סקר

סקר: היום יש כפייה דתית או כפייה חילונית?

כפייה דתית. הדתיים כופים עלינו לא לקנות ולנסוע בשבת ולא לאכול מה שאנו רוצים. והדתיים כופים עלינו איך להתחתן.
9 (27.3%)
כפייה חילונית. הערב רב חטפו ילדי תימן, לחצו על המזרחיים להזניח את היהדות, והתשקורת ומשרד החינוך מסיתים נגד התורה כל הזמן.
18 (54.5%)
אין כפייה דתית ואין כפייה חילונית. בישראל, כולם יכולים לעשות מה שהם רוצים.
6 (18.2%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: היום יש כפייה דתית או כפייה חילונית?  (נקרא 15013 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני האמיתי (המקורי)

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #50 ב- : ספטמבר 20, 2008, 22:13:29 »
עובדה שהחוק לא עוזר, ואנשים ממשיכים להתדרדר במעשיהם הנפשעים... כמה קטרוג...
צריך תורה לעם :doctor:.
אהההה ואם יהיה תורה אף אחד לא יעבור על החוק?
חחח מצחיק

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #51 ב- : ספטמבר 20, 2008, 22:16:01 »
אהההה ואם יהיה תורה אף אחד לא יעבור על החוק?
חחח מצחיק

אי אפשר לומר בודאות, אבל אתה רואה מה קורה עכשיו במדינה- ואתה נמצא במצב שאין תורה.
אז תעשה לבד עם עצמך חושבים.
בהצלחה!

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #52 ב- : ספטמבר 20, 2008, 22:23:57 »
אם תורה או בלי תורה זה אותו דבר.
כל חוק מישהו יפר.
אהה אז רגע בא תגיד לי אם יהיה תורה אנשים פתאום לא יעברו על החוק?

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : ספטמבר 22, 2008, 00:39:14 »
אם תורה או בלי תורה זה אותו דבר.
כל חוק מישהו יפר.
אהה אז רגע בא תגיד לי אם יהיה תורה אנשים פתאום לא יעברו על החוק?
אתה גורם לי להירדם מהשאלות קיטבק שלך...
בכל אחד יש את היצר הרע כמובן שלא כולם יהיו אנשים ישרים, זה לא היה אף פעם! גם לא בתקופת התנ"ך...
אז מזאת השאלה אם אנשים לא יעברו על החוק?!
אבל הכל מתחיל מחינוך בגיל צעיר.
ומה לעשות, יש הבדל בין חינוך דתי לחינוך חילוני- הן בבית והן בבתי ספר, אין לך מה להתווכח איתי על זה.
וחינוך של ילד מגיל קטן הכוונה מה שהוא רואה בבית אם זה כיבוד הורים, כיבוד מבוגרים, עזרה לזולת ע"י גמילות חסדים
וקיום מצוות ולימוד תורה שמעשיר את הידע זה עולם אחר לגמרי!
אני אישית לא דתי אני בן אדם מאמין אז כך שאני אובייקטיבי.
נתקלתי באנשים חרדים,דתיים,חילוניים,אתאיסטים וכמובן שיש הבדל, אך אולי לא נחספת כ"כ להבדל.

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #54 ב- : ספטמבר 22, 2008, 01:40:48 »
ישראל חטפו את יהודי תימן, ישראל עודדו הזנחת היהדות, בישראל המדיה היא נגד היהדות... גם אם כל הדברים האלה נכונים, מדובר בדברים שהיו בעבר, ודברים שהם בגדר דעות או אפליות... זה חמור מאד, אבל זה לא תואם את פירוש המילה "כפייה".
במידה ואנחנו מדברים על ההווה, ישנה כפייה דתית מובהקת בחקיקת החוקים, היהודים החילונים חייבים לקבל על עצמם כל מני ריטואלים בתחומי מדינת ישראל שהם לאו דווקא מזדהים איתם רק בגלל שהמדינה מזדהה איתם, זה פוגע בחופש וזה נקרא כפייה... יכול להיות שדבר גורר את השני, כפייה דתית גוררת אפליה נגד דתיים.. חשבתם על זה?

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #55 ב- : ספטמבר 22, 2008, 01:58:00 »
ישראל חטפו את יהודי תימן, ישראל עודדו הזנחת היהדות, בישראל המדיה היא נגד היהדות... גם אם כל הדברים האלה נכונים, מדובר בדברים שהיו בעבר, ודברים שהם בגדר דעות או אפליות... זה חמור מאד, אבל זה לא תואם את פירוש המילה "כפייה".
במידה ואנחנו מדברים על ההווה, ישנה כפייה דתית מובהקת בחקיקת החוקים, היהודים החילונים חייבים לקבל על עצמם כל מני ריטואלים בתחומי מדינת ישראל שהם לאו דווקא מזדהים איתם רק בגלל שהמדינה מזדהה איתם, זה פוגע בחופש וזה נקרא כפייה... יכול להיות שדבר גורר את השני, כפייה דתית גוררת אפליה נגד דתיים.. חשבתם על זה?
אמרתי את דעתי ואני חוזר ואומר: יש כפיה חילונית יותר מדתית במדינה! למשל: מכירת חמץ בפסח כל שנה, מכירת בשר חזיר ופירות ים בראש חוצות תחת איצטלא של מסעדות לאניני טעם (ממש?!) וכו' וכו'. הדמוקרטיה במדינה הרסה את היהדות המקורית והאמיתית והיא מזוייפת והרסנית!
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #56 ב- : ספטמבר 22, 2008, 02:02:47 »
אמרתי את דעתי ואני חוזר ואומר: יש כפיה חילונית יותר מדתית במדינה! למשל: מכירת חמץ בפסח כל שנה, מכירת בשר חזיר ופירות ים בראש חוצות תחת איצטלא של מסעדות לאניני טעם (ממש?!) וכו' וכו'. הדמוקרטיה במדינה הרסה את היהדות המקורית והאמיתית והיא מזוייפת והרסנית!

אני רוצה להבין את השאלה של השירשור הזה...
האם מדינת ישראל הרישמית היא כופה דתיות?
או האם מעשי האנשים ברחוב הם כפייה חילונית?

יש לשאלות האלה תשובות שונות.. ושוב, אני מרמז, שדבר גורר דבר...
כשברשמיות כופים עליך דת, ברחוב אתה מוכר חזיר... זה טבע האדם שכשכופים עליו דברים שלא כופים במקומות אחרים בעולם, הוא מתקומם ומצפצף, ואין פה קשר לפעילויות אכיפה, הדברים נאכפים (אני אחד מהגופים שאוכף את הדברים האלה) וזה לא יפסק לעולם, ימשיכו לזייף כשרויות, ימשיכו לפתוח בשבת, כי מנסים לכפות תורה בחוק והעם הוא ל-א ד-ת-י, ולכן הכפייה היא דתית.

אם תגיד לי שאיזה חילוני פותח עסק בשבת בבני ברק והמדינה מאשרת לו את זה אגיד לך שזאת כפייה,
אבל לעסקים שפתוחים בשבת יש ביקוש נרחב, ענק! בעם היהודי. עסק פתוח בשבת בלב תל אביב הוא הכל חוץ מכפייה... הוא משרת ציבור בלתי מבוטל שאתה לא יכול להתעלם מהרצונות שלו...

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #57 ב- : ספטמבר 22, 2008, 02:04:04 »
בס''ד

אתה חי באשליות !! יש כפי'ה חילונית שנעשתה עוד במחנות הריכוז שנקראו '' מחנות עלי'ה '' בשנות החמישים , אלא שכיום לאחר כמה דורות של שטיפת-מוח תעשייתית ושיטתית במערכת הליכלוך (חינוך) וכלי התשקורת השבויים בידי שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב , אין כבר צורך ''לכפות '' בריש גלי , מכיוון שאותם מסכנים שלא השתחררו מהכפי'ה השיטתית הזו , כבר נמצאים בידים של שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י המגואלות בדם אחינו השפוך !!--ולכן עניין הפשעים החמורים של גניבת ילדי תימן מהוריהם  ומכירתם למרבה במחיר והשקר הנורא להוריהם שכבייכול נפטרו ,נמשך עד לשעות אלה , ולטענתך גם השואה הייתה לפני 50 שנה !! אולם פשעים כאלה לא מכסה שום זמן !! ומה גם שהנאשמים לא הובאו לדין צדק ולקלון ושיפוט של העם כולו !! אוטובוסים וסופרמרקט בשבת ?? זה מה שחסר לך בשביל להמיר את דתך ?? להתחתן ולהתגרש כרצונך ?? הלא התירו לך במסגרת שלטון הזימה והתועבה להתחתן גם עם בני-מינך ר''ל !! וכל שכן עם אתון ( שהרי כך תתפטר מהמחוייבות ) !! להיקבר ? זה מה שמדאיג אותך ?? הלא התירו לך במסגרת שלטון הערב-רב לתרום את גופתך להתעללות מדעית !! ואת השאריות כמובן שלא תסכים שיתנו לכלבי השמירה של המכון לפתלוגי'ה !!! :idiot2: :idiot2: :idiot2: :tickedoff:
מתי תתפכח ותבין שלמעשה הינך שבוי באקוואריום של הערב-רב הנלוז והנתעב ?? מתי תבין שהינך בדרך היורדת לשמד ולהיקרעות מעם הנצח ???  :idiot2: :idiot2:--הימלט מהמכלאה שבה כלאו אותך טרם תאחר את המועד !!!!!! אנו כאן לעזור לך בכך !!!והקב''ה ב רחמיו ירחם על אחינו שנפלו ברשתות יו האכזריות של שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב , ועליך בכלל זה , ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :smil037: 

אפשר להבין מזה הפלייאר הזה בגנות האיחוד הלאומי-מפד"ל? אני חושב שרשימת שקרים היא לא דבר שיקדם את המועמד שלך לרשות הממשלה, לפחות אני השתכנעתי סופית בעיקבות הפלייאר הזה מיהו המועמד שלך ולמה ל-א כדאי להצביע לו.
לטובת הגירוש הצביעו שרי הליכוד! שהרי הליכוד היא המפלגה המגרשת (שימו לב חברים, לא קדימה, הליכוד ושריה)
האיחוד הלאומי יצא מהקואלציה כשנודע שהולך להתבצע הגירוש ולאחר שנראה שלא ניתן להשפיע על הצבעות הכנסת, לפיכך האיחוד הלאומי שבמצעם שמים דגש מיוחד על ישוב ארץ ישראל (בניגוד לחרדים שבתוכם ברוך מרזל ששמים דגש רק על ספירת שטרות, מימון אברכים עצלנים, שריפת צמיגים, עשיית רעש ולעשות ילדים ולדחוף להם קיצבה) הם לא שאחראים להריסת ישובי גוש קטיף או כל ישוב אחר (חבר הכנסת אריה אלדד וביתו היו שותפים בהתנגדות האקטיבית, כמו כן אפי איתם, בנוסף שניהם נפצעו בעמונה...), נכון שחלקם היו מ'המגשרים' או ה'מייצבים' אבל זה לא מעיד על כולם, בני אילון, זבולון אורלב, בכל מפלגה יש כמה דעות וכמה אנשים ומתונים ופחות מתונים, אנשי צבא לשעבר שלא יכולים להגיד בפומבי שלא להתגייס או לסרב פקודה וכו', זה לא אומר שום דבר על כוונותיה של המפלגה, על מה היא הייתה עושה אילו היה בידה הכוח ואיך היא פעלה כדי למנוע גזרות, זה פשוט מראה שגם בשעת חורבן וצרה הם לא נשארים צבועיים והם נאמנים לדעה שלהם, הדתית לאומית... לשבור את הכלים זאת סיסמה יפה, אבל כשמסתכלים שניה אחת קדימה רואים שהיא פשוט רק הורסת הכל... צריכים להיות חכמים ולחולל שינויים, דרמות כמו של מרזל יש לי בערוץ ויוה...
אין לאיחוד הלאומי מפדל הצעת חוק אחת שנוגעת להפחתה בקצבאות ילדים, אם היא הצביעה בעד התקציב באחת הממשלות זה כדי לשמור על האינטרסים של המפלגה שלהם ושל עם ישראל, האינטרס של עם ישראל הוא לא לקצבאות ילדים! זה אינטרס של סקטור אחד בלבד, של מפלגה אחת בלבד, של דעה אחת בלבד שהיא לא סוציאלית או חברתית אלא סיעודית! המפלגה הסוציאלית היחידה שנשארה בשטח (אחרי שהסוציאלית של העבודה הוכיחה שהיא שווה לכלום) הן מר"צ והאיחוד הלאומי מפד"ל, אין יותר מפלגות סוציאליות במדינת ישראל, כולן או קפיטליסטיות (כמו הליכוד וקדימה), או שאין להן דעה אקוטית לגבי כלכלה (כמו ישראל ביתנו למשל..) או שהן סעודיות (כמו סיעות החרדים), דעה אחרת בכלכלה וניסיון לקדם אותה בכיוון אחר לאו דווקא מעידה על "רוע" או "התעמרות בחלשים", כמובן שמרזל הוא חתיכת דמגוג בהנחה שהוא זה שחיבר את הפלייאר המטופש הזה.
ולבסוף, אני מודה שהגיור די מקל, אבל זה מכיוון שאין אלטרנטיבה.. החרדים לא פועלים בשיתוף פעולה, הם תמיד רוצים להשתלט על כל המוסדות הדתיים, הם לא מקבלים שום דעה מלבד שלהם, הם מדירים את רגליהם של רבנים גדולים רק בגלל שהם לאומים ועל ראשם אין קטיפה... לדעתי כל חרדי שחושב שהמוסדות הרבניים זה הבית הפרטי שלו צריכים לגרש אותו משם במהרה, וכל מי שמתעמר בגרים עם כל מני מנהגים מוזרים וגלותיים, מיסטיקות ועינויי דין, מקומו גם כן לא איתנו. חרדים זה סקטור שצריך לחנך לפלורליזם, מאז ימי הגמרא הרבה מין עברו, והמשפט "אלו ואלו דברי אלוקים חיים" כנראה כבר לא מקובל עליהם בימינו אנו, הם לא מוכנים לקבל שום דעה של אדם אחר, לא בתוך הסקטור שלהם ובטח שלא מסקטורים אחרים, על כן צריכים להדיר אותם מעלינו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #58 ב- : ספטמבר 22, 2008, 06:44:28 »

כשברשמיות כופים עליך דת, ברחוב אתה מוכר חזיר... זה טבע האדם שכשכופים עליו דברים שלא כופים במקומות אחרים בעולם, הוא מתקומם ומצפצף, ואין פה קשר לפעילויות אכיפה, הדברים נאכפים (אני אחד מהגופים שאוכף את הדברים האלה) וזה לא יפסק לעולם, ימשיכו לזייף כשרויות, ימשיכו לפתוח בשבת, כי מנסים לכפות תורה בחוק והעם הוא ל-א ד-ת-י, ולכן הכפייה היא דתית.

אם תגיד לי שאיזה חילוני פותח עסק בשבת בבני ברק והמדינה מאשרת לו את זה אגיד לך שזאת כפייה,
אבל לעסקים שפתוחים בשבת יש ביקוש נרחב, ענק! בעם היהודי. עסק פתוח בשבת בלב תל אביב הוא הכל חוץ מכפייה... הוא משרת ציבור בלתי מבוטל שאתה לא יכול להתעלם מהרצונות שלו...

רציתי לומר לך שחובה שתהיה כפייה של האמת על השקר, של מי שעושה את הנכון על מי שטועה, בדיוק כמו שהמשטרה עוצרת פושעים כך הממשלה תפקידה לחוקק חוקים בעד האמת שלנו - חוקי התורה הקדושה, ככה כולנו נתאחד ונשתלם בתכונותינו ומידותינו !!
אנו ערבים זה בזה, ואח שלי שמתגלח בסכין איתי במחנה הצבאי, או אוכל שרימפס עם פיתות בפסח, מאוד משפיע עלי.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #59 ב- : ספטמבר 22, 2008, 06:47:43 »
רציתי לומר לך שחובה שתהיה כפייה של האמת על השקר, של מי שעושה את הנכון על מי שטועה, בדיוק כמו שהמשטרה עוצרת פושעים כך הממשלה תפקידה לחוקק חוקים בעד האמת שלנו - חוקי התורה הקדושה, ככה כולנו נתאחד ונשתלם בתכונותינו ומידותינו !!
אנו ערבים זה בזה, ואח שלי שמתגלח בסכין איתי במחנה הצבאי, או אוכל שרימפס עם פיתות בפסח, מאוד משפיע עלי.

ערבים ערבים, בכל זאת זה ענייני ולא עניינו של אף אחד אחר מה אני אוכל. אין למדינה זכות לקבוע לי מה יהיה לי בצלחת.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #60 ב- : ספטמבר 22, 2008, 14:33:36 »
ערבים ערבים, בכל זאת זה ענייני ולא עניינו של אף אחד אחר מה אני אוכל. אין למדינה זכות לקבוע לי מה יהיה לי בצלחת.
O0

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #61 ב- : ספטמבר 22, 2008, 21:12:08 »

הבעיה שכל אחד רוצה את טובתם של כולם, וכל אחד חושב שטובתם של כולם זה שכולם יהיו כמותו, ואף אחד לא חושב שהוא חי בשקר וכל אחד חי באמת משלו שהיא האמת היחידה...

בעייתי קצת...

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #62 ב- : ספטמבר 23, 2008, 00:50:28 »

אפשר להבין מזה הפלייאר הזה בגנות האיחוד הלאומי-מפד"ל? אני חושב שרשימת שקרים היא לא דבר שיקדם את המועמד שלך לרשות הממשלה, לפחות אני השתכנעתי סופית בעיקבות הפלייאר הזה מיהו המועמד שלך ולמה ל-א כדאי להצביע לו.
לטובת הגירוש הצביעו שרי הליכוד! שהרי הליכוד היא המפלגה המגרשת (שימו לב חברים, לא קדימה, הליכוד ושריה)
האיחוד הלאומי יצא מהקואלציה כשנודע שהולך להתבצע הגירוש ולאחר שנראה שלא ניתן להשפיע על הצבעות הכנסת, לפיכך האיחוד הלאומי שבמצעם שמים דגש מיוחד על ישוב ארץ ישראל (בניגוד לחרדים שבתוכם ברוך מרזל ששמים דגש רק על ספירת שטרות, מימון אברכים עצלנים, שריפת צמיגים, עשיית רעש ולעשות ילדים ולדחוף להם קיצבה) הם לא שאחראים להריסת ישובי גוש קטיף או כל ישוב אחר (חבר הכנסת אריה אלדד וביתו היו שותפים בהתנגדות האקטיבית, כמו כן אפי איתם, בנוסף שניהם נפצעו בעמונה...), נכון שחלקם היו מ'המגשרים' או ה'מייצבים' אבל זה לא מעיד על כולם, בני אילון, זבולון אורלב, בכל מפלגה יש כמה דעות וכמה אנשים ומתונים ופחות מתונים, אנשי צבא לשעבר שלא יכולים להגיד בפומבי שלא להתגייס או לסרב פקודה וכו', זה לא אומר שום דבר על כוונותיה של המפלגה, על מה היא הייתה עושה אילו היה בידה הכוח ואיך היא פעלה כדי למנוע גזרות, זה פשוט מראה שגם בשעת חורבן וצרה הם לא נשארים צבועיים והם נאמנים לדעה שלהם, הדתית לאומית... לשבור את הכלים זאת סיסמה יפה, אבל כשמסתכלים שניה אחת קדימה רואים שהיא פשוט רק הורסת הכל... צריכים להיות חכמים ולחולל שינויים, דרמות כמו של מרזל יש לי בערוץ ויוה...
אין לאיחוד הלאומי מפדל הצעת חוק אחת שנוגעת להפחתה בקצבאות ילדים, אם היא הצביעה בעד התקציב באחת הממשלות זה כדי לשמור על האינטרסים של המפלגה שלהם ושל עם ישראל, האינטרס של עם ישראל הוא לא לקצבאות ילדים! זה אינטרס של סקטור אחד בלבד, של מפלגה אחת בלבד, של דעה אחת בלבד שהיא לא סוציאלית או חברתית אלא סיעודית! המפלגה הסוציאלית היחידה שנשארה בשטח (אחרי שהסוציאלית של העבודה הוכיחה שהיא שווה לכלום) הן מר"צ והאיחוד הלאומי מפד"ל, אין יותר מפלגות סוציאליות במדינת ישראל, כולן או קפיטליסטיות (כמו הליכוד וקדימה), או שאין להן דעה אקוטית לגבי כלכלה (כמו ישראל ביתנו למשל..) או שהן סעודיות (כמו סיעות החרדים), דעה אחרת בכלכלה וניסיון לקדם אותה בכיוון אחר לאו דווקא מעידה על "רוע" או "התעמרות בחלשים", כמובן שמרזל הוא חתיכת דמגוג בהנחה שהוא זה שחיבר את הפלייאר המטופש הזה.
ולבסוף, אני מודה שהגיור די מקל, אבל זה מכיוון שאין אלטרנטיבה.. החרדים לא פועלים בשיתוף פעולה, הם תמיד רוצים להשתלט על כל המוסדות הדתיים, הם לא מקבלים שום דעה מלבד שלהם, הם מדירים את רגליהם של רבנים גדולים רק בגלל שהם לאומים ועל ראשם אין קטיפה... לדעתי כל חרדי שחושב שהמוסדות הרבניים זה הבית הפרטי שלו צריכים לגרש אותו משם במהרה, וכל מי שמתעמר בגרים עם כל מני מנהגים מוזרים וגלותיים, מיסטיקות ועינויי דין, מקומו גם כן לא איתנו. חרדים זה סקטור שצריך לחנך לפלורליזם, מאז ימי הגמרא הרבה מין עברו, והמשפט "אלו ואלו דברי אלוקים חיים" כנראה כבר לא מקובל עליהם בימינו אנו, הם לא מוכנים לקבל שום דעה של אדם אחר, לא בתוך הסקטור שלהם ובטח שלא מסקטורים אחרים, על כן צריכים להדיר אותם מעלינו.
בס''ד
מאד לא רצינו להגיב לדברי השקר ההזוי ,השטות הבלע והשטנה שהצגת כאן , אולם יהודי יקר ממשתתפי הפורום בקש זאת , ולכן נעתרנו לבקשתו !!!
השטויות שאתה מציג כאן במאמץ עילאי להציג את עצמך כ '' אינטיליגנט '' מעוררות רחמים ממש !! הכיצד הינך טוען שאנו משקרים ח''ו כאשר כל מה שאמרנו תועד ופורסם אפילו בסרט המסכם את מעשה הנבלה של גירוש אחינו מבתיהם ומנחלתם בגוש-קטיף, חבל עזה והשומרון !! הדברים הוצגו לראווה על-ידי התשקורת של שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב בעצמה במסגרת אותו סרט שתיעד את אותם מעשי נבלה של הגירוש הנורא , בערוץ המתועב המתקרא '' ערוץ 2 '' ??
ולא זו בלבד אלא שהינך מנסה להפיל  כאן אחים יהודים יקרים בפח , כאשר אתה טוען כי המפלגה המלאכותית שגיבש אריק שרון שר''י מאותה ''מפלגת קש '' אפסית שהוקמה בעבר ע''י חניכו עמי איילון שר''י ואומצה וריכזה את רוב  המושחתים הבוגדים משלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י וסוכניו אנשי הימין המזוייף שהשתלטו על מה שהי'ה פעם ''הליכוד '' ופלשו לתוכו כקבוצה שנקראה '' הליבראלים '' וכך ניצלו את המוניטין של '' הליכוד '' כאשר חיסלו למעשה את הזרם היותר נוטה לימין בתוכה שנקרא '' חרות '' ולכן פרשו ממנה בני בגין ועוד אחרים ,אולם '' קדימה '' היא היא מפלגת הפשע שביצעה את הגירוש בפועל , למרות שהוא תוכנן עוד בימי שלטון הערב-רב של הליכוד שמנה את שמאלמרט ועוד רבים כמו צחי הנגבי שר''י ועוד..!! מכאן שהשלטון של הערב-רב מנוהל בצורה אבסולוטית לחלוטין וה ''בחירות '' אינן אלא כלי בכדי לצאת ידי חובת ה''חוק '' השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שאיננו אלא תחפושת חיצונית בלבד לאותו מנגנון אנטי-יהודי של שלטון כפייתי אבסולוטי  שכרת-ברית עם האויב הערבי הנאצי יש''ו ,ואף הלשין על פעילי אצ''ל ולח''י למנד''ט הבריטי ובשל כך הם הועלו לגרדום הי''ד !!וכן הפקיר את 6000,000אחינו שנרצחו על-ידי הצורר הנאצי יש''ו  , כאשר הוא הוציא את אנשיו מגרמאני'ה הנאצית ללא שום בעי'ה ובריש-גלי , ואף אנשיו שיתפו פעולה עם הצורר הנאצי יש''ו בכדי לרצוח את רוב אחינו הי''ד בתאי-הגאזים ולשרוף אותם בכבשנים , בכדי לדכא את היהודים ההולכים בדרך האמ-ת ולהשליט את הערב-רב על ארץ-הקודש תובב''א , ואף להשתמש בשמות הנרצחים הי''ד וברכושם הגזול בכדי לממש את זממם לבנות מחנה-ריכוז ענק בכדי להוריד את העם היהודי מדתו ,להביא לשמד המוני ולהתבוללות בגוים ר''ל כפי ה '' חזון '' של ''נביאם '' תיאודור הרצל יש''ו שר''י !, וכל זאת  על אדמת ארץ-הקודש תובב''א ,ולמחנה שמד זה הם קראו  '' מדינת-ישראל '' לשם הסוואה !! ולא נאריך במסמכים וסרטים רבים שאותם הצגנו זה מכבר בפורום , ואם תרצה לבדוק זאת בוודאי תוכל למצוא אותם כאן !! אולם בכל זאת אנו ניתן לך כאן קישור למסמך חשוב בנושא ש'' צונזר '' מזה ארבעים שנים !!

http://www.f2h.co.il/878765

ועוד סרט חשוב שמתאר את מעלליהם של אותם צוררי העם-היהודי מקירבו !! אותו ''שורש פורה ראש ולענה '' שיש לעקרו מקרב העם-היהודי כ ''גידול סרטני ממאיר '' שרודף כל יהודי שחי בדרך אבותנו ע''ה זיע''א , ומעודד כל דבר אנטי-יהודי !! כפי שמובא בסרט זה שבו סוקר היסטוריון מהאוניברסיטה העברית בצורה אובייקטיבית את אותם מעשי נבלה שנעשו על ידי אותם בני-עוולה יש''ו שר''י !!

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=529&category=3

ואשר לסיבה לרדיפות היהודים שומרי התורה והמצוות ה' עליהם יחיו על -ידי אותו ערב-רב נלוז ונתעב שאוחז בשלטון באמצעות ההון הגזול ודם אחיו ששפך כמים !! הרי לך סרט נוסף הסוקר זאת בצורה הטובה ביותר !!

http://www.shofar.net/site/Productdetile.asp?id=1088&category=2

עד כאן הואלנו להגיב לדברי הבלע והשטנה שלך על העם היהודי האמוני הימני האמיתי שבע''ה וישועתו יקויים בו במהרה  מקרא שכתוב '' וייכחשו אוייביך לך , ואתה על במותמו תדרוך '' !! אכי''ר .

וכאן נגיב בעניין חבריך '' המפד''ל +האיחוד-הלאומי '' שהם כאנשי ''קורח וכל עדתו ''  :throw: , אותם אלה שנשארו בממשלת-הגירוש ולא פרשו ממנה למען בצע השוחד והשלמונים , ולמען הכבוד המזוייף שמכרו להם שמאלמרט וחבריו , כאשר הם אינם מחזיקים מוסדות שמחזקות את לימוד התורה הקדושה והפצתה לכל יהודי באשר הוא  בארץ-הקודש ובעולם כולו ( דברים הדורשים תקציב שממשלות הזדון של הערב-רב הנלוז מנסות לעקרו בכל מיני ''תחבולות '' שטניות בכל קדנצי'ה , מכיוון שתורת-ישרא'ל הקדושה שהיא השורש להיותנו עם ה' ולמהות של היותנו יהודים איננה מעניינת אותם , אלהא שהם רוצים לעקרה מקירבנו ח''ו ר''ל ) .
אלא שאותם סוכנים של שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב בתחפושת של  '' האיחוד הלאומי ''  ו ''המפד''ל '' אינם אלא מפלגות שתכליתן להוליך שולל יהודים יקרים ימניים אמוניים אמיתיים , בכדי שלא י'הי'ה ניתן לגבש את הרוב היהודי האמוני הימני האמיתי לגוש יציב וחזק כפי שהצליחו לעשות גדול-דורנו כמוהר''ר מאיר-דוד כהנא זצוק''ל ובנו הי''ד  ונרצחו על-ידי האויב הערבי הנאצי יש''ו בעידוד ותמיכה מלאה של שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב , וכך הם רצחו את כלל מתנגדיהם בצורה שיטתית ומתוחכמת וסדרתית , כאשר כל מי שהיוו'ה סיכון משמעותי לשלטונם נרצח , ואמצעי החקירה וסמכויותיה נשארו בידי הרוצחים ושולחיהם כפי שפירטנו כאן :

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2019754

ואשר לדעותיך הנגועות בשטיפת-מוח שמאלנית שספגת משחר הווייתך !! מי אתה ומיהו שלטון הערב-רב שיקבע '' הליכי גיור '' או '' הגדרת המושג של יהודי '' או כל דבר אחר ?? אין לכם שום מושג בדרך אבותנו היהודית האמונית הימנית האמיתית מאז 2000 שנים !!!אלא שאתם רוצים לטשטש את ההגדרה הברורה של יהודי עפ''י פסקי גדולי-ישראל ע''ה זיע''א בכל הדורות , ומטרתכם לשמד את העם-היהודי ולבוללו בגוים ח''ו ר''ל !! אנו לא מתייחסים לשטויות שלכם ! ומתייחסים ל '' תעודת-זהות '' כמו לכרטיס-חופשי לנסיעה באוטובוס !! אולם היהדות היא משהו הרבה יותר עמוק ופרטני מזה ( להבדיל)  !!

ואשר להתעללות באוכלוסי'ה של המשפחות היהודיות שומרי התורה והמצוות שרובן ברוכות ילדים , אכן תמכתם ב ''תקציב '' ואף אחד מכם לא נלחם על מניעת ייקור מוצרי היסוד , שכולנו יודעים כלפי מי מופנית הגזירה הזו , שחברך ביבי נחשייהו תירץ אותה במשפט המביש והמתועב  ''מי שאין לו די כסף שלא יביא ילדים '' , ומאידך הפקיר מליוני דולארים לחלוקת נשק , תחמושת ואספקה לאויב הערבי הנאצי יש''ו שכולנו יודעים לאיזה שימוש הם נועדו !! האיש היהחד שנלחם בגזירות הללו הי'ה אלי ישי מש''ס , ונקודה זו תאמר לזכותו !! למרות שגם הוא ישב בממשלת הערב-רב כשר , וזאת באמ-ת בגלל אינטרסים בלבד , אינטרסים שהוכיחו את עצמם , ולא כמו הסיפורים של חבריך הבוגדים המשת''פים של שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב , הם אנשי מפלגות הימין המזוייף ששתיים מהן הזכרת '' האיחוד הלאומי '' וכן '' המפד''ל '' !! רודפי הבצע והשלמונים שלא עשו מאומה למניעת מעשי הנבלה של הגירוש המתועב , מניעת הגזירות הכלכליות כלפי הציבור היהודי האמוני שימר התורה והמצוות , מניעת מצעדי התועבה והזימה ששמים את השלטון המתועב הזה ללעג-וקלס בעולם כולו בחוצותיה של ארץ-הקודש תובב''א, מניעת מעשי השחיתות שהם שותפים פעילים בהם !! ועוד היד נטוי'ה ..........
ואשר לדברי הבלע והשטנה שלך שאין להם כל שחר על היהודי היקר ר' ברוך מרזל הי''ו , והיהודי היקר איתמר בן-גביר הי''ו !! אתה מדבר דברי שקר שאין להם אח וריע !! הכיצד הינך יכול לטעון שמפלגת חזית רודפת בצע ושלמונים ח''ו ?? אכן כל מפלגה זקוקה לתקציבים , אולם מפלגות '' האיחוד הלאומי '' ו ''מפד''ל '' הן הן סוכנות של שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב וראשיהן לוקחים הרבה כסף בשביל זה !! אתה יכול לראות גם ציטוטים ממקורות שונים , ובינהם כאלה שלא אוהבים את חזית יהודית לאומית ( בלשון המעטה ) , וכאן תוכל לראות זאת בצורה ברורה ומרוכזת עם קישורים מקוריים לכל מקור ומקור !! אלא שהתשקורת המשועבדת לשלטון הערב-רב השמאלני-ציוני ממלכתי בולשביקי שר''י איננה מעלה זאת על נס ( בלשון המעטה ) --ראה כאן את הפעולות של חזית יהודית לאומית כנגד הפקרת דם אחינו , השחיתות ורדיפת הבצע של חברי הכנסת , ההתרפסות לאויב הערבי הנאצי יש''ו למטרה משותפת שלו ושל הערב-רב הנלוז בכדי לעקור ח''ו את מה שנותר מהציביון היהודי מארץ-הקודש תובב''א וזאת במחיר אדמת ארץ-הקודש שעליה נשפך דם יקירינו הי''ד !! , גירושים נוספים של יהודים מבתיהם ומנחלתם במסגרת ההתרפסות לאויב הערבי הנאצי יש''ו , מצעדי התועבה והזימה ששמים את שלטון הערב-רב הנלוז ששם את עצמו ללעג-וקלס בעולם כולו !! ועוד פעולות רבות למען הצלת העם היהודי , ואדמת ארץ-הקודש השלמה תובב''א !!!אמור נא לנו !! היכן היו ידידיך מ '' המפד''ל '' ו  '' האיחוד-הלאומי ''  באותו זמן שנעשו הפעולות הללו ??! אולי עם שמאלמרט בניסיון למצוא ''עלה תאנה לכיסוי ערוותם'' דהיינו בניסיונות לגייס עוד שוחד בכדי להציל את עורם מאשמות הבגידה , רדיפה ונטילה של בצע שוחד ושלמונים , זימה ותועבה ועוד ...( לא נפרט את כל קופות-השרצים !!)  --ראה זאת כאן :

http://www.hazit.co.il/

אנו מצפים ממך לכתוב כאן , מה עשו אותם אנשי ימין-מזוייף המתקראים '' מפד''ל '' ,   '' איחוד-לאומי '' ודומיהם בקדנצי'ה האחרונה ( חוץ מהאסונות שהביאו להם ו/או שהם שותפים להם ) למען העם היהודי ? ???
והאמ- ת והשלו-ם אהבו !! --ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: ספטמבר 23, 2008, 01:04:44 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #63 ב- : ספטמבר 23, 2008, 13:06:28 »

תאמין לי שבתור דוגמא גם כאשר לפני שבתות יש את השירים הדתיים ברמקול לפני הצפירה לכניסת השבת, הרבה מאוד חילוניים וגם אתיאיסטים נהנים לשמוע את המוסיקה הזאת ואפילו מחכים לה ביום שישי לפני שנכנסת השבת. זה כפיה דתית לדעתך? לדעתי לא! יש הרבה יותר כפיה חילונית כולל של הרוסים הגויים שהגיעו לארץ ורוב היהודים מואסים בהם ובמנהגיהם הזרים והנוכריים וכאשר הם מנסים לכפות עלינו היהודים את אורח חייהם בין אם בנישואים מעורבים ובהתבוללות ובין בדברים אחרים אני ממש מקבל בחילה מזה ובא לי להקיא!
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #64 ב- : ספטמבר 23, 2008, 14:34:59 »
^שוב, דבר בשם עצמך ולא בשם שום "רוב". עובדה שהעבודה, מרצ, שינוי ומפלגות "שמאל" אחרות נבחרות לכנסת ושמרזל לא עובר את אחוז החסימה, או שאתה רוצה להגיד שגם את תוצאות הבחירות מזייפים?

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #65 ב- : ספטמבר 23, 2008, 16:07:46 »
^שוב, דבר בשם עצמך ולא בשם שום "רוב". עובדה שהעבודה, מרצ, שינוי ומפלגות "שמאל" אחרות נבחרות לכנסת ושמרזל לא עובר את אחוז החסימה, או שאתה רוצה להגיד שגם את תוצאות הבחירות מזייפים?
א.ק. אתה מחפש אמת אז תדע לך שכאן זאת האמת ו"כך" זאת האמת!

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #66 ב- : ספטמבר 23, 2008, 16:31:15 »
זה מעבר ל"אז תדע לך", אני מעמיד את האמת במבחן... בניגוד להרבה מאוד מכם, שהולכים אחריה בטאואיזם. ("כי ככה אלוהים אמר" או "כי ככה הרב כהנא אמר", לא מתוך ניתוח רציונלי של המציאות ופעילות בהתאם.)

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #67 ב- : ספטמבר 23, 2008, 17:17:40 »
זה מעבר ל"אז תדע לך", אני מעמיד את האמת במבחן... בניגוד להרבה מאוד מכם, שהולכים אחריה בטאואיזם. ("כי ככה אלוהים אמר" או "כי ככה הרב כהנא אמר", לא מתוך ניתוח רציונלי של המציאות ופעילות בהתאם.)
סלח לי! אני יהודי חילוני וחושב בכל זאת שהרב כהנא זצוק"ל הי"ד צדק לכל אורך הדרך! יש לי מחשבה עצמאית ואני לא הולך כמו כבשה אחרי העדר כי אין עדר בעצם וכל אחד כאן בפורום מושפע רק מדיעות עצמו. אנו ציבור מלוכד ומגובש ואתה לא מתאים לציבור שכזה!

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #68 ב- : ספטמבר 23, 2008, 18:00:29 »
אז אתה יוצא-דופן פה. הרוב פשוט מנצלים את הפורום שלהם כדי לפרוק את השנאה שלהם, יש מעטים שבאמת חושבים ומתווכחים ועוד יותר מעטים שבאמת יודעים מה הם אומרים.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #69 ב- : ספטמבר 24, 2008, 00:37:33 »
אז אתה יוצא-דופן פה. הרוב פשוט מנצלים את הפורום שלהם כדי לפרוק את השנאה שלהם, יש מעטים שבאמת חושבים ומתווכחים ועוד יותר מעטים שבאמת יודעים מה הם אומרים.
בס''ד

ומה דעתך על השטויות שאתה פולט ששמות את הויכוח ה ''ענייני '' שלך ללעג-וקלס !! כגון שאתה אומר '' שהערבים התיישבו בארץ-הקודש מזה אלפיים שנים '' !! ,'' השלטון של הממלכה התורכית העות'ומאנית התייחס לאויב הערבי הנאצי יש''ו בצורה אוהדת '' וכל מיני שטויות שאתה מדמיין ואין להן שחר במציאות !! אינך בודק מקורות , ואפילו בהסטורי'ה הבסיסית ביותר של ארץ-הקודש תובב''א שבה אתה גר אינך מתמצא כלל !! ולמרות זאת אינך מהסס לפלוט שטויות ששמות אותך ללעג-וקלס !! הכיצד הינך טוען את הטענה דלעיל על הכלל בפורום הזה !! עליך נאמר '' הפוסל במומו פוסל !!  ''

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #70 ב- : ספטמבר 25, 2008, 22:40:46 »
המציאות עמדה במבחנים רבים, כשרע לישראל רע לעולם כולו, כשישראל חוטאים הם חוטפים וגולים.
זה לא מספיק בתור מבחן המציאות? 8)
הימצאות א-לוהים היא ברורה בעיון מעמיק בנושא, ראה מורה הנבוכים לרמב"ם [אין לי כח לחפש בשבילך עכשיו].
אם אתה תהיה באמת רציונלי O0, אתה תקיים את מצוותיו, תשאף לשלמות עצמית הידבקות במידותיו ותיקון העולם, ולא בשאר השטויות והבלי העולם הזה ;D.

לסיכום - אתה כאן הלא רציונלי וממציא תורת עצמו - וזורק את אבותיו לקרשים.
הספינה שלך לא תשרוד, ובסוף תמצא את עצמך במזל, עם איזה קרש באוקיאנוס... :::D :laugh: