כתב נושא: המאבק למען יהונתן פולארד  (נקרא 5714 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
המאבק למען יהונתן פולארד
« ב- : ינואר 30, 2007, 11:38:33 »
http://www.freepollard.net/

שמתי  לב  שבפורום לא ממש  מדברים על זה
או שלא  מדברים בכלל
רק  בתוכניות של נעם פדרמן אני  שומע  שמזכירים אותו וכמה  פעמים שמעתי  את חיים
והייתי  מציע  לחיים אם ייתאפשר לו באחת  התוכניות שיידבר  על פולארד  כמה דקות
שהמשתמשים בפורום יידעו איזה סבל ממשלת ישראל גורמת לפולארד ומה  הוא  עשה  למען המדינה  שלנו

יש באתר  פורום
אפשר  גם לפרסם אותנו  שם כי אנחנו תומכים בשחרור  של פולארד

ויש  באתר  הרבה  סרטונים וקטעי שמע  על פולארד
כולל ראיונות של אשתו אסתר פולארד מהתשקורת בארץ
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

בייקר

• אורח
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #1 ב- : ינואר 30, 2007, 12:11:13 »
חיים דיבר על פולארד ועל מנינג.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #2 ב- : ינואר 30, 2007, 13:32:09 »
קודם כל חיים בן פסח עשה אחרי הבחירות לפני פחות משנה תוכנית שלמה על פולארד ועל רפי איתן ימ"ש.
שאלתי את חיים בנושא לפחות פעמיים (פעם אחת בעברית ופעם אחת באנגלית).

הנושא של החזרת פולארד מאוד קרוב בליבי ואני מוערב בנושא. ואני יכול להגיד לך שהאתר שנתת לי עם האירגון הזה לא ישחררו את פולארד בחיים (תרתי משמע) חס וחלילה! הם לא עושים מספיק כיום אדם ממוצע ברחוב לא מכיר את השם אפילו ואם כן אז לא מספיק מעורב בפרטים ובטח שאין לו דעה ברורה בנושא, בבית הספר בכלל לא מזכירים דבר או חצי דבר על פולארד. האחריות שזה יפורסם בכלי התקשורת ללא הפסקה היא על האירגון שלא עושה זאת כלל וכלל.

אני תומך בבפובוקציות מצידי שנתארגן כולנו ונפרוץ לבניין הרשות השניה באמצע מהדורת חדשות ונעשה קצת בלגן ניכס לאולפן וכו'... במקרה של פולארד אנחנו חייבים לעשות הכל בשבילו הוא הציל אותנו ואנו שותקים או פועלים ממש בשקט ככה זה לא נשיג דבר.

לפי דעתי אנחנו צרכים בפורום זה להתארגן ולפעול קודם כל בעד פולארד כי פה הצדק איתנו ללא שום ספק ולא הדרכים מותרות למען המטרה-שיחרור מידי של פולארד בע"ה!
הרב כהנא צדק!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #3 ב- : ינואר 30, 2007, 13:44:02 »
אין בעיה
פשוט אני  די חדש פה  ולא  ידעתי
חשבתי  האתר הזה  בסדר  וגם תרמתי  שם כספית פעם אחת
טוב  לדעת את זה

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #4 ב- : ינואר 30, 2007, 14:59:53 »
בס"ד
ראיתי באיזה בית של אבלים על המקרר מגנט עם האתר ועם התמונה שלו וטקס לשחחררו עכשיו ביררתי את זה וראיתי שמי שתורם 30 ש"ח מקבל יפה לדעת זה מאבק חשוב מאוד!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #5 ב- : ינואר 30, 2007, 15:01:13 »
תאמת תרמתי  יותר
ולא  קיבלתי  כלום
אבל מה זה  משנה
העיקר התרומה

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #6 ב- : ינואר 30, 2007, 15:02:24 »
תאמת תרמתי  יותר
ולא  קיבלתי  כלום
אבל מה זה  משנה
העיקר התרומה
כמובן שזה מה שחשוב אבל בכל זאת הם נותנים גם סטיקר שתורמים הינה המודעה:
http://www.freepollard.net/inside/sign.asp
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #7 ב- : ינואר 30, 2007, 15:04:37 »
זה גם אחת הסיבות שתרמתי
אבל  לא משנה
העיקר  הכסף הלך למטרה טובה

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #8 ב- : ינואר 30, 2007, 15:06:27 »
זה גם אחת הסיבות שתרמתי
אבל  לא משנה
העיקר  הכסף הלך למטרה טובה

חבל איתן אתה יכול ליצור איתם קשר והם ישלחו לך.
יגאל=גואל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #9 ב- : ינואר 30, 2007, 15:12:16 »
זה היה  לפני  יותר  מחודשיים\
תאמת אתה  צודק
יש  לי תקבלה במחשב
אני  יישלח למנהל של האתר

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #10 ב- : ינואר 30, 2007, 15:26:48 »
זה היה  לפני  יותר  מחודשיים\
תאמת אתה  צודק
יש  לי תקבלה במחשב
אני  יישלח למנהל של האתר

אז מה גם אם זה היה לפני שנתיים אתה תרמת זה מגיע לך!
יגאל=גואל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #11 ב- : ינואר 30, 2007, 15:35:41 »
לפי דעתי לא כדאי לתרום ממיטב כספכם לתנועה הזאת. לפי דעתי היא לא מפיקה את המירב מהכסף היקר הזה!
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #12 ב- : ינואר 30, 2007, 15:43:46 »
לפי דעתי לא כדאי לתרום ממיטב כספכם לתנועה הזאת. לפי דעתי היא לא מפיקה את המירב מהכסף היקר הזה!
בכל זאת זו תרומה צנועה, ואי אפשר לדעת מה יקרה אולי בעזרת ה' בסוך במאבק קשה הוא ישתחרר אין לדעת.
ולפחות מי שתורם יודע שהוא תרם למאבק והוא עם הרגשה טובה ובכל זאת זו לא תרומה כל כך גדולה 30 ש"ח.
יגאל=גואל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #13 ב- : ינואר 30, 2007, 15:48:49 »
בכל זאת זו תרומה צנועה, ואי אפשר לדעת מה יקרה אולי בעזרת ה' בסוך במאבק קשה הוא ישתחרר

אין לי ספק שאחרי מאבק קשה הוא ישתחרר אבל איפה המאבק הקשה הזה בדיוק? כמה פעמים שמעת עליהם בתיקשורת לאחרונה? אתה גולש כל הזמן בYNET כמה כתבות על יהונתן פולארד או האירגון הזה קראת?
אני לא רואה מצדם שום מאבק ובטח שלא קשה. הם מתנהגים כמו חובבנים בדברים יותר מידי רציניים, אני זוכר שלפני כשנה הם יצאו במסע שכל אחד יוסיף לשם משפחתו את שם המשפחה "פולארד" זה כמובן לא מאבק ולא כלום אולי הזדהות אבל הזדהות עם אדם כמוהו ושסובל כמוהו לא צריכה להיות בצורה כזאת סימלית. אבל נגיד שזה מאבק אפילו את זה הם ביטלו אחרי שבוע כי הם הבינו שזה בלתי אפשרי, אז למה הם לא בדקו את זה לפני שהם מפרסמים את זה באינטרנט ושולחים לכולם "לשנות את שם המשפחה". זה ממש לא רציני וחובבני.
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #14 ב- : ינואר 30, 2007, 15:51:17 »
בכל זאת זו תרומה צנועה, ואי אפשר לדעת מה יקרה אולי בעזרת ה' בסוך במאבק קשה הוא ישתחרר

אין לי ספק שאחרי מאבק קשה הוא ישתחרר אבל איפה המאבק הקשה הזה בדיוק? כמה פעמים שמעת עליהם בתיקשורת לאחרונה? אתה גולש כל הזמן בYNET כמה כתבות על יהונתן פולארד או האירגון הזה קראת?
אני לא רואה מצדם שום מאבק ובטח שלא קשה. הם מתנהגים כמו חובבנים בדברים יותר מידי רציניים, אני זוכר שלפני כשנה הם יצאו במסע שכל אחד יוסיף לשם משפחתו את שם המשפחה "פולארד" זה כמובן לא מאבק ולא כלום אולי הזדהות אבל הזדהות עם אדם כמוהו ושסובל כמוהו לא צריכה להיות בצורה כזאת סימלית. אבל נגיד שזה מאבק אפילו את זה הם ביטלו אחרי שבוע כי הם הבינו שזה בלתי אפשרי, אז למה הם לא בדקו את זה לפני שהם מפרסמים את זה באינטרנט ושולחים לכולם "לשנות את שם המשפחה". זה ממש לא רציני וחובבני.
תשמע בקשר להתנהלות שלהם זה באמת חובבני הם צריכים ללכת למטרה ולא מסביב,
צריכים לפעול כבר לשיפור התנאים שלו בכלא ולשיחררו, 22 שנים זה כבר יותר מדי.
יגאל=גואל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #15 ב- : ינואר 30, 2007, 16:00:58 »
יום אחד זה יותר מידי...
הם צרכים להיות אירגון הכי אנטי-ממסדי שיש אבל הם פועלים רק לפי הכללים של הממסד הרקוב שלנו... לכן לא נגיע לשום מקום.
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #16 ב- : ינואר 30, 2007, 16:02:43 »
יום אחד זה יותר מידי...
הם צרכים להיות אירגון הכי אנטי-ממסדי שיש אבל הם פועלים רק לפי הכללים של הממסד הרקוב שלנו... לכן לא נגיע לשום מקום.
כי הממסד הבולשיביקי מבטיח להם הבטחות מנופחות ולא עושה דבר אותו דבר עם החטופים, והם כהרגלם מקשיבים לממסד הזה ימ"ש.
יגאל=גואל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #17 ב- : פברואר 02, 2007, 04:31:01 »
ראש ה-CIA לשעבר: לשחרר את פולארד!

ראש ה-CIA לשעבר ג'יימס וולזי אומר כי הגיע העת לשחרר את הסוכן הישראלי ג'ונתן פולארד. בראיון שהתקיים עמו השבוע אמר  וולזי כי כשכיהן בסוכנות הביון האמריקנית התנגד לשחרור הסוכן הישראלי, אבל כיום הוא סבור כי הגיעה העת לשחררו.

"עונש של 20 שנות מאסר הוא מספיק, ומערכת היחסים הקרובה בין ארצות-הברית לבין ישראל כדמוקרטיות עמיתות מהווה גם היא שיקול, אז בנקודה זו לשיטתי פולארד ריצה עונש ממושך דיו". מהוועד להשבת פולארד נמסר בתגובה כי דבריו של וולזי מוכיחים שהטענה לפיה דעתם של האמריקנים בנושא היא חומה בצורה מופרכת מהיסוד.

"האם זה מוגזם לצפות מראש הממשלה לדבר על פולארד כפי שמדבר ראש CIA לשעבר? מדוע אולמרט ממשיך לסרב לפנות לבוש ולומר לו: "מספיק! שחרר את פולארד!"?" שואלים בוועד.

אסתר פולארד: אולמרט נמנע מלקדם את שחרורו

לפני מספר חודשים חיזקה רעייתו של האסיר פולארד את הנכונות האמריקנית לשחרור בעלה וטענה כי ארצות הברית מוכנה לשקול בחיוב את האפשרות הנוכחית. עם זאת הוסיפה כי ראש הממשלה, אהוד אולמרט, נמנע במתכוון מלקדם את הנושא.

"אולמרט אפילו לא מתכנן להעלות את הדרישה בפגישתו עם בוש", האשימה אסתר פולארד, "זה מזעזע שאין טיפת תשומת לב כלפי סוכן ישראלי ששירת את המדינה ונמק בכלא כבר 21 שנה."

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
המאבק למען יהונתן פולארד
« להגיב #18 ב- : פברואר 02, 2007, 12:44:55 »
ראש ה-CIA לשעבר: לשחרר את פולארד!

ראש ה-CIA לשעבר ג'יימס וולזי אומר כי הגיע העת לשחרר את הסוכן הישראלי ג'ונתן פולארד. בראיון שהתקיים עמו השבוע אמר  וולזי כי כשכיהן בסוכנות הביון האמריקנית התנגד לשחרור הסוכן הישראלי, אבל כיום הוא סבור כי הגיעה העת לשחררו.

"עונש של 20 שנות מאסר הוא מספיק, ומערכת היחסים הקרובה בין ארצות-הברית לבין ישראל כדמוקרטיות עמיתות מהווה גם היא שיקול, אז בנקודה זו לשיטתי פולארד ריצה עונש ממושך דיו". מהוועד להשבת פולארד נמסר בתגובה כי דבריו של וולזי מוכיחים שהטענה לפיה דעתם של האמריקנים בנושא היא חומה בצורה מופרכת מהיסוד.

"האם זה מוגזם לצפות מראש הממשלה לדבר על פולארד כפי שמדבר ראש CIA לשעבר? מדוע אולמרט ממשיך לסרב לפנות לבוש ולומר לו: "מספיק! שחרר את פולארד!"?" שואלים בוועד.

אסתר פולארד: אולמרט נמנע מלקדם את שחרורו

לפני מספר חודשים חיזקה רעייתו של האסיר פולארד את הנכונות האמריקנית לשחרור בעלה וטענה כי ארצות הברית מוכנה לשקול בחיוב את האפשרות הנוכחית. עם זאת הוסיפה כי ראש הממשלה, אהוד אולמרט, נמנע במתכוון מלקדם את הנושא.

"אולמרט אפילו לא מתכנן להעלות את הדרישה בפגישתו עם בוש", האשימה אסתר פולארד, "זה מזעזע שאין טיפת תשומת לב כלפי סוכן ישראלי ששירת את המדינה ונמק בכלא כבר 21 שנה."

לצערנו זה לא יזיז להם.
יגאל=גואל