כתב נושא: בתור אדם שמתיימר לרצות להנציח את זכר השואה  (נקרא 7834 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
בתור אדם שמתיימר לרצות להנציח את זכר השואה
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 03, 2008, 20:36:12 »
1. מה הקשר בין המסמך ובין החוק?
2. יש שם לא מעט דמגוגיה. ק. צטניק כתב ספר על איבוד צלם האנוש כדוגמה שלילית. אדם אחר שסירב להעלות יהודים לארץ עשה זאת מתוך מניעים אידיאולוגיים, אני אסביר בהזדמנות על פועלן של תנועות הנוער הציוניות בזמן השואה. חיים ויצמן אמר את מה שהיה, לדעתו, האמת המרה: הזקנים והחולים לא יעמדו בתלאות המסע, ולכן עדיף להציל צעירים. מובן שאם הייתה בידו האפשרות הוא היה מציל את כולם.
את ק. צטניק לא קראתי(וכעת אני מוסיף עוד סופר שאני זקוק לקרוא את ספריו), חיים וייצמן איך אמר הרב כהנא:"בכל דור ודור קם וייצמן אחד לכלותנו", וייצמן עשה כליון לעם היהודי(כך אומרים כליון?) מה פתאום החולים והזקנים לא יעמדו בתלאות המסע? הרמב"ם כותב במפורש על יהודי לצאת חוצה לארץ כדי לשאת אישה, ללמוד תורה אם אי אפשר בארץ ולהציל יהודי מפני הגוי! ומי הוא אותו וייצמן, כימאי ממציא האצטין הסינטטי ליד גדול החכמים בימי הביינים הרמב"ם שלא רק שהיה רופא אלא גם פילוסוף ופוסק בדת משה וישראל? ווייצמן - קמצוץ תורתו לא הייתה בזרת אחת מאצבעותיו של וייצמן ואף לא בקודקודה.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 03, 2008, 20:38:41 »
מה סובייקטיבי בנאציזם?!?!?!?! רבאק, אתה פשוט מסרב להקשיב, אה? נאציזם זו אידיאולוגיה מוגדרת לחלוטין, יכול להיות שאתה מרגיש סובייקטיבית שאדם מתנהג אלייך בצורה רעה/אנטישמית/מה שזה לא יהיה, זה לא נאציזם!!!!
אתה מסרב להקשיב, נכון נאציזם בפני עצמו זוהי אידאולוגיה מוגדרת, אך לקרוא לאדם נאצי זו החלטה סובייקטיבית של כל אדם ואדם, הרי הנה אני קופץ וקורא לך "נאצי"(לא שאתה כזה) הרי אני לא מסתמך פה על דבר ופה מעורבת תחושה סובייקטיבית שלי ולכן בלא עוררין יש פה זילות השואה, אך אם אני מביא עדות, דיווח היסטורי ממקור אמין וכו' ויוצ"ב אזי אין שום זילות השואה ויוצא שאתה "נאצי"(עוד פעם לשם המחשה).

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 03, 2008, 20:58:22 »
1. מה הקשר בין המסמך ובין החוק?
2. יש שם לא מעט דמגוגיה. ק. צטניק כתב ספר על איבוד צלם האנוש כדוגמה שלילית. אדם אחר שסירב להעלות יהודים לארץ עשה זאת מתוך מניעים אידיאולוגיים, אני אסביר בהזדמנות על פועלן של תנועות הנוער הציוניות בזמן השואה. חיים ויצמן אמר את מה שהיה, לדעתו, האמת המרה: הזקנים והחולים לא יעמדו בתלאות המסע, ולכן עדיף להציל צעירים. מובן שאם הייתה בידו האפשרות הוא היה מציל את כולם.
בס''ד

אותו הקשר בין ערוות האדם לעלה התאנה !!!!!!!!! :idiot2: :idiot2: :idiot2:

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק א.ק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • פרקליט השטן.
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 03, 2008, 23:52:13 »
אתה מסרב להקשיב, נכון נאציזם בפני עצמו זוהי אידאולוגיה מוגדרת, אך לקרוא לאדם נאצי זו החלטה סובייקטיבית של כל אדם ואדם, הרי הנה אני קופץ וקורא לך "נאצי"(לא שאתה כזה) הרי אני לא מסתמך פה על דבר ופה מעורבת תחושה סובייקטיבית שלי ולכן בלא עוררין יש פה זילות השואה, אך אם אני מביא עדות, דיווח היסטורי ממקור אמין וכו' ויוצ"ב אזי אין שום זילות השואה ויוצא שאתה "נאצי"(עוד פעם לשם המחשה).

ואני חוזר ואומר, נאציזם זו לא הרגשה סובייקטיבית ועצם העובדה שאדם מתנהג אלייך בצורה מסויימת - אפילו אם זה ממניעים אידיאולוגיים 'נאציים' - אינה הופכת את אותו האדם לנאצי!!! זה כן הופך אותו לשונא ישראל, אנטישמי, רוצח, בוגד וכו'. לא לנאצי. שזה אדם שהשתייך למפלגה הנאצית. פונקט.
האדם מחפש משמעות. אני מחפש אמת.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : ספטמבר 04, 2008, 20:03:44 »
ואני חוזר ואומר, נאציזם זו לא הרגשה סובייקטיבית ועצם העובדה שאדם מתנהג אלייך בצורה מסויימת - אפילו אם זה ממניעים אידיאולוגיים 'נאציים' - אינה הופכת את אותו האדם לנאצי!!! זה כן הופך אותו לשונא ישראל, אנטישמי, רוצח, בוגד וכו'. לא לנאצי. שזה אדם שהשתייך למפלגה הנאצית. פונקט.
טוב שמע, לי כבר באמת נמאס להתווכח על ההגדרה הזו, אתה מאמין בהגדרתך ובכן רק דבר אחד אגיד לך:"אשרי המאמין!".

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #30 ב- : ספטמבר 05, 2008, 14:25:22 »
אני בכלל חושב שלחוק הזה יש כוונות נסתרות כנגד הימין ואני אסביר...
ידוע לקולט אביטל שאנחנו מכנים בוגדים "נאצים" ולדעתי בצדק כי אין הבדל, וידוע לה שסמל מפלגת כך הוא מגן דוד בצבע צהוב (קראו את החוק זה אסור) וכל מיני מאפיינים כאלה שיוצאים לבסוף אנטי ימניים.