כתב נושא: רבותי המכובדים, דת האיסלם היא  (נקרא 5384 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק מלכות בית דוד

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • "מענה אלהי קדם ומתחת זרעת עולם ויגרש מפניך אויב.."
רבותי המכובדים, דת האיסלם היא
« ב- : יוני 16, 2008, 16:03:04 »
חילו של הס"מ, על כל המשתמע מכך. כל מציאות רוחנית יש לה קיום והשפעה מעשית בפועל בעולם הזה הגשמי, וגם חילו של הס"מ יש לו פה גופים ועם שלם, זו הסיבה שהיה בכוחם להבדיל מהנוצרים, לבנות מבנה מתוחכם על מקום בית מקדשנו החרב.
יש טעות עצומה בקרב העולם כולו כאשר משייכים בני ערב המוסלמים לישמעאל, חס ושלום ישמעל היו לו שנים עשר בנים שנקראו נשיאים, ונשיא הוא לשון רם וקדוש המעיד כי גם בניו היו מלומדים בתורה והעביר להם את כל מה שלמד מאביו אברהם, וגם בכך שהודה בבכורתו של יצחק, כמובא בספר בראשית פרשת חיי שרה. רמז לקורות בני ישמעאל אנו מוצאים בפרשת וישב "...והנה ארחת ישמעלים באה מגלעד..." . ישמעאל ובניו נשארו לפחות בפשט נאמנים לתורה שלמדו מאברהם, ולכן לא הרחיקו מנחלת ישראל כדי להיות בקשר כי בני אברהם הם, וגרו באזור הגלעד.
מוחמד וחבריו הוגי הדת השטנית רצו לנכס לעצמם כמה שיותר כלים ו"אמיתויות" =(שקרים) כדי לקנות דעת המונים וכדי לקשור עצמם בשפע הקדוש וכך לינוק ממנו עד שיוכלו לכבוש כולו, זה כל ענינם מחיית ישראל. כן הם כתר עמלק, ישמעאל חס ושלום אינו עמלק, יש בו דמים שעדיין לא בוררו ולכן ידו בכל ויד כל בו , "ויהי רבה קשת" רמז שהמשיך להתפלל כדת אברהם, כל הערבים הללו המנסים לכלותנו אינם ישמעאל, ובכך שנברר זאת עד תם ונפנים ידיעה חשובה זו, או אז נוכל להתחיל לרכוש הכוח השכל העוז והתחבולות מלחמה, להתגבר ולמחות כליל אויב מר ואכזר זה בני ערב המוסלמים.
רק אז נזכה בנס של מחיית התועבה מעל הר בית והטהרות הארץ מכל זר לעם ישראל ומורשתו, ונוכל לחזות בגאולה בפועל ובבנין הארץ מלכות דוד ובנין בית המקדש לנצח.
אנכי הקטן.

אנכי הקטן דוד נחמן

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #1 ב- : יוני 16, 2008, 16:38:34 »
ברוך הבא אחינו!!!

קודם כל מילים כדורבנות. הגעת למקום הנכון!
זה לא כל כך משנה בנים של מי הם,בסך הכל אוייב הוא אוייב הוא אוייב....
אני באופן אישי נורא שמח שהצטרפת אלינו,ואני מאד מקווה שתזכה להשלים את שאיפותיך הלאומיות-יהודיות כאן בתנועתינו.

דרך אגב,מהיכן שמעת על התנועה שלנו?
« עריכה אחרונה: יוני 16, 2008, 16:40:24 על ידי גור-אריה »

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #2 ב- : יוני 16, 2008, 17:09:54 »
ישר כוח על הדברים. ברוך הבא! :)

אני רואה שהבאת באמתחתך הרבה ידע...
גם אני מכנה את המוסלמים "עמלקים", ולא "ישמעאלים".

אתה מוזמן להכיר לנו אותך, כאן:

Meetings 2 / הכרויות 2.

« עריכה אחרונה: יוני 16, 2008, 17:12:01 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : יוני 16, 2008, 17:48:50 »
אתה בטוח במה שאתה אומר?כי אפילו הרמב"ם כינה אותם "ישמעאלים".
בכל מקרה רק לידע כללי גם לנוצרים היה מבנה נוצרי על הר הבית - כאשר השתלטו על ירושלים בימי מסעי הצלב והמירו את הסהר שעל כיפת הסלע בצלב.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : יוני 16, 2008, 21:32:57 »
אגב, בזוהר גם כתוב שתהיה בינינו לבין הישמעאלים מאבק בין 400 שנה על ארץ ישראל, ומי עוד יש לנו פה אם לא ערבים?סימן שהם צאצאי ישמעאל.

מנותק מלכות בית דוד

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • "מענה אלהי קדם ומתחת זרעת עולם ויגרש מפניך אויב.."
« להגיב #5 ב- : יוני 16, 2008, 23:32:43 »
לגבי האיסלם ידוע כי ישלטו 1300 שנה וזה הזמן מגיע לסיומו.
לגבי ישמעאל נכון אך הזוהר מדבר על שליטה רוחנית כלומר  בפסיקת הלכה ובכל הקשור לשליטה בעם הקודש לא בארץ עצמה, נחמד שאתה מתאמץ להמשיך להשליט את הדיעה הנפסדת כי ישמעאל הם הערבים, אך אנא בסבלנות בבירור אמת בטעם לא בשטחיות זה לא דרך הקודש הישראלית.
ברוך השם עברתי הרבה תפילות דמעות לימוד והסקת המסקנות המתבקשות כדי להופיע כך פתאום בפורומכם הנכבד ולומר מה שאמרתי.
ימני אמיתי זה להיות ענו וכשיש דיעה חדשה לבדוק היטב ולאורך זמן ולא לנסות לקבור אותה מיד.
המטרה לנצח את כל מי שמונע אותנו לחיות בקדושה בארץ הקודש ולנחול את הנחלה שהקב"ה רוצה לתת לנו.
"אני שלום וכי אדבר,     המה למלחמה"
אני בא מכבוד לאחי הנלחמים למען ארצי אהובתי ואתה נלחם בי.
אנוכי הקטן. 
אנכי הקטן דוד נחמן

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #6 ב- : יוני 16, 2008, 23:36:03 »
לגבי האיסלם ידוע כי ישלטו 1300 שנה וזה הזמן מגיע לסיומו.
לגבי ישמעאל נכון אך הזוהר מדבר על שליטה רוחנית כלומר  בפסיקת הלכה ובכל הקשור לשליטה בעם הקודש לא בארץ עצמה, נחמד שאתה מתאמץ להמשיך להשליט את הדיעה הנפסדת כי ישמעאל הם הערבים, אך אנא בסבלנות בבירור אמת בטעם לא בשטחיות זה לא דרך הקודש הישראלית.
ברוך השם עברתי הרבה תפילות דמעות לימוד והסקת המסקנות המתבקשות כדי להופיע כך פתאום בפורומכם הנכבד ולומר מה שאמרתי.
ימני אמיתי זה להיות ענו וכשיש דיעה חדשה לבדוק היטב ולאורך זמן ולא לנסות לקבור אותה מיד.
המטרה לנצח את כל מי שמונע אותנו לחיות בקדושה בארץ הקודש ולנחול את הנחלה שהקב"ה רוצה לתת לנו.
"אני שלום וכי אדבר,     המה למלחמה"
אני בא מכבוד לאחי הנלחמים למען ארצי אהובתי ואתה נלחם בי.
אנוכי הקטן. 

היי, אף-אחד לא נלחם בך, מלכות בית דוד. ויכוח לשם שמיים. :)

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : יוני 16, 2008, 23:59:40 »
אני לא מתאמץ להשליט דעה נפסדת, אני רק רוצה לבאר מהי האמת, לכן אני מביא טענות ממקורות שאני חושב שהם מהימנים כפי שאני מבין אותם, סלח לי על כסילותי בתורה, אבל מה לעשות שאני רק חוזר בתשובה קטן ועלוב ;D.
דע לך שאפילו להפך, אני דווקא רוצה מאד להאמין במה שאתה אומר ואפילו שיתפתי את חברי שידוע כאן בפורום בכינויו "סבבתיק" על מה שכתבת ונתתי לו קישור לדיון והבעתי תמיכה בדעה שלך, אך כל שאני רוצה הוא לעמוד על האמת המוחלטת.
« עריכה אחרונה: יוני 17, 2008, 00:04:28 על ידי oferst »

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : יוני 18, 2008, 03:18:08 »
אני לא מתאמץ להשליט דעה נפסדת, אני רק רוצה לבאר מהי האמת, לכן אני מביא טענות ממקורות שאני חושב שהם מהימנים כפי שאני מבין אותם, סלח לי על כסילותי בתורה, אבל מה לעשות שאני רק חוזר בתשובה קטן ועלוב ;D.
דע לך שאפילו להפך, אני דווקא רוצה מאד להאמין במה שאתה אומר ואפילו שיתפתי את חברי שידוע כאן בפורום בכינויו "סבבתיק" על מה שכתבת ונתתי לו קישור לדיון והבעתי תמיכה בדעה שלך, אך כל שאני רוצה הוא לעמוד על האמת המוחלטת.
חחחח לאן חבר הפורום "סבבתיק" נעלם?
מאז שאני רשום בפורום נתקלתי באולי 2 תגובות שלו...
ודווקא ראיתי שהוא היה פעיל בפורום.. :-\

מנותק מכבי חיפה אימפריה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : יוני 22, 2008, 12:34:49 »
צודק בכול מילה זה ידוע שהאיסלם זה אוסף של שטויות בלי שום הגיון או הוכחות מאחורי זה

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : יוני 22, 2008, 23:15:57 »
ברוך הבא אחינו!!!

קודם כל מילים כדורבנות. הגעת למקום הנכון!
זה לא כל כך משנה בנים של מי הם,בסך הכל אוייב הוא אוייב הוא אוייב....
אני באופן אישי נורא שמח שהצטרפת אלינו,ואני מאד מקווה שתזכה להשלים את שאיפותיך הלאומיות-יהודיות כאן בתנועתינו.

דרך אגב,מהיכן שמעת על התנועה שלנו?

know your enemy
אל תייהר פן תזלזל
חשוב לדעת מול מי אתה נלחם,כך תוכל גם להשפיע עליו ולרסן אותו,הרי זה בלתי אפשרי למחוק עם של מליארד וחצי קליל מעל פני האדמה.
יש סונים שיאהים
מצרים ערבים ופרסים...זה מה שאני יודע פחות או יותר על האיסלם...חבל שלא הקשבתי בשיעורי "איסלם" שהיו לנו בביצפר....גם כן שמאלנים..
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.