כתב נושא: האמת על ה "פלשתינאים"  (נקרא 62705 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: האמת על ה"פלשתינאים"
« להגיב #25 ב- : ינואר 18, 2007, 13:10:05 »
ברור שבכל קבוצה יוצאים מן הכלל.

אני מחזק את דבריו של GY.  ברוך השב, התגעגעתי להודעותיך.
אני לא מסכים עם הטענה הזאת ערבי זה ערבי וכלום לא ישנה אותו.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בעניין: האמת על ה"ערבּוּשים"
« להגיב #26 ב- : ינואר 20, 2007, 20:49:29 »
כל מוסלמי באשר הוא, בן מוות בגלל הקוראן והחדית', אלא אם כן ימיר דתו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
האמת על ה"ערבּוּשאים"
« להגיב #27 ב- : ינואר 26, 2007, 12:32:39 »
דוקא_כך תערוך תכותרת
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אלמוג

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • מה קורט קוביין עושה פה?!
האמת על ה"ערבּוּשאים"
« להגיב #28 ב- : פברואר 05, 2007, 13:58:19 »
לק"י..
לא צריכים שימירו את דתם.. אחרי הכל אין לנו שאיפה לקבל אותם לתוכנו..
תודה על הכוונה הטובה..  ;D

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
האמת על ה "פ-ל-ש-ת-י-נ-א-י-ם"
« להגיב #29 ב- : פברואר 11, 2007, 22:35:55 »
להמרת דת לא התכוונתי בהכרח שייתגייר, אלא לכל דת אחרת שליבו חפץ, רק לא איסלם (בודהיזם, נצרות, שינטו או וודו, לא אכפת לי).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: האמת על ה"ערבּוּשים"
« להגיב #30 ב- : פברואר 11, 2007, 22:44:17 »
כל מוסלמי באשר הוא, בן מוות בגלל הקוראן והחדית', אלא אם כן ימיר דתו.
ואם הוא מתגייר זהו נפסק הכול?.
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #31 ב- : פברואר 11, 2007, 22:53:54 »
כהנא צדק, נא חדד שאלתך
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #32 ב- : פברואר 11, 2007, 22:55:14 »
התכוונתי כאילו כרגע המוסלמים הם האויבים הכי גדולים שלנו הם הולכים הרי ישר לגיהנום על כל המעשים שלהם אז אני שואל כאילו אם מוסלמי עכשיו מתגייר ויוצא מכל זה זהו הוא נקי וזך מכל זה?..
יגאל=גואל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #33 ב- : פברואר 11, 2007, 22:59:40 »
אני לא המזכיר של הקב"ה, ואינני יודע חשבונות שמיא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #34 ב- : פברואר 11, 2007, 23:12:00 »
צריך באמת לשאול מישהו רציני בנושא...
אני זוכר שברוך מרזל הצדיק אמר ב- 387 מילים עם ברוך מרזל :
"שנאה לאדם בשל מוצאו או צבעו, היא דבר פסול. כשמאשימים אותי בזה זו עלילה. אני לא שונא אף אדם בגלל גזעו. אם אחמד טיבי יתגייר, אז לא רק שאני אפסיק את המאבק בו, אלא אהיה מוכן לקבל אותו כשכן שלי".
יגאל=גואל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #35 ב- : פברואר 12, 2007, 14:50:47 »
אני חדש בפורום, וזוהי הודעתי הראשונה, ברצוני לשתף אותכם במשהו שכתבתי שמדבר בדיוק על הנושא הזה..... אני ממליץ לקורא.
ודבר נוסף, בקשר ל: החילוניים לא יודעים ולא מבינים את זה" תקן עצמך, אני חילוני, אמנם שומר מסורת אבל לא דתי ולא חובש כיפה ולא תמיד מקיים את מלוא תרי"ג מצוות, אבל אני מבין טוב מאוד דברים אלו, ואני ימני לא מכורח הורי או חברי, אני חי בחברה שמלאנית מובהקת, אותה אני מנסה לשכנע בדעותיי, ובאמת ששמה ארץ ישראל,לעם ישראל על פי תורת ישראל.

תשובה לערבים שחושבים שה"עם הפלשתיני" הוא הבעלים של ארץ ישראל:
אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים).
פלשתם / זלגתם / חדרתם - לארץ ישראל בחסות, עידוד וגיבוי הכובש העותמני והכובש הבריטי אך לא הפכתם עקב כך לבעלים או ריבונים.
פתחו את מפת העולם, ערבים מישראל. תגלו ששטח המדינות הערביות (22) גדול משטחה של יבשת אירופה ושטחן של כל המדינות המוסלמיות (56) מכסה כשליש מכדור הארץ. שטח אדיר שאין לתארו. משאבים של נפט ועושר לאין חקר.
אז על פניו נראה שזה ממש בסדר שלעם היהודי תהיה מדינה אחת קטנטונת משלו, מבלי שיהיה עליו להתחלק בה עם עוד עם ערבי מוסלמי, לא?
ובואו ואומר לכם כמה מילים על ה"עם" הפלסטיני. אתם אינכם עם. אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל.
נתחיל עם השם שלכם -
הרומים שכבשו את ישראל קראו לה כחלק מאקט הכיבוש –'פרוביניקה פלשתינה' - על שם הפלישתים שישבו בערי החוף הישראליות.
הפלישתים - היו יורדי ים אדומי שיער שהגיעו לחופי ישראל _מ_א_י_ר_ו_פ_ה_ ונעלמו מאזורנו כ 1600 שנה לפני הולדת מוחמד.
אין לערבים שמקורם בחצי האי ערב כל קשר לפלישתים - לא גנטי, לא דתי, לא תרבותי, לא היסטורי ולא גיאוגרפי. אתם ערבים ולא פלישתים. באותה מידה יכלו הרומים לקרוא לישראל פרוביניקה שוויצריה. האם זה היה הופך אתכם לשוויצרים?
ואשר לארץ ישראל.
תבחרו כל תיעוד היסטורי, כל מפה היסטורית, כל היסטוריון מקובל ע"י האקדמיה הבינלאומית - שיראה לנו איפה פלסטין, מתי הייתה אי פעם בהיסטוריה האנושית מדינה או ארץ שנקראה פלסטין, מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית "עם" שקראו לו העם הפלסטיני, מי אתם, מאין באתם ומה הקשר שלכם לשטחי ארץ ישראל. לא תצליחו למצוא אף לא פרט אחד בשום מקום בעולם, כולל לא אצל חוקרים מוסלמים וערבים (כולל הקוראן שבו ארץ ישראל נקראת ארץ ישראל ארצו של עם ישראל) שיאשש את טיעוניכם.
יש תיעוד בריטי מתקופת המנדט הבריטי, תיעוד תורכי מהתקופה העותמנית, תיעוד של כל הכיבושים שהיו על ארץ ישראל - אין זכר לא לעם פלסטיני ולא למדינה פלסטינית.
ובכן, בואו נסכם שאם תמצאו כל תיעוד שהוא (שאינו חלק מהתעמולה הפלסטינית המשנה עובדות היסטוריות בדיעבד) - להיותכם וקיומכם בארץ ישראל - כבר יש לנו משהו להתחיל ממנו.
אתם צביר מקרי של פלגים ופלנגות מרחבי העולם המוסלמי, השונאים זה את זה כמעט . . . כמעט כמו שאתם שונאים אותנו.
זה למעשה הדבר היחידי המאחד אתכם - השנאה לציונים. זה בסיס עלוב ביותר לכונן על גבו עם !
ב 1948 היה מספר הערבים שישבו בארץ ישראל זהה למספר היהודים שישבו בארצות ערב.
המאה העשרים הייתה מאה של הגירה וחילופי אוכלוסין על פני כדור הארץ כולו.
כל היהודים מארצות ערב היגרו למולדתם ישראל. כל הערבים מישראל היו אמורים להגר חזרה לארצות מולדתם הערביות.
לא רק שלא עשיתם כך - המשכתם להסתנן ולחדור לשטח ישראל בכל צורה מתוחכמת שאפשר להעלות על הדעת ושמדיניותה הרופסת של מדינת ישראל אפשרה לכם.
למעשה יש לכם היום מדינה פלסטינית - היא ירדן. אבל אתם רוצים לעצמכם שלוש פלסטין - ירדן, "פלסטין החדשה" שתקום ברצועת עזה והגדה, וכמובן שערביי ישראל המזהים עצמם כפלסטינים ימשיכו להתגורר בישראל ויביאו אליהם עוד ועוד "אחים" פלסטינים מרחבי העולם. כך שבעוד עשור או שניים יהיו היהודים מיעוט בארצם וגם ישראל תהפוך לפלסטין. לא מתאים לנו.
ולכן זה מה שבסופו של דבר יקרה, גם אם השמלאנים בני עמינו  מפזרים אשליות הממלאות את לבכם תקווה גדולה, יהיה עליכם לחזור לארצות מולדתכם. זה יקרה או בטוב או בחרב.
במשך השנים (עם ההתיישבות הציונית) אימצתם לעצמכם את האתוס היהודי - כלומר - קדושת ירושלים וזכות השיבה לציון. אמנם בניתם מסגד במרכז קודש הקודשים היהודי (מנהג מוסלמי נפוץ בעולמנו), אך עירכם הקדושה היא מכה ולא ירושלים וזכות שיבה יש לכם רק למולדתכם הערבית ולא לציון.
לסיכום, אפנה אותכם לספר חביב ומלא הומור. שמו "מסע תענוגות בארץ הקודש" הוא נכתב ע"י סופר בשם סמואל לונגהורן (הידוע בכינויו מרק טווין) ב 1867. הוא סייר בישראל לאורכה ולרוחבה.
הוא לא ראה כאן לא פלסטינים, לא בוסתנים מוריקים, לא כפרים ערביים, לא ערים שוקקות. כלום. הוא ראה ומתאר עזובה, ביצות, כולרע, קדחת, חולות. "ארץ הבכא" כך הוא כינה את ארץ ישראל.
כל מה שיש כאן, גן העדן הזה הנקרא ישראל – בנה הגניוס היהודי.
אין פלא שאתם חומדים אותו !
ואם אתם יושבים בביתכם המחובר לחשמל ומקלידים תשובה במחשב, זה כי הציונים סידרו כאן מדינה המאפשרת לכם לחיות ברמה שונה לחלוטין משל 99% מאחיכם במדינות ערב.
מדינת ישראל, לעם ישראל, על פי תורת ישראל.אמן.
אזרח יהודי ישראלי.
בעל המקום.

אלון מליק.

היום רציתי לקנות תספר  הזה 
אבל קניתי  ספר אחר אבל על אותו נושא
מי  שמעוניין בספר הזה  "מסע תענוגות בארץ הקודש"
יש אותו בסטימצקי במחיר ממש  זול 50 שקל
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #36 ב- : פברואר 17, 2007, 10:29:47 »
אני חדש בפורום, וזוהי הודעתי הראשונה, ברצוני לשתף אותכם במשהו שכתבתי שמדבר בדיוק על הנושא הזה..... אני ממליץ לקורא.
ודבר נוסף, בקשר ל: החילוניים לא יודעים ולא מבינים את זה" תקן עצמך, אני חילוני, אמנם שומר מסורת אבל לא דתי ולא חובש כיפה ולא תמיד מקיים את מלוא תרי"ג מצוות, אבל אני מבין טוב מאוד דברים אלו, ואני ימני לא מכורח הורי או חברי, אני חי בחברה שמלאנית מובהקת, אותה אני מנסה לשכנע בדעותיי, ובאמת ששמה ארץ ישראל,לעם ישראל על פי תורת ישראל.

תשובה לערבים שחושבים שה"עם הפלשתיני" הוא הבעלים של ארץ ישראל:
אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים).
פלשתם / זלגתם / חדרתם - לארץ ישראל בחסות, עידוד וגיבוי הכובש העותמני והכובש הבריטי אך לא הפכתם עקב כך לבעלים או ריבונים.
פתחו את מפת העולם, ערבים מישראל. תגלו ששטח המדינות הערביות (22) גדול משטחה של יבשת אירופה ושטחן של כל המדינות המוסלמיות (56) מכסה כשליש מכדור הארץ. שטח אדיר שאין לתארו. משאבים של נפט ועושר לאין חקר.
אז על פניו נראה שזה ממש בסדר שלעם היהודי תהיה מדינה אחת קטנטונת משלו, מבלי שיהיה עליו להתחלק בה עם עוד עם ערבי מוסלמי, לא?
ובואו ואומר לכם כמה מילים על ה"עם" הפלסטיני. אתם אינכם עם. אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל.
נתחיל עם השם שלכם -
הרומים שכבשו את ישראל קראו לה כחלק מאקט הכיבוש –'פרוביניקה פלשתינה' - על שם הפלישתים שישבו בערי החוף הישראליות.
הפלישתים - היו יורדי ים אדומי שיער שהגיעו לחופי ישראל _מ_א_י_ר_ו_פ_ה_ ונעלמו מאזורנו כ 1600 שנה לפני הולדת מוחמד.
אין לערבים שמקורם בחצי האי ערב כל קשר לפלישתים - לא גנטי, לא דתי, לא תרבותי, לא היסטורי ולא גיאוגרפי. אתם ערבים ולא פלישתים. באותה מידה יכלו הרומים לקרוא לישראל פרוביניקה שוויצריה. האם זה היה הופך אתכם לשוויצרים?
ואשר לארץ ישראל.
תבחרו כל תיעוד היסטורי, כל מפה היסטורית, כל היסטוריון מקובל ע"י האקדמיה הבינלאומית - שיראה לנו איפה פלסטין, מתי הייתה אי פעם בהיסטוריה האנושית מדינה או ארץ שנקראה פלסטין, מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית "עם" שקראו לו העם הפלסטיני, מי אתם, מאין באתם ומה הקשר שלכם לשטחי ארץ ישראל. לא תצליחו למצוא אף לא פרט אחד בשום מקום בעולם, כולל לא אצל חוקרים מוסלמים וערבים (כולל הקוראן שבו ארץ ישראל נקראת ארץ ישראל ארצו של עם ישראל) שיאשש את טיעוניכם.
יש תיעוד בריטי מתקופת המנדט הבריטי, תיעוד תורכי מהתקופה העותמנית, תיעוד של כל הכיבושים שהיו על ארץ ישראל - אין זכר לא לעם פלסטיני ולא למדינה פלסטינית.
ובכן, בואו נסכם שאם תמצאו כל תיעוד שהוא (שאינו חלק מהתעמולה הפלסטינית המשנה עובדות היסטוריות בדיעבד) - להיותכם וקיומכם בארץ ישראל - כבר יש לנו משהו להתחיל ממנו.
אתם צביר מקרי של פלגים ופלנגות מרחבי העולם המוסלמי, השונאים זה את זה כמעט . . . כמעט כמו שאתם שונאים אותנו.
זה למעשה הדבר היחידי המאחד אתכם - השנאה לציונים. זה בסיס עלוב ביותר לכונן על גבו עם !
ב 1948 היה מספר הערבים שישבו בארץ ישראל זהה למספר היהודים שישבו בארצות ערב.
המאה העשרים הייתה מאה של הגירה וחילופי אוכלוסין על פני כדור הארץ כולו.
כל היהודים מארצות ערב היגרו למולדתם ישראל. כל הערבים מישראל היו אמורים להגר חזרה לארצות מולדתם הערביות.
לא רק שלא עשיתם כך - המשכתם להסתנן ולחדור לשטח ישראל בכל צורה מתוחכמת שאפשר להעלות על הדעת ושמדיניותה הרופסת של מדינת ישראל אפשרה לכם.
למעשה יש לכם היום מדינה פלסטינית - היא ירדן. אבל אתם רוצים לעצמכם שלוש פלסטין - ירדן, "פלסטין החדשה" שתקום ברצועת עזה והגדה, וכמובן שערביי ישראל המזהים עצמם כפלסטינים ימשיכו להתגורר בישראל ויביאו אליהם עוד ועוד "אחים" פלסטינים מרחבי העולם. כך שבעוד עשור או שניים יהיו היהודים מיעוט בארצם וגם ישראל תהפוך לפלסטין. לא מתאים לנו.
ולכן זה מה שבסופו של דבר יקרה, גם אם השמלאנים בני עמינו  מפזרים אשליות הממלאות את לבכם תקווה גדולה, יהיה עליכם לחזור לארצות מולדתכם. זה יקרה או בטוב או בחרב.
במשך השנים (עם ההתיישבות הציונית) אימצתם לעצמכם את האתוס היהודי - כלומר - קדושת ירושלים וזכות השיבה לציון. אמנם בניתם מסגד במרכז קודש הקודשים היהודי (מנהג מוסלמי נפוץ בעולמנו), אך עירכם הקדושה היא מכה ולא ירושלים וזכות שיבה יש לכם רק למולדתכם הערבית ולא לציון.
לסיכום, אפנה אותכם לספר חביב ומלא הומור. שמו "מסע תענוגות בארץ הקודש" הוא נכתב ע"י סופר בשם סמואל לונגהורן (הידוע בכינויו מרק טווין) ב 1867. הוא סייר בישראל לאורכה ולרוחבה.
הוא לא ראה כאן לא פלסטינים, לא בוסתנים מוריקים, לא כפרים ערביים, לא ערים שוקקות. כלום. הוא ראה ומתאר עזובה, ביצות, כולרע, קדחת, חולות. "ארץ הבכא" כך הוא כינה את ארץ ישראל.
כל מה שיש כאן, גן העדן הזה הנקרא ישראל – בנה הגניוס היהודי.
אין פלא שאתם חומדים אותו !
ואם אתם יושבים בביתכם המחובר לחשמל ומקלידים תשובה במחשב, זה כי הציונים סידרו כאן מדינה המאפשרת לכם לחיות ברמה שונה לחלוטין משל 99% מאחיכם במדינות ערב.
מדינת ישראל, לעם ישראל, על פי תורת ישראל.אמן.
אזרח יהודי ישראלי.
בעל המקום.

אלון מליק.

היום רציתי לקנות תספר  הזה 
אבל קניתי  ספר אחר אבל על אותו נושא
מי  שמעוניין בספר הזה  "מסע תענוגות בארץ הקודש"
יש אותו בסטימצקי במחיר ממש  זול 50 שקל
חיפשתי באתר שלהם לא מצאתי ועל ידי מי הוא נכתב?..
יגאל=גואל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : פברואר 17, 2007, 16:08:15 »
לך לסטמצקי
אם אין להם תזמין
אני  ראיתי  תספר  במקרה

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #38 ב- : פברואר 17, 2007, 16:16:08 »
לך לסטמצקי
אם אין להם תזמין
אני  ראיתי  תספר  במקרה

אני באמת יילך לבדוק אולי יום רביעי שיהיה לי זמן כי החנות ממש קרובה לבית שלי.
יגאל=גואל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #39 ב- : מרץ 20, 2007, 22:38:20 »
למעשה השם פלסטינה שניתן ע"י הבריטים בימי המנדט לאיזור ירדן וא"י בא מהשם פלסטין שהוא מלטינית/יוונית, פלשת, כלומר חבל פלשת הוא פלסטין שהפך לשם הפוברניצה יהודה לאחר כישלון מרד בר-כוכבא בשנים 132-135 לספירה, בכדי למגר את הזהות היהודית בארץ, והרומאים יימח שמם וזיכרם גם שינו את שמה של ירושלים לאיליה קפיטולנה (עיר האלילים), ומאז מה שעשו הרומאים כולם קוראים לארץ ישראל פלסטין.
ובעצם בתקופת המנדט הבריטי היגרו לכאן כ"כ המון מולמים מכל ארצותיהם, עד שנוצר עם "פלסטיני" או כביכול, פלישתי.
לאירופאים לא אכפת שהכל בלוף מבחינה היסטורית, העיקר לפגוע ביהודים, איזה כיף!
את האמת, אם הוא אמר את זה באמת הוא אדיוט, אבל עובדה שאף אחד לא הראה את זה לציבור, וזה מראה כמה שהתקשורת שמאלנית .

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #40 ב- : מרץ 21, 2007, 07:45:01 »
צריך באמת לשאול מישהו רציני בנושא...
אני זוכר שברוך מרזל הצדיק אמר ב- 387 מילים עם ברוך מרזל :
"שנאה לאדם בשל מוצאו או צבעו, היא דבר פסול. כשמאשימים אותי בזה זו עלילה. אני לא שונא אף אדם בגלל גזעו. אם אחמד טיבי יתגייר, אז לא רק שאני אפסיק את המאבק בו, אלא אהיה מוכן לקבל אותו כשכן שלי".
וואליד שואבט הוא טרוריסט "פלשתיני" לשעבר שהתנצר (בהשפעת אשתו), עבר לארה"ב, וכעת הוא ציוני אדוק ואחד התומכים הגדולים ביותר של ישראל.  הוא מקדיש את חייו במסירות נפש לתמיכה בישראל ולחשיפת האמת של האיסלם, למרות הסכנה הקיומית שנשקפת לו ולמשפחתו בעקבות פעילותו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Parparit

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #41 ב- : מרץ 22, 2007, 10:21:03 »
הפורום הזה עולה כסף?

מנותק Parparit

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : מרץ 22, 2007, 10:25:15 »
יש לי שאלות ב'קשר ליגאל עמיר ...כמה פעמים אומרים לי שהוא לא זה שרצח את יצחק רבין ,האם זה נכון ולמה?ויש כל מיני אנשים שמזכירים אותו כל פעם מחדש על זה שרצח את יצחק רבין ומדברים על משפחתו ,האם זה בסדר ככה לדבר ?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : מרץ 22, 2007, 10:27:11 »
הפורום הזה עולה כסף?
פרפרית על איזה  כסף את מדברת?

מנותק Parparit

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : מרץ 22, 2007, 12:41:47 »
שאם הרשמה עולה כסף או לא ...למרות שנרשמתי ...אבל בכל מקרה שאהיה בטוחה .

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : מרץ 22, 2007, 13:02:34 »
לא ממש  לא איזה כסף

אני  מקווה  שאת צופה  ומאזינה  לתוכניות השבועיות של הפורום
של חיים בן פסח
נעם פדרמן
ו גיל אברהם

אם את לא מוצאת
www.jtf.org/g

וביום שלישי יש  "שאלו את הימין האמיתי"

יש  אשכול בפורום שתוכלי לשאול שאלות
וחיים ייענה  עליהם
וביום שני יש  את גיל אברהם שאפשר  לשאול אות 5 שאלות מקסימום
זה  גם נמצא  באשכול "שאלו את גיל אברהם"
והיום ראשון בדר"כ  התוכנית השבועית של נעם פדרמן

וביום ראשון וחמישי זה  תוכניות  וידאו של חיים
« עריכה אחרונה: מרץ 22, 2007, 13:06:28 על ידי איתן »

מנותק Parparit

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #46 ב- : מרץ 22, 2007, 13:07:08 »
מה לא ממש?
יוו אני חדשה
אתה אומר לי לא ממש ומצד שני אתה אומר לי איזה כסף...כן או לא עולה כסף על שאני בפורום ?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : מרץ 22, 2007, 13:08:03 »
שום כסף את לא צריכה 
כדי להשתתף בפורום
כניראה  איך שביטאתי את זה  לא הבנת

לא  צריך לשלם!!!!!!!!!! :)
« עריכה אחרונה: מרץ 22, 2007, 13:08:49 על ידי איתן »

מנותק Parparit

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : מרץ 22, 2007, 13:13:00 »
חחחחחחח סבבה ,עוד מעטטט פסחחחחחחח יאאא חולה על החג הזה =) יאלה אני צריכה לזוז ...נתראה .

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #49 ב- : מרץ 22, 2007, 14:06:45 »
בס"ד
אני מבקש לא לסטות מהנושא, לדיבורים כאלה יש את "מה שבראש".
יגאל=גואל