כתב נושא: ביקורתי על אחד מנושאי הפורום  (נקרא 1068 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
ביקורתי על אחד מנושאי הפורום
« ב- : אוגוסט 20, 2008, 20:15:29 »
לאחרונה התוודעתי לתופעה נורא עצובה בפורום שאותי מכעיסה ומרגיזה להפליא, עניין שנקרא... איך אתם מנסחים את זה... "הרוסים הגויים", עממי הארץ ובכן ברצוני לשתף אתכם בדבר כלשהו - לשמחתי הרבה אני יהודי כשר למהדרין מן המהדרין ללא חשש טבל שביעית ומפריש מעשר, אך לי יש אח חורג מצד אבי, שפה נקרא מה שמגדירים "זכאי עלייה", כלומר הוא חצי יהודי וחצי בן חבר העמים, אני אל האח הזה קשור מאוד, הוא בשבילי לא אח מדרגה שניה אלא מדרגה ראשונה וכשאני נוכחתי להתקפה החריפה, הבוטה והמבישה את היהדות כולה פה בפורום נגד אותם גויים, נורא התביישתי במעשיכם שאתם אפילו לא חושבים שחלק מאבותינו בבריה"מ עשו פה ושם טעויות עם נשים גוייות, נכון אבי עשה טעות עם אותה אשה, אך במה אשם אחי שנולד לאותם נישואין? הוא אשם במן הנעשה? וכשאני שומע אתכם אומרים ש"הם כאלה והם כאלה וכו' וכיוצ'ב" זה נורא פוגע, כי אחי מלבד היותו אדם נפלא, הוא גם שירת בצה"ל! כן שירת בצה"ל כשלמעשה אותם תוקפים אני בטוח שחלקם לא שירתו כלל בצה"ל או לא חושבים לשרת, אלה אותם בחורי ישיבות היושבים בבית ולומדים, ח"ו שאני אגיד דבר רע על לימוד תורה אבל הספרא אינו מתקיים לצד הסייפא, שזוהי ללא עוררין הלך מחשבתו של הרבי הי"ד זצוק"ל.

אז אני מבקש מכם פעם הבאה שאתם באים לתקוף את שאר הבשר שעלו יחד עם עולי ברית המועצות לארץ ישראל - אל תעשו הכללות כי חלקם יהודים טובים ואף בני יהודים מצוינים ששמחים לגור פה ולשרת תחת הדגל היהודי ובוודאי, בוודאי שעלינו לא לגרש את העממים היושבים בתוכנו מן ברית המועצות, אלא לגייר אותם כהלכה וכדין, גם אם יהיה מצב של "גרי אריות" עדיף במצב הזה שלנו שאין הרבה "גרי צדק", אלא מתחזים המאבדים את גיוריהם ונהפכים לאסון שמומט על העם היהודי.

באהבת ישראל,
רק כך!

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.