כתב נושא: נץ בשבילך.  (נקרא 1689 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נץ בשבילך.
« ב- : יוני 16, 2008, 08:38:45 »
האתר הזה: www.hagada.org.il  מלא בחומר תעמולה אנטי ציוני, כדאי שתגיב שם זה יעזור הרבה.
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ בשבילך.
« להגיב #1 ב- : יוני 20, 2008, 15:06:51 »
כתבתי למשך יותר משנה בפורומים של אתר "כיפה" שמוצף שמאלנים, עד שכבר נמאס היה לי לחבוט ב-עשר שמאלנים במקביל (רוב הויכוחים בעידן שלי היו כאלה אני ומקסימום עוד איזה שוליה ימנית איכשהו, נגד עשר שמאלנים מכל הכיוונים על כל הנושאים יום אחר יום).
אני יכול לכתוב גם באתר הזה, אבל אין לי זמן יתר לזה, אני בקושי נמצא בזמן האחרון בפורום הזה, שמהווה לי בית ומקום חם ותומך לכתוב בו ולהשפיע אמנם בקטן בהתחלה, אבל גם זה משהו, כל רעיון מתחיל בקטן.
כרגע אני שוקד בקריאה והגדלת הידע שלי, בלימוד בישיבה וכן בהתכוננות לבחינת הפסיכומטרי.
אשמח כן לעזור לשאלות של מי שכן ירצה להכנס לפורום של האתר הנלוז הזה כדי להגיב שם ואני אהיה מוכן לתת תמיכה בכל נושא שבעולם.
אהיה גם מוכן לענות בפורום פה, לכל מיני מאמרים ורעיונות שיצוצו באתר ההוא כדי לענות לתעמולה שלהם.
כל טוב ושבת שלום
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נץ בשבילך.
« להגיב #2 ב- : יוני 20, 2008, 16:02:39 »
אני  גם  היתי  באתר  כיפה  אולי  ראיתה  אותי  שם: מרד"צ.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ בשבילך.
« להגיב #3 ב- : יוני 20, 2008, 16:08:21 »
אני  גם  היתי  באתר  כיפה  אולי  ראיתה  אותי  שם: מרד"צ.
מתי כתבת שם ובאיזה פורומים?
אני כתבתי בעיקר בפורומים של:
אקטואליה, דתיים-חילוניים, אמונה, "מפתח-הלב", אמונה, תרבות, חברותא ותנ"ך.
הכינוי שלי שם היה גם כן "נץ וגאה בזה".
וזה היה למעלה משנה, עברו מאז הרבה מים בירדן...
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.