כתב נושא: פגם הברית ותיקונו  (נקרא 2666 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פגם הברית ותיקונו
« ב- : ספטמבר 20, 2008, 21:03:51 »
רציתי לדבר על בעיה אישית,ברשותכם אם לא אכפת לכם שאני משתף אתכם בזה,אבל אני כבר משהו כמו 3 שנים בתשובה ואני שקוע כ"כ עמוק בתאוה המגונה הזאת של פגם הברית ואינני מצליח להתגבר עליה,ובגללה כביכול אני לא מצליח להיות דתי ולשמור מצוות ולעשות תשובה שלמה,כל הרחוב מלא היום במראות לא צנועים שמקשים להתגבר ואז זה מביא אותי לידי נסיון ועבירה,היו תקופות שגידלתי זקן,שהלכתי עם מגבעת אבל זה לא נמשך תקופה ארוכה הבנתי שאני לא יכול להמשיך ולשקר את עצמי וללכת עם ז'ט וחליפה וזקן שבעצם אני ממשיך לפגום ולפגום הבנתי שאני לא יכול להמשיך לשקר לעצמי ולסביבה
אנא .אם תוכלו לעזור לי ולהגיד לי איך באמת יוצאים מזה פעם אחת ולתמיד ובמיוחד אני שלצערי התרגלתי כ"כ לשקוע בזה,וגם כשאני מנסה אולי אני מחזיק מעמד חודשיים-שלושה וזהו
[gif[/img]

מנותק הימני האמיתי (המקורי)

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
פגם הברית ותיקונו
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 20, 2008, 22:22:17 »
מצטרף לשאלה

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פגם הברית ותיקונו
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 20, 2008, 22:31:02 »
איזה שאלה?
[gif[/img]

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
פגם הברית ותיקונו
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 01, 2008, 23:28:09 »
רציתי לדבר על בעיה אישית,ברשותכם אם לא אכפת לכם שאני משתף אתכם בזה,אבל אני כבר משהו כמו 3 שנים בתשובה ואני שקוע כ"כ עמוק בתאוה המגונה הזאת של פגם הברית ואינני מצליח להתגבר עליה,ובגללה כביכול אני לא מצליח להיות דתי ולשמור מצוות ולעשות תשובה שלמה,כל הרחוב מלא היום במראות לא צנועים שמקשים להתגבר ואז זה מביא אותי לידי נסיון ועבירה,היו תקופות שגידלתי זקן,שהלכתי עם מגבעת אבל זה לא נמשך תקופה ארוכה הבנתי שאני לא יכול להמשיך ולשקר את עצמי וללכת עם ז'ט וחליפה וזקן שבעצם אני ממשיך לפגום ולפגום הבנתי שאני לא יכול להמשיך לשקר לעצמי ולסביבה
אנא .אם תוכלו לעזור לי ולהגיד לי איך באמת יוצאים מזה פעם אחת ולתמיד ובמיוחד אני שלצערי התרגלתי כ"כ לשקוע בזה,וגם כשאני מנסה אולי אני מחזיק מעמד חודשיים-שלושה וזהו
תאמין לי שלא החזקתי מעמד יותר ממך בענין החשוב הזה. :(
אין תשובה ברורה ונוסחת פלא, כי אם הייתה כבר היינו לוקחים אותה, מרוב פרסומה לטובה.
הלוואי.
צריך הרבה כוחות כדי להתגבר על האבר הקטן אך המרכזי הזה.
הפתרון הוא קדושה, לא להגיע למצב שיש לך זמן פנוי ליצר הנוראי הזה :nono:.
איך מגיעים לקדושה כזו, לימוד תורה, חיזוק יסודות התורה בשכלנו, והרבה מחשבה לפני שאנו פונים לירידה לבאר השחת הזו.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 01, 2008, 23:29:15 על ידי אחים באמת »

מנותק ימני ימני

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
זה לא כל-כך נורא
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 01, 2008, 23:38:19 »
אני אומנם לא דתי ולא חרדי,אך גם אני באחרונה מתקרב לדת.נכון שפגם הברית,או (הוצאת זרע לבטלה) זה
לא טוב,וזה אפילו נורא,אך גם אני לצערי עובר על זה.אך יש משהו מעודד גם בזה!כל המצוות שאתם עושים יזכרו
יותר מעברת פגם הברית,אך יש לי שאלה:עדיף לאנוס? יש כאלה חילונים לשעבר או חרדים או דתיים שלא עוברים
על איסור זה,ובמקום זה חס וחלילה אונסים ילדים תמימים.לכן עדיף להמשיך להוציא זרע לבטלה במקום לאנוס.
דעתי היא שאם הרבנים היו מוותרים על דרישה זו,היו פחות מקרי אונס ברחוב החרדי/דתי.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
פגם הברית ותיקונו
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 02, 2008, 01:53:28 »
משה היקר!
שז"ל רח"ל ל"ע, זאת עבירה חמורה בהלכה. ראה סימן קנ"א בקיצור שולחן ערוך וכל הפירוט שם. תנסה להתגבר כי אתה יודע: 'איזהו הגיבור הכובש את יצרו' חז"ל וחוץ מזה בעוד מקום בגמרא: 'איבר קטן לו לאדם - משביעו רעב מרעיבו שבע' והנמשל הוא ברור: אם תרעיב אותו, הוא יישבע ואם ח"ו רח"ל תשביעהו ע"י שז"ל יירעב - זה הכל!
רובי65.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 02, 2008, 01:54:06 על ידי rubi65 »
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פגם הברית ותיקונו
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 02, 2008, 12:12:49 »
תאמין לי שלא החזקתי מעמד יותר ממך בענין החשוב הזה. :(
אין תשובה ברורה ונוסחת פלא, כי אם הייתה כבר היינו לוקחים אותה, מרוב פרסומה לטובה.
הלוואי.
צריך הרבה כוחות כדי להתגבר על האבר הקטן אך המרכזי הזה.
הפתרון הוא קדושה, לא להגיע למצב שיש לך זמן פנוי ליצר הנוראי הזה :nono:.
איך מגיעים לקדושה כזו, לימוד תורה, חיזוק יסודות התורה בשכלנו, והרבה מחשבה לפני שאנו פונים לירידה לבאר השחת הזו.
אחי התמונה בחתימה של החילים הצועדים זה לא במקרה שבות עמי או קדומים?
היתי שם ביום שישי והנוף מאוד מזכיר
[gif[/img]

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
פגם הברית ותיקונו
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 02, 2008, 16:22:11 »
אחי התמונה בחתימה של החילים הצועדים זה לא במקרה שבות עמי או קדומים?
היתי שם ביום שישי והנוף מאוד מזכיר
זה כל השומרון נראה ככה,הרים ירוקים על סלעים לבנים וסירה קוצנית ירוקה בהרבה מקומות.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
פגם הברית ותיקונו
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 02, 2008, 17:48:09 »
אין לי מושג, פשוט חיפשתי בגוגל "לוחמים"... :::D :laugh:
איזה חמוד אתה משה... O0