סקר

סקר: איך להתיחס לערבים שרוצים להחליף את ישראל עם "פלסטין".

הערבים הם בני אדם עם משפחות כמונו. צריך לכבד אותם אפילו אם יש לנו חילוקי דעות. ואם הם עושים דברים אכזריים, אנו חייבים להיות יותר טובים מהם.
3 (8.8%)
היטלר והנאצים גם היו בני אדם עם משפחות כשהם רצחו 6 מיליון יהודים. אסור לרחם על אוייבינו האכזריים כי הם בטח לא מרחמים עלינו.
31 (91.2%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: איך להתיחס לערבים שרוצים להחליף את ישראל עם "פלסטין".  (נקרא 5971 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
ומה אתה חושב על הלח''י?
הלח"י לא שיתף פעולה עם הנאצים,"השיתוף" היה מכיוון שהם הסכימו לתת ליהודים להגר באותם איזורים לעומת הסוצליסטים שאחראים להשמדתם של מיליון יהודים מהונגריה הי"ד.

בן גוריון וחבריו גינו את ז'בוטינסקי שאמר ליהודים להגר לא"י ועוד קרא לו בשם ולדימיר היטלר בעוד שבן גוריון עשה שואה רוחנית לאחינו בני עדות המזרח מאוחר יותר.

« עריכה אחרונה: ספטמבר 09, 2008, 07:36:52 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Master-s

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
היטלר והנאצים גם היו בני אדם עם משפחות כשהם רצחו 6 מיליון יהודים. אסור לרחם על אוייבינו האכזריים כי הם בטח לא מרחמים עלינו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אתה הוא אחד מהם, דרך אגב. אני מכבד אותך מאוד ומעריך את היכולת שלך לעמוד מאחורי המילים שלך ולהסביר אותן, לעומת... המון המון אנשים בפורום הזה שכל מילה שנייה שלהם אליי זו התקפה אישית נגדי ("שמאלני בולשביקי יהיר נאצי אוהב ערבים כופר!" וכן הלאה).

בשורה התחתונה - כל אדם שאינו רוצה להרוג אותי מקבל ממני כבוד בסיסי, אנשים שבאמת מחפשים דיון ולא להוכיח את צדקתם מקבלים עוד יותר כבוד.
כבוד מפוקפק
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אתה יכול להסביר בבקשה?
אתה מדבר שטויות, אתה יודע מי היו הKKK?
אתה יודע מה היו האידיאולוגיות שלהם? כניראה שלא אם אתה רושם תגובה כזאת, חוץ מזה שגם הלח''י ניסה לכרות ברית עם הנאצים.
הלח"י לא ידעו על כווונת הנאצים בייחוד בשטח של האנטישמיות הזאולוגית שלהם כשהם ניסו לגשש אצלם והכל בשם האנטי-בריטיות, וחוץ מזה אם להיות כנים, הלח"י היה מורכב מכל מיני אנשים עם כל מיני אידאולוגיות, נתן ילין מור היה ונשאר קומוניסט, והיו כל מיני מהפכנים ואנטי-בריטים שם, אז נא לא לערבב, אינני יודע איזה חלק של הלח"י פנה לנאצים ובשם איזה אידאולוגיה, אז נא לא למהר לערבב מין בשאינו מינו ולגבי ה-KKK והכאילו תופעה ה"פלשתינית" אני רוצה שתהיה מספיק אמיץ כדי להתמודד עם הסרטון הזה:
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
אתה יכול להסביר בבקשה?

התכוונתי שאין טעם לעשות אתם חסד :nono:, שבענו די והותר שפיכות דמים ורציצת גולגולות אחינו בית ישראל הי"ו :(.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 02, 2008, 16:03:45 על ידי אחים באמת »

מנותק orel.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בחרתי 2.
אלו שרוצים לשנות את שם המדינה לפלסטין, לא רוצים אותנו פה, והיו רוצים אותנו בים, אני הייתי רוצה אותם מחוץ למדינה, לא משנה איפה.