כתב נושא: מה ה-3 סרטים ישראלים שאתם הכי אוהבים?  (נקרא 69340 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בעניין: מה ה-3 סרטים ישראלים שאתם הכי אוהבים?
« להגיב #75 ב- : אוקטובר 17, 2012, 00:36:28 »
הארגון לא צריך ללכת לפי קווי החשיבה שלך.
הרמה שלך לא נקבעת על פי ההתנהגות של אחרים. ואם זה מה שיוצא ממך, זה לא בגללנו, אלא בגלל שהכל אצלך רקוב. אנחנו רק התירוץ.
כבר הסבירו לך שמה שמגדיר יהודי ויהדות זו הדת. דבר שאתה לא מבין בו. אבל אתה מתעלם מזה וממשיך לדבר על יהודים ויהדות ומדינה יהודית, בהתעלמות מוחלטת ממה שאמור לעשות את המדינה למדינה יהודית.
כיום, זו לא מדינה יהודית. זו מדינת כל פולשיה. ולאחר מכן מדינת כל אזרחיה.
ואם עומואים מתגייסים, הם לא הופכים להיות פחות עומואים.
וצה"ל מבזה את עצמו בכך שבמקום להלחם באורקים ולהעיף אותם מתחומי ארץ ישראל, הוא רודף יהודים ומחלל את כל קודשי ישראל.

אם זה שהנאצים אהבו בעלי חיים יותר מבני אדם שהם חשבו שהם לא שווים (כמוך) - לא קשור, למה זה קשור כשאני אוהב יהודים יותר מבני אדם שאני חושב שהם לא שווים (ולפחות אני לא מטיף להשמדה המוחלטת שלהם בכל מקום בו הם נמצאים)?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק מוות_ליהודים הטובים והנאמנים

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #76 ב- : אוקטובר 17, 2012, 07:48:44 »
הארגון לא צריך ללכת לפי קווי החשיבה שלך.
הרמה שלך לא נקבעת על פי ההתנהגות של אחרים. ואם זה מה שיוצא ממך, זה לא בגללנו, אלא בגלל שהכל אצלך רקוב. אנחנו רק התירוץ.
כבר הסבירו לך שמה שמגדיר יהודי ויהדות זו הדת. דבר שאתה לא מבין בו. אבל אתה מתעלם מזה וממשיך לדבר על יהודים ויהדות ומדינה יהודית, בהתעלמות מוחלטת ממה שאמור לעשות את המדינה למדינה יהודית.
כיום, זו לא מדינה יהודית. זו מדינת כל פולשיה. ולאחר מכן מדינת כל אזרחיה.
ואם עומואים מתגייסים, הם לא הופכים להיות פחות עומואים.
וצה"ל מבזה את עצמו בכך שבמקום להלחם באורקים ולהעיף אותם מתחומי ארץ ישראל, הוא רודף יהודים ומחלל את כל קודשי ישראל.

אם זה שהנאצים אהבו בעלי חיים יותר מבני אדם שהם חשבו שהם לא שווים (כמוך) - לא קשור, למה זה קשור כשאני אוהב יהודים יותר מבני אדם שאני חושב שהם לא שווים (ולפחות אני לא מטיף להשמדה המוחלטת שלהם בכל מקום בו הם נמצאים)?

עומואים? פחות עומואים?
זה בדיוק מראה שאתה לא מקבל את השוני
אתה בן אדם ממורמר שמפרש את התורה בצורה הכי חולנית שיש
אתה וכל הארגון הזה

וזה כי בעלי חיים הם לא בני אדם
הם הטבע, אנחנו הורסים את הטבע וחובתנו לשמור על בעלי החיים.

בחיים לא תהיה לך את המדינה שאתה רוצה
זין עלייך ועל כל הימין האמיתי

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #77 ב- : אוקטובר 17, 2012, 16:22:30 »
אני לא מקבל את השוני. אני מודה.
אבל אתה טוען שאתה ומשפחתך מקבלים את השונה, ולמרות זאת אתה מחרף ומגדף בלי סוף בגלל שאנחנו חושבים אחרת.

אני מפרש את התורה בצורה חולנית? אם אתה לא יודע את התורה, איך אתה יודע שאני מפרש אותה בצורה חולנית? אולי אני מצטט אותה במדוייק?
פסוקים מפורשים בתנ"ך. שים לב!
(ויקרא יח, כב): וְאֶת-זָכָר לֹא תִשְׁכַּב, מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה: תּוֹעֵבָה, הִוא.

(ויקרא כ, יג) וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה - תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם.

קרדיט לאתר הזה שיש בו מאמרים שתוכל לקרוא ולהשכיל. כמובן, אם הכוונה שלך היא להשכיל.

http://www.go.levtov.net/heichan_catov_batora_zachar.htm

כן. בעלי חיים הם לא בני אדם. הם הטבע. וצריך לשמור על הטבע ואין טעם להתעלל סתם בבעלי חיים.
אבל מכאן ועד להעדיף בעלי חיים על בני אדם ?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #78 ב- : אוקטובר 17, 2012, 16:43:22 »
אני לא מקבל את השוני. אני מודה.
אבל אתה טוען שאתה ומשפחתך מקבלים את השונה, ולמרות זאת אתה מחרף ומגדף בלי סוף בגלל שאנחנו חושבים אחרת.

אני מפרש את התורה בצורה חולנית? אם אתה לא יודע את התורה, איך אתה יודע שאני מפרש אותה בצורה חולנית? אולי אני מצטט אותה במדוייק?
פסוקים מפורשים בתנ"ך. שים לב!
(ויקרא יח, כב): וְאֶת-זָכָר לֹא תִשְׁכַּב, מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה: תּוֹעֵבָה, הִוא.

(ויקרא כ, יג) וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה - תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם.

קרדיט לאתר הזה שיש בו מאמרים שתוכל לקרוא ולהשכיל. כמובן, אם הכוונה שלך היא להשכיל.

http://www.go.levtov.net/heichan_catov_batora_zachar.htm

כן. בעלי חיים הם לא בני אדם. הם הטבע. וצריך לשמור על הטבע ואין טעם להתעלל סתם בבעלי חיים.
אבל מכאן ועד להעדיף בעלי חיים על בני אדם ?

המשפחה שלי מפלה גזענים, צודק.

וזה התורה אוסרת על יחסי מין של הומואים/לסביות אומר שהם מופלים? אולי יש ביניהם קשרים רומנטים והם לא שוכבים?
וגם אם הם שוכבים, אין לך שום זכות להפלות אותם בגלל התורה, לא כולם דתיים.
הם נולדו ככה והם כמו כל בני האדם, רק שעל פי התורה אסור להם לשכב.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #79 ב- : אוקטובר 17, 2012, 17:31:30 »
טוב... אז לפחות אתה מודה שהמשפחה שלך מפלה גזענים. לפחות התקדמנו מעט. ואם אמרתי את האמת לגביהם, בלי נסיון להעליב או להלחם, אתה יכול להתנצל על זה שחירפת וגידפת אותו כשציינתי את העובדה הזו.
זו תהיה התקדמות נוספת.

התורה אוסרת על יחסי מין של עומואים/לסביות.
מותר להם לחבב או לאהוב את החברים שלהם. כל עוד אין מגע אסור, אין בעיה.
אם הם שוכבים, על פי התורה אני יכול להפלות אותם. זה מה שהתורה אמרה. מי שלא דתי, זה לא מעניין אותו. אבל אני דתי, ומשפט התורה מאוד מעניין אותי.
אתה יכול לומר שהם נולדו ככה ורק על פי התורה אסור להם לשכב...
אז שוב. כל עוד הם לא שוכבים, אין לי שום בעיה איתם!

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #80 ב- : אוקטובר 17, 2012, 17:49:20 »
טוב... אז לפחות אתה מודה שהמשפחה שלך מפלה גזענים. לפחות התקדמנו מעט. ואם אמרתי את האמת לגביהם, בלי נסיון להעליב או להלחם, אתה יכול להתנצל על זה שחירפת וגידפת אותו כשציינתי את העובדה הזו.
זו תהיה התקדמות נוספת.

התורה אוסרת על יחסי מין של עומואים/לסביות.
מותר להם לחבב או לאהוב את החברים שלהם. כל עוד אין מגע אסור, אין בעיה.
אם הם שוכבים, על פי התורה אני יכול להפלות אותם. זה מה שהתורה אמרה. מי שלא דתי, זה לא מעניין אותו. אבל אני דתי, ומשפט התורה מאוד מעניין אותי.
אתה יכול לומר שהם נולדו ככה ורק על פי התורה אסור להם לשכב...
אז שוב. כל עוד הם לא שוכבים, אין לי שום בעיה איתם!

אין לך שום בעיה איתם... תזכיר לי איזה ארגון ואילו אנשים צהלו משמחה ביום של הפיגוע בבר נוער?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #81 ב- : אוקטובר 17, 2012, 22:22:36 »
אני למשל... :laugh: :laugh: :::D נקרעתי מצחוק!

ולהזכירך, אלה לא סתם אנשים תמימים שרק מרבים אהבה ולא שוכבים. זה אנשים שמפגינים את המחלה שלהם בציבור כדי לעודד אנשים להצטרף לתועבות שלהם. והם חייבים להפיץ את התועבה והטינופת שלהם אצל כל העם וגם בירושלים. מגיע להם!

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Blackraptor

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #82 ב- : אוקטובר 17, 2012, 23:22:53 »
פששש איזה יופי, נהיינו פה אשכול המריבה ביוזמת ילד fxp.

לנושא:
גבעת חלפון
אלכס חולה אהבה
צ'רלי וחצי

שלושה סרטים ענקיים! אין מה להוסיף ...

תרגום לחסרי ידע באנגלית: "קוראן - ספר יחיד לשטיפת מוח שגרם לאובדן של המוני חפים מפשע במלחמות למשך 100 שנה"

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #83 ב- : אוקטובר 18, 2012, 02:00:44 »
מי שלא דתי, זה לא מעניין אותו. אבל אני דתי, ומשפט התורה מאוד מעניין אותי.
תרשה לי לחדד קצת את המשפט הזה.
אתה לא "דתי" , אין דבר כזה "דתי" ביהדות.
אתה יהודי.
מי שמעוות זה לא אתה,אין סיבה שתעשה הבדלה ("אני דתי,אתה חילוני").
אתה יהודי,הוא לא סגור על מה הוא במאה אחוז.
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק Dudi

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #84 ב- : אוקטובר 27, 2012, 16:08:18 »
אם הארגון הזה היה כמו המשתמש שפה, Dudi, שבעד מדינה יהודית דמוקרטית, אבל לא מדינה גזענית שבה אוסרים על הומואים כמו באיראן וצוחקים על כושים, לא הייתי פותח את הפה שלי. אבל לא, יש פה אנשים גזענים, שונאים על ימין ועל שמאל, שמבזים את צה"ל ומקללים הומואים אפילו כשהם מתגייסים (מזכיר מישהו - אחמדיניג'אד לא?).

וזה שהנאצים לא אהבו בעלי חיים זה בכלל לא קשור.
אני בעד דברים שנחשבים גזעניים.
-טרנספר בהסכמה, ואם במצב מסוים יהיה צורך אז גם בלא הסכמה (וכמובן אנשים שידוע שהם קשורים בטרור- בלי היסוס לחסל או לגרש אותו.
-נישואים לפי היהדות, עם אפשרות שיהיה משהו גם להומואים ולסביות. מצידי שיעשו את זה רפורמים, הרבה אומרים שרפורמים לא פועלים לפי היהדות אבל בגדול הם דיי, אז נזרום. נגד חתונה אזרחית כי זה יביא למצב של התבוללות וכל הרעיון של המדינה היהודית זה למנוע את התבוללות
-הגבלה במספר חברי הכנסת הערביים. מעטים שיהיו נציגים של הערבים, וחייב שהם יהיו ערבים פרו-ישראלים (כמו ''בן החמאס'' המפורסם). חבר'ה כמו זועבי- לא בא בחשבון. אם לא מוצאים ערבים שמתאימים, אז שלא יהיה בכלל מצידי.
-החמרה בביטחון. כמו שרבין אמר- ''לשבור להם את הידיים והרגליים''. כלפי האוכלוסייה הערבית, אלא מה, בינתיים לא הגענו למצב שבכניסה לערים יהודיות צריך מחסומים. זה אומר גם פגיעה בזכויות האדם שלהם, לדוגמה- הורדה בסחורה שנכנסת לעזה, להפסיק להזרים להם כסף וכו'. חיים הסביר על זה יפה בסרטון שראיתי לא מזמן, אם לא מתנהגים איתם בקשיחות המצב לא ישתפר! וזה עובדה.
-הרבה ערבים עושים הרבה ילדים ובכך הם מקבלים יותר כסף מהמדינה- לעצור את זה. בדואי שעושה 20 ילדים, שיאכל חרא, המדינה לא צריכה לשלם לו על זה.

האם זה גזעני? חלק אומרים שכן, אותי זה לא מעניין גזענות או לא. צריך לשמור על מדינת ישראל מדינה יהודית, ולשמור על הביטחון של האזרחים היהודיים.
אני לא רוצה להרוג את כל הערבים או משהו בסגנון. אבל המצב עקום וצריך לשפר אותו, אם אנחנו מתכוונים להמשיך לחיות כאן.

אני לא מסכים כאן בכל מיני נושאים
אחד הדברים שחיים הכי רוצה לדוגמה זה מדינת הלכה ושלא יהיו מנהיגים חילוניים. אני נגד, אני רוצה מדינה יהודית לא דתית אבל לא מנותקת מדת- אני נגד הפרדת הדת מהמדינה. חיים אומר שבעיניו מנהיג חילוני נתפס כחולשה ואני מאוד לא מסכים עם זה, למען האמת קשה לי לדמיין את עצמי אומר שמישהו דתי צריך להיות ראש ממשלה. אני חושב גם שלפעמים הולכים כאן קצת שלילי מידי, כמו באחת התכניות האחרונות כשחיים דיבר על אריה אלדד ואני מאוד לא הסכמתי עם זה, לדעתי אריה אלדד הוא באמת ימני והוא לא כמו נתניהו וליברמן שהם מזויפים.
ואם נסתכל חיובי- בגדול יש כאן אחלה אנשים לדעתי, אומרים כאן המון דברים חשובים שהציבור אמור לדעת וחיים, עם כמה שאני לא מסכים איתו על כמה וכמה דברים, הוא בחור חכם ויש מה לשמוע ממנו כי אפשר ללמוד ממנו.
די לכיבוש!!!
גם לי נמאס מהכיבוש הערבי בארץ ישראל.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #85 ב- : אוקטובר 27, 2012, 22:04:22 »
אין אפשרות לחתן עומואים ולסביות על פי היהדות כי לפי היהדות יש רק צורת נישואין אחת. רפורמים זה לא יהדות.
מי שמבטל חצי מהתורה, זה לא יהדות.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Dudi

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #86 ב- : אוקטובר 30, 2012, 00:10:36 »
אז שהתורה תשנה את עצמה.
הומואים זה לא מחלת נפש, זה אכן טעות אבל מה לעשות- זה חלק מהטבע וכפי שאמרתי- זה קיים גם אצל חיות אחרות!!! זה לא איזה מחלת נפש של בני אדם.

אני לא הומו אגב. אבל אני כן מדבר למען זכויות להומוסקסואלים.
אין סיבה שזוג יתקבל ככה. אתם מוציאים אותם כמטורפים, כשזה טבעי ובסדר! די, תפסיקו, מכוער.
מה הם אשמים? הם נולדו ככה, והם אוהבים אחד את השני, למה הם לא יכולים להתחתן? בגלל שלי ולך לא עומד מלראות גברים? זה סיבה?

הסיבה היחידה שלפי היהדות הומואים זה אסור, זה פשוט כי הכל בא מדעות קדומות שלפיהן הומואים זה משהו מטורף
כיום ידוע שזה טבעי ושאין כאן משהו מטורף לכן זה לא תקף יותר.
די לכיבוש!!!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #87 ב- : אוקטובר 30, 2012, 00:45:23 »
"אז שהתורה תשנה את עצמה".
חבוב, התורה לא משנה את עצמה בגלל שפתאום כמה עקומים החליטו שלהיות עומו זה סבבה לגמרי.
אם התורה ניתנה משמיים, למה שתשתנה? הרי ה' ידע מלכתחילה מה יהיה בסוף ונתן לנו תורה שלפיה אנחנו צריכים לנהל את החיים שלנו. ואם אתה קורא לדעת תורה "דעה קדומה"... טוב. זה נכון... התורה קדומה מן העולם. ומי שמנסה בכוח להיות חדש, ליברל, מתקדם, נאור ועוד כל מיני קשקושים, בסוף נופל בפח הוא כורה.

תלמד. התורה לא משתנה. מה שמשתנה, זה לא תורה. זה בדיחה.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #88 ב- : אוקטובר 30, 2012, 19:44:02 »
אז שהתורה תשנה את עצמה.
הומואים זה לא מחלת נפש, זה אכן טעות אבל מה לעשות- זה חלק מהטבע וכפי שאמרתי- זה קיים גם אצל חיות אחרות!!! זה לא איזה מחלת נפש של בני אדם.

אני לא הומו אגב. אבל אני כן מדבר למען זכויות להומוסקסואלים.
אין סיבה שזוג יתקבל ככה. אתם מוציאים אותם כמטורפים, כשזה טבעי ובסדר! די, תפסיקו, מכוער.
מה הם אשמים? הם נולדו ככה, והם אוהבים אחד את השני, למה הם לא יכולים להתחתן? בגלל שלי ולך לא עומד מלראות גברים? זה סיבה?

הסיבה היחידה שלפי היהדות הומואים זה אסור, זה פשוט כי הכל בא מדעות קדומות שלפיהן הומואים זה משהו מטורף
כיום ידוע שזה טבעי ושאין כאן משהו מטורף לכן זה לא תקף יותר.
כמה דברים מהותיים.

אחד מ-13 עיקריים שיהודים אומרים כל יום הוא שהתורה אינה תלויה בזמן (וברוב המקרים אף לא במקום).
3300 שנה התורה היא אותה תורה.  לא השתנתה. מי שניסה לשנות אותה לבסוף יצא מכלל ישראל (הרפורמים הם הסלפנים האחרונים כרגע מתוך הסטוריה ארוכה של סלפני התורה).

לרפורמים יש תאריך תפוגה. עוד 2 עשורים לכל היותר לא יישאר מהם דבר (הם מתבוללים בקצב מסחרר ותוך 2 דורות הם יהפכו להיות גויים גמורים).

דבר שני - אנו לא מבדילים בין סטייה לסטייה.
לבעול בעלי חיים זו סטייה. להימשך לילדים זו סטייה. וכן - גם להימשך לבני אותו מין זו סטייה (אפילו שזה בהסכמה).

חברה בריאה אמורה לדאוג לאותם מסכנים ולא להנציח מצב עקום.

רוצה למנוע התבוללות? - תתחיל לחשוב יהדות (ויהדות יש אחת - אין דבר כזה זרמים).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק Dudi

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #89 ב- : נובמבר 06, 2012, 23:20:36 »
כמה דברים מהותיים.
אחד מ-13 עיקריים שיהודים אומרים כל יום הוא שהתורה אינה תלויה בזמן (וברוב המקרים אף לא במקום).
3300 שנה התורה היא אותה תורה.  לא השתנתה. מי שניסה לשנות אותה לבסוף יצא מכלל ישראל (הרפורמים הם הסלפנים האחרונים כרגע מתוך הסטוריה ארוכה של סלפני התורה).
לרפורמים יש תאריך תפוגה. עוד 2 עשורים לכל היותר לא יישאר מהם דבר (הם מתבוללים בקצב מסחרר ותוך 2 דורות הם יהפכו להיות גויים גמורים).
דבר שני - אנו לא מבדילים בין סטייה לסטייה.
לבעול בעלי חיים זו סטייה. להימשך לילדים זו סטייה. וכן - גם להימשך לבני אותו מין זו סטייה (אפילו שזה בהסכמה).
חברה בריאה אמורה לדאוג לאותם מסכנים ולא להנציח מצב עקום.
רוצה למנוע התבוללות? - תתחיל לחשוב יהדות (ויהדות יש אחת - אין דבר כזה זרמים).
יש דברים שהם לא נכונים בתורה ומה לעשות- צריך לשנות. בגמרא לדוגמה כתוב שאסור לחשוב על ''האם מצווה היא רלוונטית או לא, וזה עבירה חמורה יותר מלא לקיים את המצווה''. אני לא אדם מאמין, יש בדת הרבה דברים שלא מסתדרים לי וזה אחד מהם. רואים כאן ברור מאוד את מה שקרה, אנשי הדת רצו לשלוט במאמינים ולא רצו שהמאמינים יברחו, גם בתנ''ך רואים המון דוגמאות שמי שמתנהג שגוי מקבל עונשים מטורפים. אני לא מאמין שזה באמת צריך להיות ככה, ושזה הכל רק הפחדות כדי לגרום למאמינים להיות צמודים לדת.

רק שזה לא סטייה :) והגיע הזמן שתקבלו את זה. כאן מדבר המדע והמדע זה האמת, אין כאן ויכוח.

אני לא מסכים.
תראה, אני סוג די נדיר.
אין הרבה צעירים חילוניים אידאליסטים, שהם ציוניים ומאוד ימניים.
אני מאמין שאנחנו צריכים לשמור על העם שלנו ולא להתבולל ולהתחיל לפרק אותו, כמו שכל העמים עושים...
יש לנו תרבות וצריך לשמור עליה.
די לכיבוש!!!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #90 ב- : נובמבר 06, 2012, 23:34:23 »
אני מאמין שאנחנו צריכים לשמור על העם שלנו ולא להתבולל ולהתחיל לפרק אותו, כמו שכל העמים עושים...

למה אין תורה אז אין יהדות אין יהדות אין עם יהודי אנחנו סתאם ערב רב של אנשים שונים.
למה לבוא לארץ? מה רע בארצות השונות.
למה לשבור תרצף הדמוגרפי של הערבים?
באיזו זכות אנו מתנחלים בארץ הזאת?
תבין בלי תורה אין ציונות כהוכחה כול מקימי המדינה ומיסדי הישוב רוב הילדים שלהם היום חיים בארה"ב.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #91 ב- : נובמבר 07, 2012, 23:23:46 »
יש דברים שהם לא נכונים בתורה ומה לעשות- צריך לשנות. בגמרא לדוגמה כתוב שאסור לחשוב על ''האם מצווה היא רלוונטית או לא, וזה עבירה חמורה יותר מלא לקיים את המצווה''. אני לא אדם מאמין, יש בדת הרבה דברים שלא מסתדרים לי וזה אחד מהם. רואים כאן ברור מאוד את מה שקרה, אנשי הדת רצו לשלוט במאמינים ולא רצו שהמאמינים יברחו, גם בתנ''ך רואים המון דוגמאות שמי שמתנהג שגוי מקבל עונשים מטורפים. אני לא מאמין שזה באמת צריך להיות ככה, ושזה הכל רק הפחדות כדי לגרום למאמינים להיות צמודים לדת.

רק שזה לא סטייה :) והגיע הזמן שתקבלו את זה. כאן מדבר המדע והמדע זה האמת, אין כאן ויכוח.

אני לא מסכים.
תראה, אני סוג די נדיר.
אתה מפספס את הדבר החשוב ביותר.

ברגע שאתה אומר דת אז אני מסכים איתך ב-100 אחוז. דת זה דבר רע ודת נועדה כדי לשלוט באנשים על ידי כוהני דת.

תורת ישראל אינה דת.  היא דבר הקב"ה. היא החוקה שהקב"ה הוריד לישראל.

כשבורא עולם מוריד לך רשימת חוקים אתה לא שואל למה לעשות אלא איך לעשות (זאת הכוונה ב"נעשה ונשמע" - קודם כל עושים ואז חושבים למה).

השאלה המרכזית והיחידה היא האם הקב"ה קיים, כי אם מגיעים למסקנה שהוא קיים אזי שאין ספק וצריך לקיים מצוות.
אם הגעת למסקנה שהוא לא קיים והכל אוסף של רשימות אנושיות שנכתבו על ידי אדם אזי שאין כל סיבה לשמור על זה.

כל עוד הקב"ה לא התגלה לעם ישראל והצהיר שמצווה מסויימת כבר לא רלוונטית אזי שכל התורה עדיין רלוונטית.

זו גם הטענה שלנו לנוצרים ולמסלמים - הקב"ה לא התגלה לישראל והודיע להם שהברית מבוטלת, ולכן הנצרות והאסלאם הם עבודה זרה.

פשוט ולא מסובך.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק Dudi

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #92 ב- : נובמבר 20, 2012, 17:11:54 »
אתה מפספס את הדבר החשוב ביותר.
ברגע שאתה אומר דת אז אני מסכים איתך ב-100 אחוז. דת זה דבר רע ודת נועדה כדי לשלוט באנשים על ידי כוהני דת.
תורת ישראל אינה דת.  היא דבר הקב"ה. היא החוקה שהקב"ה הוריד לישראל.
כשבורא עולם מוריד לך רשימת חוקים אתה לא שואל למה לעשות אלא איך לעשות (זאת הכוונה ב"נעשה ונשמע" - קודם כל עושים ואז חושבים למה).
השאלה המרכזית והיחידה היא האם הקב"ה קיים, כי אם מגיעים למסקנה שהוא קיים אזי שאין ספק וצריך לקיים מצוות.
אם הגעת למסקנה שהוא לא קיים והכל אוסף של רשימות אנושיות שנכתבו על ידי אדם אזי שאין כל סיבה לשמור על זה.
כל עוד הקב"ה לא התגלה לעם ישראל והצהיר שמצווה מסויימת כבר לא רלוונטית אזי שכל התורה עדיין רלוונטית.
זו גם הטענה שלנו לנוצרים ולמסלמים - הקב"ה לא התגלה לישראל והודיע להם שהברית מבוטלת, ולכן הנצרות והאסלאם הם עבודה זרה.
פשוט ולא מסובך.
אני לא מאמין בזה. היהדות היא דת בעיני. וכן- יש בה הרבה חורים, כמו נושא ברית המילה לדוגמה- שאין בו שום היגיון, הרי אין סיבה לקטוע איבר שנולדנו איתו בלי שיש אצלו איזושהי בעיה, וקראתי בעבר שיש אצלו גם יתרונות.
ומתי האל בכלל מתגלה? מתי בשנים האחרונות הוא התגלה בדיוק? הפעמים היחידות שזה קרה היו בימים של מוחמד וישו, וברור מאוד מה אנחנו חושבים עליהם.
די לכיבוש!!!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #93 ב- : נובמבר 20, 2012, 20:42:48 »
ה' התגלה ביציאת מצאים ובמעמד הר סיני. וזה הרבה יותר ממה שאתה יכול להגיד על הבלופים של מוחמד וישו.
בברית מילה אין שום היגיון? אז למה הרבה אנשים גויים לגמרי עושים ברית מילה בגלל ההיגיון שבמעשה?

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Dudi

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #94 ב- : נובמבר 20, 2012, 20:46:07 »
ה' התגלה ביציאת מצאים ובמעמד הר סיני. וזה הרבה יותר ממה שאתה יכול להגיד על הבלופים של מוחמד וישו.
בברית מילה אין שום היגיון? אז למה הרבה אנשים גויים לגמרי עושים ברית מילה בגלל ההיגיון שבמעשה?
הם לא צריכים לעשות את זה בהכרח... רוב האנשים חיים עם זה בסדר גמור וסבבה להם עם זה, כפי שציינתי יש גם יתרונות באזור, הרי זה לא באמת חלק מיותר לחלוטין, אם זה היה כזה אז הוא לא היה ''נברא''.

ושיתגלה שוב. אז נדבר
די לכיבוש!!!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #95 ב- : נובמבר 20, 2012, 20:48:36 »
הוא לא צריך להתגלות כל שתי דקות בשביל כל ילד שבא ביציאה כזו: אם אני ספציפית לא ראיתי, זה לא קיים!
אנשים כמוך לא צריכים להאמין שיש פינגווינים באנטארקטיקה עד שיסעו לשם ויראו במו עיניהם...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Dudi

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #96 ב- : דצמבר 06, 2012, 11:59:39 »
הוא לא צריך להתגלות כל שתי דקות בשביל כל ילד שבא ביציאה כזו: אם אני ספציפית לא ראיתי, זה לא קיים!
אנשים כמוך לא צריכים להאמין שיש פינגווינים באנטארקטיקה עד שיסעו לשם ויראו במו עיניהם...
אבל יש תמונות והוכחות ברורות מאוד לקיומם. ועזוב אותך. לא מעניין אותי פינגווינים. אל זה הרבה יותר מפינגווין וההשוואה שלך לא נכונה.
על פינגווין אתה כמעט ולא חושב, אתה לא מתפלל אליו 3 פעמים ביום.

כתבתי כאן  בעבר על למה אני לא מאמין באלוהים. הדבר היחידי שיגרום לי להאמין בו זה הוכחה ברורה שהוא קיים.
די לכיבוש!!!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #97 ב- : דצמבר 06, 2012, 13:51:59 »
אתה מתעלם לגמרי מכל מה שכתבנו קודם.
נתנו לך הוכחות לוגיות די טובות.
לא הספיק לך, דרשת התגלות. דרשת חוויה אישית. אמרתי לך שגם עם הפינגווינים לא הייתה לך חוויה אישית.

אם אתה לא רוצה להאמין, שיבושם לך. אנחנו יודעים היטב למה אנו מתפללים 3 פעמים ביום.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק השודד הוורוד

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #98 ב- : דצמבר 12, 2012, 15:39:07 »
1-אסקימו לימון
2-צ'רלי וחצי
3-חגיגה בסנוקר