כתב נושא: צעד קטן לאתר.  (נקרא 2455 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
צעד קטן לאתר.
« ב- : ינואר 31, 2007, 23:34:28 »
יש לי רעיון חדש לאתר
אפשר לקחת את הספרים של הרב כהנא ולהוציא אותם במהדורות חדשות ויפות ולמכור אותם באתר אנשים שיכנסו לאתר יתעניינו בה יקנו אותם וכך נשיג שתי מטרות : 1. נפרסם את עקרונות הרב כהנה.
2. הארגון ירוויח מזה כסף.

דבר נוסף שצריך להוסיף לאתר הוא מידע על  הרב כהנא ונועם פדרמן -אוטוביוגרפיות קצרות .

יש אנשים שלא יודעים כלום על הרב כהנא וגם על נעם פדרמן.

בנוסף צריך להוסיף גם דפי עמדה על המפלגה.

כאשר האנשים יכנסו לאתר הם יבינו מה העקרונות שלנו ולא יצטרכו לדלות את זה מתוך התוכניות.

אני אשמח לעזור בכל מה שדרוש.

« עריכה אחרונה: מרץ 05, 2007, 11:27:25 על ידי or_ly »
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
צעד קטן לאתר.
« להגיב #1 ב- : ינואר 31, 2007, 23:38:48 »
בקשר למידע על חיים יש בדף הבית אבל בכל זאת צריך קצת יותר מעמיק גם על נעם פדרמן.
דרך אגב כתוב:"בנוסף צריך להוסיף גם דפי עמדה על המפלגה"
אנחנו לא מפלגה  :) אלה אירגון.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
צעד קטן לאתר.
« להגיב #2 ב- : פברואר 01, 2007, 02:06:21 »
ציטוט
כאשר האנשים יכנסו לאתר הם יבינו מה העקרונות שלנו ולא יצטרכו לדלות את זה מתוך התוכניות.

חיוני לקרוא את כתביו של גדול דורינו, אבל חשוב לא פחות לצפות בתוכניותיו של חיים באופן קבוע, במיוחד לאלו בינינו, בין אם קראו את כתביו של הרב ובין אם לאו, שעדיין לא מבינים מה ההבדל בין עם ישראל לבין הערב רב, שלא מבינים את ההבדל בין ביזוי תלמיד חכם לבין החובה להתקוטט עם מחללי השם, שלא מבינים שכסח נגד הערבים הוא רק השלב הראשון אבל לא המטרה הסופית, שלא מבינים שהקרבה של עקרונות אף פעם אינה מוצדקת, בטח לא מסיבות פוליטיות צרות.

אז כן---אני מפציר בכל לשון של בקשה, מאלו מכם שעדיין לא קראו את אור הרעיון ואת פרוש המכבי---אנא קיראו את כתביו של גדול דורינו.  ובנוסף על כך, וליתר ביטחון, כדי לוודא שאכן הבנתם והפנמתם את דבריו, צפו בתוכניותיו של חיים.  אם עדיין אתם מרגישים התנגדות ולא מסכימים עם חיים---סימן שהבנתכם את הרעיון היהודי עדיין לוקה בחסר, ויש לחזור ולקרוא שוב את הרעיון היהודי.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
צעד קטן לאתר.
« להגיב #3 ב- : פברואר 01, 2007, 09:04:04 »
אורלי תגלשי באתר בדף הבית ותראי אוטוביוגרפיה של חיים בן פסח.תגלשי באתר ותגלי פרטים על הרב כהנא.תקישי על חזרה לאתר הימין האמיתי.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צעד קטן לאתר.
« להגיב #4 ב- : פברואר 01, 2007, 09:54:37 »
אני מסכים עם אורלי, אלא שאני סבור שכדאי לנו לצטט מספריו של גדול דורנו במסגרת ISRAPEDIA, כש אתר זה יפתח. שיהיו, בע''ה, מאמרים על כל מיני נושאים עם ציטטות מהמומחה האמיתי, קרי גדול דורנו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
צעד קטן לאתר.
« להגיב #5 ב- : פברואר 01, 2007, 12:31:29 »
אורלי תגלשי באתר בדף הבית ותראי אוטוביוגרפיה של חיים בן פסח.תגלשי באתר ותגלי פרטים על הרב כהנא.תקישי על חזרה לאתר הימין האמיתי.
היא מתכוונת יותר...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i