כתב נושא: רוסיה מול גאורגיה - סרט (י''ד אב, 15/08)  (נקרא 2962 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רוסיה מול גאורגיה - סרט (י''ד אב, 15/08)
« ב- : אוגוסט 15, 2008, 07:42:26 »
בס''ד

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2773450

אנא דרגו, המליצו לדף הראשי, הגיבו והוסיפו למועדפים.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 15, 2008, 07:54:40 »
בס"ד

בהתקפה האחרונה על גרוזיה, מפציצים רוסיים השמידו בכוונה מפעל ישראלי לשידרוג מטוסים שהיה ממוקם לא רחוק מעיר הבירה טביליסי (ב"ה לא היו נפגאים, ומעניין מה הנזק הכספי שנגרם לחטיבת בדק וחטיבת כלי טיס צבאיים של התעשיה האוירית לישראל בע"מ), ולאחר מכן הממשלה הרוסית איימה שתעניש בחומרה "כל גורם" (וברור היה שהתכוונו למדינת ישראל) שיעיז לחמש או לאמן את הצבא הגרוזי.  במשך עשרות שנים רוסיה לא רק חימשה את אויבינו אלא אף שלחה יחידות שנילחמו נגדנו לצד צבאות ערב.  לא הרבה אנשים יודעים שבמלחמת ששת הימים ובמלחמת יום כיפור צה"ל וחיל האוויר הרגו לא רק חיילים ערבים אלא גם חיילים, קצינים וטייסים רוסים.  כך שרוסיה היא לא רק משת"פית של הערבים, אלא היא אויב אקטיבי של מדינת ישראל, בדיוק כמו סוריה ואירן.  חיים צודק.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 15, 2008, 10:02:23 »
בס``ד
הצורר הרוסי שתומך באויב הערבי הנאצי יש``ו חושף את פרצופו האמיתי כאשר הוא מגיע לעמדת כוח ! כאשר הוא מנסה לטשטש את זהותו האמיתית בעת משבר ! אנו אמורים לזכור מיהו הצורר הרוסי יש``ו שחימש את האויב הערבי הנאצי יש``ו למען השמיד היישוב היהודי בארץ-הקודש , והוא ממשיך בכך עד היום !!!

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 15, 2008, 10:05:58 »
לצערי הרב רק בלילה של יום חמישי הבנתי את המצב עד סופו.
שכן העיתונים והמידע שמגיע לצבא אינו מרובה וגם לדבר אם אנשים מחוץ אין לי כול כך זמן.
ברור שהצעד הבא של רוסיה כבר התחיל.
הם רצו תמלחמה הזאת כבר הרבה מאוד מאוד זמן.
השאלה היא מה יהיה צעד הבא של רוסיה אחרי המלחמה הזאת.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק פטריוט

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 15, 2008, 14:09:58 »
זה בדיוק מה שאמרתי לכל מי שדיברתי איתו על המלחמה הזו

לא מעניין אותי מי בדיוק צודק. גם רסיה וגם גאורגיה הם לא צדיקים
אבל אני מעד גאורגיה כי רוסיה היא האוייב

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 18, 2008, 11:40:51 »
ישר  כח  על  הסירטון!
אנחנו  באמת  חיבים  לידאוג  לאינטרסים שלנו כי "אם  אין  אני לי  מי  לי"...

הנה  הסרט  כתוב:

בס"ד

ברוכים  הבאים  לימין האמיתי  שמי  חיים בן פסח. מה  צריך  להיות  עמדתנו, גם  עמדת  התנועה שלנו  תנועת  'הימין האמיתי'  וגם  עמדת  עם  ישראל כולו  במלחמה  בין  רוסיה  לבין  ג'ורג'יה? קודם  כול  צריך להבין  שיש  כלל  שחייב  להכריע  כשאנחנו  נוקטים  בעמדה. כשאנחנו  נוקטים  בעמדה כול  שהיא  בכל  מלחמה  בכל מאבק   בין עמים  בין  מדינות  תמיד  יש כלל  שחייב  להיות  הכלל המכריע  עבורנו  והכלל  הזה  הוא: מה  טוב  ליהודים? אך  ורק  על  פי  מה  טוב  ליהודים צריך  להחליט  מה  היא  עמדתנו! אם  משהו טוב  ליהודים אנו תומכים  בו! אם  משהוא  רע  ליהודים  אנחנו  מיתנגדים  לו! אם  משהו לא  משפיע  על  היהודים אנחנו  לא  נוקטים  בעמדה. ככה  זה  צריך  להיות  מה  טוב  ליהודים. וגם  לגבי  המילחמה  הזו  השאלה  היחידה שאנחנו  חיבים  לישאול  מה  טוב  ליהודים  מה  טוב  לעם שלנו. וזה חשוב  להזכיר  את  הכלל  הזה  כי יש  לנו  הרבה יהודים  מרוסיה  והרבה  יהודים  מג'ורג'יה  ומכל  האזור  הזה  ולפעמים  אחרי  2,000  שנות  גלות  יש  סילוף  יש  עיוות  גלותי  כזה  שיש  יהודים שעדין  מזדהים  עם  המדינות של הגלות, אם  הם  ממוצא  רוסי  או  ממוצא  אחר  הם  מזדהים  עם  המדינה  מהגלות, במקום  להיזדהות אך  ורק  עם  מדינת ישראל, עם  ישראל, ארץ  ישראל, תורת  ישראל. כי  יהודים  מרוסיה  הם לא  רוסים, יהודים  מרוסיה  הם  יהודים!  אני  יהודי  ממוצא  מצרי  בצד  של  אמא  שלי  עד 120, ואני  יהודי  ממוצא פולני  מצד  של  אבא שלי  ז"ל  זאת  אומרת  אני  חצי  ממוצא  מצרי  וחצי  ממוצא  פולני. אתם  חושבים שאני  רואה  את  עצמי  או  מגדיר  את עצמי  כמצרי? רח"ל  בר  מינן  ימ"ש  למצרים  הנXצית,  המדינה הנXצית  הזאת  ימ"ש  וזכרה! אני  לא  מזדהה  עם  המדינה  הזאת! לצערי  הרב המישפחה  שלי  גרה  בעל  כרחה במדינה  המטונפת  הנXצית  הזאת  מאות שנה,  אבל אני  בכלל  לא  חושב  שאני  מצרי   ח"ו  ימ"ש  וזיכרם  למצרים.  אני  יהודי  ממוצא  מצרי, היהודים  ממצרים  אני אוהב, המוסלמים  הנXצים  שרוצים  להשמיד  אותנו  במצרים אני  שונא! אותו  דבר  בצד  הפולני  כביכול  של המשפחה  שלי,  אבא  שלי  ז"ל ומשפחתי  מצד  של  אבא  שלי  היו  מפולין  והם  גרו  בפולין  הרבה  שנים  הרבה  דורות, אז  אתם  חושבים שאני  חושב  שאני פולני  ח"ו?! פווו  לפולנים  ימ"ש  שיחד  עם  הגרמנים הם  רצחו  6,000,000  יהודים  הי"ד  בשואה. ואפילו  לפני  השואה  הם  רצחו  אין  ספור  יהודים  בהיסטוריה  האנטישמית  הנXצית המטונפת  הזאת שניראה  פולניה ימ"ש  וזכרה. אני  לא  חושב  שאני פולני  או מצרי, אני  יהודי! ולצערי  הרב  בגלל  הגלות  בגלל  העונש  שקיבלנו, בגלל  חטאינו  קיבלנו  עונש  מהקב"ה  והעם  שלי  לצערי  הרב  היה  בפולין  במצרים  ובעוד  מדינות, אבל  אני  לא  פולני  ח"ו  ולא  מצרי  בר  מינן, אני  יהודי! אותו  דבר, אתם שומעים את  המבטא  האמריקאי  שלי  אותו  דבר  לגבי  ארה"ב, אני  נאמן  אך  ורק  למדינת ישראל, לעם  ישראל, לארץ  ישראל! אם  יש  סתירה  בין  האינטרסים  של  ארה"ב  לאינטרסים  של ישראל  תמיד  בלי  היסוס  כול  שהוא  תמיד  אנו  חיבים  להיות  אך  ורק  בצידה של  מדינת ישראל. אז  השאלה  היחידה  המכרעת  חיבת  להיות מה  טוב  ליהודים גם  במילחמה  בין  רוסיה  לבין  ג'ורג'יה.  שני  הצדדים  במלחמה  הזאת לא  טובים  לנו  היסטורית.  רוסיה  רצחה  אין  ספור  יהודים. היו פוגרומים  שבהם  רצחו  הרבה  יהודים  במשך  מאות שנה. וגם  הקומניסטים  בברית  המועצות  שלעבר  ימ"ש. וגם ליפני  הקומוניסטים  רצחו  המון  יהודים  רדפו  אחרי היהודים  עינו  את  היהודים  עינו  אותם  בסיביר  ועינו  אותם  בכל  מיני  מקומות  בברית המועצות  בתנאים  באמת  זועתיים.  אז  רוסיה  בישבילנו  מדינה  אנטישמית  מדינה  עוינת תמיד  היתה  היא  עדין  ככה  ורוסיה  היסטורית  היא  תמיד  היתה  אויבת  של  עם  ישראל  ככה  זה!  אפילו  במילחמת  העולם  השניה  רוסיה  וג'וסף  סטלין  ימ"ש  וזיכרו חתמו  על  ברית  עם גרמניה  הנXצית   ב1939  בגלל  הברית הזאת  בין  רוסיה  הסוביטית  לבין  גרמניה  הנXצית, הגרמנים  כבשו  את  פולין  והתחילו  לירצוח  מיליוני  יהודים. השואה  התחילה  בגלל  הברית  בין  רוסיה  לבין  גרמניה, אחרי  כן  היטלר  והגרמנים  ימ"ש  בגדו  בבני  הברית שלהם  הרוסים  ותקפו  את  רוסיה  אז  רוסיה  כמובן  היתגוננה  והצליחה  להביס  את  הגרמנים  יחד  עם  ארה"ב  ועוד  מדינות, אבל אילו  זה לא  היה  קורה  הרוסים  תמכו  בהיטלר  תמכו  בגרמניה  תמכו  בנXצים, והיתה  ברית  בינם  אז  כול  הדרך  המדינה  הזאת  רוסיה  היתה  מדינה  עוינת  לעם  ישראל  עובדה! ואפילו  עכשיו  יש  אנטישמיות  ברוסיה  כל  כך  גבוהה  הם  לא  חושבים  אם  הם  רואים  יהודי  הם  רואים  'ז'יד', הם  רואים 'יהודון', הם  שונאים את היהודים  כי הם  מקנאים  ביהודים, תמיד  קינאו  ביהודים, תמיד  שנאו  את  היהודים. ג'ורג'יה  גם  לא  ידידה  של עם  ישראל. ג'ורג'יה  היתה  מולדתו  של  ג'וסף  סטלין  ימ"ש  וזיכרו  הוא  היה  מג'ורג'ה. והתושבים  שם  תמכו  בו  אהבו  אותו, והוא  רצח  אלפי  יהודים  והוא  חתם  על ברית  עם  היטלר  כאמור,  הוא  היה מיפלצת  נXצית  איומה  סטאלין  ימ"ש  וזיכרו. הוא  דרך  אגב  רצח  יותר  אנשים  מהיטלר  בישבילנו  היטלר  היה  יותר  גרוע  כי  הוא  רצח  יותר  יהודים. היטלר  ימ"ש  וזיכרו רצח   6  מיליון  יהודים  הי"ד  אבל  אם  סופרים  את כל  האנשים  שסטאלין  רצח  לעומת כל  האנשים  יהודים  וגוים  שהיטלר  רצח  סטאלין  רצח...  יש  היסטוריונים  שחושבים  שסטאלין    דוקא  רצח יותר  אנשים  אפילו  מהיטלר  אז  זה  היה  מיפלצת  ממש! והוא  היה  מג'ורג'ה.  אז  אין  צדיקים  לא  בג'ורג'ה  ולא  ברוסיה, אבל עכשיו  האינטרסים  שלנו, תיזכרו  את  השאלה  שלנו  מה  טוב  ליהודים?!  זו  היא  השאלה  היחידה!  עכשיו  האינטרסים שלנו  עם  ג'ורג'יה  נגד  רוסיה. למה? כי  רוסיה  עכשיו  עוזרת  בקדחניות  את  איראן  המוסלמית  הנXצית  שבונה  פצצות  גרעיניות  רח"ל  כדי  להשמיד  את  עם  ישראל  ומדינת  ישראל  רח"ל! איראן  היא  כעת  איום  קיומו  לעם ישראל  והיא  בונה  פצצות  גרעניות. על ישראל  להשמיד  צבאית  באויר  את  כל  הפצצות  הגרעניות  את  כל המפעל  הגרעיני!  והמנהיגים  המושחתים  הנפשעים  של עם  ישראל  שלא  משמידים  את  המפעל  לפיתוח  פצצות  גרעיניות  באיראן  שלא  עושים  זאת, כל  יום  שהם  לא  עושים  זאת  הם  מסכנים אותנו  הם  היו  צריכים  לעשות  זאת  לפני  שנים  כבר, והמנהיגים  הניפשעים  המושחתים  לא  עשו  זאת. אבל  עלינו  לעשות  זאת ועלינו  לדרוש  מהמנהיגים  המושחתים של  עם  ישאל לעשות  זאת כי  חיל  האויר  הישראלי  כן  יכול  לטפל  בבעיה  הזאת. אבל  האיום  הזה  האיום הקיומי  הזה  מהוה  איום  של  עוד  שואה  ח"ו, ורוסיה  עושה  את  הכל  כדי  לאפשר  לאירנים  הנXצים  להשלים את התוכנית  הגרעינית שלהם. כשהאירנאים  נישבעים  ליפני  כול  העולם להשמיד  את  מדינת  ישראל  ואת  עם ישראל חלילה. לכן  כעת  רוסיה  היא  האיום  לעם  ישראל.  כי  רוסיה  היא  הגורם  העקרי  שעוזר  לאיראן  לפתח  פצצות  גרעיניות.  אז  כול  מכה  שרוסיה  מקבלת  זה  טוב  לנו, שהיא  תקבל  מכות  כמה  שיותר  נימרצות  כי היא רוצה  להשמיד  אותנו, היא  רוצה  שתהינה  לאיראן  פצצות  גרעיניות, רוסיה  רוצה  זאת, רוסיה  רוצה  השמדת  מדינת  ישראל  ח"ו,  היא  תמיד  רצתה  זאת,  היא  רצתה  זאת  גם  כשהיא  תמכה  בערבים  כשהם  תקפו  אותנו  במלחמת  ששת  הימים, במלחמת  יום  הכיפורים, וכו'  אז  רוסיה  היא  אויבת  שמסכנת את  קיומנו  עם  מה   שהיא  עושה  עם  איראן  הנXצית  לכן  כל  מי  שתוקף  את  רוסיה  זה טוב  לנו   עכשיו, כעת! אם  זה  ישנה מחר  זה  ישנה  מחר... אנחנו  עושים  מה  שאנחנו  עושים  ואנחנו  נוקטים  בעמדתנו  לפי  האינטרסים  שלנו. כי  אם אנחנו  לא  נידאג  לאינטרסים  של  יהודים  אף  אחד  לא  ידאג  לאינטרסים של  יהודים  עברנו, אז  אנו  תומכים  בג'ורג'יה  נגד  רוסיה  בגלל  העזרה  שהרוסים  נתונים לאיראנים  הנXצים  לפתח  פצצות  גרעיניות.  בזדון  רוסיה  עוזרת  לאיראן, ובגלל  זאת  כשמישהוא  רוצה  להזיק  לרוסיה    אנחנו  באמת תומכים  בכל  גורם  שרוצה  לעשות  זאת  כי  רוסיה  מזיקה  לנו  ורוסיה  מסכנת  אותנו באופן  החמור  ביותר  ממש  זה  איום  לקיומנו  רח"ל   אנו  צריכים שוב  לידרוש  שישראל  תטפל   באיום  האירני,  אבל  בי1נתים  רוסיה  עושה מה  שהיא  עושה נגדנו  ובגל  זאת  אנו  תומכים  בג'ורג'יה. הצטרפו  לתנועה  שלנו  תנועת  'הימין  האמיתי'  כי  בתנועה שלנו, אל  תישכחו – בתנועה  שלנו  בכל  ענין  בכל  נושא  יש  לנו  אך  ורק  שאלה  אחת  מה  טוב  ליהודים?!  להיתראות  בפורום  שלנו.

היצטרפו  לימין  האמיתי: www.hayamun.org/forum                   

בע"ה  ניזכה  בביאת  המשיח  במהרה  בימינו  אמן!!!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 18, 2008, 15:54:39 »
חיים פשוט מרתק,מורדי פשוט הרמת לי גבה וחצי...

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 18, 2008, 15:59:04 »
מוריד אני רואה שממש משעמם לך אם כתבת את כול מה שחיים אמר בסירטון

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 21, 2008, 10:07:28 »
בס''ד

יישר כח מרדכי! תודה רבה לך!

מנותק מנורה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • ואהבת לרעך כמוך (אלא אם כן הוא טרוריסט ערבי)...
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 22, 2008, 03:38:13 »