כתב נושא: יש דבר חיובי בכל דבר  (נקרא 2458 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
יש דבר חיובי בכל דבר
« ב- : אוקטובר 10, 2008, 14:50:41 »
לכל מי שמכיר את עכו יהודים יקרים אז בוודאי הוא מכיר שיש שם המון עדות מפוצלות רוסים אוקראינים מרוקאים קווקזים אבל יש דבר אחד משותף שכשאנחנו נלחמים בישמעאלים אנחנו מתאחדים ועושים זאת ביחד זאת הסגולה של העם הנבחר שהוא מבין מתי צריך להתחבר
דיברתי עם כמה חברים שלי שגרים בעכו והם אומרים שהלילה יהיו הרבה מאוד עימותים............כידוע לי באו כבר יהודים משאר ערי הגליל לעזור ליהודים (ממעלות שלומי וכרמיאל ועוד ישובים.........)
אז חברה לכל מי שגק רחוק לא יכול להלחם פיזית אז שיפלל לקב"ה ושילמד תורה(אחרי יום כיפור)והקב"ה ישמור על הלוחמים שלנו
מזל שאבי דיכטר לא נבחר ליו"ר קדימה לא מספיק הרס את המשטרה רצה גם להרוס את המדינה...........
לדעתי הם צריכים להביא חיילים שיפתרו את הפוגרומים כי כשערבים רואים חיילים עם מדי צה"ל הם משתינים במכנסיים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
יש דבר חיובי בכל דבר
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 10, 2008, 14:53:17 »
לכל מי שמכיר את עכו יהודים יקרים אז בוודאי הוא מכיר שיש שם המון עדות מפוצלות רוסים אוקראינים מרוקאים קווקזים אבל יש דבר אחד משותף שכשאנחנו נלחמים בישמעאלים אנחנו מתאחדים ועושים זאת ביחד זאת הסגולה של העם הנבחר שהוא מבין מתי צריך להתחבר
דיברתי עם כמה חברים שלי שגרים בעכו והם אומרים שהלילה יהיו הרבה מאוד עימותים............כידוע לי באו כבר יהודים משאר ערי הגליל לעזור ליהודים (ממעלות שלומי וכרמיאל ועוד ישובים.........)
אז חברה לכל מי שגק רחוק לא יכול להלחם פיזית אז שיפלל לקב"ה ושילמד תורה(אחרי יום כיפור)והקב"ה ישמור על הלוחמים שלנו
מזל שאבי דיכטר לא נבחר ליו"ר קדימה לא מספיק הרס את המשטרה רצה גם להרוס את המדינה...........
לדעתי הם צריכים להביא חיילים שיפתרו את הפוגרומים כי כשערבים רואים חיילים עם מדי צה"ל הם משתינים במכנסיים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני מקווה שאם יהיה עוד עימות היהודים יכסחו לערבים החולירות את הצורה...

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
יש דבר חיובי בכל דבר
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 10, 2008, 15:24:38 »
אני מקווה שאם יהיה עוד עימות היהודים יכסחו לערבים החולירות את הצורה...
שמחתי כשהיהודים היקרים בעכו השתוללו, מגיע לערבים הנאצים האלה!

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יש דבר חיובי בכל דבר
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 10, 2008, 15:47:23 »
בעזרת השם היהודים יפוצצו אותם עוד פעם

מנותק InFecT[0]r

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אם תהיה משוחרר מין העתיד, הפחד לא יסרור בך,
    • כהנא צדק
יש דבר חיובי בכל דבר
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 10, 2008, 15:55:24 »
יש מצב שהמשטרע ניזונה קצת ממה שכתוב פה, אז עדיף לא לדבר על פעילויות שאמורות להתבצע היום,
כהנא צדק!
סופרמוטו, תשחרר את החוליגן שבך

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
יש דבר חיובי בכל דבר
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 11, 2008, 18:19:45 »
יש מצב שהמשטרע ניזונה קצת ממה שכתוב פה, אז עדיף לא לדבר על פעילויות שאמורות להתבצע היום,
המשטרה חבורת קוקסינלים בכחול
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק InFecT[0]r

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אם תהיה משוחרר מין העתיד, הפחד לא יסרור בך,
    • כהנא צדק
יש דבר חיובי בכל דבר
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 11, 2008, 18:20:36 »
יש דברים שאתה לא יודע,
השתיקה יפה לחכמים לפעמים
כהנא צדק!
סופרמוטו, תשחרר את החוליגן שבך

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יש דבר חיובי בכל דבר
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 11, 2008, 20:42:13 »
"לדעתי הם צריכים להביא חיילים שיפתרו את הפוגרומים כי כשערבים רואים חיילים עם מדי צה"ל הם משתינים במכנסיים "
כבר חלפו הימים שזה היה ככה וחייל זה היה בן אדם שערבי נותן לו כבוד.
ושזה יהיה מגבניק או יסמניק או כל חייל קרבי זה לא משנה, המדיניות העלובה של הממשלה העלובה משפיעה על הכל.
בכל מדינה אחרת שזה היה קורה היו שוחטים את האנשים אחד אחד היו מורידים לפחות 200-300 איש!
אם יהודי היה נכנס עם אוטו בפול ווליום ליד מסגד בכפר ערבי בחודש הרמדאן שלהם והיו עושים לו לינץ' זה
היה נקרא התגרות מצד היהודים אבל ברגע שזה ערבי עושה את זה ומפוצצים אותו מכות אז אנחנו פנאטים אכזריים...
אז תעשה לי טובה ואל תנסה למצוא שום דבר חיובי בשום מערכת לא צבאית ולא מדינית הכל זבאללה!-- ושלא נדבר על התקשורת...
חוץ מזה אתה צודק, באמת הדברים האלה מאחדים את עם ישראל, זה נכון.
כל הזמן יש בלאגן עם זה שאנחנו מפוצלים יעני קווקזים גרוזינים מרוקאים תימנים רומנים פולנים אתיופים רוסים...
ושזה קורה כולם מבינים שאנחנו עם אחד! וכל אחד מגן ועוזר לשני!

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
יש דבר חיובי בכל דבר
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 11, 2008, 20:43:47 »
ממוצאי כיפור ועד עכשיו היהודים שם לא מפסיקים לפתוח ת'ערבים

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים