כתב נושא: ח'כ מחמד ברכה יש'ו מפגש עם מפעיליו לתיאותם עמדות !  (נקרא 1352 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

למרות הלקחים וההוכחות החוזרות ונשנות שטופחות על עיני שלטון הערב-רב השמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי , הוא עדיין לא מוכן לגרש את האויב הערבי הנאצי יש''ו , ממשרות בכירות ועמדות מפתח , כגון ח'' האויב הערבי הנאצי יש''ו שהוא מבכירי ה גיס-החמישי שלו בפרלמנט ה'' כנסת '' ועומד בראש מפלגת חד''ש יש''ו שר''י  !!--מבקר בנסיכות '' אבו דאבי '' ושם נפגש עם ח'אלד משעל המחבל האויב הערבי הנאצי יש''ו --וזאת בכדי לתאם עמדות בנוגע להפעלת הגיס-החמישי בתוככי ארץ-הקודש תובב''א , וכיצד לעשות זאת בצורה מוסווית ולהוליך שולל את משתפי הפעולה השמאלניים שר''י שפועלים בשלב זה כנגד אחיהם ביחד עם האויב הערבי הנאצי יש''ו !!נזכיר כאן את העובדה של המרגל האויב הערבי הנאצי יש''ו שנתן מידע ונקודות-ציון של מאגרי הדלק ובתי הזיקוק בחיפה לארגון החיזבאללה בזמן מלחמת לבנון השני'ה  וזאת בכהנו כ '' חבר כנסת '' עם ''חסינות ממשלתתית '', שאיפשרה לו להמלט ולבקש חסות במדינות האויב הערבי הנאצי יש''ו ובכלל זה בלבנון לצד החיזבאללה יש''ו , כך  שם שלטון הפשע של הערב-רב השמאלני ציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י , את עצםו ללעג-וקלס בעולם כולו !! להלן הכתבה בנושא :

http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/222575#rss

שבת שלו-ם !, וחדש טוב ומבורך !
                                                                                                             הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אויי ואבוי מי ישמע דבר כזה במדינה אחרת?
אני פשוט משתגע, המקום של הממשלה הזאת זה בבית קברות הכי קרוב אליהם

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעיקבות  משיחא...  מלכות  תהפך למינות, בית  ועד  יהיה  לזנות...

מנותק זאב אמיתי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
וואלה בוגד אני לא יכול לקרוא לו, אם אני יקרא לו "בוגד" אני יהיה לא שפוי :???:, אבל הבוגדים האמיתיים אלו הם חברי הכנסת הבוגדניים שמאלניים האלו, שהוציאו את תנועת כ"ך מחוץ לחוק, ותנועת "חד"ש" התנועה הנאצית הזאת, יכולה לתפקד כמפלגה כרגיל. פשוט בושה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
חברי הכנסת הערבים הם לא בוגדים כי הם היו בוגדים זה נותן לגיטמציה שכאילו יש להם שייכות כלשהי לארץ ישראל.
הם נאמנים לעמם הערבים.הבגודים האמיתיים אלו המיעוט השמלאני בשלטון.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"