כתב נושא: אישום:ערבי אנס ורצח ילדה יהודייה בת 8  (נקרא 19842 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אישום:ערבי אנס ורצח ילדה יהודייה בת 8
« להגיב #25 ב- : אוקטובר 01, 2008, 16:20:37 »
תחליף "ערבים" ב-"יהודים", ומה קיבלת?

יהודים לא מאמינים בדת שטנית כמו האיסלאם שקוראת לכיבוש בעולם כולו והשמדת כל הגויים. יהודים לא מפוצצים את עצמם כדי לרצוח "כופרים" לא-יהודים. יהודים לא אונסים נשים לא-יהודיות רק בגלל שהן "כופרות" לא-יהודיות. כך שההשוואה הזאת ממש לא במקום.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #26 ב- : אוקטובר 01, 2008, 16:26:33 »
יהודים לא מאמינים בדת שטנית כמו האיסלאם שקוראת לכיבוש בעולם כולו והשמדת כל הגויים. יהודים לא מפוצצים את עצמם כדי לרצוח "כופרים" לא-יהודים. יהודים לא אונסים נשים לא-יהודיות רק בגלל שהן "כופרות" לא-יהודיות. כך שההשוואה הזאת ממש לא במקום.

ההשוואה הזו מאוד במקום כי אתה מדבר שטויות בלי שום ביסוס עובדתי שבדית מהמוח הקודח שלך וקיבלת חיזוק לזה מכל מיני גזענים הזויים ששורצים באינטרנט. כבר לא אכפת לי להיחסם, האלקשי - סע.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : אוקטובר 01, 2008, 17:52:23 »
ההשוואה הזו מאוד במקום כי אתה מדבר שטויות בלי שום ביסוס עובדתי שבדית מהמוח הקודח שלך וקיבלת חיזוק לזה מכל מיני גזענים הזויים ששורצים באינטרנט. כבר לא אכפת לי להיחסם, האלקשי - סע.

מי רצח קרוב ל-1800 יהודים מאז הסכמי אוסלו? מי רצח 166 תיירים ועוד 36 הינדים בבאלי? מי רצח קרוב ל-3000 אמריקאים ב-11 לספטמבר 2001? מי רצח מעל 300 ילדים הורים ומורים בביה"ס בבסלאן שברוסיה? מי רצח 46 ופצע מעל 170 סטודנטים ותלמידי תיכון ברכבת בדרום רוסיה? נוצרים? בודהיסטים? הינדים? או אולי יהודים? קודם כל תקרא את הקוראן, תלמד על התרבות (או יותר נכון התת-תרבות) הערבית והמוסלמית ותצא מהבועה התל-אביבית שבה אתה חי.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 01, 2008, 17:53:30 על ידי DJ Luminus »

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #28 ב- : אוקטובר 01, 2008, 18:15:39 »
מי רצח קרוב ל-1800 יהודים מאז הסכמי אוסלו? מי רצח 166 תיירים ועוד 36 הינדים בבאלי? מי רצח קרוב ל-3000 אמריקאים ב-11 לספטמבר 2001? מי רצח מעל 300 ילדים הורים ומורים בביה"ס בבסלאן שברוסיה? מי רצח 46 ופצע מעל 170 סטודנטים ותלמידי תיכון ברכבת בדרום רוסיה? נוצרים? בודהיסטים? הינדים? או אולי יהודים? קודם כל תקרא את הקוראן, תלמד על התרבות (או יותר נכון התת-תרבות) הערבית והמוסלמית ותצא מהבועה התל-אביבית שבה אתה חי.

איזה יופי שאתה אומר לי ללמוד על תרבות ערבית כשכמות הערבים, בדווים, צ'רקסים או דרוזים שאתה מכיר באופן אישי שווה ל-IQ שלך (כלומר: קרוב לאפס). גדלתי באום-אל-גאנם ובבית-זרזיר, יש לי חברים מכפר כנא, מדליה, מפקיעין, משפרעם ועוד, ובאופן כללי אני יכול להגיד שישנם ערבים שאני מאוד מחבב וישנם ערבים שאני מאוד מאוד שונא - אבל זה על בסיס האישיות שלהם, לא העדה שלהם.

האיסלאם - כמו כל דת - זה דבר טיפשי, מסוכן ומיותר, והפונדמנטליסטים האיסלאמיים אכן עשו את כל הדברים האלה, אבל לא כל המוסלמים פונדמנטליסטים (או דתיים בכלל...), והמאבק שלך הוא לא באיסלאם ככלל אלא באויב ספציפי (שאמנם בא מהאיסלאם, אבל אי אפשר להחיל את מה שהוא עושה על כלל המוסלמים).

גזען בור ועמוס בדעות קדומות, "בועה תל-אביבית" תקרא לעצמך כשאתה לבד בלילה. אני מה"פריפריה" כביכול בדיוק כמו כולם, ותאמין לי שגם בת"א תוכל למצוא הכל מהכל. כל הטמטום הזה והדעות הקדומות הטיפשיות שלכם מתקיימות בעיקר בתוך הראש שלכם. אמנם, חלק גדול מהתל-אביבים הולכים אחרי הסטריאוטיפ, אבל יש שם ימין קיצוני ושמאל מתון ומצביעי האיחוד הלאומי וש"ס וליכוד ומרצ ועבודה ושינוי וכל מפלגה אחרת.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
« להגיב #29 ב- : אוקטובר 01, 2008, 19:24:01 »
איזה יופי שאתה אומר לי ללמוד על תרבות ערבית כשכמות הערבים, בדווים, צ'רקסים או דרוזים שאתה מכיר באופן אישי שווה ל-IQ שלך (כלומר: קרוב לאפס). גדלתי באום-אל-גאנם ובבית-זרזיר, יש לי חברים מכפר כנא, מדליה, מפקיעין, משפרעם ועוד, ובאופן כללי אני יכול להגיד שישנם ערבים שאני מאוד מחבב וישנם ערבים שאני מאוד מאוד שונא - אבל זה על בסיס האישיות שלהם, לא העדה שלהם.

האיסלאם - כמו כל דת - זה דבר טיפשי, מסוכן ומיותר, והפונדמנטליסטים האיסלאמיים אכן עשו את כל הדברים האלה, אבל לא כל המוסלמים פונדמנטליסטים (או דתיים בכלל...), והמאבק שלך הוא לא באיסלאם ככלל אלא באויב ספציפי (שאמנם בא מהאיסלאם, אבל אי אפשר להחיל את מה שהוא עושה על כלל המוסלמים).

גזען בור ועמוס בדעות קדומות, "בועה תל-אביבית" תקרא לעצמך כשאתה לבד בלילה. אני מה"פריפריה" כביכול בדיוק כמו כולם, ותאמין לי שגם בת"א תוכל למצוא הכל מהכל. כל הטמטום הזה והדעות הקדומות הטיפשיות שלכם מתקיימות בעיקר בתוך הראש שלכם. אמנם, חלק גדול מהתל-אביבים הולכים אחרי הסטריאוטיפ, אבל יש שם ימין קיצוני ושמאל מתון ומצביעי האיחוד הלאומי וש"ס וליכוד ומרצ ועבודה ושינוי וכל מפלגה אחרת.
א.ק. אני בד"כ מגבה אותך, אבל שמור על רמת דיבור נאותה, העלבת אדם ובצורה נורא לא יפה.
וגם DJ Luminus שמור על רמת דיבור נאותה, וכדי מאוד שתתנהג בכבוד לאלה שדעותיהם קצת שונים ממך(כנ"ל לגבייך א.ק.)
אחרת שניכם להאלקשי.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #30 ב- : אוקטובר 01, 2008, 19:26:02 »
האמת היא שאתה צודק, אבל הוא העלה לי ת'סעיף בצורה רצינית ביותר.

לומינוס, מתנצל על השפה.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : אוקטובר 01, 2008, 19:47:42 »

אני היכרתי מספיק ערבים כדי לדעת את פרצופם האמיתי. כבר שלוש פעמים הותקפתי על ידי ערבים בתקופת היותי סטודנט ברומניה רק בגלל היותי אזרח ישראלי, וזה למרות שאינני יהודי. אל תרד על ה-IQ שלי כל עוד אינך יודע עלי דבר. אינני שונא ערבים על רקע הגזע או העדה שלהם. אני שונא אותם כי הם אויבים. הערבי יהיה נחמד אליך כל עוד הוא רואה שאתה חזק ממנו. כשתראה לו סימנים של חולשה הוא לא יהסס לחשוף את שיניו.

לא כל המוסלמים דתיים, אבל רובם כן. רוב מדינות ערב הן בעלות אופי מוסלמי דתי, ובאלו שבהן הממשלה היא חילונית, העם הוא זה ששומר את המסורת האיסלאמית. כל מוסלמי דתי מהווה סכנה. כל מי שמאמין בקוראן מהווה איום כי אין כמעט הבדל בין הקוראן למיין קאמפף של היטלר. לא סתם וינסטון צ'רצ'יל כינה את הספר הנתעב הזה "The Mein Kampf of war".

אני לא גזען. אני לא שונא אף אחד בגלל צבע העור, הגזע או המוצא שלו. אני שונא מוסלמים כי הם מאמינים בדת נאצית שקוראת להשמדת כל הלא-מוסלמים כולל אותך, אלא אם כן התאסלמת מתישהו. האם זו גזענות לשנוא את האויבים שלך? אם אתה חושב שזה פורום שכל אחד מהחברים בו הוא יהודי דתי ו"גזען בור ועמוס בדעות קדומות", כפי שכינית אותי, אז יש לי הפתעה בשבילך, אני גוי.
אני נאלץ לבקר בצפון ת"א לפחות פעמיים בשבוע (יש לי קרובי משפחה שגרים שם), כך שאני מכיר היטב את האזור והאנשים שם. בוא נגיד שאני לא מחבב אנשים כאלה (אני לא אכנס לפרטים).

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : אוקטובר 01, 2008, 19:52:27 »
א.ק. אני בד"כ מגבה אותך, אבל שמור על רמת דיבור נאותה, העלבת אדם ובצורה נורא לא יפה.
וגם DJ Luminus שמור על רמת דיבור נאותה, וכדי מאוד שתתנהג בכבוד לאלה שדעותיהם קצת שונים ממך(כנ"ל לגבייך א.ק.)
אחרת שניכם להאלקשי.

האם העלבתי מישהו? מתי ואיפה?

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #33 ב- : אוקטובר 01, 2008, 19:53:42 »
האמת היא שאתה צודק, אבל הוא העלה לי ת'סעיף בצורה רצינית ביותר.

לומינוס, מתנצל על השפה.

עזוב, לא קרה כלום.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
« להגיב #34 ב- : אוקטובר 01, 2008, 19:55:38 »
האם העלבתי מישהו? מתי ואיפה?
"ותצא מהבועה התל-אביבית שבה אתה חי." אתה אולי לא מרגיש את זה, אבל זוהי כן ההעלבה, לא כל אדם בתל-אביב חי בבועה מסוג זה.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #35 ב- : אוקטובר 01, 2008, 19:57:57 »
אני היכרתי מספיק ערבים כדי לדעת את פרצופם האמיתי. כבר שלוש פעמים הותקפתי על ידי ערבים בתקופת היותי סטודנט ברומניה רק בגלל היותי אזרח ישראלי, וזה למרות שאינני יהודי. אל תרד על ה-IQ שלי כל עוד אינך יודע עלי דבר. אינני שונא ערבים על רקע הגזע או העדה שלהם. אני שונא אותם כי הם אויבים. הערבי יהיה נחמד אליך כל עוד הוא רואה שאתה חזק ממנו. כשתראה לו סימנים של חולשה הוא לא יהסס לחשוף את שיניו.

ועובדה שתמיד באתי מתוך מקום של חולשה (כי הרי אני ילד והמשפחה שלי כולה מיודדת איתם, זה לא שיש לי איזשהו כוח על כל הכפר!), ותמיד מצאתי לי את החברים שלי, ועד היום אני יוצא עם ידידי סמי לפאב.

לא כל המוסלמים דתיים, אבל רובם כן. רוב מדינות ערב הן בעלות אופי מוסלמי דתי, ובאלו שבהן הממשלה היא חילונית, העם הוא זה ששומר את המסורת האיסלאמית. כל מוסלמי דתי מהווה סכנה. כל מי שמאמין בקוראן מהווה איום כי אין כמעט הבדל בין הקוראן למיין קאמפף של היטלר. לא סתם וינסטון צ'רצ'יל כינה את הספר הנתעב הזה "The Mein Kampf of war."

ובדיוק בזה העניין - לא כולם דתיים, ולא כולם האויבים שלך. האויבים שלך הם המוסלמים הפונדמנטליסטיים, לא כלל המוסלמים. זה בדיוק מה שניסיתי להגיד והרגע הצדקת אותי.

אני לא גזען. אני לא שונא אף אחד בגלל צבע העור, הגזע או המוצא שלו. אני שונא מוסלמים כי הם מאמינים בדת נאצית שקוראת להשמדת כל הלא-מוסלמים כולל אותך, אלא אם כן התאסלמת מתישהו. האם זו גזענות לשנוא את האויבים שלך? אם אתה חושב שזה פורום שכל אחד מהחברים בו הוא יהודי דתי ו"גזען בור ועמוס בדעות קדומות", כפי שכינית אותי, אז יש לי הפתעה בשבילך, אני גוי.

אתה שונא אנשים אוטומטית בגלל הדת שלהם (ויכול להיות שזו נטו המסורת שלהם והם "מוסלמים" כי הם נולדו לתוך התרבות הזו, לא כי הם מאמינים בדרכים שהקוראן מציג) - אוקיי, אתה לא גזען, אתה בעל דעות קדומוות על בסיס דתי. טוב לך?

אני נאלץ לבקר בצפון ת"א לפחות פעמיים בשבוע (יש לי קרובי משפחה שגרים שם), כך שאני מכיר היטב את האזור והאנשים שם. בוא נגיד שאני לא מחבב אנשים כאלה (אני לא אכנס לפרטים).

וכמו שציינתי, יש צפון תל-אביבים שהולכים בדיוק אחרי הסטריאוטיפ, ויש כאלה שלא. עצם העובדה שהם גרים בצפון ת"א אמנם מעיד על סיכוי יותר גבוה להיכנס לתוך הגדרה מסויימת (שמאל פוליטי, כנראה מרצ; מעמד סוציו-אקונומי גבוה; אדישות יחסית גבוהה לגבי פוליטיקה חוץ מנושאי NIMBY; וכולי), אבל זה לא חד משמעי כמו שהצגת את זה.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 01, 2008, 19:58:32 על ידי א.ק »

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : אוקטובר 01, 2008, 20:01:11 »
"ותצא מהבועה התל-אביבית שבה אתה חי." אתה אולי לא מרגיש את זה, אבל זוהי כן ההעלבה, לא כל אדם בתל-אביב חי בבועה מסוג זה.

כשאמרתי זאת לא התכוונתי לכל התל-אביבים (חס וחלילה), אלא לקומץ שרובו חי בצפון העיר, ואתה כבר יודע למי אני מתכוון.
בכל מקרה, א.ק., אנא סלח לי אם התבטאתי בצורה לא נאותה.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #37 ב- : אוקטובר 01, 2008, 20:02:52 »
ההתבטאות שלך לא פגעה בי באופן אישי, ציינתי כבר שאני גר בפריפריה ולא בת"א, אבל אני לא אוהב הכללות, במיוחד כשהן על בסיס משהו כל כך טיפשי כמו המיקום הגיאוגרפי שלך.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : אוקטובר 02, 2008, 18:58:38 »

ועובדה שתמיד באתי מתוך מקום של חולשה (כי הרי אני ילד והמשפחה שלי כולה מיודדת איתם, זה לא שיש לי איזשהו כוח על כל הכפר!), ותמיד מצאתי לי את החברים שלי, ועד היום אני יוצא עם ידידי סמי לפאב.

לא כל המוסלמים דתיים, אבל רובם כן. רוב מדינות ערב הן בעלות אופי מוסלמי דתי, ובאלו שבהן הממשלה היא חילונית, העם הוא זה ששומר את המסורת האיסלאמית. כל מוסלמי דתי מהווה סכנה. כל מי שמאמין בקוראן מהווה איום כי אין כמעט הבדל בין הקוראן למיין קאמפף של היטלר. לא סתם וינסטון צ'רצ'יל כינה את הספר הנתעב הזה "The Mein Kampf of war."

ובדיוק בזה העניין - לא כולם דתיים, ולא כולם האויבים שלך. האויבים שלך הם המוסלמים הפונדמנטליסטיים, לא כלל המוסלמים. זה בדיוק מה שניסיתי להגיד והרגע הצדקת אותי.

אתה שונא אנשים אוטומטית בגלל הדת שלהם (ויכול להיות שזו נטו המסורת שלהם והם "מוסלמים" כי הם נולדו לתוך התרבות הזו, לא כי הם מאמינים בדרכים שהקוראן מציג) - אוקיי, אתה לא גזען, אתה בעל דעות קדומוות על בסיס דתי. טוב לך?

וכמו שציינתי, יש צפון תל-אביבים שהולכים בדיוק אחרי הסטריאוטיפ, ויש כאלה שלא. עצם העובדה שהם גרים בצפון ת"א אמנם מעיד על סיכוי יותר גבוה להיכנס לתוך הגדרה מסויימת (שמאל פוליטי, כנראה מרצ; מעמד סוציו-אקונומי גבוה; אדישות יחסית גבוהה לגבי פוליטיקה חוץ מנושאי NIMBY; וכולי), אבל זה לא חד משמעי כמו שהצגת את זה.
:o :o :o אתה לא יהודי?? אז מה אתה???
[gif[/img]

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : אוקטובר 02, 2008, 19:44:35 »
:o :o :o אתה לא יהודי?? אז מה אתה???

אני בן לאם נוצריה ולאב רבע יהודי. מעולם לא עברתי טקס טבילה ואינני מאמין בישו, כך שאני לא יכול להיחשב נוצרי. בקיצור, אני לא משתייך לאף דת.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : אוקטובר 02, 2008, 20:00:15 »

בכל קבוצה של אנשים הרוב קובע. אם רוב האנשים בקבוצה מסויימת הם רוצחים, אז נהוג לומר על הקבוצה שהיא קבוצה של רוצחים. זה טפשי לנסות לחפש עם פינצטה את אותם ערבים טובים שאינם שונאים יהודים, נוצרים ולא-מוסלמים אחרים ואינם רוצים בהשמדתם. אני בטוח שישנם כאלה, אבל הם מהווים מיעוט. בתור אנשים שפויים עלינו לדאוג קודם כל לגורלינו ולהגן על עצמינו מפני אויבינו במקום לחשוב על חייהם של החפים מפשע בין הערבים. אם הם באמת אנשים טובים ונאורים אז עדיף להם שינתקו את עצמם מהחברה הערבית ויעברו למדינות מערביות (רק בתנאי שהם אכן יעזבו את האיסלאם).

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #41 ב- : אוקטובר 02, 2008, 21:00:51 »
הדי ג'יי צודק, רוב חברה שלהם אכן מגובשת סביב הרעיונות הללו של האסלאם, לאידנו.
א.ק מה אתה רוצה לעשות עם האויבים שלנו?

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : אוקטובר 03, 2008, 06:50:44 »
אני בן לאם נוצריה ולאב רבע יהודי. מעולם לא עברתי טקס טבילה ואינני מאמין בישו, כך שאני לא יכול להיחשב נוצרי. בקיצור, אני לא משתייך לאף דת.

גם אני בידיוק ככה רק שאמא שלי חצי יהודיה ואבא בכלל לא. ואף אחד במשפחה שלי חוץ מסבתא שלי לא נוצרים

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #43 ב- : אוקטובר 03, 2008, 10:04:23 »
ראיתי אתמול גם הודעה של א.ק. שהוא כותב שם שהוא לא יהודי
[gif[/img]

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #44 ב- : אוקטובר 03, 2008, 10:38:02 »
אז מה מביא לא יהודים לתמוך בנו? סתם מתוך סקרנות כי יש המון כאלה גם בפורום האנגלי.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #45 ב- : אוקטובר 03, 2008, 11:15:27 »
אז מה מביא לא יהודים לתמוך בנו? סתם מתוך סקרנות כי יש המון כאלה גם בפורום האנגלי.
בטח נמאס להם לראות דברים כאלו:

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : אוקטובר 03, 2008, 11:56:23 »
תפסיקו להתייחס לשפה שלי ותתחילו להתייחס לתוכן. אותו רוצח אנס אכזרי ומתועב ראוי לעונש מוות מיידי מרגע שהוכחה אשמתו, בעיניי, אבל לעובדה שהוא ערבי אין שום קשר לעניין!!!

זה כי אתה מטומטם עונש מוות מתריע סוג מסוים מאוד של אנשים אנשים שנהנים בכלא,בחורים כמוהו ממש לא,הוא מעדיף למות...וחוץ מיזה אני מעדיף למות תוך 10 שניות מאשר למות תוך 50-60 שנה בכלא,כי זה מה שהוא קיבל גזר דין מוות רק שלוקח לך 50 שנה עד שהוא ניגמר,מה שצריך לעשות במדינה זה לא עונש מוות,אלא מאסרי עולם על רצח,100 שנה,אונס 50 שנה,וכו' וכו'...פדופליה 55 שנה...רצח במשפחה 25 שנה צינוק שבוע שבוע והשאר רגיל,אני רוצה לראות אם יהיו לך רוצחים עם עונשים כבדים,יש לך פשע במדינה כי מאסר עולם זה 25 שנה בכלא,מה שאומר אתה יכול לרצוח שתי אנשים ולצאת בחיים זה מאסר עולם זה?
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #47 ב- : אוקטובר 03, 2008, 14:24:46 »
אתה אדם שפל שגורם לי לתעב אותך מתגובה לתגובה יותר ויותר, אתה פרובוקטור בשקל תשעים ואני מתערב איתך שאתה מטיל גם ספק בהיותך בן אדם  ואם לאו הגיע הזמן שתטיל ספק כזה.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 03, 2008, 14:35:40 על ידי צדק »

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #48 ב- : אוקטובר 03, 2008, 14:35:05 »

ישנן כמה סיבות. אחת מהן היא הסיבה הדתית. חלק מהנוצרים מאמינים שהגאולה תבוא, כלומר ישו יבוא לבקר בכדור הארץ שוב רק כאשר ארץ ישראל כולה תהיה תחת שלטון יהודי (אל תסתכלו עלי, אני לא מאמין בנצרות). אני תומך בימין האמיתי כי זוהי התנועה היחידה שמציעה פתרון מציאותי לבעיה הערבית ולהצלת מדינת ישראל. בתור אזרח רומני אין לי בעיה לברוח לרומניה, אבל אם ישראל תושמד ח"ו, כל אירופה תיפול לידי המוסלמים אחריה, כך שאין לאן לברוח.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
    • האתר שלי
« להגיב #49 ב- : אוקטובר 03, 2008, 15:02:38 »
ישנן כמה סיבות. אחת מהן היא הסיבה הדתית. חלק מהנוצרים מאמינים שהגאולה תבוא, כלומר ישו יבוא לבקר בכדור הארץ שוב רק כאשר ארץ ישראל כולה תהיה תחת שלטון יהודי (אל תסתכלו עלי, אני לא מאמין בנצרות). אני תומך בימין האמיתי כי זוהי התנועה היחידה שמציעה פתרון מציאותי לבעיה הערבית ולהצלת מדינת ישראל. בתור אזרח רומני אין לי בעיה לברוח לרומניה, אבל אם ישראל תושמד ח"ו, כל אירופה תיפול לידי המוסלמים אחריה, כך שאין לאן לברוח.
אין לך מה לדאוג, הקב"ה איתנו לנצח, תשאר איתנו ותהיה רגוע.