שונות > מה שבראש

סקר: מה יותר כדאי לעשות בחופש הגדול?

<< < (10/11) > >>

El Blanco:

--- ציטוט של: the patriot על נובמבר 06, 2010, 16:05:08 ---בכל זאת אני חושב שצריך לראות עולם
כי עוד מעט הוא לא ישאר כפי שאנחנו מכירים אותו כיום
"הודות" לאיסלמיזציה הגלובלית!

--- סוף ציטוט ---

מספיק שארץ ישראל תשאר בשבילי. למה שאר העולם אמור לעניין אותי?

אני מקווה דוקא שאירופה תימחה מעל פני האדמה מהר, שאת הקתדרלות היפות שמולן שרפו יהודים וספרי קודש לא אצטרך לראות יותר.

Alex37:

--- ציטוט של: StopArabOccupation על נובמבר 06, 2010, 16:29:11 ---מספיק שארץ ישראל תשאר בשבילי. למה שאר העולם אמור לעניין אותי?

אני מקווה דוקא שאירופה תימחה מעל פני האדמה מהר, שאת הקתדרלות היפות שמולן שרפו יהודים וספרי קודש לא אצטרך לראות יותר.

--- סוף ציטוט ---

O0יפה אמרת.   

El Blanco:
נ.ב: אסור ע"פ ההלכה לצאת לגלות סתם (אלא אם מסיבות ספציפיות מאוד)

MaorJudah:

--- ציטוט של: StopArabOccupation על נובמבר 06, 2010, 16:29:11 ---מספיק שארץ ישראל תשאר בשבילי. למה שאר העולם אמור לעניין אותי?

--- סוף ציטוט ---

לאו דווקא אירופה?
באמריקה,המזרח הרחוק, אוסטרליה ואפריקה יש נופים מאוד יפים ולא רצחו שם יהודים...

Alex37:

--- ציטוט של: the patriot על נובמבר 06, 2010, 18:02:45 ---לאו דווקא אירופה?
באמריקה,המזרח הרחוק, אוסטרליה ואפריקה יש נופים מאוד יפים ולא רצחו שם יהודים...

--- סוף ציטוט ---
בס"ד

האמריקאים יש"ו שר"י נושאים את דמם של כל היהודים הי"ד שנרצחו בידי המצרים, הירדנים, הסורים, הלבנונים, וה"פלסטינים", מאז הקמתה של מדינת ישראל, מפני שהם מאז ומתמיד תמכו בערבינאצים יש"ו שר"י יותר מבנו. וכן נושאים הם את דמם של כל היהודים הי"ד שנרצחו באושוויץ ושאר מחנות ההשמדה שהאמריקאים הנוצרים יש"ו שר"י יכלו בקלות להרוס, והדבר היחיד שעצר בעדם היה אנטישמיות נאצית איומה שנפוצה בקרב הנוצרינאצים יש"ו שר"י.   

לגבי אוסטרליה, אין אני צריך להזכיר לך בידי מי היא הוקמה. ארה"ב ואוסטרליה הן מדינות שקיימות על שטח כבוש, שהוקמו בעזרת רצח עם שיטתי, והן מטיפות לנו מוסר?! הבריטים יש"ו שר"י, להם יש עדיין חוק שאוסר על יהודים לחיות בבריטניה, ורק חוק אחר, זעיר ביותר, "מבטל" את אותו החוק האנטי-יהודי שאני מדבר עליו. הבריטים יש"ו שר"י הם הכובשים הנוראיים ביותר (אולי למעט הרוסים יש"ו שר"י), והם הקימו את ארה"ב הנאצית, ואת אוסטרליה הנאצית, וביצעו את הפשעים הנבזים ביותר שידעה האנושות, ולכן לסלוח להם יהיה פשוט שפל אדיר לכל אדם שמעריך את עצמו, ואת חייו (ושלא לדבר עלינו, שהבריטים העיזו לכבוש את אדמתנו, ובכך דנו את עצמם למוות בטוח).   

לגבי המזרח הרחוק ואפריקה, אם רק ארצה יש לי הרבה מאוד מה לאמר עליהם (ובהחלט יש מה לאמר), אך אין צורך בכך, כי זה לא רלוונטי - הם כבר התאסלמו.       

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה