כתב נושא: ויכוח שלי אם ערבי,צריך עזרה בתשובה  (נקרא 1667 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק עוד כהנא חי!

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ויכוח שלי אם ערבי,צריך עזרה בתשובה
« ב- : אוקטובר 14, 2008, 13:20:17 »
איך אני עונה לערבי נאצי אימח שימו וזכרו! שמציג אותו יפה נפש אחרי שרשמתי לו מה הוא וכל הגו'קים המגעילים שאיתו עושים במדינתנו

זאת תשובתו :
ציטוט
אני אחד כזה שעונה להגדרה ערבי ישראלי
והרי תשובתי לכל הקישקוש שלך...

מותר להם לבנות ווילות ומגדלים בלי תכנון ובלי אישורי בניה.
אני גר בבית מאושר לא מגדל ולא עמאייאת מתוכנן ומאושר מ-א' ועד-ת', ולאף אחד לא מותר לבנות ללא אישור זה שהם בונים זאת המדינה שחייבת לטפל בזה

מותר להם לא לשלם ארנונה
אני משלם ארנונה כמו ילד טוב, ובית שלא אושר איך בדיוק תגבה ממנו ארנונה, וגם לא חסר מלא יהודים שלא משלמים, אני אישית מכיר כמה כאלה

מותר להם להשתלט על שטחים לא להם
לאף אחד לא מותר, תפנה למשטרה, זה שהמשטרה בארץ הם אפסים זה עניין אחר לגמרי, ושכחת שיהודים ביהודהו שומרון משתלטים על שטחים של ערבים, והחיילים עוד מגנים עליהם??

מותר להם לקבל מקופת חולים חיסונים חינם לנוסעים למכה (כשאסע לאפריקה החיסונים שלי יהיו על חשבוני)
לא שמעתי על דבר כזה, ואם הם מקבלים זה על חשבון קופ"ח, תשאל אותם למה

מותר להם שהמועצות שלהם יהיו בגירעונות של עשרות מיליוני שקלים ושאנו נשלם מכיסנו עבורם
אני גר בלוד, ואנחנו העיר עם הגירעון הכי גדול כשרק 20% מהתושבים הם ערבים... ויש מלא ערים עם גירעון ענק והם לא ערים ערביות

מותר להם להחזיק כמה נשים ועשרות ילדים על מנת לקבל עשרות אלפי ש"ח בחודש מביטוח לאומי (וכשאני אצא לפנסיה ביטוח לאומי יגיד לי שאין כסף בקופה)
אז שתדע שהחגיגה נגמרה מלפני כמה שנים, בזכות ביבי, שחתך להם אלפי שקלים, שנית גם הדתיים והחרדים קיבלו סכומים מאוד יפים

מותר להם לדרוש מכל בעל עסק בבאר- שבע פרוטקשיין.
תפנה למשטרה, ושוב פעם זה שהמשטרה אינה נלחמת בזה זה בעיה של כל המדינה, ולא רק ערבים דורשים פרוטקשין, תראה בת"א את הילדים הטובים שמשלמים עשרות אלפים למשפחות ולאירגוני הפשע

מותר להם לגנוב לחקלאים ציוד בעשרות מיליונים
משטרה כבר אמרנו???

מותר להם להזרים שפכים בכוונה תחילה כדי לזהם את מקורות המים שלנו
לאף אחד לא מותר, תעשה להם תשתית ביוב כמו בכל עיר נורמלית.... למה בערים הערביות אין על זה פיקוח ממשלתי כמו בכל עיר אחרת???

מותר להם לנהוג עם עשרות הרשעות במשאיות לא תקינות ולסכן (ולהרוג) אחרים.
שוב לאף אחד לא מותר.... משטרה כבר אמרנו?? שנית אין יהודים כאלה??? תאמין לי שלא חסר

מותר להם לדרוש ולקבל דמי אבטלה ולעבוד כל היום "בשחור"
תתלונן עליהם במשרד העבודה... שנית חצי מהמובטלים עושים את זה... כך שזה משני הצדדים

מותר להם לצדד בזמן מלחמה באויב ולהאשים אותנו בהרג (בנפילות של קטיושות עליהם)
על חופש הביטוי שמעת??? ואם יש אנשים כאלה מטומטמים הרי הקטיושות נפלו גם עליהם.....

מותר להם לא להישבע אמונים למדינה ולדגל (יש לחוקק חוק בנושא כדוגמת החוק שקיים בארה"ב)
הדגל וגם ההימנון לא מדברים אלי.... מגן דוד, נפש יהודי, ארץ ציון..... אני לא כזה אני ערבי, אומנם אני מכבד וכששרים את התקווה אני קם מתוך כבוד, כי ככה חונכתי שצריך לעשות, לכבד את הזולת. ארה"ב???? בארצות הברית יש הפרדה בין דת למדינה...... אתה בטוח שאתה רוצה לעשות את זה גם כאן??? אני כערבי אומר לך שאתה זה שתצא מופסד.

מותר להם להסיט את ההמון ולהדליק אותם נגדנו – הכל בשם הדת (וזו ההסתה המסוכנת ביותר).
אני אומר לך... אנשים כאלה צריכים להירקב בכלא... וחבל שאין עונש מוות למסיתים אלה

מותר להם ביום הכיפורים, היום הקדוש ליהודים, לעשות מהומות מתוכננות, לדרוס למוות ילדה בכפר תבור, ושנה לאחר מכן מהומות והרס רב בעיר עכו. (שום התחשבות בדת של האחר).
אין חוק שאוסר על נסיעות או עבודה או כל דבר אחר.... אין חוק כזה. אני לא נוסע, אני מכבד את השכנים שלי והמכרים שלי... אני הולך ברגל כמו כל יהודי, אז הטמבל הזה מעכו לא ידע לכבד, אין לו כבוד כלפי אחרים, אז לזרוק עליו אבנים??? עכשיו הוא כמו קדוש אצל הערבים, היו מדברים איתו על זה ועושים ממנו בנאדם קטן, אבל אנשים בחרו לזרוק עליו אבנים ולעשות ממנו קדוש. (תבין שני הצדדים טועים, הערבי שנסע מטומטם ואין לו כבוד כלפי אחרים, ואלה שזרקו אבנים פגעו בבנאדם קטן ועשו ממנו גדול)

ובנוסף – הרי הם אזרחים ולכן מותר להם לבחור לכנסת ונציגיהם מקבלים משכורות של חברי כנסת ובאותה נשימה נוסעים למדינות אויב, מלעיזים על המדינה אותה הם מייצגים והכול עובר בלי תגובה בשם חופש הביטוי...
בנוסף מותר להם להיות בכנסת ישראל ולהטיף כנגד המדינה וצה"ל.
כמו שאתה אמרת, כל עוד לא עוברים על חופש הביוטי.... זה חוקי. זה שיש כאלה שמסיתים נגד המדינה, אני אומר לך... לכלא. ואם אני אזרח של מדינה ברור במותר לי להצביע זאת נקראת דמוקרטיה.

אני שואל את עצמי אם גם במדינות ערב או מדינות אחרות היו מאפשרים להם להתנהג כך? והתשובה ברורה.
לא יודע עד כמה אתה בקיא במדינות ערב.... אבל תאמין לי הולך שם תהו ובוהו

אני הוא זה שמרגיש אזרח "סוג ב' " במדינה שלי, היחס אלי אינו שווה ליחס אותו "האזרחים" הנ"ל מקבלים ואני לפחות משתדל מאד לשמור על חוקי המדינה (יש לנו ברירה?! אם אני הייתי יורק על שוטר או מכה שוטר או בונה בנגב מבנה לא חוקי מה היה אז קורה לי?...)
אתה בטוח שאתה מרגיש סוג ב'???? מה תגיד כשערבים שחיים כמו כולם משלמים ארנונה ולא עובדים על החוק וכל מה שאתה אמרת למעלה מנסים להתקבל לעבודה ודורשים מהם רקע צבאי... וברגע שהוא אומר "אני ערבי לא עשיתי צבא" אומרים לו "ניצור איתך בקשר בייי"
ולגבי יריקות ומכות לשוטרים...... להזכיר לך מה קרה בהתנתקות.... נזרקו אבנים על שוטרים וחיילים, שפכו חומצות על שוטרים וחיילים

ואל תשכח, אני כאן הרבה יותר שנים לפניך ולפני אבא וסבא שלך.... אני כאן לפני קום המדינה. אז אני מרגיש שייכות לאדמה הזאת הרבה יותר ממך. אני מכבד את המדינה ומכבד את העם כאן. יש לי מלא חברים יהודים ומלא חברים ערבים. אני אזרח מן השורה בדיוק כמוך אם לא יותר.
ואם תרצה להציג דברים כמו שהצגת עכשיו תציג אותם משני הצדדים ולא מצד אחד!!!
תהיה צודק משני הצדדים

ויגאל עמיר את עמו!

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 14, 2008, 13:38:55 »
אני כותב תגובה. חכה בסבלנות.

מנותק יהודי הררי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 14, 2008, 14:49:34 »
אני אכתוב תגובה לתגובה ואתה רק תעתיק את זה. (מסומן בשחור)

מותר להם לבנות ווילות ומגדלים בלי תכנון ובלי אישורי בניה.
אני גר בבית מאושר לא מגדל ולא עמאייאת מתוכנן ומאושר מ-א' ועד-ת', ולאף אחד לא מותר לבנות ללא אישור זה שהם בונים זאת המדינה שחייבת לטפל בזה

לא משנה איפה אתה גר , זה לא מבטל את הפשעים הרבים של הערבים והבנייה הבלתי חוקית.

מותר להם לא לשלם ארנונה
אני משלם ארנונה כמו ילד טוב, ובית שלא אושר איך בדיוק תגבה ממנו ארנונה, וגם לא חסר מלא יהודים שלא משלמים, אני אישית מכיר כמה כאלה

עוד פעם, זה לא משנה אם אתה משלם או לא. הבעיה היא שרוב רובם של הערבים לא משלמים ארנונה, זו היא אחת הסיבות שהרשויות המקומיות של הערבים נמצאות במצב של גרעונות עצומים.
ועוד סיבה היא, שהערבים בגלל תרבות החמולה והטריבליזם הערבי, נמצאים בשחיתות שהיא חמורה פי כמה וכמה מהרשויות המקומיות של רוב המדינה. זו היא בעיה של העולם הערבי בכלל.
למשל: ראש מועצה יעדיף לקדם קרבי משפחתו ללא ניסיון והשכלה, מאשר מישהו "זר" עם יכולות מתאימות.
זה קורה בכל העולם הערבי, שנמצא בעוני מחפיר ושחיתות מטורפת. רק כמה נסיכויות במפרץ מתקדמות ברמה מערבית (מבחינה כלכלית) בגלל האזרחים המעטים, ורווחים עצומים מהנפט.
רוב העולם הערבי חי בעולם השלישי נמוך ביותר.

מותר להם להשתלט על שטחים לא להם
לאף אחד לא מותר, תפנה למשטרה, זה שהמשטרה בארץ הם אפסים זה עניין אחר לגמרי, ושכחת שיהודים ביהודהו שומרון משתלטים על שטחים של ערבים, והחיילים עוד מגנים עליהם??

זה לא מבטל את הפשעים של הערבים. המתנחלים קונים וקנו בכסף את אדמתם . לעומת זאת הערבים גונבים. כמו שמוחמד וחבריו גנבו את כל המזרח התיכון וצפון אפריקה.

מותר להם לקבל מקופת חולים חיסונים חינם לנוסעים למכה (כשאסע לאפריקה החיסונים שלי יהיו על חשבוני)
לא שמעתי על דבר כזה, ואם הם מקבלים זה על חשבון קופ"ח, תשאל אותם למה

נכון!
רק אל תתלוננו על קיפוח, כי זו היא עוד דוגמה שהיהודים פה מופלים לרעה. ואתם הערבים הגזענים מקבלים זכויות יתר!

מותר להם שהמועצות שלהם יהיו בגירעונות של עשרות מיליוני שקלים ושאנו נשלם מכיסנו עבורם
אני גר בלוד, ואנחנו העיר עם הגירעון הכי גדול כשרק 20% מהתושבים הם ערבים... ויש מלא ערים עם גירעון ענק והם לא ערים ערביות

הגבתי כבר. הערבים והשחיתות שלהם בכל העולם הערבי.

מותר להם להחזיק כמה נשים ועשרות ילדים על מנת לקבל עשרות אלפי ש"ח בחודש מביטוח לאומי (וכשאני אצא לפנסיה ביטוח לאומי יגיד לי שאין כסף בקופה)
אז שתדע שהחגיגה נגמרה מלפני כמה שנים, בזכות ביבי, שחתך להם אלפי שקלים, שנית גם הדתיים והחרדים קיבלו סכומים מאוד יפים

אז אתה מסכים שהערבים מקיימים פוליגמיה? ....זהו פשע , ועוברים על החוק.
קיבלתם כספים רבים בסכומים מטורפים. נכון שהחגיגה נגמרה חלקית ע"י ביבי, אך זה עוד פעם מראה עד כמה לא מקפחים אתכם שונאי ישראל.

מותר להם לדרוש מכל בעל עסק בבאר- שבע פרוטקשיין.
תפנה למשטרה, ושוב פעם זה שהמשטרה אינה נלחמת בזה זה בעיה של כל המדינה, ולא רק ערבים דורשים פרוטקשין, תראה בת"א את הילדים הטובים שמשלמים עשרות אלפים למשפחות ולאירגוני הפשע

צודק!
אך זה לא מפחית מהפשעים של הערבים. העבריימות הערבית והפשעים זה לא חדש תחת השמש

מותר להם לגנוב לחקלאים ציוד בעשרות מיליונים
משטרה כבר אמרנו???

גונבים רק ליהודים בכוונה, זהו טרור הכי מגעיל שיש. הערבים מראים את פרצופם הפושעת. גונבים לחקלאים מסכנים שמגדלים אוכל כדי שכולנו נאכל!

מותר להם להזרים שפכים בכוונה תחילה כדי לזהם את מקורות המים שלנו
לאף אחד לא מותר, תעשה להם תשתית ביוב כמו בכל עיר נורמלית.... למה בערים הערביות אין על זה פיקוח ממשלתי כמו בכל עיר אחרת???

מדובר פה לרוב בשטחים , שלרוב בשליטת שלטון הפשע והכיבוש ה"פלסטינאי".
זה לא מפחית מהפשעים הערבים הרבים. חבל שהם אוהבים לחיות בביוב מסריח.

מותר להם לנהוג עם עשרות הרשעות במשאיות לא תקינות ולסכן (ולהרוג) אחרים.
שוב לאף אחד לא מותר.... משטרה כבר אמרנו?? שנית אין יהודים כאלה??? תאמין לי שלא חסר

טוב שאתה מסכים שהערבים מבצעים פשעים רבים. וזה שהמשטרה לא מצליחה לטפל בכולם, זה לא  מבטל את הפשעים הרבים של הערבים.

מותר להם לדרוש ולקבל דמי אבטלה ולעבוד כל היום "בשחור"
תתלונן עליהם במשרד העבודה... שנית חצי מהמובטלים עושים את זה... כך שזה משני הצדדים

עוד פעם, רק אל תתלוננו על קיפוח. וזה גם לא מבטל את הפשעים האלה.

מותר להם לצדד בזמן מלחמה באויב ולהאשים אותנו בהרג (בנפילות של קטיושות עליהם)
על חופש הביטוי שמעת??? ואם יש אנשים כאלה מטומטמים הרי הקטיושות נפלו גם עליהם.....

אין פה חופש ביטוי, אלא תמיכה באוייב בזמן מלחמה. בארה"ב הם היו מזמן מוצאים את עצמם בגוואנטאנמו.
זהו פרצופם האמיתי של הערבים בישראל המנסים להשמיד את המדינה.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 14, 2008, 14:50:13 על ידי יהודי הררי »

מנותק עוד כהנא חי!

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 14, 2008, 15:07:10 »
תודה רבה לך יהודי יקר.

ויגאל עמיר את עמו!