סקר

האם אי אמונה בקב"ה ואהבת ארץ ישראל יכולות ללכת יד ביד?

כן
20 (52.6%)
לא
14 (36.8%)
אחר
4 (10.5%)

סך הכל הצבעות: 1

כתב נושא: האם אי אמונה בקב"ה ואהבת ארץ ישראל יכולות ללכת יד ביד.  (נקרא 25453 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
הטיעון של הערבים לכך שהם יורשי ישמעאל ושומרי ברית מבוסס על התנך וברור שלפי התנך אין כל ספק מי בעלי הארץ. אבל העובדה היא שארץ ישראל היתה כמעט שוממה בסוף המאה ה19, וכי תושבי הקבע ששנו בה, מלבד הישוב הישן היהודי, היו ערב רב של בני לאומים ודתות שונות.
זלהר כוונתי לומר שאם מבססים את סמכותנו על סמכות הסיטורית רק אז לכל עם שהיה פה יש סמכות.
הסמכות היא תורנית שבתוכה יש  לאומיות לא ניתן להפרידה.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
ציונות 101:

הדת היהודית עברה גלגולים רבים עם השנים, ובמאה ה-19 החלו תנועות יהודיות לאמץ את רעיון התחייה הלאומית שהגה אבי התנועה הציונית, ת. בנימין זאב הרצל. הציונות העמידה על נס את הלאום היהודי, לא הדת היהודית. הלאום היהודי שואב מהדת היהודית ודומה לה במובנים רבים, אבל אינו זהה לה: הדת היהודית לא כללה תחייה לאומית עד בוא המשיח, וכאן נכנסת הציונות לעניין וטוענת שיש ללאום היהודי זכות לארץ ישראל. במשך השנים ביססה התנועה הציונית את הבית הלאומי בארץ, בהחלטה שהוכשרה ע"י האו"ם והממשלה הבריטית.

יש?
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ציונות 101:

הדת היהודית עברה גלגולים רבים עם השנים, ובמאה ה-19 החלו תנועות יהודיות לאמץ את רעיון התחייה הלאומית שהגה אבי התנועה הציונית, ת. בנימין זאב הרצל. הציונות העמידה על נס את הלאום היהודי, לא הדת היהודית. הלאום היהודי שואב מהדת היהודית ודומה לה במובנים רבים, אבל אינו זהה לה: הדת היהודית לא כללה תחייה לאומית עד בוא המשיח, וכאן נכנסת הציונות לעניין וטוענת שיש ללאום היהודי זכות לארץ ישראל. במשך השנים ביססה התנועה הציונית את הבית הלאומי בארץ, בהחלטה שהוכשרה ע"י האו"ם והממשלה הבריטית.

יש?
כנראה שאנשים לא קוראים.
אני שואל שאלה פשוטה מאיפה הביאו את זה שא"י שייכת לעם ישראל?
מהיכן הרצל המומר סבר שא"י שייכת לנו? חלם חלום או שבטעות ראה את זה בתורה הקדושה.
כמו שקמה הציונות כך גם הפת"ח והחמאס אותו הדבר.
ישמעאלים על פי התורה יש גם זכות על א"י אבל זמנם פג.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ורק להזכיר שעוד הרבה לפני שהרצל בכלל חשב על א"י היו פה כבר קבוצות של דתיים\חרדים\חסידים שהתשקמו בארץ.
אם אנשים מבססים את ההשתקמות שלנו על פי הציונות אז יש  לערבים לגיטמציה להלחם על א"י.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 09, 2008, 20:24:22 על ידי אֵיתָן »

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
כנראה שאנשים לא קוראים.
בסופו של דבר כל ארץ שייכת לעם שהצליח ליישב אותה. מבחינתי השאלה הזו כבר לא רלוונטית היום כי אנחנו כבר כאן ואין לנו בית לאומי חלופי אז או שנילחם או שניכנע. ובאמת בראשית הציונות עלתה שאלת מיקומו של הבית החדש והרצל הסכים לתוכנית אוגנדה משום שמבחינתו לא הייתה כל קדושה או חשיבות לארץ ישראל.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
בסופו של דבר כל ארץ שייכת לעם שהצליח ליישב אותה. מבחינתי השאלה הזו כבר לא רלוונטית היום כי אנחנו כבר כאן ואין לנו בית לאומי חלופי אז או שנילחם או שניכנע. ובאמת בראשית הציונות עלתה שאלת מיקומו של הבית החדש והרצל הסכים לתוכנית אוגנדה משום שמבחינתו לא הייתה כל קדושה או חשיבות לארץ ישראל.
אמת ולכן גם אני אומר שאין קשר,חוץ מזה אי אפשר להתווכח עם הרגשתו של בן אדם. אם אדם אחד חילוני לגמרי מצהיר בכל ליבו שהוא מחובר לא"י ואוהב אותה מי יכול להתווכח עם זאת ? אין כאן רקע היסטורי או עובדות מוכחות אין כאן גם היגיון, כי אם מקרה של אדם אחת קורה הוא בעצם סותר את כל ה"חוקיות" שהמפריכים מחפשים פה. ויש  כאן כמה דוגמאות לאנשים חילוניים מאוד שאוהבים את הארץ... אין כאן מה להסביר ולמתנגדים לך ותוכיח לו שהוא לא אוהב את א"י...

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני לא נכנס עכשיו לעניין הציונות עכשיו.
זה אכן רלוונטי כי הדעה הזו רק מראה שכאילו ויתרנו על גבולות א"י השלמה.
לפי מה שאמרת עכשיו הערבים צריכים להישאר בעזה ובכל מקום שהם נמצאים כי הם בעלי הבית.

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
כנראה שאנשים לא קוראים.

כנראה שאנשים לא קוראים.

אני עונה תשובה פשוטה: מהתנ"ך. אבל הציונות היא לא הדת היהודית, היא הלאום היהודי - ואלה שני דברים שונים בתכלית השינוי.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אמת ולכן גם אני אומר שאין קשר,חוץ מזה אי אפשר להתווכח עם הרגשתו של בן אדם. אם אדם אחד חילוני לגמרי מצהיר בכל ליבו שהוא מחובר לא"י ואוהב אותה מי יכול להתווכח עם זאת ? אין כאן רקע היסטורי או עובדות מוכחות אין כאן גם היגיון, כי אם מקרה של אדם אחת קורה הוא בעצם סותר את כל ה"חוקיות" שהמפריכים מחפשים פה. ויש  כאן כמה דוגמאות לאנשים חילוניים מאוד שאוהבים את הארץ... אין כאן מה להסביר ולמתנגדים לך ותוכיח לו שהוא לא אוהב את א"י...
אף אחד  לא  מחפש  להפריח שום דבר,אתה עוד חדש אז קצת תלמד למה אנשים פותחים סקרים.
ומטרתי הייתה לראות מה הדעה של האנשים ותמיד  טוב לדון על נושא כזה כי גם מנהיגים בעבר אהבו את א"י והיו מחזית לגבי א"י השלמה והם אותם אלו שמסרו שטחי א"י ורק מוכיח שלאומיות חילונית היא אסון.
להפריח?? נראה לך שאנחנו נמצאים בפורום כדי להתווכח לשם הוויכוח כמו אנשים מסויימים שאני לא אציין את שמם.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כנראה שאנשים לא קוראים.

אני עונה תשובה פשוטה: מהתנ"ך. אבל הציונות היא לא הדת היהודית, היא הלאום היהודי - ואלה שני דברים שונים בתכלית השינוי.
זכור  לי שאמרת שהתנ"ך של אוסף שטויות אבל לא משנה. :2funny:
ממש לא  הציונות היא דבר חדש שינק מהתורה וטען שא"י שייכת על פי מה?
ושוב נסה להבין בשכל ה"נפוח" שלך שאם מבססים את א"י על פי הציונות יש לערבים לגיטמציה להילחם על א"י כמו שאנחנו טוענים שיש לנו בסיוס על הארץ אז גם להם.
מכיוון שהתנ"ך הוא אוסף שטויות בעניך מה לך ולא"י ונלך עוד יותר רחוק מה לך ולציונות?
לאומיות יהודית אי אפשר להפריד אותה מהתורה ומי שמפריד רואים כיום את התוצאות.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 09, 2008, 20:42:33 על ידי אֵיתָן »

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
זכור  לי שאמרת שהתנ"ך של אוסף שטויות אבל לא משנה. :2funny:
ממש לא  הציונות היא דבר חדש שינק מהתורה וטען שא"י שייכת על פי מה?
ושוב נסה להבין בשכל ה"נפוח" שלך שאם מבססים את א"י על פי הציונות יש לערבים לגיטמציה להילחם על א"י כמו שאנחנו טוענים שיש לנו בסיוס על הארץ אז גם להם.
מכיוון שהתנ"ך הוא אוסף שטויות בעניך מה לך ולא"י ונלך עוד יותר רחוק מה לך ולציונות?
לאומיות יהודית אי אפשר להפריד אותה מהתורה ומי שמפריד רואים כיום את התוצאות.

הרעיון של הציונות החילונית (לפי מה שאני הבנתי) הוא כזה:
ההינו פה פעם, הרומאים גירשו אותנו, אנחנו חזרנו לפה...

מנותק Gloomwraith

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ממתין לגאולה
איתן אתה כבר לא שם לב מה אנשים אומרים לך.
בסדר הטיעון שהארץ הזאת שייכת ליהודים הוא מהתורה.
נו אז מה?
למה זה אומר שכל יהודי שחי פה בארץ חייב להזכיר את זה כל פעם כשהוא נלחם בערבי?
למה אי אפשר לומר שזאת הארץ היחידה שלנו, זה המצב, פה אנחנו גרים ועכשיו אנחנו צריכים להגן עליה?
למה אני חייב להזכיר להם שאבותי היו פה פעם וזאת הארץ שאלוקים הבטיח לאברהם? אתה חושב שזה מעניין אותם?
לדעתי אהבת הארץ ודת לא חייבים ללכת ביחד.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
נו אז מה?
למה אי אפשר לומר שזאת הארץ היחידה שלנו, זה המצב, פה אנחנו גרים ועכשיו אנחנו צריכים להגן עליה?
למה אני חייב להזכיר להם שאבותי היו פה פעם וזאת הארץ שאלוקים הבטיח לאברהם? אתה חושב שזה מעניין אותם?

מפני שאני בן-אדם מוסרי, ולא רוצה להיקרא שודד אדמות של מישהו אחר.
משום שיש לנו לאן ללכת- למקום שממנו באנו לפני פרוץ העליות הציוניות. חיינו 2,000 שנה בקירוב בתפוצות, הרבה יותר זמן מאשר הייתה לנו מדינה. אפשר לחזור לשם. מי שמוסרי.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נו אז מה?
אני ועוד שם לב ואתם עוד אחד שלא קורא מה שרשמתי.
א"י שייכת לעם ישראל אבל לא בגלל המובן ההסיטורי כי יש עמים ששלטו אז האם גם להם יש זכות?
אי אפשר להפריד בין אהבת הארץ לתורה כי א"י מקורה בתורה מי שמפריד לאומיות שלא יצפה לדברים של הפתעה כמו גנאי של כובשים ומשטר אפרטהייד (לא שזה אכפת לי כל כך)
אם אנחנו גרים פה עכשיו אז אין טעם לנסות להלחם בערבים באיזור יהודה,שומרון ועזה כי הם בעלי הבית שם ולא אנחנו,היסטוריה לא? והגירוש מגוש קטיף הוא לגיטמי על פי מי שהולך על המובן ההיסטורי וכל נסיגה מא"י.
אתה צריך להזכיר שאבותיך לא רק היו אלא הארץ ניתנה להם אך ורק ע"י הקב"ה.
ואיך בדיוק זה מסתדר העניין של ארץ ישראל בלי הקישור שלה לתורה?

לא בא להוכיח אף אחד פשוט זה רק מראה את הגישה המערבית הנאורה מול הגישה היהודית שבו העם תקוע בין שני עולמות שנוגדים אחד את השני.
מצד אחד אוהבים את א"י ומצד שני סוגדים לתרבות המערב..... שזה ההפך ממה שמייצגת ארץ ישראל
ארץ ישראל היא לא סתם אדמה שי לה תכונות ואופי ייחודי משאר הארצות.

כל עוד לא נכיר בא"י כדבר אלוהי תורני הגוים ואומות העולם יאמרו לנו :ליסטים אתם שכבשתם ארצות שבעה גויים.
מי שחושב שניתן להפריד בין א"י לתורה אף אחד לא כופה עליו אבל פשוט רק תראו מה קרה למשך ההסיטוריה מי בגד בעם ומסר שטחי א"י אלו לא השמאל אלו אנשי א"י השלמה שהפרידו בין התורה לא"י.

שלא יבינו אותי לא נכון כל יהודי יש לו חלק בא"י ולא מאחל לאף יהודי להיות בגלות.

« עריכה אחרונה: ספטמבר 10, 2008, 06:01:37 על ידי אֵיתָן »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הרעיון של הציונות החילונית (לפי מה שאני הבנתי) הוא כזה:
ההינו פה פעם, הרומאים גירשו אותנו, אנחנו חזרנו לפה...
ועכשיו הערבים נמצאים בשפרעם ובכל מקום אותו הדבר,לא?
הפקרנו את גוש קטיף וחלקים בארץ ישראל ועכשיו הערבים שם אז אין טעם להילחם?
סליחה על הזלזול אבל זו ממש שטות מה שאתה כרגע.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הייתי ממליץ לחיים לעשות על זה סרטון.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כנראה שאנשים לא קוראים.

כאן אתה טועה ובגדול, הייחוד של היהדות שהיא דת כשם שהיא לאום והיא לאום כשם שהיא דת, דבר בלתי ניתן לחלוקה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
עדיין לא קיבלתי תשובה מ"Roma":
אם הממשל לא מתבסס על דת זה עדיין לא אומר שיהיה משטר רודני ודיקטטורי
בתיאוריה נכון, במציאות רחוק מלהיות נכון, ברוב המוחלט של המקרים זה התחיל והסתיים בדם, אש ותמרות עשן, מה גם שהאתאיזם אחראי ליותר מוות, אובדן והרס מהדת עד היום, אז בא בבקשה ותמצא מישהו אחר להטיף לו, ואם כוונתך למערב, אזי בארה"ב שבו אומרים: "אלוקים ברך את אמריקה" ועל הדולר כתוב: "באל נשים מבטחנו" וכן:" הוא (אלוקים) אישר את כל אשר יצא מתחת ידנו", ובכל בית מלון ומוטל יש תנ"ך במגרה ליד המיטה אז בבקשה, ואם אירופה היא הדוגמא הטובה שלך, אזי אני לא צריך להגיד מילה אחת, כי אירופה זה מתכון לאבדון וניהליזם ולכן הם מפסידים מול האיסלם, אז נאמר שאין לך דוגמא טובה במציאות.
במילים אחרות, לא ענית לי בכלל
אני מאמין בה' אני לא אטאיסט,אבל מה...אני לא שומר מצוות ולא מקפיד על כלום כי לדעתי דתות זה דבר מיותר לא משנה מה הדת
אני לובש על השרשרת מגן דויד,לא כי אני מאמין בדת היהודית,אלה כי אני משתייך ללאום היהודי

כל נסיון להפריד בין הלאום היהודי לדת יידון לכשלון, במאה שבה הדת רלוונטית מתמיד, אתה הוא האנכרוניסטי בינינו.
מעבר לכך שני המשפטים הללו שלך מלאים בסתירות מכל זווית אפשרית שתסתכל על זה, פילוסופית, תאולוגית, לוגית וכו'.
אני לא מאמין שאחרי כל הרוע שעם ישראל עושה בארץ ה' עדיין מחשיב אותו לעם נבחר
זוהי עירבוב פשטני ועלוב בין התפיסה הנוצרית-קתולית (Verus Israel) לבין התפיסה הנאצית באשר להגדרת עם נבחר (שזה לא אומר פריבילגיות אלא עול!!! אבל יש לך עוד שנות אור עד שזה יכנס לך לקודקוד).
כל הדתות זה פשוט סחיבה של מסה גדולה של אנשים אחריה
ובדיוק בגלל זה היהדות שונה מכל האחרות בעצם העובדה שהיא- גם לאום וגם דת במקביל!!! ואתה שוב נצמד להגדרות הנוצריות וכן לקרל מרכס בבואך לתאר משהו שלא נכנס להגדרות אלו כלל
ואין בדת שום אינדיווידואליזם
"צדיק באמונתו יחיה", "שבעים פנים לתורה", "תורה מונחת בקרן זווית, כל הרוצה יבוא ויטלנה" אז חסוך לי את השטויות שלך שנובעות מחוסר חמור בידע בסיסי.
לא עניתם לי על השאלה למה יהודי רשע הוא בעדיפות עליונה על גוי צדיק
א.) תלוי מה היא ההגדרה לרשע וצדיק.
ב.) מי אמר שהוא יהיה בעדיפות? ובעדיפות למה בדיוק? אתה אומר כאן דברים לא מוגדרים וברורים.
אני מאמין בה' ואני לא שומר מצוות...זאת אמרת שאני מאמין בכך שאני ישפט בעולם הבא על מעשיי כלפי אנשים אחרים וכלפי עצמי
ואני לא משקר לחברים ולא גונב ומנסה להיות כמה שיותר ישר ומצפון נקי(קשה לפעמים אבל אני משתדל)
אני חושב שזה יותר חשוב מלחבוש כיפה ולקיים את כל ההלכות שאני בכלל לא מכיר

ביהדות יש שני סוגי מצוות- בין אדם לחבירו, ובין אדם לה' (למקום), אתה מדבר רק על מישור יחסים בין אנושיים, ליחסי יהודי לברואו, אתה פשוט מתעלם, במה אתה בדיוק מאמין בו? והיהדות לא מאמינה במצפון, נכון, דרך ארץ קדמה לתורה, יום הכיפורים לא מכפר על עבירות של בן אדם לחבירו, אבל אם אין אתה שומר על מצוות בין אדם למקום (לה') במה בכלל מתבטאת יהודתך? אתה אולי "מענטש" אבל ללא כל ביטוי יהודי מעשי.
ולהיות אתאיסט...אני אישית מאמין בה'(כן מאמין,בדרך שאני גיבשתי לעצמי ולא בדרך שקראתי מתוך ספר)
סתירה לוגית, בלתי אפשרי.
ה' הוא אבא של כלל האנשים ולא של היהודים,ואתם יודעים? גם הערבים נבראו על ידי ה'
תפיסה נוצרית במהותה, רק העם היהודי נקרא בניו של מקום (ה') ולכן הם מיוחדים, כל השאר נבראו בצלם אלוקים (מי פחות ומי יותר) אבל זה עדיין לא בסטטוס בנים.
להיות נסיך זו זכות אדירה, אבל גם החובות המוטלות עליך עם הטייטל הזה, הם כבירות.
זה מעמד אחר לגמרי, וגם מהווה עול לא קטן, הרוב לא עומדים בזה, ההסטוריה והדמוגרפיה יוכיחו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ציטוט
ולהיות אתאיסט...אני אישית מאמין בה'(כן מאמין,בדרך שאני גיבשתי לעצמי ולא בדרך שקראתי מתוך ספר)
סתירה לוגית, בלתי אפשרי.
קיומו של אלוהים לא תלוי באמיתות הדת.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
קיומו של אלוהים לא תלוי באמיתות הדת.
אתאיסט הגדרתית לא מאמין בקיומו של אלוהים כלשהו, וגם מערער על עצם הנצרכות של תיאיזם פילוסופי כגרום מתאם בין הנואמנה לפנומנה.
כל דת מניחה במובלע את קיומו של אל/אלים.
לפיכך הוא הכניס את עצמו לסתירה לוגית.
אמיתות הדת תלויה גם תלויה בקיומו של אלוקים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אתאיסט הגדרתית לא מאמין בקיומו של אלוהים כלשהו, וגם מערער על עצם הנצרכות של תיאיזם פילוסופי כגרום מתאם בין הנואמנה לפנומנה.
כל דת מניחה במובלע את קיומו של אל/אלים.
לפיכך הוא הכניס את עצמו לסתירה לוגית.
אמיתות הדת תלויה גם תלויה בקיומו של אלוקים.
כמובן שיש סתירה בין אתאיזם לבין אמונה באלוהים. אני חושב שאתאיסט מאמין שאין אלוהים. מי שלא מאמין בקיום האל הוא אגנוסטי.

יש דת אחת (הידועה לי) שהיא יוצאת מן הכלל- הבודהיזם איננה תלויה בקיומם של אלים, אבל היא מחייבת קיומו של עולם רוחני.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כמובן שיש סתירה בין אתאיזם לבין אמונה באלוהים. אני חושב שאתאיסט מאמין שאין אלוהים. מי שלא מאמין בקיום האל הוא אגנוסטי.
יש דת אחת (הידועה לי) שהיא יוצאת מן הכלל- הבודהיזם איננה תלויה בקיומם של אלים, אבל היא מחייבת קיומו של עולם רוחני.
או.קיי, אז מאמין שאין אלוקים, לא משנה, לצורך העניין הוא עדיין איננו יכול להיות אתאיסט ולהאמין בה' בעת ובעונה אחת.
מסכים לגבי בודהיזם, למרות שהוא עדיין מוגדר כדת אלילית (והערצת האיש שייסד את הדת כשלעצמו היא אלילות פר אקסלנס).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
ועכשיו הערבים נמצאים בשפרעם ובכל מקום אותו הדבר,לא?
הפקרנו את גוש קטיף וחלקים בארץ ישראל ועכשיו הערבים שם אז אין טעם להילחם?
סליחה על הזלזול אבל זו ממש שטות מה שאתה כרגע.

מה רע במה שאני כרגע?
אני פשוט חושב שאני מסוגל להבין את השונה...
אני דתי אם לא הבנת... אני מאמין בקב''ה ובתורה בלי שום ספק, ואני בחרתי את האמונה הזאת בעצמי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor

מה רע במה שאני כרגע?
אני פשוט חושב שאני מסוגל להבין את השונה...
אני דתי אם לא הבנת... אני מאמין בקב''ה ובתורה בלי שום ספק, ואני בחרתי את האמונה הזאת בעצמי.
שונה? שבא לחסל אותך? אתה בטוח?
רע? ג'יהאד!!!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יפרח

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לאומן מרקסיסט
שונה? שבא לחסל אותך? אתה בטוח?
רע? ג'יהאד!!!

אני ג'יהד?
הכוונה בשונה זה שמלאני, תומכים במלגות המרכז, וכן אני מבין גם את העמדה של הימין הקיצוני..