני לא חושב שקיים עוד פורום (לפחות בעברית) שמדבר בצורה כל כך גלוייה על הקוראן ועל האיסלאם,בפורום הזה קיים מידע חשוב ואנשים צריכים לקרוא אותו !
אורח מזדמן שיגיע לפורום,ויראה תגובות זולות ורדודות,פשוט לא יכנס לפה יותר.ויש  בפורום הזה המון מאמרים וכתבות חשובים באמת !
למה לזרוק את כל זה לפח בשביל לרצות אנשים מתלהמים ? בשיא הרצינות,כל כך קשה לשמור על הפה ?
במשך רוב חיי (מהגיל שפיתחתי דיעה עצמאית לפחות),חשבתי שהאיסלאם היא דת של שלום,חשבתי שכל המעשים הנזיים נגד היהודים  לא נעשים בשם האיסלאם,
הדיעה שלי השתנתה ב100 % ,ביום שקניתי עותק של הקוראן בעברית,מאותו יום שהתחלתי לקרוא אותו,הבנתי שבספר הזה קיימת שנאה תהומית ליהודים.זה גרם לי להבין שדו קיום זו אשלייה,זה גרם לי להבין הרבה דברים בקשר לערבים שלא ידעתי בעבר.הבעיה שהיא שהרבה אנשים לא יודעים את זה,ולא מודעים לשנאה שמוטפת במסגדים,ולא מודעים באמת למה הולך במדינה,אנשים לא מודעים שמוכרים לנו המדינה בשביל איזה הכרה בין לאומית על הסכמי שלום מזוייפים !
היהודים במדינה לא יבינו באמת מה קורה,אם לא יהיה להם מקום אמיתי ללמוד על זה.והפורום הזה חשוב מאוד.וההודעות הסתמיות האלה יגרמו לאורחים לחשוב שמדובר בקבוצה של פנאטים שלא מבינים כלום בחיים ורק יודעים לקרקר בקול צעקות מוות לערבים.

הצעקות הקללות וההתלהמויות,משכנעות רק את אלה שכבר משוכנעים.
לא עדיף לדבר בהגיון ומתינות,ואולי לשנות כמה דיעות של אנשים על הדרך ?

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #24 ב- : אוקטובר 16, 2008, 20:09:10 »
עזיבתו של אהרון הורידה קצת את רמת הפורום :(