כתב נושא: נטורי קרתא הפגינו נגד "יום השואה הממלכתי"  (נקרא 2572 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

למרות שאני מסתייג מהקבוצה החולה הזאת שניפגשת עם מכחישי שואה.
יש טיפת אמת בכל הזוהמה שהם מדברים
מכירת חמץ בפסח, אוכל לא כשר במסעות לפולין אישור טקס יום הנכבה בישראל
אין ספק שאנחנו מנסים להיות " גוי ככל הגויים בארץ ישראל"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3538329,00.html
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
נטורי קרתא הפגינו נגד "יום השואה הממלכתי"
« להגיב #1 ב- : מאי 02, 2008, 16:14:20 »
מסכים אם חלק קטן מהדברים שהוא אומר.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק כהניסט מהמרכז

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : מאי 02, 2008, 16:59:52 »
לצערנו הרב המדינה הזאת כבר מזמן לא יהודית ולא מזוהה עם שום דבר יהודי, לאט לאט אנחנו אוכלים את עצמנו מבפנים, ובסוף נשלם על זה בעוד כמה דורות של גלות.
שמעתי שאתה חוזר את כל הדרך...

מנותק דני ימני

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 29, 2008, 08:43:12 »
אני רוצה קצת לאזן כמה דברים פה.

היהדות כפי שהיא מצטיירת השנים האחרונות רחוקה מלהיות דת סובלנית.היא קיצונית למדי ומסמלת אך ורק את הפאן שהחרדים מאמינים בו.
קחו לדוגמא את פסח.ישבתי ודנתי עם חברים שלי בנושא (כן אני דיי אוהב פילוסופיה....)
ישבנו ומצאנו שמה שהיה לאבותינו במצרים זה הדיקט הזה שניקרא מצה (שאפילו קרקר יותר טוב ממנה ) אלה פיתה עירקית.ואני מקווה שרובכם יודע מה זה..
(הבסיס ללאפה עם שווארמה)

אז האנטיות שהציבור מגלה הוא תגובה של כפיה של שנים.אז לא להתמם ולא להעמיד פנים למה ומדוע.
הפוליטיקאים הדתים עושים כל שנה שריר בפסח על מנת שלא ימכר חמץ ומוצריו למי שאינו שומר כשרות יתרה וכל זאת על מנת שמי שכן לא יחולל כבודו.

ופה עולה שאלתי אל כלל מאמיני הפורום.

למה תמיד החילוני הלא מאמין חייב לקבל עליו את כל האמונות של הדתי\חרדי\תמהוני והשם יודע מה.

אבל ברגע שזה הפוך הדתי\חרדי\תמהוני ממש לא יכבדו את החילוני והם אפילו יצאו למלחמת תרבות על חתיכת מצה מול חתיכת לחם והכל בשם האמונה.

אני לא ממציא כלום כל שנה הסיפור חוזר על עצמו עשור אחר עשור והחרדים מנצחים על המצב כאילו הדת שייכת רק להם.
אבקש תגובותיכם בבקשה
« עריכה אחרונה: מאי 29, 2008, 08:43:43 על ידי דני ימני »

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #4 ב- : מאי 29, 2008, 10:06:35 »
אני רוצה קצת לאזן כמה דברים פה.

היהדות כפי שהיא מצטיירת השנים האחרונות רחוקה מלהיות דת סובלנית.היא קיצונית למדי ומסמלת אך ורק את הפאן שהחרדים מאמינים בו.
קחו לדוגמא את פסח.ישבתי ודנתי עם חברים שלי בנושא (כן אני דיי אוהב פילוסופיה....)
ישבנו ומצאנו שמה שהיה לאבותינו במצרים זה הדיקט הזה שניקרא מצה (שאפילו קרקר יותר טוב ממנה ) אלה פיתה עירקית.ואני מקווה שרובכם יודע מה זה..
(הבסיס ללאפה עם שווארמה)

אז האנטיות שהציבור מגלה הוא תגובה של כפיה של שנים.אז לא להתמם ולא להעמיד פנים למה ומדוע.
הפוליטיקאים הדתים עושים כל שנה שריר בפסח על מנת שלא ימכר חמץ ומוצריו למי שאינו שומר כשרות יתרה וכל זאת על מנת שמי שכן לא יחולל כבודו.

ופה עולה שאלתי אל כלל מאמיני הפורום.

למה תמיד החילוני הלא מאמין חייב לקבל עליו את כל האמונות של הדתי\חרדי\תמהוני והשם יודע מה.

אבל ברגע שזה הפוך הדתי\חרדי\תמהוני ממש לא יכבדו את החילוני והם אפילו יצאו למלחמת תרבות על חתיכת מצה מול חתיכת לחם והכל בשם האמונה.

אני לא ממציא כלום כל שנה הסיפור חוזר על עצמו עשור אחר עשור והחרדים מנצחים על המצב כאילו הדת שייכת רק להם.
אבקש תגובותיכם בבקשה

אני נגד נטורי קרתא אבל בעד הדתיים הציוניים תלמידי הרב קוק זצ"ל. ראה גם את תגובתי לדבריך בקשר לאמונה במציאותו של אלוקים!!! http://hayamin.org/forum/index.php?topic=13172.msg93293#new
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #5 ב- : מאי 29, 2008, 10:26:42 »
ראה גם את המאמר שכתבתי הלילה לגבי השואה ויהודי בולגריה: http://hayamin.org/forum/index.php?topic=13816.0
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
« להגיב #6 ב- : יולי 06, 2008, 01:26:27 »
בושה מה שהם עשו  אסור ליהודי לפגין נגד יום הזכרון לנפגעי השואה....מי שמפגין נגד זה בעייני לא יהודי..למה? אחים שלו מתו בשואה הרי כולנו אחים ..והם מפגיינים נגד יום הזכרון לא לזכור את אחים שלך אין בושה זה נקרא לפקיר את תהיסטוריה של העם היהודי...אם אני יפגין אני להגיד שאני לא לא רוצה לעשות ליל הסדר ולא להזכר שבני ישראל אחים שלי היו עבדים על ידי המצרים אבל מה אני יהודי אני ושמח מכך ואני עושה תליל הסדר כדי להזכר ושאני חס ושלום לא ישכח את זה ככה אני עומד בצפירות של השואה שאני לא ישכח את הזה והציונות זה לא שואה אתה ציוני אתה אוהב תמדינה שלך תארץ שלך היר הקדוש ברוך הוא הביא לך אותה ברא בשבלך למה שלא תהב אותה אני לא מבין.....אני יהודי מניח תפילין עושה קדוש שבת..וכו..אבל להגיע למצב שאני יפגין נגד יום הזכרון לשואה אין מצב אלה יהודים שבוגדים באמון המדינה וחבל  במיוחד במצב של היום..

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : יולי 06, 2008, 01:55:41 »
היהדות כפי שהיא מצטיירת השנים האחרונות רחוקה מלהיות דת סובלנית.היא קיצונית למדי ומסמלת אך ורק את הפאן שהחרדים מאמינים בו-
מצטיירת על ידי מי? מאיפה הגעת למסקנה הזו?

ישבנו ומצאנו שמה שהיה לאבותינו במצרים זה הדיקט הזה שניקרא מצה (שאפילו קרקר יותר טוב ממנה ) אלה פיתה עירקית.ואני מקווה שרובכם יודע מה זה..-
על בסיס מה? שוב, אתה לא מביא כל הוכחה וביסוס רציני.

למה תמיד החילוני הלא מאמין חייב לקבל עליו את כל האמונות של הדתי\חרדי\תמהוני והשם יודע מה-
בפעם האחרונה שבדקתי דווקא היו אלה הדתיים ושומרי המסורת והגחלת שנאלצו לאכול כמעט את כל מה שחילונים ניסו להאכיל אותם להלן-

-לימודי אבולוציה ע"פ דארווין לתלמידי בית ספר תיכון דתי וישיבות תיכוניות.
-מכירת חזיר ושאר מוצרי פיגולים ומאכלי ים "אקזוטיים" בראש חוצות ברשתות שיווק כבירות- "טיב טעם" לדוגמא.
-פרסום אגרסיבי מעל כל גבעה ותחת כל גשר בכביש מהיר של בחורות הלבושות באורח בלתי צנוע באופן מופגן, וכל זאת מבלי שאף אחד לא טרח לשאול את הנהגים הדתיים ועוברי אורח ברחובה של עיר אם הוא מעוניין שזה יתקע לו מול הפרצוף.
-מצעדי גאווה סטייה ותועבה בעיר ירושלים ובכלל בא"י.
-לבוש פרובוקטיבי בעליל מעבר לכל פרופורציה אפילו ביחס לארה"ב בימות הקיץ והאביב.
-בפריז גופא יש יותר מסעדות כשרות מאשר בכל מדינת ישראל.
-בצבא נאלצים חניכי קורס טיס לגלח פאת זקנם.
-כנ"ל לגבי פינוי יישובים וחילול שבת תוך כדי.
-הכנסת לימודי הסטוריה משוכתבת לכל מוחות צעירי ישראל ביחס לזמן השנים הראשונות לקום המדינה וכן גם לפניה וכן לגבי השואה.
-שטיפת מוח בולשביקית בלימודי "אזרחות".

מספיק?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק stami

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני....
« להגיב #8 ב- : יולי 06, 2008, 02:02:06 »
לצערנו הרב המדינה הזאת כבר מזמן לא יהודית ולא מזוהה עם שום דבר יהודי, לאט לאט אנחנו אוכלים את עצמנו מבפנים, ובסוף נשלם על זה בעוד כמה דורות של גלות.
המדינה הזאת לא הוקמה על על יהדות או על ידיד אנשים שקוראים לעצמם יהודים אלא אנשים שחיפשו להשמיד כל זכר מהיהדות ולהקים מדינה לאנשים היהודים זמנית..
הזרם המדיני -רצה מדינה לא משנה איפה הרצל בכלל לא הכיר את עצמו כיהודי והוא אמר את זה עשרות פעמים הוא התייחס ליהדותו כפרט שולי שממש לו היה חשוב.
הזרם הסוציליסתי -רצה להקים כאן מדינה סוציליסתית ואשכרה להפוך אותה למדינת דת ה"פועל" הם האמינו שהארץ יכולה להיות דוגמא לשאר העמים ואז הדת לא תשנה וכל פועליי הארצות יהיו שווים ללא לאום.

וכו.. sory אני עצלן אין לי כח לכתוב על כל הזרמים ,וכן למדתי יותר מדיי לבגרות בהסטוריה...
-------------------------------------------
אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני, תִּדְבַּק לשוני לְחִכִּי אם לא אֶזְכְּרֵכִי, אם לא אַעֲלֶה את ירושלים על ראש שמחתי