כתב נושא: בנוגע לרבין  (נקרא 12724 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
בנוגע לרבין
« ב- : ספטמבר 04, 2008, 00:22:58 »
אדם בישראל נרצח בגלל דעותיו הפוליטיות.

הוא לא היה אדם טוב במיוחד, הוא לא היה מנהיג מופתי, הוא עשה דברים שרובם (לפחות) שנויים במחלוקת

אבל כל זה לא משנה; אדם לקח את החוק לידיו ורצח אדם אחר בגלל שהוא מאמין בעקרונות שהם שונים משלו.

איך לעזאזל אפשר להיות בעד משהו כזה?

מה קרה לדמוקרטיה? שלטון החוק?
« עריכה אחרונה: ספטמבר 04, 2008, 00:25:22 על ידי גור-אריה »
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
בנוגע לרבין
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 04, 2008, 00:26:28 »
ישנם כאן אלפי תגובות בנושא,ואין צורך לחזור עליהם כנס לאריכיונים ותקרא.

בקצרה הוא לא נרצח בשל דעות פוטליטיות הוא נרצח עקב ניסיונו לגרום להירצחם של אלפי יהודים.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
בנוגע לרבין
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 04, 2008, 00:42:41 »

הוא לא היה אדם טוב במיוחד, הוא לא היה מנהיג מופתי, הוא עשה דברים שרובם (לפחות) שנויים במחלוקת

אבל כל זה לא משנה; אדם לקח את החוק לידיו ורצח אדם אחר בגלל שהוא מאמין בעקרונות שהם שונים משלו.

מה קרה לדמוקרטיה בזמנו של הרב כהנא?
מה קרה לדמוקרטיה בזמנו של אריאל שרון?
מה קרה לדמוקרטיה בזמנו של בן-גוריון?
דמוקרטיה היא דבר יפה כמו המרקיסזם אבל יש רצוי ויש מצוי.
המעשה רחוק מאוד מהתאוריה.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בנוגע לרבין
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 04, 2008, 11:49:57 »
למה אתה לא שואל איפה הייתה הדמוקרטיה כאשר גרשו בכוח יהודים והרסו בתי כנסת???
לגבי העניין של רבין, דם יהודי רב ניצל!

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
בנוגע לרבין
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 04, 2008, 12:20:49 »

נכון, צודק... רבין לקח 19 ניצולי שואה ורצח אותם בדם קר בפרשת אלטלנה, הניצולים לא נלחמו והוא בכל זאת ציווה לירות בהם בדם קר לכן מגיע לו..

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
בנוגע לרבין
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 04, 2008, 13:32:06 »
למה אתה לא שואל איפה הייתה הדמוקרטיה כאשר גרשו בכוח יהודים והרסו בתי כנסת???
לגבי העניין של רבין, דם יהודי רב ניצל!

אם בגירוש יהודים והרס בתי כנסת אתה מתכוון לפינוי התנלחויות, המהלך הזה היה דמוקרטי ועוד איך. אף אחד לא "לקח את החוק לידיים"; הממשלה שנבחרה ברוב קולות הכריעה בהליך דמוקרטי שיש לפנות מתיישבים מחלקים מסויימים של הארץ, ואכפה את ההחלטה הזו.

אין דרך לדעת לגבי "דם יהודי רב ניצל". אף אחד מאיתנו לא חוזה עתידות. אני לא טוען שעם רבין היה יותר טוב; אני טוען שגם אם מתנגדים לאדם, רצח זה אף פעם לא הפתרון, אלא הליך דמוקרטי חוקי ומוסדר.

אנחנו חיים במדינת חוק.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בנוגע לרבין
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 04, 2008, 13:54:50 »
אם בגירוש יהודים והרס בתי כנסת אתה מתכוון לפינוי התנלחויות, המהלך הזה היה דמוקרטי ועוד איך. אף אחד לא "לקח את החוק לידיים"; הממשלה שנבחרה ברוב קולות הכריעה בהליך דמוקרטי שיש לפנות מתיישבים מחלקים מסויימים של הארץ, ואכפה את ההחלטה הזו.

אין דרך לדעת לגבי "דם יהודי רב ניצל". אף אחד מאיתנו לא חוזה עתידות. אני לא טוען שעם רבין היה יותר טוב; אני טוען שגם אם מתנגדים לאדם, רצח זה אף פעם לא הפתרון, אלא הליך דמוקרטי חוקי ומוסדר.

אנחנו חיים במדינת חוק.
אם מחר תיהיה הצבעה לפנות את כל העיר בה אתה חי והיא תתקבל, אתה עדיין תסתכל על זה בתור הליך דמוקרטי??
אתה אומר רוב קולות, אבל מי מסתתר מאחורי הקולות? גייס חמישי? ערב רב? ימין מזוייף ? שמאל קיצוני?
ואני לא דיברתי על החוק עצמו שיצא אני מדבר על עצם העובדה שאנשים גורשו מבתיהם!
אתה רוצה להגיד לי שאם מחר תתקבל החלטה לגרש את כל הערבים מבתיהם למשל בעיר חיפה זה יהיה משהו דמוקרטי??
הלוואי שיום אחד זה יקרה אבל אני בטוח שהתגובה תיהיה אחרת- במיוחד התגובה העולמית...

נכון, אין לי אפשרות לדעת מה היה קורה אילו רבין לא היה נרצח אבל אתה יכול קצת לפתוח את העיניים ולהסתכל מסביב
ולראות כמה משפחות איבדו את יקיריהם בגלל שרבין מכר נשק לערבים וכמה פיגועים היו...
לזה אין משמעות בעינייך??

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
בנוגע לרבין
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 04, 2008, 13:58:51 »
אם מחר תיהיה הצבעה לפנות את כל העיר בה אתה חי והיא תתקבל, אתה עדיין תסתכל על זה בתור הליך דמוקרטי??
אתה אומר רוב קולות, אבל מי מסתתר מאחורי הקולות? גייס חמישי? ערב רב? ימין מזוייף ? שמאל קיצוני?
ואני לא דיברתי על החוק עצמו שיצא אני מדבר על עצם העובדה שאנשים גורשו מבתיהם!
אתה רוצה להגיד לי שאם מחר תתקבל החלטה לגרש את כל הערבים מבתיהם למשל בעיר חיפה זה יהיה משהו דמוקרטי??
הלוואי שיום אחד זה יקרה אבל אני בטוח שהתגובה תיהיה אחרת- במיוחד התגובה העולמית...

נכון, אין לי אפשרות לדעת מה היה קורה אילו רבין לא היה נרצח אבל אתה יכול קצת לפתוח את העיניים ולהסתכל מסביב
ולראות כמה משפחות איבדו את יקיריהם בגלל שרבין מכר נשק לערבים וכמה פיגועים היו...
לזה אין משמעות בעינייך??

כן. זה פירוש המילה דמוקרטיה: הרוב קובע.

מובן שאני לא אעבור על זה בשקט אם יחליטו לגרש אותי ללא הצדקה (בעיניי) מהעיר שלי; אני אערער לבג"ץ ואפנה לתקשורת ואעשה כל מה שביכולתי כדי למנוע את זה. רצח לא ימנע כלום, ועבירה על החוק זה לא הפתרון.

עצם העובדה שאנשים גורשו מבתיהם יכולה להיות צודקת או לא צודקת - אבל כל עוד זה נעשה בהליך חוקי ודמוקרטי, התשובה צריכה להיות בדרכים חוקיות ודמוקרטיות.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בנוגע לרבין
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 04, 2008, 14:08:39 »
כן. זה פירוש המילה דמוקרטיה: הרוב קובע.

מובן שאני לא אעבור על זה בשקט אם יחליטו לגרש אותי ללא הצדקה (בעיניי) מהעיר שלי; אני אערער לבג"ץ ואפנה לתקשורת ואעשה כל מה שביכולתי כדי למנוע את זה. רצח לא ימנע כלום, ועבירה על החוק זה לא הפתרון.

עצם העובדה שאנשים גורשו מבתיהם יכולה להיות צודקת או לא צודקת - אבל כל עוד זה נעשה בהליך חוקי ודמוקרטי, התשובה צריכה להיות בדרכים חוקיות ודמוקרטיות.
שוב סיסמא נבובה!!

דמוקרטיה זה לא הרוב קובע בכנסת,דמוקרטיה זה שלטון העם! ולכן כשהעם בחר במנהיג רק בגלל שהוא הבטיח שהוא לא יהרוס את גוש קטיף
לא משנה כמה רוב יש לו בכנסת ומאיזה מניע,זה לא דמוקרטי!

אתה משתמש אך ורק בסיסמאות סרק ולא הבאת אלינו עד היום אף הוכחה הורמלית לטענותיך,אתה לא מתייחס לעצם חומרת השואה אתה מתייחס רק לסיסמאות
האם הערבים הם "נאצים" או סתם רוצחים שפלים.

לעניין רבין,לא צריך ליהיות חוזה עתידות צריךל ליהיות ריאלי מי שמוכר נשק למחבלים ומגייס לצבא הטרור בארץ ישראל 40,000 איש.
והופך את האוייב מהאספסוף של נשים ולדים לצבא חמוש ומאומן הוא גורם לרצח יהודים! לא צריך ליהיות נביא...

ולכן מוסרית מותר ואף חובה להרוג אדם כזה כיוון שאנו בזמן מלחמה,תשאל:ואיפה הדמוקרטיה?
תשובה: הדמוקרטיה אינה ערך עליון,ואינה ערך בכלל!! דמוקרטיה זו שיטת משטר,ולכן ברגע שהדמוקרטיה היא טובה לעם מסויים הוא מחזיק בה,ובמידה והיא עלולה לגרום להשמדתו חלילה
(כמו במקרה שלפנינו) אם העם המדובר ימשיך ללכת לעבר אובדנו אך ורק לשם הדמוקרטיה,לא עם חכם ונבון הוא זה כי אם עם טיפש של מסוממים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 04, 2008, 14:12:18 על ידי גור-אריה »

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
בנוגע לרבין
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 04, 2008, 14:13:14 »
שוב סיסמא נבובה!!

דמוקרטיה זה לא הרוב קובע בכנסת,דמוקרטיה זה שלטון העם! ולכן כשהעם בחר במנהיג רק בגלל שהוא הבטיח שהוא לא יהרוס את גוש קטיף

אתה משתמש אך ורק בסיסמאות סרק ולא הבאת אלינו עד היום אף הוכחה הורמלית לטענותיך,אתה לא מתייחס לעצם חומרת השואה אתה מתייחס רק לסיסמאות

לעניין רבין,לא צריך ליהיות חוזה עתידות צריךל ליהיות ריאלי מי שמוכר נשק למחבלים ומגייס לצבא הטרור בארץ ישראל 40,000 איש.
והופך את האוייב מהאספסוף של נשים ולדים לצבא חמוש ומאומן הוא גורם לרצח יהודים! לא צריך ליהיות נביא...

אם לרבין לא הייתה תמיכה ציבורית, בסופו של דבר גם לא הייתה לו תמיכה פרלמנטרית. העובדה הפשוטה היא שהיה מיעוט שלא היה מסוגל להסכים עם הרוב ולכן קם ורצח אדם בגלל מניעים פוליטיים.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בנוגע לרבין
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 04, 2008, 14:19:30 »
אם לרבין לא הייתה תמיכה ציבורית, בסופו של דבר גם לא הייתה לו תמיכה פרלמנטרית. העובדה הפשוטה היא שהיה מיעוט שלא היה מסוגל להסכים עם הרוב ולכן קם ורצח אדם בגלל מניעים פוליטיים.
דיברתי על שרון,לשרון לא היית תמיכה ציבורית והוא נבחר על המצע ההפוך בדיוק כש 70% מהעם בוחר במפלגות עם מצע
נגד פינוי ישובים. ומכיוון שהוא סרב ללכת למשאל עם הייתה לו תמיכה פרלמנטרית ולא תמיכה ציבורית.

לעניין רבין גם רבין הבטיח לפני הבחירות שהוא לא ישוחח עם אש"ף ולא יקים להם מדינה ולכן הוא נבחר,ומכיוון שהפר הבבטחתו הייתה לו תמיכה
פרלמנטרית ולא תמיכה ציבורית,ועיין בעריכה לתגובתי הנ"ל בעניין הדמוקרטי,כך שגם אם נגיד שהרוב כן רצה בכך(מה שבבירור לא היה נכון!!)
אין לכך שום קשר מכיוון שהצלת עם ישראל חשובה יותר מהכל. וכמו שמתאבד אני מציל הכח בניגוד לרצונו כך גם בעניין הזה.

ואל תגיד לי שהעם לא התקומם,העם כן התקומם! ורבין נהג כמו השלטון הסיני של רדיפת המתנגדים שתילת סוכני שב"כ על רקע פוליטי שמטרתם
הכפשת ציבבור הימין בארץ,שלח סוסים ופרשים  לפגוע במתנגדי התוכנית שלו וכלל לא התייחס לתנועות המחאה באומרו "אתם יכולים
להמשיך לצפצף בצפצפות ולשרוק במשרוקיות אני בז לכם" ו"אל תסתובבו לי פה כמו איזה פלופלורים" וכדו'.

Aaron

• אורח
בנוגע לרבין
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 04, 2008, 15:24:43 »
על איזה דמוקרטיה אתה מדבר א.ק? יש כאן כנופיה שמאלנית קיצונית ששולטת במדינה ולא מאפשרת שיוויון.
דמוקרטיה זה כשהכל אובייקטיבי ונותנים לבנאדם להחליט בעצמו לפי העובדות.
כאן נעשית שטיפת מוח בתקשורת, אין אף ערוץ ימני, כל הערוצים שמאלנים קיצוניים, אין אפילו ערוץ אובייקטיבי אחד.
במערכת החינוך השמאל הקיצוני בוחר לעצמו תוכנית לימודים כדי לגרום לילדים לצאת שמאלנים קיצוניים מהבי"ס.

יש חוק של הרסית בתים בלתי חוקיים. מדוע החוק הזה לא נאכף על האוכלוסיה הערבית?

התקשורת כל יום מפיצה תעמולה שמאלנית קיצונית פרו-איסלאמית -ערבית. אף אחד לא מזכיר את העובדה שאין עם פלסטיני. ושהכובשים האמיתיים זה המסולמים הנאצים. כל האמת נסתרת מעייני הציבור.. והציבור מאמין ונופל בפח ומצביע קדימה.

אף פעם לא שמעתי בטלויזיה שמישהו דיבר על לקחת אדמות לערבים במקום לתת. יש להם פי 600 משלנו ואנחנו עוד מדברים על לתת להם? מרוב שהשמאלנים הקיצוניים חוזרים על הדבר הזה בתקשורת זה הפך בעיניי הציבור למשהו נורמאלי וחילחל למוח. ככה דעת הקהל מושפעת משטיפת המוח.

זה לא נקרא דמוקרטיה. ואלה רק דוגמאות קטנות שאני מביא.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 04, 2008, 15:27:49 על ידי אהרֹן »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
בנוגע לרבין
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 04, 2008, 20:26:37 »

אנחנו חיים במדינת חוק.
איזה הליך דמוקרטי קיבינימאט? זהו הגעיו מים עד נפש, שרון הוא הנקרא רודן עריץ, מי שלא מסכים בדעותיו פוטר(ע"ע ליברמן ואיתם - לא שאני תומך גדול שלהם), הוא לא הקשיב לתוצאות משאל הליכוד, איזה הליך דמוקרטי? כש-120 מטומטמים מחליטים מה הם יעשו ולא מה העם יעשה, ואל תתחיל לקשקש לי לגבי סקרים, כי סקרים בארץ זה בלוף אחד גדול.
אין לך פשוט בושה, דבר מצער, נראה שלא עקבת ב-2005 אחרי החדשות, לא נשכח ולא נסלח!

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
בנוגע לרבין
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 05, 2008, 13:48:17 »
על איזה דמוקרטיה אתה מדבר א.ק? יש כאן כנופיה שמאלנית קיצונית ששולטת במדינה ולא מאפשרת שיוויון.
דמוקרטיה זה כשהכל אובייקטיבי ונותנים לבנאדם להחליט בעצמו לפי העובדות.
כאן נעשית שטיפת מוח בתקשורת, אין אף ערוץ ימני, כל הערוצים שמאלנים קיצוניים, אין אפילו ערוץ אובייקטיבי אחד.
במערכת החינוך השמאל הקיצוני בוחר לעצמו תוכנית לימודים כדי לגרום לילדים לצאת שמאלנים קיצוניים מהבי"ס.

יש חוק של הרסית בתים בלתי חוקיים. מדוע החוק הזה לא נאכף על האוכלוסיה הערבית?

התקשורת כל יום מפיצה תעמולה שמאלנית קיצונית פרו-איסלאמית -ערבית. אף אחד לא מזכיר את העובדה שאין עם פלסטיני. ושהכובשים האמיתיים זה המסולמים הנאצים. כל האמת נסתרת מעייני הציבור.. והציבור מאמין ונופל בפח ומצביע קדימה.

אף פעם לא שמעתי בטלויזיה שמישהו דיבר על לקחת אדמות לערבים במקום לתת. יש להם פי 600 משלנו ואנחנו עוד מדברים על לתת להם? מרוב שהשמאלנים הקיצוניים חוזרים על הדבר הזה בתקשורת זה הפך בעיניי הציבור למשהו נורמאלי וחילחל למוח. ככה דעת הקהל מושפעת משטיפת המוח.

זה לא נקרא דמוקרטיה. ואלה רק דוגמאות קטנות שאני מביא.

לא נימאס לדוש בנושא?
יכול להיות שאם התיקשורת היתה ימנית ההיתם מרגישים שהיא אובייקטיבית?
אנחנו העם היהודי! אנחנו לא חלשי אופי כדי לתמוך בשטיפות מוח.
אני שונא שמסתכלים על ציבור כעל יצור מטומטם. כל אחד הציבור הזה הוא בנאדם בפני עצמו.
אנשים מצביעים קדימה כי היא המיפלגה הבכירה ביותר. אנשים לא יצביעו למפלגות קטנות, כי כשאתה מצביע למיפלגה קטנה אתה נותן קול לערבים.
בבחירות הקודמות המיפלגה הכי ימנית היתה ישראל ביתינו, מפלגה עם מצע חילוני (מחירת חזיר בארץ, ותקנו אותי אם אני טועה) ואחריה היתה המפד''ל... עוד מפלגה חסרת תועלת...
למה הימין הדתי לא שולח נציגים לכנסת?

ובקשר לרבין, אם הרצח לא היה מתבצע ומזעזע את המדינה, במקום מגן דוד ההינו רואים נשר (או בז או עיט או מה שזה)...
חוץ מזה, הרווחנו יום הילולא, נזכרנו ביום פטירת רחל אמנו...
אגב, מישהו יודע איפה אפשר להשיג חולצות של "פושעי אוסלו לדין" (אם קיים דבר כזה בכלל?)? יום פטירת רחל אמנו מתקרב ואני צריך להגיע אם חולצה מהסוג הזה כדי שלהציג את דעתי...

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בנוגע לרבין
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 05, 2008, 15:44:05 »
רבין היה שמאלני נאצי יש"ו

אני גר בכרמיאל בשכונה שנקראת רמת רבין וזה ממש מעצבן אותי אני מקווה שיום יבוא הימין האמיתי יעלה לשלטון ויקראו לשכונה על שם כהנה זצ"ל
« עריכה אחרונה: ספטמבר 05, 2008, 15:45:39 על ידי PhobetorXVII »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בנוגע לרבין
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 05, 2008, 17:23:31 »

בס''ד

צפה בסרטון הזה ותבין באיזו '' דמוקראטי'ה ''  :2funny: אתה חי !!

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2019754

מנטרות כמו '' שלטון החוק הבולשביקי '' לא עובדות יותר על אחינו , כאשר דמנו מופקר בשם ה''חוק '' שהוכיח את עצמו בהפקרת דמו של אחינו עדן נתן-זאדה ז''ל הי''ד , וזאת לעיני קלגסי ה''חוק הבולשביקי '' שלא בכדי היו אוייבים ערבים נאצים במדי משטרה יש''ו שר''י שאף חזו בלינץ' הרצחני והאכזרי שנעשה באחינו עדן נתן-זאדה ז''ל הי''ד !! ואותו ''חוק '' ששם את עצמו ללעג-וקלס , לא עצר את הרוצחים ולא הביאם לדין , וכל זאת מכיוון שחבר -הכנסת הגיס-החמישי האויב הערבי הנאצי יש''ו מחמד ברכה יש''ו שר''י איים פוליטית שלא לחקור ולא להביא את הנאשמים לדין , וזאת מכיוון שהוא יש''ו עצמו המארגן והיוזם של רצח אחינו עדן נתן-זאדה ז''ל הי''ד , בידי אותם רוצחים שגייס למשימה הזו !! כפי שתוכל לראות כאן !!

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6714&omm=20&viewmode=

ולא זו בלבד אלא שהצורר הרוצח האויב הערבי הנאצי יש''ו שמשמש כ '' חבר-כנסת גיס-חמישי '' , ממשיך לאיים בדברים שאילו היו יוצאים מפי חבר-כנסת יהודי בהקשר נגד האויב הערבי הנאצי יש''ו , הי'ה אותו ח''כ מוצא את עצמו קרוב לוודאי מאחורי סורג ובריח !!ובמסגרת ה ''חוק הבולשביקי '' שהינך מהלל ומשבח !!--והעיתון המשוקץ השמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי '' ידיעות אחרונות '' --תומך בפומבי בנאומו של סגנו של הרוצח האויב הערבי הנאצי מחמד ברכה יש''ו , הוא ח''כ נוסף ( לבושתם של מייסדי ה''חוק הבולשביקי '' שר''י ) , הוא ח''כ הגיס-החמישי האויב הערבי הנאצי ג'מאל זאחלקה יש''ו שר''י שמטיף בריש גלי לאויב הערבי הנאצי יש''ו לקחת את ה ''חוק '' לידיים !! ראה זאת כאן !!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3433437,00.html

וכמובן שיש כאן מאות דוגמאות  נוספות כגון ח''כ הגיס-החמישי לשעבר  האויב הערבי הנאצי יש''ו האשם מחאמיד יש''ו שר''י שנכנס לעזה טרם נסיגת ה ''מדינה '' ממנה והטיף בכלי התשקורת העולמיים ש '' יידויי אבנים על חיילי ' צה''ל ' אינם יעילים מספיק , וכי יש להפעיל נשק חם כנגד ' צה''ל ' '' , והמשיך לכהן כגיס-חמישי ח''כ למרות הביקורת של אחינו שלא יכלו לסבול את הביזיון הזה ששם את אותו שלטון ערב-רב נלוז ונתעב ללעג וקלס !! ועוד אין-סוף דוגמאות !!
לאחרונה הוצאנו סרטון שמספר את האמ-ת אודות אחינו היהודי היקר הגיבור עדן נתן-זאדה , שלפי מה שראית לעיל אכן השיג את הייעוד לאמר לעולם כולו כי '' דם יהודי איננו הפקר!! וכל דם יהודי שיישפך יגרור נקמה שבעתיים !!  ''  , אולם רציחתו בידי השלטון השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי יש''ו שר''י ( שללא ספק שותף לרצח מכיוון ששוטרים חזו במתרחש , והאשמים ידועים ולא מובאים לדין ) בגיוס של שליחיו הגיס-החמישי של האויב הערבי הנאצי מוחמד ברכה , ג'מאל זחלקה , וכנופיית הרוצחים יש''ו שר''י שהביאו למקום בכדי לרצוח את אחינו עדן נתן-זאדה ז''ל הי''ד בהיותו כפות ואזוק לעמודי האחיזה באוטובוס כפי שראית בכתבות דלעיל , ותשמע בסרטון החדש שהוצאנו כאן , עם שיר לזכרו של אחינו היהודי היקר הגיבור עדן נתן-זאדה ז''ל הי''ד .

http://hayamin.org/forum/index.php?topic=15637.0

ואם הדברים האלה לא הספיקו להבהיר לך ולחבריך , שדמכם למעשה מופקר לידי אויב ערבי מוסלמי נאצי אכזר יש''ו , שחדר כבר למוסדות השלטון ולבתי המשפט כגיס-חמישי שהוא כעין '' מחלת סרטן ממארת '' כאשר לא מוצבים בפניו שום '' קווים אדומים '' משמעותיים , ואם תתנהג לפי איך ששלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי מכתיב לך , הרי שקרוב לוודאי תירצח ח''ו ר''ל בשלב כלשהוא , והניסיון מראה שהם לא יבקשו את דמך מידי שופכיו טיש''ו שר''י  !!! --הי'ה מציאותי , והפסק להתחבר ל '' מנטרות '' שהכתיבו לך ב'' מערכת הליכלוך (חינוך) וכלי התשקורת !! אתה מספיק חכם להבין זאת אם תדע לחשוב ללא אותן ''מנטרוות '' של שטיפת-מוח בצורת '' שלטון החוק '' שראית לעיחל כמה הוא רלוואנטי מבחינת האויב הערבי הנאצי יש''ו !! ולא נלאה אותך בדברים נוספים שהרי כל הפורום לא יספיק לפרט את כל מעשי העוולה של שלטון הערב-רב השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , סוכניו = הימין המזוייף שר''י , ובני-בריתם בני האויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו ששמים אותם ללעג וקלס בעולם כולו כדלעיל !!!
ונבקש ממך בכל לשון של בקשה שלא '' להגיב מן השרוול '' ללא צפי'ה והתייחסות למקורות שהבאנו לעיל !!
                                                                                         שב-ת שלו-ם

הגולה בארץ  :smil037:

« עריכה אחרונה: ספטמבר 05, 2008, 17:25:27 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
בנוגע לרבין
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 07, 2008, 16:38:56 »
לא נימאס לדוש בנושא?
יכול להיות שאם התיקשורת היתה ימנית ההיתם מרגישים שהיא אובייקטיבית?
אנחנו העם היהודי! אנחנו לא חלשי אופי כדי לתמוך בשטיפות מוח.
אני שונא שמסתכלים על ציבור כעל יצור מטומטם. כל אחד הציבור הזה הוא בנאדם בפני עצמו.
אנשים מצביעים קדימה כי היא המיפלגה הבכירה ביותר. אנשים לא יצביעו למפלגות קטנות, כי כשאתה מצביע למיפלגה קטנה אתה נותן קול לערבים.
בבחירות הקודמות המיפלגה הכי ימנית היתה ישראל ביתינו, מפלגה עם מצע חילוני (מחירת חזיר בארץ, ותקנו אותי אם אני טועה) ואחריה היתה המפד''ל... עוד מפלגה חסרת תועלת...
למה הימין הדתי לא שולח נציגים לכנסת?

ובקשר לרבין, אם הרצח לא היה מתבצע ומזעזע את המדינה, במקום מגן דוד ההינו רואים נשר (או בז או עיט או מה שזה)...
חוץ מזה, הרווחנו יום הילולא, נזכרנו ביום פטירת רחל אמנו...
אגב, מישהו יודע איפה אפשר להשיג חולצות של "פושעי אוסלו לדין" (אם קיים דבר כזה בכלל?)? יום פטירת רחל אמנו מתקרב ואני צריך להגיע אם חולצה מהסוג הזה כדי שלהציג את דעתי...
האם להצביע לישראל ביתנו או לאיחוד הלאומי זה מפלגות קטנות ? לא... הכל בגלל שטיפת המוח השמאלנית שמסיתה נגד הימין והיהדות.

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
בנוגע לרבין
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 07, 2008, 19:09:17 »
האם להצביע לישראל ביתנו או לאיחוד הלאומי זה מפלגות קטנות ? לא... הכל בגלל שטיפת המוח השמאלנית שמסיתה נגד הימין והיהדות.

לא אמרתי שמפד''ל וישראל ביתינו זה מפלגות קטנות, פשוט אמרתי שאני לא מזדהה אם המצע שלהן (ראה חזיר בארץ ולא מספיק ימניים, בהתאמה)
אני חושב שלהצביע לברוך מרזל זה מפלגה קטנה...
אני מעדיף לשים בקלפי עלה ירוק, למרות שהם שמלאנים...

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
בנוגע לרבין
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 07, 2008, 23:10:54 »
תסכים איתי שזה עדיף מכלום...
ולמה עדיף עלה ירוק לא הבנתי ?

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
בנוגע לרבין
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 08, 2008, 19:35:29 »
פיס אנד לאב מיי פרנד...
אולי כולנו פשוט צריכים היסתכלות אחרת על העולם ואז הכל יהיה יותר טוב?
אבל באמת עכשיו המצע שלהם מכיל חוקים שיכולים להועיל לי בחיים...

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בנוגע לרבין
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 08, 2008, 19:47:50 »
שוב סיסמא נבובה!!

ולכן מוסרית מותר ואף חובה להרוג אדם כזה כיוון שאנו בזמן מלחמה,תשאל:ואיפה הדמוקרטיה?
תשובה: הדמוקרטיה אינה ערך עליון,ואינה ערך בכלל!! דמוקרטיה זו שיטת משטר,ולכן ברגע שהדמוקרטיה היא טובה לעם מסויים הוא מחזיק בה,ובמידה והיא עלולה לגרום להשמדתו חלילה
(כמו במקרה שלפנינו) אם העם המדובר ימשיך ללכת לעבר אובדנו אך ורק לשם הדמוקרטיה,לא עם חכם ונבון הוא זה כי אם עם טיפש של מסוממים.
לא הבנתי מה ז"א הדמוקרטיה אינה ערך עליון?
[gif[/img]

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בנוגע לרבין
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 08, 2008, 19:55:17 »

בס''ד

רעבין ובן גוריון הם הם שרצחו 19 גיבורי האצ''ל באלטלנה אך ורק בגלל דעותיהם. הגיבורים הנרצחים האלה הי''ד היו ניצולי שואה שרק רצו להלחם למען עם ישראל וארץ ישראל. ורעבין ובן גוריון רצחו אותם בדם קר.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
בנוגע לרבין
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 08, 2008, 20:06:47 »
*פרשת קסטנר-בעקבות מניעים פוליטים בן גוריון וטדי קולג אשמים ברציחתם של מיליון יהודים מהונגריה הי"ד,מומלץ לקרוא  את הספר  "כחש".
בן גוריון וכל ממשכיו אנשים מרושעים שבזו ליהדות והיו מוכנים למסור את נפשם לחיסולה של היהדות.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
בנוגע לרבין
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 09, 2008, 15:19:49 »
פיס אנד לאב מיי פרנד...
אולי כולנו פשוט צריכים היסתכלות אחרת על העולם ואז הכל יהיה יותר טוב?
אבל באמת עכשיו המצע שלהם מכיל חוקים שיכולים להועיל לי בחיים...
אתה מדבר שטויות ודווקא ממך לא הייתי מצפה לתגובה כזו מטופשת (בהתחשב לתגובות הקודמות שלך ) אתה מדבר פה כמו אולטארה סמולני לא שיש
לי בעיה אבל איך שניה אחת אתה ימני ואז פיס אנד לאב... שזה אגב בולשיט שלא הוכיח את עצמו ... ביום שנזרוק את הנשק (ראה "פיס אנד לאב") זה הסוף שלנו .. לעומת זאת ביום שהפלסטינים יזרקו את הנשק יהיה שלום וכולם יודעים את זה אז אחי חלאס עם השטויות.
נ.ב
מה נכנס בך ?