כתב נושא: ניצחתי (טכנית) בריב עם מוסלמי:  (נקרא 65698 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
ניצחתי (טכנית) בריב עם מוסלמי:
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 03, 2008, 00:18:03 »
ואני לא אמרתי שהקוראן לא מייצג את האיסלאם.
אתה כן אמרת!

אמרתי לך שהקוראן קורא לרצח יהודים,ושמוחמד רצח יהודים ואתה אמרת שזה שכתוב בקוראן שיש לרצוח יהודים זה לא אומר שום דבר על האיסלם....

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 03, 2008, 03:19:00 »
אני בטוח שהאמריקאים מעדיפים ש5000 עיראקים ימותו בשביל שחייל אחד שלהם לא,למה? שורשים.
אני מעדיף שאלף חיים של יהודים שהם ממש לא אנשים רגילים בשבילי ינצלו וכל המוסלמים בעולם ימותו,זה ניקרא שורשים משו שאין לך כמו שאמרתי כבר...

הם לא היו מפוחדים הם היו שטופי מוח וחלקם גם עזרו לנאצים לתפוס יהודים,השלטון הנאצי אמר לעם הגרמני שכל הבעיות שלהם ביגלל היהודים והם אמרו "נכון!" מה שעושה אותם לא פחות טובים מהנאצים,לעזאזל זה עושה אותם נאצים,איזה מין יהודי אתה אם אתה לא יודע את זה?
כל הגרמני יצאו לרחוב עם דגלי צלב קרס וצעקו מוות ליהודים ואתה קורא להם בני אדם רגלים?
איזה מין יהודי אתה?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
אני פה מנהל וויכוח עם יהודי שמגן על הנאצים,שטניסט מסריח.
ואל תצטער לי ואתה לא זה שתקבע את ערך החיים זה רק הקב"ה יכול לעשות,לכן ההצטערות שלך פה ממש לא נחוצה כי סביר להניח שלאימרה שלך אין שום קשר למציאות.
תבין בחור אני כ"כ שונא נאצים שמצידי ש83476347863487 מליון נפשות נאציות ימותו בעינויים ורק שלא יעבירו לי באמצע "רד בנד".
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק Magus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 03, 2008, 18:37:10 »
ציטוט
העם בחר! החיילים שביצעו באו מהעם,הם לא צמחו מהאויר...
וכן,אני בהחלט יכול להעדיף את החיים של עמי על פני חיי האוייב. אני מדגיש האוייב,האוייב הכריז מלחמה על העם היהודי, הוא פגע מראש
בחפים מפשע.

זכותי להעדיף את חיי בני עמי על חיי אזרחי האוייב,אתה מתייחס למספרים בדיוק כמו הנאצים ימ"ש ואחר כך עוד משווה אותנו להם...
"הפוסל,במומו הוא פוסל!"
אבל זה לא כל העם! לא כל הגרמנים היו נאצים או נאצים עכשיו.

אתה כן אמרת!

אמרתי לך שהקוראן קורא לרצח יהודים,ושמוחמד רצח יהודים ואתה אמרת שזה שכתוב בקוראן שיש לרצוח יהודים זה לא אומר שום דבר על האיסלם....
אתה יכול לצטט את ההודעה הזאת?

אני בטוח שהאמריקאים מעדיפים ש5000 עיראקים ימותו בשביל שחייל אחד שלהם לא,למה? שורשים.
אני מעדיף שאלף חיים של יהודים שהם ממש לא אנשים רגילים בשבילי ינצלו וכל המוסלמים בעולם ימותו,זה ניקרא שורשים משו שאין לך כמו שאמרתי כבר...

הם לא היו מפוחדים הם היו שטופי מוח וחלקם גם עזרו לנאצים לתפוס יהודים,השלטון הנאצי אמר לעם הגרמני שכל הבעיות שלהם ביגלל היהודים והם אמרו "נכון!" מה שעושה אותם לא פחות טובים מהנאצים,לעזאזל זה עושה אותם נאצים,איזה מין יהודי אתה אם אתה לא יודע את זה?
כל הגרמני יצאו לרחוב עם דגלי צלב קרס וצעקו מוות ליהודים ואתה קורא להם בני אדם רגלים?
איזה מין יהודי אתה?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
אני פה מנהל וויכוח עם יהודי שמגן על הנאצים,שטניסט מסריח.
ואל תצטער לי ואתה לא זה שתקבע את ערך החיים זה רק הקב"ה יכול לעשות,לכן ההצטערות שלך פה ממש לא נחוצה כי סביר להניח שלאימרה שלך אין שום קשר למציאות.
תבין בחור אני כ"כ שונא נאצים שמצידי ש83476347863487 מליון נפשות נאציות ימותו בעינויים ורק שלא יעבירו לי באמצע "רד בנד".
אני מבין ששכל זה לא הצד החזק שלך.
אולי אתה פשוט לא יודע שלא כל המספרים שווים אחד לשני, אתה תמיד מגזים ומקצין.
לא כל הגרמנים יצאו לרחוב! לא כולם תמכו באידיאולוגיה הנאצית!
אני לא מגן על הנאצים אני מגן על הגרמנים!

הכלבה שלי תיתן לי תשובות יותר אינטיליגנטיות ממך.

מעכשיו אני פשוט מפסיק להגיב למה שאתה כותב.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 08, 2008, 00:21:30 על ידי נץ וגאה בזה »

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 03, 2008, 18:48:11 »
אבל זה לא כל העם! לא כל הגרמנים היו נאצים או נאצים עכשיו.
אתה יכול לצטט את ההודעה הזאת?
אני מבין ששכל זה לא הצד החזק שלך.
אולי אתה פשוט לא יודע שלא כל המספרים שווים אחד לשני, אתה תמיד מגזים ומקצין.
לא כל הגרמנים יצאו לרחוב! לא כולם תמכו באידיאולוגיה הנאצית!
אני לא מגן על הנאצים אני מגן על הגרמנים!

פאק, הכלבה שלי תיתן לי תשובות יותר אינטיליגנטיות ממך.

מעכשיו אני פשוט מפסיק להגיב למה שאתה כותב.

אתה מגן על הגרמנים בשנת 1933 שרובם אז היו נאצים,ואלה שלא היו נאצים לא היה איכפת להם שיש נאצים,עובדה שאף אחד לא היתמרד ומעט מאוד היו אלה שעזרו ליהודים ולשאר המיעוטים,פאק גרמניה ממש אהבה את הנאצים אין לך שמץ בכלל,הם היו בשפל כלכלי ושהיטלר עלה לשלטון הם התחילו לשגשג מה שהפך את היטלר לגיבור לאומי בעיני רב העם!!!!!!!!
כלומר רב העם היה נאצי,רב העם אהב בנאדם שהרג 11 מליון אנשים,ולעם לא היה ממש איכפת חוץ מהאוכל על שולחן שלו,אז מה אם יש בנאדם שמטיף כל היום בטלוויזיה על זה שהיהודים הם השטן? הוא מביא אוכל אז שיזדיינו היהודים הם לקחו לי אותו!לפחות זה מה שהאיש עם השפם שאומר שהיהודים הם השטן אומר.
אני קיצוני כי גרמניה של 1933 הייתה קיצונית,אין מה לעשות הם השטלתו כמעט על כל אירופה הרגו 11 מליון חפים מפשע,אלה היו זמנים קיצונים,לכן אני קיצוני,ואני לא מגזים כי ככה פשוט היה המצב מום.
ואני מבין שאתה והכלבה שלך מדברים הרבה אחרי הלילות שלכם ביחד הא? טוב ידוע שכל השטניסטים גם זאופילים במידה מסוימת...

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #54 ב- : אוגוסט 03, 2008, 19:20:16 »
ציטוט
"אוקיי, ומה זה קשור?
נכון, מוחמד שיקר, איך זה קשור לתאקיה?
ואתה מכליל, זה לא כל הערבים ולא כל המוסלמים.

ועובדה שאנחנו חיים במדינה משלנו והמיסים היחידים שאנחנו משלמים הולכים לממשלה.
ואני מניח שלא כל המוסלמים מבצעים את מה שרשום בקוראן אחד לאחד, גם באיסלאם אני מניח שיש דרגות אמונה כמו ביהדות, יכול להיות מצב שמישהו יצום אבל לא ישמור שבת, או שמישהו ישמור שבת אבל לא יצום.
קיצונים קוראים להרג ורצח.

ושוב, הערך מוויקיפדיה לא מראה שום דבר מלבד זה שמוחמד שיקר לשבטים היהודים, ואין שום קשר למה שאנחנו מדברים עליו. "

מה שהתכוונתי הוא שלא כל המאמינים(בכל הדתות) מבצעים את כלל  המצוות, כמו שאמרתי לדוגמא, לא לצום אבל לשמור שבת, או לשמור שבת אבל לא לצום.
הקיצונים הם מיעוט ולא רוב, ואני משתמש בהיגיון, אתה מקצין ומכליל - על בסיס מה אתה אומר שהרוב כאלה?

יש קבוצות קיצוניות שעושות פיגועים, אבל זה לא כל האיסלאם.
בהודעות אלה אתה טוען שכל מה שהוחכנו שהאיסלם קורא לרצח הודים וכיבוש עולמי,"זה לא האיסלם" זה רק קיצוניים...

אז מי זה כן האיסלם אם לא הקוראן ומוחמד?

מנותק Magus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #55 ב- : אוגוסט 03, 2008, 19:26:37 »
לא אמרתי שום דבר כזה בתגובות האלה |:

שניה, על מה אנחנו מתווכחים, על האיסלאם כדת או על מוסלמים כבני אדם?

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #56 ב- : אוגוסט 03, 2008, 19:33:36 »
אתה אולי לא הבנת,אבל מי שמאמין באיסלם מאמין בקוראן. מי שמאמין בקוראן מאמין במה שכתוב בו,מי שלא הוא לא מוסלמי.
זה כמו להגיד על אחד שמחלל שבת,ואוכל חמץ בפסח שהוא דתי רק בגלל שהוא צם ביום כיפור....

מנותק Magus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #57 ב- : אוגוסט 03, 2008, 21:07:16 »
לא יגידו שהוא דתי, אבל אפשר להגיד שהוא יהודי.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #58 ב- : אוגוסט 04, 2008, 00:31:39 »
Magus, יש משפט שאומר:
ש1000 אמהות ערביות יבכו אבל אמא שלי לא תבכה(הכוונה אמא שלי יהודי).
אין ערך לחיים של יהודי, אתה לא יכול לבוא ולומר הינה כמות האנשים הזאתי שקולה ליהודי הזה
קודם כל תחשוב על האחים היהודים שלך, אחרי זה תחשוב על החיים של הגויים!! ותכניס לך לראש טוב טוב!
המוסלמים רוצים לרצוח את העם היהודי, אז חובתינו לרצוח אותם קודם! -" הבא להורגך, השכם להורגו ".
ואל תתחיל להגיד " נאצי " "היטלר " כי אם אתה בתור יהודי לא דורש להרוג את מי שרוצה להרוג את העם שלך
אז זה כאילו אתה עצמך קורא להרוג את העם שלך!

עכשיו בוא אני ישאל אותך שאלה שאני אוהב לשאול שמאלנים...
יש לך יהודי בצד אחד ו1000 ערבים בצד שני- אחד מהצדדים חייב למות לא משנה מה והאצבע שלך קובעת
הצד שאתה מצביע עליו, הוא הצד שיחיה והצד השני ימות!
במי אתה תבחר??

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #59 ב- : אוגוסט 04, 2008, 00:32:52 »
אבל הוא לא מייצג את היהדות!

כי על פי היהדות גם מי שהתנצר הוא יהודי! אבל מבחינה דתית אדם זה אינו נקרא יהודי.

מנותק Magus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #60 ב- : אוגוסט 05, 2008, 21:21:31 »
Magus, יש משפט שאומר:
ש1000 אמהות ערביות יבכו אבל אמא שלי לא תבכה(הכוונה אמא שלי יהודי).
אין ערך לחיים של יהודי, אתה לא יכול לבוא ולומר הינה כמות האנשים הזאתי שקולה ליהודי הזה
קודם כל תחשוב על האחים היהודים שלך, אחרי זה תחשוב על החיים של הגויים!! ותכניס לך לראש טוב טוב!
המוסלמים רוצים לרצוח את העם היהודי, אז חובתינו לרצוח אותם קודם! -" הבא להורגך, השכם להורגו ".
ואל תתחיל להגיד " נאצי " "היטלר " כי אם אתה בתור יהודי לא דורש להרוג את מי שרוצה להרוג את העם שלך
אז זה כאילו אתה עצמך קורא להרוג את העם שלך!

עכשיו בוא אני ישאל אותך שאלה שאני אוהב לשאול שמאלנים...
יש לך יהודי בצד אחד ו1000 ערבים בצד שני- אחד מהצדדים חייב למות לא משנה מה והאצבע שלך קובעת
הצד שאתה מצביע עליו, הוא הצד שיחיה והצד השני ימות!
במי אתה תבחר??

אנחנו לא איזה עם עליון.
ומי שקורא בפומבי להרוג את ישראל צריך למות, אבל זה לא אומר שצריך להרוג במכוון את כל השאר שרק רוצים לחיות חיים רגילים.

והשאלה ששאלת היא מסוג השאלות שאני מאוד לא אוהב, מצב סוריאליסטי בלי שום הסבר למה ואיך - כל תשובה שאני אתן לך תוציא אותי רע, אם אני אגיד שאני אציל את היהודי, כל הטיעון שלי מתבטל, אם אני אגיד שאני אציל את הערבים תוציא אותי שונא יהודים ואוהב ערבים.

אבל הוא לא מייצג את היהדות!

כי על פי היהדות גם מי שהתנצר הוא יהודי! אבל מבחינה דתית אדם זה אינו נקרא יהודי.
נגד מה אתה? נגד הדת או נגד המאמינים?

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #61 ב- : אוגוסט 05, 2008, 22:04:33 »
אנחנו לא איזה עם עליון.
ומי שקורא בפומבי להרוג את ישראל צריך למות, אבל זה לא אומר שצריך להרוג במכוון את כל השאר שרק רוצים לחיות חיים רגילים.

והשאלה ששאלת היא מסוג השאלות שאני מאוד לא אוהב, מצב סוריאליסטי בלי שום הסבר למה ואיך - כל תשובה שאני אתן לך תוציא אותי רע, אם אני אגיד שאני אציל את היהודי, כל הטיעון שלי מתבטל, אם אני אגיד שאני אציל את הערבים תוציא אותי שונא יהודים ואוהב ערבים.

תרצה או לא תרצה, אנחנו העם הנבחר!
אני לא אומר שיש לנו דם בצבע כחול ואנחנו צריכים לשלוט בעולם, ארץ ישראל- הפינה הקטנה שלנו בעולם מספיקה לי מאוד!
אני לא רוצה לשלוט לא על אירופה לא על אסיה ואני גם לא רוצה קולוניות באפריקה, סה"כ רוצה לחיות בארץ ישראל השלמה- ארץ ישראל התנכ"ית.
אני אומר שמבחינתי החיים שלך בתור יהודי והחיים של כל יהודי אחר שווים בעיניי יותר מחיים של גויי, ולא חייב דווקא מוסלמי!

ותקשיב, אלא שרוצים לחיות חיים רגילים אלה אנשים שיש להם מה להפסיד שלרוב זה מקום פרנסה אם הם מועסקים אצל יהודי
או שיש להם לקוחות יהודים...אלה ערבים שחיים טוב אם זה בתור רופאים, עורכי דין וכדומה...

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #62 ב- : אוגוסט 22, 2008, 00:46:44 »
ואם אתה יכול להציל את היהודי הזה רק בלהרוג את ה1000 מוסלמים?(שזה דיי מציאותי)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #63 ב- : אוגוסט 28, 2008, 15:50:56 »
אנחנו לא איזה עם עליון.

נגד מה אתה? נגד הדת או נגד המאמינים?
ומי שקורא במסגד בכל יום 5 פעמים ביום ובדרשות יום שישי לחיסול ומי שמצטט את חדית' אל בוקארי 680: "באחרית הימים עת יברח היהודי מפני המוסלמי ויתחבא מאחורי העץ והאבן, או אז, יפתחו העץ והאבן את פיהם ויאמרו, הו מוסלמי הו עבד אללה, הנה יהודי מאחורי, בא והסר את ראשו מעליו"
ומי שצווח: "ח'ייבר ח'ייבר יא יאהוד, ג'ייש מוחמד סעופא יעוד", כך שאם מסכמים זאת, מגיעים למסקנה שאינך יכול לנתק בין האיסלם למאמיניו, הדוגמא הזו כבשה את רובו המוחלט של הציויליזציה האיסלמית, כפי שתוכל לראות במאמרי http://hayamin.org/forum/index.php?topic=8533.0
ובמלחמת עולם זו, כמו במלחמת עולם, בדיוק כמו שכשהפציצו את ערי גרמניה ויפן לא עשו אבחנה בין גרמני לגרמני ובין יפני ליפני כאז כן עתה, אבחנה שכזו פירושה תבוסתנו במלחמת העולם מול האיסלם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק BurnIslam

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #64 ב- : אוגוסט 29, 2008, 14:08:31 »
לא ניצחת אף אחד. בדקתי את הציטוטים האלה עם הקוראן והם מזוייפים, באסה :)

שוב אני חוזר ואומר,למה לעזעזל יש לו בוגד מדינה\ערבי בפורום?לך לעזעזל אתה יא פסולת אנושית

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #65 ב- : אוגוסט 29, 2008, 16:29:25 »
בס''ד

מדוע אתם הולכים כל-כך רחוק !!--תרגמנו דברים ככתבם וכלשונם , ואף העברנו את המסר של רוח הדברים בסרטונים רבים , בינהם :

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1922516

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1865559

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1895874

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1998012

ואשר לבירור המושג '' תכי'ה '' , הרי שזה המושג בא מלשון '' כיפוף '' ו/או ''הטי'ה'' , כאשר מדובר במושג פיזי , הכוונה היא לכופף ענף של עץ לדוגמא , או להטות לוח של עץ ולהשעינו על קיר . כאשר בהשאלה משתמש האיסלאם המשוקץ במושג זה ל '' הטיית האמת ולשקר ביודעין '' לגבי כל דבר שמשרת את מצוות ספר-הדמים המתועב ( הקוראן) יכריתהו במהרה הקב''ה ברחמיו מהעולם אכי''ר !! ומכיוון שספר הדנים המשוקץ והמתועב דלעיל מצווה שלא יקרה מצב של מוסלמי מתועב ומשוקץ שי'הי'ה כפוף לשלטון שאיננו מוסלמי ומתועב כמותו כפי שציטטנו בסרטונים דלעיל , וכן מצווה אותו ספר משוקץ לשדל את כל בני-האדם לקבל עליהם את דת הדמים המשוקצת (איסלאם ) , וכן לעשוק להשפיל ולבסוף לרצוח  את אלה שלא מוכנים לקבל עליהם את דת השיקוץ הזו כפי שפירטנו וציטטנו לעיל , הרי שאותה רמאות המכונה '' תכי'ה '' היא אחד הכלים בהם מצווה המוסלמי הרוצח האונס והחומס הטמא והמשוקץ יש''ו להשתמש ברמאות זו בכדי להשיג את המטרות הללו !!
ונוסיף כאן את המושג '' סלאם '' שמתורגם כ '' שלו-ם  '' בשפה העממית , ואכן זהו השימוש הנפוץ בו , וזאת בכדי להטעות כל מי שאיננו מבין את משמעות המושג הזה בקטגורי'ה האיסלאמית המתועבת והמשוקצת יש''ו שר''י !! ולהלן נסביר את הקטגורי'ה המשוקצת הזו ! : המונח ''איסלאם'' בא בצורת פועל משרת סביל למושג '' סלאם '' ,( ולמבינים מעט בדיקדוק הערבי )  כדוגמת '' רסל ''= שליחה  , לעומת  '' אירסאל '' =לשלוח . ומכאן שה ''איסלאם '' הוא הפועל והצורה היחידה של המשוקצים הללו להביא למצב ''של-ום'' , כלומר שלשיטתם המתועבת והמשוקצת כל עוד לא יכופף בן אנוש לדת -הדמים של הרוצחים הללו , הרי שאסור לעשות עימו '' הסכם שלו-ם כלשהוא '' אלא אם כן מבוצע הדבר לשם החלשתו והתגברות עליו , עשיקתו, השפלתו , ואז להציג בפניו אולטימטום של התאסלמות ר''ל או שיירצח ונשיו ובנותיו ורכושו י'היו לבז !!!--וכאן השלמנו לכם ככל האפשר את התמונה המלאה של בסיס התכנית העולמית של דת הרצח והדמים המשוקצת והמתועבת היא דת -ה'' איסלאם '' ששפכה דם אחינו מיום התהוותה על פני-האדמה וכן עד היום הזה !! יכריתה הקב''ה במהרה מהעולם , ונזכה במהרה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק הימני האמיתי (המקורי)

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #66 ב- : אוגוסט 31, 2008, 18:39:03 »

אנחנו לא איזה עם עליון.

יהודי אחד לא שווה מיליארד מוסלמים.
תחשוב על החיים של אדם יקר לך לעומת אלף ערבים.
האם תעדיף את חייהם עליו?
התשובה של כל אדם שפוי היא ברורה מאליו.
בשבילנו כל יהודי הוא אדם יקר.
כל יהודי הוא אחי,אחותי,אבי,אמי,סבי וסבתי.
אני מעדיף את חייהם על חיי כל אחד אחר לא משנה אם הוא ערבי,סיני,צ'כי או קונגולזי.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 31, 2008, 18:40:01 על ידי הימני האמיתי (המקורי) »

מנותק Magus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #67 ב- : ספטמבר 17, 2008, 18:14:15 »
יהודי אחד לא שווה מיליארד מוסלמים.
תחשוב על החיים של אדם יקר לך לעומת אלף ערבים.
האם תעדיף את חייהם עליו?
התשובה של כל אדם שפוי היא ברורה מאליו.
בשבילנו כל יהודי הוא אדם יקר.
כל יהודי הוא אחי,אחותי,אבי,אמי,סבי וסבתי.
אני מעדיף את חייהם על חיי כל אחד אחר לא משנה אם הוא ערבי,סיני,צ'כי או קונגולזי.

אם זאת הייתה שאלה של חיי האדם היקר לי מול גורל כל הערבים בעולם התשובה היא ברורה, הייתי מציל את זה שיקר לי, מכיוון שלא הייתי אובייקטיבי.
בשבילי זה קודם בן אדם ואחר כך גזע/דת.

שוב אני חוזר ואומר,למה לעזעזל יש לו בוגד מדינה\ערבי בפורום?לך לעזעזל אתה יא פסולת אנושית
אני אוהב את איך שאתה יכול לדבר כמו בן אדם.
ואני לא בוגד מדינה, אני לא ערבי, ואני לא שמאלני.

ואם אתה יכול להציל את היהודי הזה רק בלהרוג את ה1000 מוסלמים?(שזה דיי מציאותי)
זה לא עניין של שחור לבן.
בוא נגיד ככה: אני חושב שצריך לתקוף בעזה כל פעם שיורים קטיושה ליישוב ישראלי.
זה מספק אותך?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #68 ב- : ספטמבר 18, 2008, 16:01:38 »
Magus אני מחכה לתשובה
ומי שקורא במסגד בכל יום 5 פעמים ביום ובדרשות יום שישי לחיסול ומי שמצטט את חדית' אל בוקארי 680: "באחרית הימים עת יברח היהודי מפני המוסלמי ויתחבא מאחורי העץ והאבן, או אז, יפתחו העץ והאבן את פיהם ויאמרו, הו מוסלמי הו עבד אללה, הנה יהודי מאחורי, בא והסר את ראשו מעליו"
ומי שצווח: "ח'ייבר ח'ייבר יא יאהוד, ג'ייש מוחמד סעופא יעוד", כך שאם מסכמים זאת, מגיעים למסקנה שאינך יכול לנתק בין האיסלם למאמיניו, הדוגמא הזו כבשה את רובו המוחלט של הציויליזציה האיסלמית, כפי שתוכל לראות במאמרי http://hayamin.org/forum/index.php?topic=8533.0
ובמלחמת עולם זו, כמו במלחמת עולם, בדיוק כמו שכשהפציצו את ערי גרמניה ויפן לא עשו אבחנה בין גרמני לגרמני ובין יפני ליפני כאז כן עתה, אבחנה שכזו פירושה תבוסתנו במלחמת העולם מול האיסלם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק משה לוי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #69 ב- : ספטמבר 18, 2008, 17:55:43 »
כפי שהביא שלמה ציטוט מויקפדיה,מובא שם כאמור שמוחמד ביקש מהם לעשות הסכם שלום,
כאשר חלק מהיהודים אמרו שיש להמשיך להלחם במוחמד עד לתבוסתו,ויש שאמרו שיש להאמין לו ולהניח את הנשק.
וכל הלוחמים אשר הסכימו לעשות שלום עם מוחמד נשחטו על ידו לאחר שהניחו את נשקם.

כך נהגו הערבים בכל מלחמותיהם,וכך נוהגים הערבים כיום (ע"ע "הסכמי אוסלו" שנגמרו בדם ופיגועים על חשבון המדינה),
עד היום הערבים צועקים "חייבר חייבר יא יהוד"(תזכרו את חייבר יהודים),כלומר הם מודים ששיטת הליחמה של חייבר(התקייה)
היא שיטת הלחימה שלהם.

ולגבי ה"קטע הקומי"....אתה צוחק או מה? הם אומרים זאת בכל יום במסגדים שלהם! ישנם ברשת מאות סרטוני וידאו מדרשות
המסגדים מתורגמות לעברית,אתה עושה מעצמך צחוק! על מה קם ארגון אל-קעידה? למה האיסלם(אל-קעידה) רוצח את כל
העולם המערבי? תנסה לחשו בהיגיון... לא שמעת על הביטוי "דאר אל איסלם"? כלומר שהעולם צריך ליהיות על פי אמונתם
דאר אל איסלם(תחת כיבוש איסלמי) וכמו שכתוב בויקיפדיה שהיהודים יוכלו לחיות בשלום רק אם יסכימו ליהיות "בני חסות"
ויסכימו לשלם מס גבוהה.

אז הנה,ויקיפדה זה לא "תעמולה ימנית",מנהלי ויקיפדיה הם שמאלנים קיצוניים ואף מתנגדים רשמית לארגון שלנו.
הם כתבו ערך מאד לא מחמי על הרב כהנא זצ"ל ואף על פי שהם אנטי ימניים גם הם מודים לגבי האיסלם.
אבל אני לא מבין משהו,בוא תסביר לאדם נאיבי כמוני מה קשור שמאלניות לאתר ויקיפדיה? מאיפה בעצם אתה יודע שמי שכותה בויקפדיה הוא שמאלני? איך אתה מגיע למסקנה כזאת?
[gif[/img]

Aaron

• אורח
« להגיב #70 ב- : ספטמבר 18, 2008, 20:40:14 »
אבל אני לא מבין משהו,בוא תסביר לאדם נאיבי כמוני מה קשור שמאלניות לאתר ויקיפדיה? מאיפה בעצם אתה יודע שמי שכותה בויקפדיה הוא שמאלני? איך אתה מגיע למסקנה כזאת?
http://video.google.com/videoplay?docid=5987030032176381750&ei=qJLSSP_sO5Da2wLBraXRAg&q=%D7%95%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%A4%D7%93%D7%99%D7%94

מנותק הימני האמיתי (המקורי)

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #71 ב- : ספטמבר 19, 2008, 12:42:58 »
אם זאת הייתה שאלה של חיי האדם היקר לי מול גורל כל הערבים בעולם התשובה היא ברורה, הייתי מציל את זה שיקר לי, מכיוון שלא הייתי אובייקטיבי.
כל יהודי יקר לנו,אז התשובה היא ברורה.
החיים אינם אובייקטיבים כל עוד אתה חי אותם.
עד שלא תהיה חייזר מכוכב אחר שהיגר לכוכב הזה וחי על ספינה באמצע הים,אתה תמיד תהיה סובייקטיבי,כך שאתה בעצמך סיימת את הדיון הזה.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 19, 2008, 12:43:41 על ידי הימני האמיתי (המקורי) »

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #72 ב- : אוקטובר 03, 2008, 13:55:24 »
[\זה לא עניין של שחור לבן.
זה מספק אותך?
[/quote]

א. כל כן.
ב. אין לי זקפה מדם וכו' אני לא כמוך,אני חושב כשתוקפים אותך אתה צריך להגיב,כי בעזרת תגובה חכמה(ולא מטומטמות כמו שעשו עד עכשיו כדי להסיט את העם לכיוון של שלום) זה יפתור את הבעיה...איזה מטומטם חושב אחרת?(מגלגל עניים)
ג.אתה רואה שחור לבן אני הבאתי מצב היפוטתי אתה סתם מתחמק.

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #73 ב- : אוקטובר 07, 2008, 18:26:50 »
זה מספק אותך?

למה שלא נמנע את הירי בכך שאנחנו נתקוף לפני? וככה לא נסכן חיי יהודים שעלולים להפגע מהקטיושה.
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #74 ב- : אוקטובר 07, 2008, 18:58:50 »
חיים בן פסח כבר מסביר בסרטונים שלו בפליקס איך לנצח את החמס.
האמונה בקב"ה היא המקור והרצון לנצח
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!