כתב נושא: מדינת הלכה.  (נקרא 1672 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מדינת הלכה.
« ב- : יולי 31, 2008, 10:53:53 »
הרב כהנא לפי סקרים שמאלנים שנעשו בידי סוקרים שמאלנים כמו מינה צמח הגיע ל12-15 מנדטים בבחירות.אז נבהלו השמאלנים והימין המזוייף והוציאו את הרב ותנועתו מחוץ לחוק דבר שהוביל להרצחו בסופו של דבר.
הקולות הכהניסטים וקולות אחינו הספרדים הגיעו לש"ס שכל מערכת בחירות עלתה ב1.5 כלומר מ4 מנדטים ל6 ואחר כך ל11 ול17 מנדטים.
לש"ס היה מנהיג צעיר כרזימטי בעל עמדות יוניות:אריה דרעי ושוב הוחלט שהוא מסכן את שלטון האליטה השמאלנית והוא נכלא על 60 אלף דולר בעוד וייצמן גנב 6 מליון דולר.
נניח שזה לא היה קורה אריה דרעי היה ראש ממשלה והיה מקים קואליציה עם החרדים האשכנזים,הליכוד בראשות נתניהו והיתה קמה כאן מדינת הלכה בצורה דמוקרטית.
מאחר שהיה רוב פרלמנטרי היו עוברים חוקים דתיים.
מי מנע זאת?המערכת המשפטית.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מדינת הלכה.
« להגיב #1 ב- : יולי 31, 2008, 12:08:06 »
ש"ס לא התקרבה להיות מפלגת שלטון, 17 ח"כים וגוש דתי מפולג של 25-30 ח"כים לא יכול לעלות לשלטון. העבודה והליכוד היו מקימות ממשלה רק שש"ס לא תרכיב אותה. בשיא כוחה הצביעו לש"ס הרבה מסורתיים שבכלל לא רצו ולא ירצו מדינת הלכה.

אני לא חושב שהחרדים מעוניינים במדינת הלכה, הם מעדיפים את המצב הקיים. הם שואפים לאוטונומיה בתחום הקהילה שלהם ואין להם עניין לקחת אחריות למדיניות חוץ ובטחון. גם נוח להם להיות חברת לומדים שמסובסדת ע"י ציבור העובדים.

גילוי נאות: אני מתנגד למדינת הלכה וכנראה שאאלץ לעזוב את הארץ אם תוקם כזאת.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מדינת הלכה.
« להגיב #2 ב- : יולי 31, 2008, 13:46:11 »
האמת שלא שמעתי על הסקרים השמאלנים שאמרת על מספר המנדטים של הרב כהנא זצ"ל שהיה יכול לקבל בבחירות...
ובקשר לש"ס, איך אתה יודע שכל הכהניסטים עברו אליה ומדוע?

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מדינת הלכה.
« להגיב #3 ב- : יולי 31, 2008, 13:58:48 »
בגלל הדת,בגלל סקרים שנעשו.אתה לא שמעת על הסקרים,אני ראיתי אותם בעיתון ידיעות אחרונות.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מדינת הלכה.
« להגיב #4 ב- : יולי 31, 2008, 17:52:23 »
נולדתי ב1990...אז פיספסתי הרבה דברים, אני סומך על מה שאתה אומר !

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מדינת הלכה.
« להגיב #5 ב- : יולי 31, 2008, 22:10:34 »
תהיה בריא יחיאל.הכוונה שלי שלי ולהבדיל חיים ואחרים השקרים על הרב כהנא לא תופסים כי ראינו ושמענו במו עיננו.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
מדינת הלכה.
« להגיב #6 ב- : יולי 31, 2008, 22:15:51 »
לאט לאט נקים כאן מדינת הלכה...
כן כך אני מאמין.
על ידי תמיכת רוב העם כמובן וברצונו המלא.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
מדינת הלכה.
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 01, 2008, 00:29:54 »
הרב כהנא לפי סקרים שמאלנים שנעשו בידי סוקרים שמאלנים כמו מינה צמח הגיע ל12-15 מנדטים בבחירות.אז נבהלו השמאלנים והימין המזוייף והוציאו את הרב ותנועתו מחוץ לחוק דבר שהוביל להרצחו בסופו של דבר.
הקולות הכהניסטים וקולות אחינו הספרדים הגיעו לש"ס שכל מערכת בחירות עלתה ב1.5 כלומר מ4 מנדטים ל6 ואחר כך ל11 ול17 מנדטים.
לש"ס היה מנהיג צעיר כרזימטי בעל עמדות יוניות:אריה דרעי ושוב הוחלט שהוא מסכן את שלטון האליטה השמאלנית והוא נכלא על 60 אלף דולר בעוד וייצמן גנב 6 מליון דולר.
נניח שזה לא היה קורה אריה דרעי היה ראש ממשלה והיה מקים קואליציה עם החרדים האשכנזים,הליכוד בראשות נתניהו והיתה קמה כאן מדינת הלכה בצורה דמוקרטית.
מאחר שהיה רוב פרלמנטרי היו עוברים חוקים דתיים.
מי מנע זאת?המערכת המשפטית.
בס''ד

מהאמור לעיל נובע שה '' מערכת המשפטית '' הינה אנטי דמוקראטית !!, רודפת את היהדות עד חורמה , ואחראית לשפיכת דמו של גדול-דורנו כמוהר''ר מאיר דוד כהנא זצוק''ל הי''ד !!--הכיצד הינך יכול לצדד באותם רשעים יש''ו  שר''י , ומאידך לקרוא לעצמך ימני-אמיתי ??--אחינו היקר !! אנו קוראים לך לעשות חשבון-נפש למען אחינו היהודים הימניים היקרים , ולמען הצלת כל השבויים שנפלו בשטיפות-המיח של שלטון השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !!ולמען כלל המטרות הידועות של תנועתנו הקדושה וכלל היהודים היקרים שפועלים כאן במסירות-נפש למען הפצת האמ-ת והצלת אחינו היקרים !!הקב''ה ישים בליבך אהבתו ויראתו לעשות רצונו ולעבדו בלבב שלם , וישלח במהרה גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מדינת הלכה.
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 01, 2008, 03:54:41 »
תהיה בריא יחיאל.הכוונה שלי שלי ולהבדיל חיים ואחרים השקרים על הרב כהנא לא תופסים כי ראינו ושמענו במו עיננו.
אהה חחח סליחה, לא קראתי מספיק בעיון את הודעתך  :D
תיהיה בריא גם אתה  :)

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
מדינת הלכה.
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 01, 2008, 10:56:33 »
ציטוט
גילוי נאות: אני מתנגד למדינת הלכה וכנראה שאאלץ לעזוב את הארץ אם תוקם כזאת.
אני מקווה שתלך בדרך אבותיך ולא תמציא לך תורת חיים חדשה(האקונה מטטה 8))
אם בוראך ית' רצה כך, מי שאתה שתלך נגדו???
- בהשראת החתימה של אורי'ין(מי מעז להלחם במלך???!!!???
השם הוא המלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)