כתב נושא: תמונות מההפגנה של הבוגדים מ"גוש-שלום"  (נקרא 3511 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

http://zope.gush-shalom.org/home/he/galleries/AGAINST%20THE%20MASS%20KILLINGS%20IN%20GAZA

ציטוט מהאתר: במשך ארבעה ימים מתחילת הפעולה בעזה התדרדר המצב והפך לבלתי-נסבל. יותר ממאה פלסטינים נהרגו, רובם ילדים, נשים ואזרחים אחרים, ואילו בצד הישראלי נהרג אזרח ונפלו שני חיילים. פצועים למאות ממלאים את בתי-החולים המעטים.

בכל תנועות-השלום התעורר הצורך העז לצאת להפגנה כדי למחות נגד השיגעון - מה גם שכל התקשורת יצאה, כרגיל, למסע של הסתה מלחמתית, וכמעט שום קול שפוי לא נשמע בציבור.

היום (2.3) התאספו מאות מפגינים מול משרד-הביטחון בתל-אביב כדי להביע את מחאתם נגד ההרג המתמשך, המקבל ממדים של טבח. הקריאות בקצובות היו נזעמות: "ברק, ברק, שר-הביטחון - כמה אזרחים הרגת עד היום?" וגם "עד מתי יישפך הדם - גם תושבי עזה הם בני-אדם!"

המשטרה התכוננה בכוחות מוגברים, אך נראה שבפקודת הקצינים הבכירים שנכחו במקום נהגו השוטרים באיפוק. בכל זאת פרצו תגרות-ידיים, ומפגינים אחדים הובלו למעצר.

מעל למפגינים התנופפו דגלי התנועות השונות, ביניהם דגלי שני-העמים של "גוש שלום", הדגלים הלאומיים של "שלום עכשיו" והדגלים האדומים של חד"ש. ח"כ דב חנין (חד"ש) וגמאל זחלקה (בל"ד) השתתפו בהפגנה, לצד יריב אופנהיימר מ"שלום עכשיו", תמר גוז'נסקי ממק"י ויונתן פולק מהאנרכיסטים.

ח"כ לשעבר אורי אבנרי אמר בתשובה לשאלות העיתונאים: "דוברי הממשלה והצבא מודים בגלוי שאפשר להשיג הפסקת-אש תוך שעה. הממשלה מסרבת לעשות זאת, לדבריהם, כדי ש'חמאס לא יקבע את כללי-המשחק'. זה מוכיח בעליל שהכוונה האמתית של הפעולה אינה להפסיק את ירי הטילים, אלא לשבור את חמאס. זהו משחק פושע בחיי בני-אדם, ברובם בלתי-חמושים, ביניהם הילדים משני עברי הגבול. מובן מאליו שהמטרה הזאת לא תושג!"

במהלך ההפגנה חתמו רבים מהמשתתפים על העצומה הישראלית-פלסטינית המשותפת למען הפסקת-אש, ההולכת ומתארכת בימים אלה ברצועת-עזה ובישראל.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
תמונות מההפגנה של הבוגדים מ"גוש-שלום"
« להגיב #1 ב- : מרץ 07, 2008, 15:55:45 »
אלה השמאלנים הקיצוניים, לאט לאט באה ההבנה שאליהם צריך להתייחס כאל המתיוונים.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #2 ב- : מרץ 07, 2008, 15:57:56 »
אלה השמאלנים הקיצוניים, לאט לאט באה ההבנה שאליהם צריך להתייחס כאל המתיוונים.
ברוך שובך אחי ;)

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : מרץ 07, 2008, 16:13:29 »
ברוך שובך אחי ;)

תודה, נתתי קצת לכעס שלי לגבי הפורום לבעור על להבה עד שלא ישאר יותר חמצן שיכיל את הכעס.
שמח לחזור.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק orel.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : מרץ 07, 2008, 16:57:40 »
לאט לאט העם השמאלני מתחיל להיעלם. מדובר פה על בסה"כ 300 מפגינים שמי כמוכם יודע זה ממש כלום.
עוד מעט כולם יהיו ימנים. ואף ימנים קיצוניים ואני מקווה שנפעל לגירוש העם הפלסטיני הנאצי מפה.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מרץ 08, 2008, 19:34:25 »
לאט לאט העם השמאלני מתחיל להיעלם. מדובר פה על בסה"כ 300 מפגינים שמי כמוכם יודע זה ממש כלום.
עוד מעט כולם יהיו ימנים. ואף ימנים קיצוניים ואני מקווה שנפעל לגירוש העם הפלסטיני הנאצי מפה.
לידיעתך, אין דבר כזה עם פלסטיני.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : מרץ 16, 2008, 10:54:03 »
בא לי לבכות נשבע לכם זה כואב לי לראום אחים שלנו יהודים !!!הורסים תמדינה מוכנים למכור אותה בשביל ערבים אני פשווט בשוק
 איך זה קורה ירבק יעני מה עובר לבן אדם בראש שהוא הולך נגד המדינה שלו נגד העם שלו וצועק "די לכיבוש" די לזה די לזה "חמאס פרטרנים לשלום"
בזמן שחיילים נהרגים לנו בזמן שאנשים בדרום אין להם חיים נורמלים בכלל כבר 7 שנים!!

אחי השמאל לא נעלם!! עצוב לי שאתה לא צודק אבל הוא לא נעלם ...300 אנשים האלה לא מציינים שום דבר הרי מי נותן להם במה?
התקשורת,התקשורת כולה שמאלנית שנותנת להם במה ולא לימין
או כל המורים כמעט בבתי ספר שעושים שטיפות מוח לילדים ...
מה אני יגיד לך עצוב ..:/

מנותק orel.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : מרץ 16, 2008, 17:03:27 »
בא לי לבכות נשבע לכם זה כואב לי לראום אחים שלנו יהודים !!!הורסים תמדינה מוכנים למכור אותה בשביל ערבים אני פשווט בשוק
 איך זה קורה ירבק יעני מה עובר לבן אדם בראש שהוא הולך נגד המדינה שלו נגד העם שלו וצועק "די לכיבוש" די לזה די לזה "חמאס פרטרנים לשלום"
בזמן שחיילים נהרגים לנו בזמן שאנשים בדרום אין להם חיים נורמלים בכלל כבר 7 שנים!!

אחי השמאל לא נעלם!! עצוב לי שאתה לא צודק אבל הוא לא נעלם ...300 אנשים האלה לא מציינים שום דבר הרי מי נותן להם במה?
התקשורת,התקשורת כולה שמאלנית שנותנת להם במה ולא לימין
או כל המורים כמעט בבתי ספר שעושים שטיפות מוח לילדים ...
מה אני יגיד לך עצוב ..:/

כן אבל זה תהליך שהוא מאוד ארוך, בסוף כל העם יהיה ימני. אל תדאג. אני מתחיל לראות את זה, האנשים משוכנעים שאין לנו ברירה אלא לתקוף, לאנשים מתחיל להמאס מזה שנוחתים פה עוד ועוד קסאמים, אנשים מתחילים להבין מה זה ערבי מוסלמי נאצי.
לאט לאט, חבל שלא מהר מהר אבל זה עדיף מאשר שלא יקרה כלום.

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
« להגיב #8 ב- : מרץ 16, 2008, 18:20:35 »
איזה שמאלני נעלם ואיזה בטיח כל הנאיבים במרכז, ושוחריי השלום ,התקשורת השמאלנית מה נחלש אני לא יודעמי שלא גר בסביבה של ערבים
עלול להיות שמאלני חיפה,ירושלים,עכו,רמלה,לוד,יפו,נצרת עילית,כרמיאל...ועוד אבל אלו מקומות שחיים אם ערבים יום יום הם
יודעים שערבי זה בעייה אבל בת"א ורמת השרון לא רואים כפר ערבי באופק אז אין פיגועים יש שקט השמאל מתחזק שם יש אנשים
בת"א שלובשים כפייה כזה סטייל יש אנשים שלהסתובב אם ערבי זה סטייל .

מנותק orel.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מרץ 16, 2008, 20:15:54 »
איזה שמאלני נעלם ואיזה בטיח כל הנאיבים במרכז, ושוחריי השלום ,התקשורת השמאלנית מה נחלש אני לא יודעמי שלא גר בסביבה של ערבים
עלול להיות שמאלני חיפה,ירושלים,עכו,רמלה,לוד,יפו,נצרת עילית,כרמיאל...ועוד אבל אלו מקומות שחיים אם ערבים יום יום הם
יודעים שערבי זה בעייה אבל בת"א ורמת השרון לא רואים כפר ערבי באופק אז אין פיגועים יש שקט השמאל מתחזק שם יש אנשים
בת"א שלובשים כפייה כזה סטייל יש אנשים שלהסתובב אם ערבי זה סטייל .

דווקא בהרבה מאוד מקומות אני שומע  "נמאס כבר! הימין צודק! הימין צדק! תראו מה השמאל הזה הביא עלינו! אכלנו את הרעל שבישלנו לעצמנו! לפחות כמה מאיתנו ניסו להעיר ולומר את האמת אבל השמאל שלנו לא הקשיב ותראו מה נהיה!"

סמוך עלי.. לא יקח עוד הרבה זמן עד שתהיה אחדות פה בארץ. (אחדות ימנית כמובן.)

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
« להגיב #10 ב- : מרץ 16, 2008, 23:01:29 »
אז אני מכיר אנשים שאומרים חייבים לתת להם יותר זכויות למה הם מקופחים
יש להם יותר זכויות מלימינים.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : מרץ 19, 2008, 13:44:59 »
כן אבל זה תהליך שהוא מאוד ארוך, בסוף כל העם יהיה ימני. אל תדאג. אני מתחיל לראות את זה, האנשים משוכנעים שאין לנו ברירה אלא לתקוף, לאנשים מתחיל להמאס מזה שנוחתים פה עוד ועוד קסאמים, אנשים מתחילים להבין מה זה ערבי מוסלמי נאצי.
לאט לאט, חבל שלא מהר מהר אבל זה עדיף מאשר שלא יקרה כלום.
אני מקווה שאתה שתצא צודק אחינו חחח חוץ מלקוות אני לא יכול לומר לך כלום קשה לשנות שמאלני יפה נפש
אני אומר לך מנסיון הם כל כך בטוחים שהם צודקים שזה לא יאומן

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
« להגיב #12 ב- : מרץ 20, 2008, 16:22:59 »
דעה לגבי ערבים אתה לוקח מהבית לרוב בעיר שאין ערבים קשה לשנות לשמאלנים את הדעה

מנותק SiGaR

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : מרץ 23, 2008, 22:05:30 »
תאמת, כשהם עושים הפגנות זה גורם לי לרצות לראות יותר פלסטינאים מתים.
הם רק מגבירים לי את החשק.
צריכים לנטרל את פעילי השמאל, להעביר אותם לצד שלנו.
בושה לראות שיש אנשים כל כך אדישים, הם אדישים למצב שלנו.

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
« להגיב #14 ב- : אפריל 14, 2008, 19:07:18 »
אני אומר צריך לשלוח את כול השמאלנים לעם שלהם  הערבים הם כול כך אוהבים אותם אזלמה שלא ילכו לגור איתם?

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 14, 2008, 01:30:43 »
כן בדיוק שיחיו ערבים ושמאלנים ביחד זה הכי מתאים להם
[gif[/img]