כתב נושא: מאמר של שמאלנית מתנועת "נשים-בשחור"  (נקרא 3163 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
מאמר של שמאלנית מתנועת "נשים-בשחור"
« ב- : ספטמבר 17, 2008, 21:45:30 »
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 18, 2008, 02:44:04 »
אני אומר שבגלל אנשים כאלה תפרוץ פה מלחמת אזרחים.
כי לא לשווא נפלו בנינו

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 18, 2008, 10:07:30 »
בס"ד

איך תענו לה?

http://www.kibush.co.il/show_file.asp?num=29063

יש גם ארגון בשם הזה "נשים בשחור" לא ידעתי,חשבתי שיש רק את נשים בירוק
[gif[/img]

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 18, 2008, 12:07:52 »
אני מסכים איתה לחלוטין, יפה שהיא מצליחה לנסח את זה בלי להיכנס לקלישאות של "כיבוש" וכיו"ב.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 18, 2008, 12:28:44 »
ארץ ישראל בגבולות של שואה היא סיוט...נראה אותה חיה במדינה של 10 ק"מ ברוחב כשהיא מוקפת במיליארדי ערבים
רוצחים שיסכימו למות רק בשביל שהיא תמות איתם...

מנותק עיט

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 18, 2008, 13:38:58 »
אני חושב שלא כדאי להתיחס אליה
אתמול התווכחתי עם מישהו ביוטיוב שלא הפסיק לצאת עליי עשה אותי כזה קטן על תגובה שכתבתי על רבין.
כל מה שנגיד לשמאלנים יפלו על אזניים ערלות כי הם ערלי לב לא מבינים מה זה דת ומסורת שעוברת מדור לדור זה נראה להם דבר לא הגיוני לשים תפילין וללכת עם כיפה וציצית, כי שם באירופה רוב היהודים לצערנו רצו להידמות לגויים על מנת שהגויים יכירו ביהודים הם לא הבינו שזה דבילי כי הגויים בחיים לא יכירו ביהודים ואם אתה רוצה להראות כמו גוי אז איך הגוי יכיר בך כי אתה מראה לו חולשה בכך שאתה מתלבש כמוהו,מדבר כמוהו,ונוהג על פי האופי שלו.
הם רואים בנו כ:אנשים שיושבים כל היום מול המחשב ולא עובדים,גונבים כספים של גימלאים,ופרזיטים.הם לעולם לא יבינו שלאדם יש בחירה בחיים אם הוא רוצה לחיות בחיי קודש או חול ואם ישנם דתיים שרוצים לחיות חיים של קדושה זה נראה להם התקרצצות מה זה ה1800 שקלים מביטוח לאומי הון?מה הדתיים שדדו את קופת המדינה?
אבל מה זה משנה הם מיעוט רוב העם רוצה בטרנספר של פלסטינים.אחרי היציאה האומללה של אדון שרון עריק שרון שערק לשמאל כמעט ורוב דעת הקהל הישראלית נגד הפקרת הגולן לסוריה,וכל ניסיון מצד ממשלת הגזרות לעשות מהלך כזה תקפיץ את ש"ס(לצערי הם פיקציה אבל עובדה פוליטית)והמורדים.
פעם שמאלני אחד אמר לי שהליכוד אשם שהוא החזיר את סיני הופתעתי שאלתי אותו "למה אתה חושב ככה הלא אתה ממרץ הוא ענה לי"סיני פי4 ממדינת ישראל ויש צפיפות" ז"א שלשמאלנים אין אידיאולוגיה וקו אחיד מחר הם יעשו מהם צחוק ויתמכו בטרנספר בטענה שעריק שרון לא ביצע אותו כמו שניסה לעשות
אז לריב עם כמה נשים מפגרות שמאלניות זה בזבוז אנרגיה ובזבוז שכנוע תשכנעו את המתנדנדים בין קדימה לליכוד שהטרנספר זאת הדרך היחידה לחיות פה ושהדת הם דברי אלוהים חים.
אני מסורתי ולא שונא את הדתיים בלי הדתיים ישראל לא היתה קיימת. :P

מנותק עיט

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 18, 2008, 13:47:21 »
 :Pעוד משהו ששכחתי לרשום
כמעט כולם חושבים שרבין טעה ובגדול בלי להיכנס להכפשות ולהשמצות.
ואותו אחד ממש עיוור הוא כתב לי שהדתיים מנצלים את המדינה ז"א ישר קפץ לו לראש שאני דתי שיושב בישיבה ואני לא.
יש רופאים דתיים,יש מהנדסים דתיים,כמו שיש כאלה חילונים.
הם מדברים על אפליה והם מייצרים אותה.
אין להם קו אחיד מחר אם הם יגידו שהשמש זורחת במערב זה יהיה המצע הפוליטי שלהם אז אל תתרגשו מהם אבל בחים לא נקבל את דעותיהם כמו שנאמר בספר תהילים הקדוש:"אֹהֲבֵי יְהוָה,שִׂנְאוּ-רָע:

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 18, 2008, 18:57:51 »
אני חושב שלא כדאי להתיחס אליה
אתמול התווכחתי עם מישהו ביוטיוב שלא הפסיק לצאת עליי עשה אותי כזה קטן על תגובה שכתבתי על רבין.
כל מה שנגיד לשמאלנים יפלו על אזניים ערלות כי הם ערלי לב לא מבינים מה זה דת ומסורת שעוברת מדור לדור זה נראה להם דבר לא הגיוני לשים תפילין וללכת עם כיפה וציצית, כי שם באירופה רוב היהודים לצערנו רצו להידמות לגויים על מנת שהגויים יכירו ביהודים הם לא הבינו שזה דבילי כי הגויים בחיים לא יכירו ביהודים ואם אתה רוצה להראות כמו גוי אז איך הגוי יכיר בך כי אתה מראה לו חולשה בכך שאתה מתלבש כמוהו,מדבר כמוהו,ונוהג על פי האופי שלו.
הם רואים בנו כ:אנשים שיושבים כל היום מול המחשב ולא עובדים,גונבים כספים של גימלאים,ופרזיטים.הם לעולם לא יבינו שלאדם יש בחירה בחיים אם הוא רוצה לחיות בחיי קודש או חול ואם ישנם דתיים שרוצים לחיות חיים של קדושה זה נראה להם התקרצצות מה זה ה1800 שקלים מביטוח לאומי הון?מה הדתיים שדדו את קופת המדינה?
אבל מה זה משנה הם מיעוט רוב העם רוצה בטרנספר של פלסטינים.אחרי היציאה האומללה של אדון שרון עריק שרון שערק לשמאל כמעט ורוב דעת הקהל הישראלית נגד הפקרת הגולן לסוריה,וכל ניסיון מצד ממשלת הגזרות לעשות מהלך כזה תקפיץ את ש"ס(לצערי הם פיקציה אבל עובדה פוליטית)והמורדים.
פעם שמאלני אחד אמר לי שהליכוד אשם שהוא החזיר את סיני הופתעתי שאלתי אותו "למה אתה חושב ככה הלא אתה ממרץ הוא ענה לי"סיני פי4 ממדינת ישראל ויש צפיפות" ז"א שלשמאלנים אין אידיאולוגיה וקו אחיד מחר הם יעשו מהם צחוק ויתמכו בטרנספר בטענה שעריק שרון לא ביצע אותו כמו שניסה לעשות
אז לריב עם כמה נשים מפגרות שמאלניות זה בזבוז אנרגיה ובזבוז שכנוע תשכנעו את המתנדנדים בין קדימה לליכוד שהטרנספר זאת הדרך היחידה לחיות פה ושהדת הם דברי אלוהים חים.
אני מסורתי ולא שונא את הדתיים בלי הדתיים ישראל לא היתה קיימת. :P

אפילו אין לי כוח להגיב.

נמאס לי.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 19, 2008, 00:20:47 »
אני מסכים איתה לחלוטין, יפה שהיא מצליחה לנסח את זה בלי להיכנס לקלישאות של "כיבוש" וכיו"ב.
אם המתנחלים הם כמו הקוזאקים אז לא היה נשאר שם ערבי אחד חי בגזרה אחרי עשר שנים.
ואם כבר קוזאקים אז הדימוי הקרוב ביותר של מישהו לקוזאקים זה הבוגדים האקטיביסטים משמאל ששולטים במדינה ושמתנהגים כמו וידקון קוויזלינג והגנרל ואלאסוב והקוזאקים שלו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.