כתב נושא: קשה לי להיות חרדי בגלל שהם לא הולכים לצבא  (נקרא 16811 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
קשה לי להיות חרדי בגלל שהם לא הולכים לצבא
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 22, 2008, 17:08:10 »
יש חרדים שמשרתים בצבא ומספר גדל.
יש את הנח"ל החרדי שמונה כ-1,500 איש.
יש הרבה בני ישיבות שלפי המראה שלהם הם הרבה יותר הדוקים ממני ויש מאות כאלה בגבעתי.
בחטיבות חי"ר וביחידות לוחמות אחרות יש ביחד עוד כאלפים חרדים או אפילו יותר.
סה"כ יש חרדים שמשרתים יש אוכל כשר יש זמן תפילות התנאים סבירים.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 22, 2008, 17:16:52 »
יש חרדים שמשרתים בצבא ומספר גדל.
יש את הנח"ל החרדי שמונה כ-1,500 איש.
יש הרבה בני ישיבות שלפי המראה שלהם הם הרבה יותר הדוקים ממני ויש מאות כאלה בגבעתי.
בחטיבות חי"ר וביחידות לוחמות אחרות יש ביחד עוד כאלפים חרדים או אפילו יותר.
סה"כ יש חרדים שמשרתים יש אוכל כשר יש זמן תפילות התנאים סבירים.

אתה מערבב בין חרדים,לבני ישיבות אדוקים..

לציבור הדתי לאומי יש אלפי תלמידים עם פיאות וזקן אבל זה לא הופך אותם לחרדים,חרדי זו השקפה וזו שייכות לציבור מסויים.
החרדים לא משרתים בגבעתי,מי שמשרת שם אלו דתיים לאומיים.

לגבי הנח"ל החרדי אגב חלק לא קטן ממנו זה דתיים לאומיים גם,והחרדים שמתגייסים לשם זה בעיקר "נושרים" ו"שבבניקים" שעזבו את הישיבות
וההורים שלהם מעדיפים שילכו לצבא ולא ל"ברזלים".

בחור חרדי רגיל שילך לצבא יצטרך למצוא לעצמו בית אחר לשוב אליו,הוא יהפך ל"מקולקל"  וינדו אותו במשפחה,לי היה חבר שלא למד בישיבה
והיה כלומניק(כך שאי אפשר לטעון שהגיוס לצבא אתלו זה ביטול תורה),ורצה להתגייס לצבא,באותו הרגע שהוריו שמעו על כך,הם התחילו להשפיל
אותו,הסיתו את כל אחיו הקטנים נגדו שיגידו לו כל היום כמה הוא רשע,עשו לו את המוות עד שהבחור ברח מהבית וקיצץ את הפיאות מרוב כעס ותסכול.
הוא כמעט ניהיה חילוני ואף תכנן להשתקע באילת,עד שמישהו "הרים" אותו ועזר לו.(נ.ב.שלא תחשבו,הוריו הם לא נטורי חרטא ולא סאטמר הם חרדים "מתונים" מאד)

בגלל זה אני אומר,אל תקנו את כל מה שמוכרים לכם,לא לימוד התורה הוא זה שמונע מחרדים להתגייס,ולא שום דבר אחר.
הם מתנגדים לעצם קיומה של המדינה,ואידך זיל גמור...

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 23, 2008, 20:56:05 »

לציבור הדתי לאומי יש אלפי תלמידים עם פיאות וזקן אבל זה לא הופך אותם לחרדים,חרדי זו השקפה וזו שייכות לציבור מסויים.

לגבי הנח"ל החרדי אגב חלק לא קטן ממנו זה דתיים לאומיים גם,והחרדים שמתגייסים לשם זה בעיקר "נושרים" ו"שבבניקים" שעזבו את הישיבות

בחור חרדי רגיל שילך לצבא יצטרך למצוא לעצמו בית אחר לשוב אליו,הוא יהפך ל"מקולקל"  וינדו אותו במשפחה,לי היה חבר שלא למד בישיבה
והיה כלומניק(כך שאי אפשר לטעון שהגיוס לצבא אתלו זה ביטול תורה),ורצה להתגייס לצבא,באותו הרגע שהוריו שמעו על כך,הם התחילו להשפיל
אותו,הסיתו את כל אחיו הקטנים נגדו שיגידו לו כל היום כמה הוא רשע,עשו לו את המוות עד שהבחור ברח מהבית וקיצץ את הפיאות מרוב כעס ותסכול.
הוא כמעט ניהיה חילוני ואף תכנן להשתקע באילת,עד שמישהו "הרים" אותו ועזר לו.(נ.ב.שלא תחשבו,הוריו הם לא נטורי חרטא ולא סאטמר הם חרדים "מתונים" מאד)

בגלל זה אני אומר,אל תקנו את כל מה שמוכרים לכם,לא לימוד התורה הוא זה שמונע מחרדים להתגייס,ולא שום דבר אחר.

כל מה שאני קראתי פה, זה הקזת דם, ותו לא. אם אינך חרדי, ואינך רואה את הלך הרוח בתוך הקהילה והציבור החרד למצוות ה'[מכאן הלשון, חרדים=אדוקים במצוות], אל נא תשפוט על סמך ראותך. עיניים יכולות להטעות, והאמן לי שהכתמת שמו של ציבור שלם בלשון הרע זה דבר חמור מאוד.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 23, 2008, 22:36:00 »
כל מה שאני קראתי פה, זה הקזת דם, ותו לא. אם אינך חרדי, ואינך רואה את הלך הרוח בתוך הקהילה והציבור החרד למצוות ה'[מכאן הלשון, חרדים=אדוקים במצוות], אל נא תשפוט על סמך ראותך. עיניים יכולות להטעות, והאמן לי שהכתמת שמו של ציבור שלם בלשון הרע זה דבר חמור מאוד.
להגיד שחרדי זה חרד לדבר ה',זה כמו להגיד שבמפלגת העבודה כולם עובדים ובמפלגת הליכוד אין פילוגים...

ב.אני כן באתי מהציבור החרדי,אני בוגר ישיבה חרדית,ורוב חברי הם חרדים אני מכיר טוב מאד את הציבור ואת הלכי הרוח בו.
הציבור החרדי בשום פנים ואופן לא חרד יותר לדבר ה' מהציבור הדתי לאומי,הם אמנם מתלבשים יותר משכנע,אבל אם זה מה שעושה לך
את זה,אז תיהיה לי בריא...

הייתי פה והייתי שם,וכמו שכאן יש טובים ופחות,גם כאן יש טובים ופחות,ההבדל היחיד בין הציבור הדתי לאומי לחרדי הוא בנושא ארץ ישראל
והצורך במדינה יהודית!

כל מה שכתבתי כתבתי מידיעה,ומדוע אתה טוען שהכפשתי ציבור שלם? האם הם מכחישים את התנגדותם למדינה? לידיעתך
כל דבר שנודע ליותר משלוש אנשים כבר איננו בגדר סוד,ומה על דבר שכל הציבור החרדי יודע אותו? היכן כאן הלשון הרע?
זה שעיניך עצומות מלראות,ואזניך מלשמוע זה לא אומר שהחרדים הם המלאכים אותם אתה מדמיין... הם אנשים רגילים לכל דבר,
גם שם יש טובים ופחות טובים אך ההבדל הוא שהם מבטלים מצוות עשה מהתורה ואנחנו לא!

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 24, 2008, 00:36:14 »
להגיד שחרדי זה חרד לדבר ה',זה כמו להגיד שבמפלגת העבודה כולם עובדים ובמפלגת הליכוד אין פילוגים...

ב.אני כן באתי מהציבור החרדי,אני בוגר ישיבה חרדית,ורוב חברי הם חרדים אני מכיר טוב מאד את הציבור ואת הלכי הרוח בו.
הציבור החרדי בשום פנים ואופן לא חרד יותר לדבר ה' מהציבור הדתי לאומי,הם אמנם מתלבשים יותר משכנע,אבל אם זה מה שעושה לך
את זה,אז תיהיה לי בריא...

הייתי פה והייתי שם,וכמו שכאן יש טובים ופחות,גם כאן יש טובים ופחות,ההבדל היחיד בין הציבור הדתי לאומי לחרדי הוא בנושא ארץ ישראל
והצורך במדינה יהודית!

כל מה שכתבתי כתבתי מידיעה,ומדוע אתה טוען שהכפשתי ציבור שלם? האם הם מכחישים את התנגדותם למדינה? לידיעתך
כל דבר שנודע ליותר משלוש אנשים כבר איננו בגדר סוד,ומה על דבר שכל הציבור החרדי יודע אותו? היכן כאן הלשון הרע?
זה שעיניך עצומות מלראות,ואזניך מלשמוע זה לא אומר שהחרדים הם המלאכים אותם אתה מדמיין... הם אנשים רגילים לכל דבר,
גם שם יש טובים ופחות טובים אך ההבדל הוא שהם מבטלים מצוות עשה מהתורה ואנחנו לא!

אבל שאתם, הדתיים לאומיים בעלי הכיפות הסרוגות רוקדים בבני עקביא בשמחת תורה נשים וגברים כאחד, זה לא בעיה?
וזה שהמון אנשים דתיים עם כיפה סרוגה שאני מכיר יוצאים למועדונים, בעלי חברה, לא שומרים על העיניים, זה לא בעיה?
וזה שיש דתיים עם כיפה סרוגה שעומדים ברחוב עם חברתם, או השידוך, ומתנשקים, זה לא בעיה?

אח שלי, האמן לי, שכמו שאתה היית כאן ועברת לשם, גם אני הייתי שם ועברתי לכאן.

וד"א אני גר בארץ ישראל, וכך גם המון חרדים שאני מכיר וגם כאלו שאני לא, כך שבאופן מעשי, אני קיימתי את מצוות יישוב הארץ.
זה שאני לא עושה מזה כזה ביג דיל, והולך וכובש הרים, זה משהו אחר - אבל אתה אל תתעסק במלאכתי כמו שאני לא מתעסק במלאכתך.

אתה עושה מלכאת קודש . זה א'.
החרדים עושים מלאכת קודש. זה ב'. בסופו של דבר הדתיים האמיתיים שבינינו, בשתי הציבורים האלה, הם כולם יראי שמים רק עם לבוש שונה, מה שאומר שכולנו שווים. אבל זה שאתה מדבר רעות על ציבור X, זה לא אומר שבציבור Y אין דברים גרועים, ואף יותר גרועים, ואת הטענות שהבאתי בתחילה יהיה קשה מאוד לסתור. עד כדי כך שבתחילת ההתקרבות שלי הייתי אומר לחברים שלי שאני לא יוצא יותר למועדונים, ואני לא בא איתם לאילת יותר - והם כעסו עליי ואמרו לי "מה אתה יותר צדיק מהדתיים שנוסעים לאילת?" שאלתי אותם "מה זאת אומרת?" , הם אמרו לי שבבית מלון האחרון שהם היו, היו בו קבוצה של חברים עם כיפה סרוגה שגורמים לאנשים חילוניים לחשוב שלדתיים מותר אילת ומותר מועדונים ומותר להתנשק ברחוב.

אנא ממך ידידי...

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 24, 2008, 00:43:40 »
אבל שאתם, הדתיים לאומיים בעלי הכיפות הסרוגות רוקדים בבני עקביא בשמחת תורה נשים וגברים כאחד, זה לא בעיה?
וזה שהמון אנשים דתיים עם כיפה סרוגה שאני מכיר יוצאים למועדונים, בעלי חברה, לא שומרים על העיניים, זה לא בעיה?
וזה שיש דתיים עם כיפה סרוגה שעומדים ברחוב עם חברתם, או השידוך, ומתנשקים, זה לא בעיה?
ועוד חבר שלי "ישן בעמידה" הוא אומר לי אתמול שכל הדתיים שומרים נגיעה

וד"א אני גר בארץ ישראל, וכך גם המון חרדים שאני מכיר וגם כאלו שאני לא, כך שבאופן מעשי, אני קיימתי את מצוות יישוב הארץ.
זה שאני לא עושה מזה כזה ביג דיל, והולך וכובש הרים, זה משהו אחר - אבל אתה אל תתעסק במלאכתי כמו שאני לא מתעסק במלאכתך.

החרדים עושים מלאכת קודש. זה ב'. בסופו של דבר הדתיים האמיתיים שבינינו, בשתי הציבורים האלה, הם כולם יראי שמים רק עם לבוש שונה, מה שאומר שכולנו שווים. אבל זה שאתה מדבר רעות על ציבור X, זה לא אומר שבציבור Y אין דברים גרועים, ואף יותר גרועים, ואת הטענות שהבאתי בתחילה יהיה קשה מאוד לסתור. עד כדי כך שבתחילת ההתקרבות שלי הייתי אומר לחברים שלי שאני לא יוצא יותר למועדונים, ואני לא בא איתם לאילת יותר - והם כעסו עליי ואמרו לי "מה אתה יותר צדיק מהדתיים שנוסעים לאילת?" שאלתי אותם "מה זאת אומרת?" , הם אמרו לי שבבית מלון האחרון שהם היו, היו בו קבוצה של חברים עם כיפה סרוגה שגורמים לאנשים חילוניים לחשוב שלדתיים מותר אילת ומותר מועדונים ומותר להתנשק ברחוב.

אנא ממך ידידי...
[gif[/img]

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 24, 2008, 01:14:10 »

אנא ממך ידידי...
לא דיברתי רעות על אף ציבור,אתה הוא זה שעשית את זה...

אני גם יכולתי להגיד על משכבי זכר בישיבות שקרו ועוד דברים אבל לא אמרתי,מכיוון שאלו מקרים שוליים.
ואילו אתה בחרת לקחת את המקרה השולי ולהגדיל אותו.

חייתי תקופה בין "הכיפות הסרוגות" ולא ראיתי אף אחד מהאנשים הרציניים(שהולכים בדרכי הרב קוק) שרוקד עם בנות,
את מי אתה ראית,אולי בוגרי בני עקיבה שדור קודם היו חילוניים גמורים ועתה התחזקו קצת...

אתה לא מקיים את מצוות ישוב ארץ ישראל ולא רוב החרדים,ועיין בספר המצוות להרמב"ם שכחת עשין מצווה ד'.
המצווה היא דוקא ב"שלא יניחו ממנה מקום" מה שאתה עושה זה "דירת ארץ ישראל" וזה רק מעשה חלקי,המצווה הכוללת
היא "שלא נעזבנה בידי זולתינו מן האומות,ולא לידי שממה"

ד"א עוד לא התייחסת לאף טענה שלי!! אני טענתי שלא לימוד התורה מפריע לחרדים להתגייס אלא עצם התנגדותם למדינה,אתה מתכחש לכך?
כפי שאתה ראית דברים מזעזעים בציבור הדתי לאומי כך אני ראיתי על כל מקרה שאתה ראית עשרה מקרים בציבור החרדי.
ההבדל הוא בהופעה ובחיצוניות!

ישנה עוד בעיה,לא כל מי ששם כיפה סרוגה הוא דתי לאומי! כשם שלא כל מי ששם כיפה שחורה הוא חרדי. זה עניין של אורך חיים והשקפת עולם,
אחרת גם "תולדות אהרון" ששייכים לנטורי קרטא הם דתיים לאומיים,הם לובשים כיפה סרוגה....

אבל בו נתייחס  ל"גרעין הקשה" של הציבורים מה ההבדל בין תלמידי הרב קוק למשל(ושאר בני הישיבות הקדושות ביהודה ושומרון ב"מצפה"
ועוד) לבין החרדים מלבד מצוות ישוב הארץ??? אני חקרתי בנרות החל מה"ממלכתיים ועד ה"גבעונים" ולא מצאתי...

עכשיו אני הבאתי מציאות שאף חרדי לא מתכחש לה,ואתה קופץ שאני כותב עליהם "דברים לא טובים". אם זה דברים לא טובים אז מדוע הם עושים זאת?
זאת מציאות שהחרדים מתנגדים למדינת ישראל וזה לא קשור לשום דבר אחר. היחדים שטוענים שזה בגלל לימוד תורה אלו דתיים לאומיים כמוך
למשל,שרואים את ההצגה החרדית עם כל ההופעה הרעש והצלצולים,ומרגישים נחותים על זה שלהם אין "שווארצע זאגן" וכובע ענק...
« עריכה אחרונה: אוגוסט 24, 2008, 01:15:57 על ידי גור-אריה »

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 24, 2008, 01:49:18 »

שלום חברים!
כידוע לכולם כאן אני חייל, ברגע שהצבא שלנו לא עושה את מה שנדרש ממנו במלוא הכוונה והעוצמה - משהו מסריח כאן.
הכוונה היא שהוא נתון להחלטות של הממשלות הבולשביקיות שלנו שלא נותנות לו לחסל את כל האיומים עלינו עד תום.

הסיבה לכך היא לע"ד הן העברות והחטאים שלנו - שחוזרים אלינו כמו בומרנג בדמות האוייב המוסלמי הטרוריסטי הנXצי ימ"ח שר"י, יחד עם הבולשביקים המשומדים שונאי ישראל שר"י גם כן.

לגבי השירות בצה"ל, אני בעצמי מרגיש בזבוז עצום של הזמן, כי ברגע שיצאתי מקרבי, אין שום סיבה מבחינתי שאשב בישיבה ואלמד כמו שהרבה עושים כיום, במקום לשרת במערכת של צה"ל - שגורמת לי לירידה בערכים האישיים - בעיקר עקב הקרבה הרבה לנשים, מה שלא מומלץ להרבות בו לאף אחד.

זה לא משנה אם זה חרדי, ברסלב, חילוני, מסורתי, סרוג, שחור, או לא יודע מה...[הרי יש כל כך הרבה!]
צריך להיות צבא לעם ישראל - זה ברור.
השאלות הן:
1. איך הוא בנוי, כיאה לכל יהודי ירא שמיים? :-\
2. מה הן מטרותיו, והאם הוא יכול לבצע אותם עד הסוף? :knuppel2:
3. מי יתגייס אליו, ומה יעשו ויגידו על השאר - שלא יהיה להם מקום בו [מי מרצון ומי בלית ברירה] ?

איך פותרים כאן את הבעיות?
אין פה תשובה סופית, ולא תהיה גם.
כי ברגע שחוזרים בתשובה עם כל עם ישראל כאחים - כי אנחנו "אחים באמת"...

כולם ישרתו בצבא חדש בעל ערכי התורה, הצדיקים ילחמו ויעשו חיל, והפחותים יותר יסייעו ככל שידם משגת.
ת'כלס אני לא בטוח שאנו נעשה זאת, אלא אולי רק המשיח יצליח לאחד כך את כולם...

שנזכה לגאולה השלמה בקרוב, לראות בנפול אוייבינו, ולחיי העוה"ב. :smil037: בבאכי"ר.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 24, 2008, 14:00:46 »
שלום חברים!
כידוע לכולם כאן אני חייל, ברגע שהצבא שלנו לא עושה את מה שנדרש ממנו במלוא הכוונה והעוצמה - משהו מסריח כאן.
הכוונה היא שהוא נתון להחלטות של הממשלות הבולשביקיות שלנו שלא נותנות לו לחסל את כל האיומים עלינו עד תום.

הסיבה לכך היא לע"ד הן העברות והחטאים שלנו - שחוזרים אלינו כמו בומרנג בדמות האוייב המוסלמי הטרוריסטי הנXצי ימ"ח שר"י, יחד עם הבולשביקים המשומדים שונאי ישראל שר"י גם כן.

לגבי השירות בצה"ל, אני בעצמי מרגיש בזבוז עצום של הזמן, כי ברגע שיצאתי מקרבי, אין שום סיבה מבחינתי שאשב בישיבה ואלמד כמו שהרבה עושים כיום, במקום לשרת במערכת של צה"ל - שגורמת לי לירידה בערכים האישיים - בעיקר עקב הקרבה הרבה לנשים, מה שלא מומלץ להרבות בו לאף אחד.

זה לא משנה אם זה חרדי, ברסלב, חילוני, מסורתי, סרוג, שחור, או לא יודע מה...[הרי יש כל כך הרבה!]
צריך להיות צבא לעם ישראל - זה ברור.
השאלות הן:
1. איך הוא בנוי, כיאה לכל יהודי ירא שמיים? :-\
2. מה הן מטרותיו, והאם הוא יכול לבצע אותם עד הסוף? :knuppel2:
3. מי יתגייס אליו, ומה יעשו ויגידו על השאר - שלא יהיה להם מקום בו [מי מרצון ומי בלית ברירה] ?

איך פותרים כאן את הבעיות?
אין פה תשובה סופית, ולא תהיה גם.
כי ברגע שחוזרים בתשובה עם כל עם ישראל כאחים - כי אנחנו "אחים באמת"...

כולם ישרתו בצבא חדש בעל ערכי התורה, הצדיקים ילחמו ויעשו חיל, והפחותים יותר יסייעו ככל שידם משגת.
ת'כלס אני לא בטוח שאנו נעשה זאת, אלא אולי רק המשיח יצליח לאחד כך את כולם...

שנזכה לגאולה השלמה בקרוב, לראות בנפול אוייבינו, ולחיי העוה"ב. :smil037: בבאכי"ר.
א.מדוע הלכת לגבעתי?
ישנם שתי מסגרות בצבא בשביל אנשים יהודים שומרי מצוות 1. אלו ישיבות ההסדר 2. זהו גדוד נצ"ח יהודה(גדוד בגודל של חטיבה...)
בכל מסגרת אחרת את מסתכן בשירות עם בנות,מה לעשות...

ב.בהחלט לדעתי כיום אין ליהודי מאמין מה לעשות ביחידות מפקדה,השירות הקרבי ממלא את הזמן ומפנה טיפה את הראש,ואילו ביחידות המפקדה
בידוע שהשיעמום מביא לידי עבירה ולכן גם בנצ"ח יהודה לא הייתי ממליץ לוותר על שירות קרבי.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 24, 2008, 14:28:56 »
תשמעו זה מפריע ומציק לי,אמנם אני לא היתי בצבא בגלל סיבה בריאותית אבל אם זה היה תלוי בי היום היתי מתגיס לאחת היחידות הקרביות
ואל תגידו לי שיש משתמטים גם אצל החילונים כי לצערי התשובה הזאת לא משכנעת אותי
אני מאוד מעריך את החברה החרדית ונותן לה כבוד אבל זה לא יתכן שהם ישבו בישיבות בזמן שהאחים שלהם נהרגים בשטחים
למה שגם הם לא יתרמו?
סליחה אם הכעסתי פה מישהו אבל זה מאוד קשה לי לחיות עם הדבר הזה
ולא היתה לי כאן כונה להכעיס אף אחד
בס''ד

כיהודי ששירת בצבא הגירוש של יהודים מבתיהם ומנחלתם , ומופעל על-ידי שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב , אני יכול לדבר אליך כבעל ניסיון רחב מימדים !! -- היהיודים האמיניים שומרי התורה והמצוות , מה ששלטון הערב-רב מכנה אותם חרדים , הם הם אלה שנלחמים בחזית הפנימית על הציביון היהודי האמוני על אדמת ארץ-הקודש , וכקהילות הם מחוסנים יותר מהתשקורת ושטיפות המוח במערכת הליכלוך (חינוך) מיכיוון שכמעט ואינם נחשפים אליה , בכרגע שבע''ה וישועתו נכונן שלטון יהודי אמוני ימני-אמיתי שלא מתפשר על ציביון יהודי ועל הפקרת דם ורכוש יהודיים בידי האויב הערבי הנאצי יש''ו וכן מעודד הגירה המונית של האויב הערבי הנאצי יש''ו שרוצח בנו שעש שעה ברישיון גלוי וסמוי מידי שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב שידיו מגואלות בדם אחינו השפוך הי''ד , אין ספק שכלל היישוב היהודי האמוני הימני-האמיתי , ובכלל זה הציבור שומר התורה והמצוות המכונה בפי שלטון השיקוץ '' חרדים '' יירתמו להגנת העם היהודי היושב על אדמת ארץ-הקודש , אולם מכיוון שכעת בין כך ובין כך השירות בצבא שמשרת את שלטון הערב-רב האנטי-יהודי המפקיר את הדם היהודי ורכושו בכרתו ברית דמים עם האויב הערבי הנאצי יש''ו שהוא בן-בריתו משכבר הימים , המגמה היא '' שב ואל תעשה '' !!--העניין הוא שאינך מסוגל להכיר בעובדה שאנו נמצאים בגלות החשוכה ביותר מעולם , מתחת לשלטו ערב-רב נלוז ונתעב שכל מטרתו היא לשמד ולבולל את העם היהודי בגוים ר''ל !!--ברגע שתהי'ה ער לעובדה עגומה ומצערת זו תבין שהמלחמה האמיתית היא מבית ולא מחוץ , וכל שיתוף-פעולה עם צוררי העם-היהודי מקירבו הם אנשי שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב וקלגסיהם הרי הוא בגדר שפיכת דם אחינו הי''ד ורכושם לבוז וגירושם מבתיהם ומנחלתם !!והקב''ה יעזור לכל יהודי יקר  באשר הוא להכיר באמ-ת הזו וישלח במהרה גואל-צדק בבאכי''ר .

רס''ר ( מזמן זרקתי את הדרגות לאן שצריך  :toiletpaper:) הגולה בארץ   :smil037:
« עריכה אחרונה: אוגוסט 24, 2008, 14:30:19 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 24, 2008, 20:41:31 »
בס''ד

כיהודי ששירת בצבא הגירוש של יהודים מבתיהם ומנחלתם , ומופעל על-ידי שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב , אני יכול לדבר אליך כבעל ניסיון רחב מימדים !! -- היהיודים האמיניים שומרי התורה והמצוות , מה ששלטון הערב-רב מכנה אותם חרדים , הם הם אלה שנלחמים בחזית הפנימית על הציביון היהודי האמוני על אדמת ארץ-הקודש , וכקהילות הם מחוסנים יותר מהתשקורת ושטיפות המוח במערכת הליכלוך (חינוך) מיכיוון שכמעט ואינם נחשפים אליה , בכרגע שבע''ה וישועתו נכונן שלטון יהודי אמוני ימני-אמיתי שלא מתפשר על ציביון יהודי ועל הפקרת דם ורכוש יהודיים בידי האויב הערבי הנאצי יש''ו וכן מעודד הגירה המונית של האויב הערבי הנאצי יש''ו שרוצח בנו שעש שעה ברישיון גלוי וסמוי מידי שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב שידיו מגואלות בדם אחינו השפוך הי''ד , אין ספק שכלל היישוב היהודי האמוני הימני-האמיתי , ובכלל זה הציבור שומר התורה והמצוות המכונה בפי שלטון השיקוץ '' חרדים '' יירתמו להגנת העם היהודי היושב על אדמת ארץ-הקודש , אולם מכיוון שכעת בין כך ובין כך השירות בצבא שמשרת את שלטון הערב-רב האנטי-יהודי המפקיר את הדם היהודי ורכושו בכרתו ברית דמים עם האויב הערבי הנאצי יש''ו שהוא בן-בריתו משכבר הימים , המגמה היא '' שב ואל תעשה '' !!--העניין הוא שאינך מסוגל להכיר בעובדה שאנו נמצאים בגלות החשוכה ביותר מעולם , מתחת לשלטו ערב-רב נלוז ונתעב שכל מטרתו היא לשמד ולבולל את העם היהודי בגוים ר''ל !!--ברגע שתהי'ה ער לעובדה עגומה ומצערת זו תבין שהמלחמה האמיתית היא מבית ולא מחוץ , וכל שיתוף-פעולה עם צוררי העם-היהודי מקירבו הם אנשי שלטון הערב-רב הנלוז והנתעב וקלגסיהם הרי הוא בגדר שפיכת דם אחינו הי''ד ורכושם לבוז וגירושם מבתיהם ומנחלתם !!והקב''ה יעזור לכל יהודי יקר  באשר הוא להכיר באמ-ת הזו וישלח במהרה גואל-צדק בבאכי''ר .

רס''ר ( מזמן זרקתי את הדרגות לאן שצריך  :toiletpaper:) הגולה בארץ   :smil037:
לאן זרקת את הדרגות??
[gif[/img]

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 24, 2008, 21:34:30 »

בס''ד

עליך להבין זאת !!  :toiletpaper: :toiletpaper: :toiletpaper: :toiletpaper: :toiletpaper: :word005: :word005: :word005: :word005:

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 24, 2008, 23:18:17 »
 אני ממש מצטער אבל לא הבנתי :???:
[gif[/img]

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 24, 2008, 23:55:44 »
אני ממש מצטער אבל לא הבנתי :???:
הוא זרק את הדרגות לבית השימוש...

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 25, 2008, 11:49:56 »
הוא זרק את הדרגות לבית השימוש...
אההההההההה

לאיזה בית שימוש הוא זרק אותם,בצבא או אצלו בבית?
[gif[/img]

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 25, 2008, 19:00:11 »
אההההההההה

תגיד לי אתה שואל ברצינות???

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 25, 2008, 21:06:00 »
אההההההההה

לבית שימוש בקניון...

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 25, 2008, 21:39:26 »

לבית שימוש בקניון...
למה אתה עובד עליו??
הוא בכלל נתן לי את הדרגות ואני זרקתי אותם על אהוד אולמרט
ואז אולמרט אסף אותם מהריצפה וזרק לבית שימוש אצלו בבית!!!

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 25, 2008, 21:51:43 »
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יחיאל

השאלה שלי אם הוא אשכרה עשה את זה באמת,פיזית,לקח את הדרגות וזרק אותם לבית שימוש כלשהו
[gif[/img]

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 25, 2008, 21:55:56 »
מסתמא לא, וגם אם כן, מה זה עזר לו? אח יקר, זה רק ביטוי בכדי להראות את התחושה הטובה להפליא שהוא חש כלפי צבא ההגנה לישמעאל.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 25, 2008, 22:02:00 »
מסתמא לא, וגם אם כן, מה זה עזר לו? אח יקר, זה רק ביטוי בכדי להראות את התחושה הטובה להפליא שהוא חש כלפי צבא ההגנה לישמעאל.

מה זה מסתמא?
[gif[/img]

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 26, 2008, 03:38:06 »
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יחיאל

השאלה שלי אם הוא אשכרה עשה את זה באמת,פיזית,לקח את הדרגות וזרק אותם לבית שימוש כלשהו
חחח אני מקווה שלא נעלבת אח שלי זה רק בשביל ההומור  :)

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 26, 2008, 11:52:43 »
חחח אני מקווה שלא נעלבת אח שלי זה רק בשביל ההומור  :)

איך מישהו אמר לי פעם נעלבת אז קח פנדל (עד היום לא הבנתי מה הקשר :???:)
[gif[/img]

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 27, 2008, 00:51:32 »
צריכים גם תורה וגם צבא זה לא סותר אחד את השני אנחנו אמורים לעשות את ההשתדלות!!!

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 27, 2008, 17:32:50 »
צריכים גם תורה וגם צבא זה לא סותר אחד את השני אנחנו אמורים לעשות את ההשתדלות!!!
צודק!
צבא זה לא סיבה לחזור בשאלה!
אבל מצד שני אי אפשר לקיים את כל המצוות שהבן אדם קיים עד הצבא...