כתב נושא: קשה לי להיות חרדי בגלל שהם לא הולכים לצבא  (נקרא 16649 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
קשה לי להיות חרדי בגלל שהם לא הולכים לצבא
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 29, 2008, 02:25:28 »
שלום חברים!
כידוע לכולם כאן אני חייל, ברגע שהצבא שלנו לא עושה את מה שנדרש ממנו במלוא הכוונה והעוצמה - משהו מסריח כאן.
הכוונה היא שהוא נתון להחלטות של הממשלות הבולשביקיות שלנו שלא נותנות לו לחסל את כל האיומים עלינו עד תום.

הסיבה לכך היא לע"ד הן העברות והחטאים שלנו - שחוזרים אלינו כמו בומרנג בדמות האוייב המוסלמי הטרוריסטי הנXצי ימ"ח שר"י, יחד עם הבולשביקים המשומדים שונאי ישראל שר"י גם כן.

לגבי השירות בצה"ל, אני בעצמי מרגיש בזבוז עצום של הזמן, כי ברגע שיצאתי מקרבי, אין שום סיבה מבחינתי שאשב בישיבה ואלמד כמו שהרבה עושים כיום, במקום לשרת במערכת של צה"ל - שגורמת לי לירידה בערכים האישיים - בעיקר עקב הקרבה הרבה לנשים, מה שלא מומלץ להרבות בו לאף אחד.

זה לא משנה אם זה חרדי, ברסלב, חילוני, מסורתי, סרוג, שחור, או לא יודע מה...[הרי יש כל כך הרבה!]
צריך להיות צבא לעם ישראל - זה ברור.
השאלות הן:
1. איך הוא בנוי, כיאה לכל יהודי ירא שמיים? :-\
2. מה הן מטרותיו, והאם הוא יכול לבצע אותם עד הסוף? :knuppel2:
3. מי יתגייס אליו, ומה יעשו ויגידו על השאר - שלא יהיה להם מקום בו [מי מרצון ומי בלית ברירה] ?

איך פותרים כאן את הבעיות?
אין פה תשובה סופית, ולא תהיה גם.
כי ברגע שחוזרים בתשובה עם כל עם ישראל כאחים - כי אנחנו "אחים באמת"...

כולם ישרתו בצבא חדש בעל ערכי התורה, הצדיקים ילחמו ויעשו חיל, והפחותים יותר יסייעו ככל שידם משגת.
ת'כלס אני לא בטוח שאנו נעשה זאת, אלא אולי רק המשיח יצליח לאחד כך את כולם...

שנזכה לגאולה השלמה בקרוב, לראות בנפול אוייבינו, ולחיי העוה"ב. :smil037: בבאכי"ר.

קרבה לבנות לא אמורה להפריעה לך,ע"פ הלכה עדיף ללכת עם העניים לריצפה עכשיו אתה מבין למה,אני משרת בקרייה וזה עוזר,הקב"ה בוחן אותך תמיד יש דרך אתה רק צריך ללכת בה,תמיד יש אפשארות לעלות את המידות והלהתחמק מנפילת המידות.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 29, 2008, 11:46:51 »
איך מישהו אמר לי פעם נעלבת אז קח פנדל (עד היום לא הבנתי מה הקשר :???:)
אז קח פנדל ...
אתה בחור תמים...

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 29, 2008, 14:45:54 »
אז קח פנדל ...
אתה בחור תמים...
לא הצלחתי להבין את זה
[gif[/img]

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 29, 2008, 16:02:53 »
לא הצלחתי להבין את זה
זה מושג שאול מעולם הכדורגל, פנדל זה בעיטת עונשין מ-11 מטר שנבעטת מתוך הרחבה החיצונית לעבר השער, כאשר מה שמפריד בין הכדור לשער הוא רק השוער של הקבוצה היריבה.
מה שהאדם הזה ניסה לומר לך, זה שאם זה מפריע לך, אז קח פנדל (וירטואלי) במילים אחרות, תחייה עם זה, זה המצב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #54 ב- : אוגוסט 31, 2008, 02:37:12 »
קרבה לבנות לא אמורה להפריעה לך,ע"פ הלכה עדיף ללכת עם העניים לריצפה עכשיו אתה מבין למה,אני משרת בקרייה וזה עוזר,הקב"ה בוחן אותך תמיד יש דרך אתה רק צריך ללכת בה,תמיד יש אפשארות לעלות את המידות והלהתחמק מנפילת המידות.
לא מסוגל ללכת עם העיניים ברצפה, אתה צריך לראות את האדם שאתה מדבר איתו
לא להתבונן בו...

ציטוט של גור אריה:
א.מדוע הלכת לגבעתי?
ישנם שתי מסגרות בצבא בשביל אנשים יהודים שומרי מצוות 1. אלו ישיבות ההסדר 2. זהו גדוד נצ"ח יהודה(גדוד בגודל של חטיבה...)
בכל מסגרת אחרת את מסתכן בשירות עם בנות,מה לעשות...

ב.בהחלט לדעתי כיום אין ליהודי מאמין מה לעשות ביחידות מפקדה,השירות הקרבי ממלא את הזמן ומפנה טיפה את הראש,ואילו ביחידות המפקדה
בידוע שהשיעמום מביא לידי עבירה ולכן גם בנצ"ח יהודה לא הייתי ממליץ לוותר על שירות קרבי.

א. בהתחלה בכלל לא רציתי להתגייס, לא הספקתי לסדר תעניינים הללו, ואחרי שגייסו אותי כבר היה מאוחר ואמרתי לעצמי, אם אני כבר בפנים ניתן את הכל. זו תקופה שאתה עדיין לא סגור על הדרך שלך ומשנה כיוון בצורה קיצונית. [הבולשביקים הללו מבלבלים...]

ב. יש לי מה לעשות בזמני הפנוי שם [ת"ת כמובן], ואין לי מה להתעסק עם אף אחת.