כתב נושא: - הודעה אישית שלי לגבי השידור של היום -  (נקרא 6634 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח
רק עכשיו התפנתי לראות את השידור של היום, וזה ממש העציב אותי
שאיתמר בן גביר יודע על המקרה הזה ושותק, אני הצבעתי למרזל פעמיים בעבר,
אבל אני לא אצביע למרזל יותר - אין שום תירוץ לשתיקה שלהם נוכח ההשמצה החולה שעושים נגדנו.

הטקטיקה שלנו תהיה לגייס תומכים למטרות שלנו,
וזה מעל לכל להביא את חיים לארץ - כי רק ברגע שחיים יהיה בארץ
התנועה תתחיל להרקיע לשמיים ותהפוך לתנועה של עשרות ומאות אלפי חברים כמו בימי הרב כהנא,
הרב כהנא ידע איך עובדים בפוליטיקה, וחיים אומר היום בשידור דברים מדויקים ונכונים - חיים יסחוף רבבות אחריו,
וזה יהיה תלוי בנו לגייס עוד אנשים לפורום כי הפורום הוא המקום שבו נגבש עוד ועוד חברים שיעזרו לנו ביום פקודה,
לפעול במרץ להביא את חיים לארץ - זה חייב להגיע לערוץ 2 לעיתונים לכל מקום, ביום פקודה שתהיה ממשלה "ימנית" כביכול,
במונחים הבולשביקים של ימינו, יהיה עלינו לפתוח במתקפה חסרת תקדים באינטרנט במערכות החדשות ובעיתונים,
אנחנו נצטרך לצאת החוצה אל בנייני ערוץ 10 ערוץ 1 ערוץ 2, לטלפן למערכות העיתונים ולכתבים בטלויזיה
ולהבהיר שיש אסיר ציון בשם חיים בן פסח שמסורב עליה.

יהיה עלינו לתת את כל המרץ וב"ה אם נעזור לחיים הקב"ה יעזור לנו ואנחנו נחכה לו בנתב"ג עם פרחים וסוכריות,
ואחרי שיתאקלם פה אני אומר לכם, אתם תכנסו להרפתקאה הכי מסעירה שהיתה לכם בחיים, וזו תהיה ההרפתקאה של מהפך שלטוני,
שובם של הכהניסטים המוסריים, האמיתים, לכנסת - שוב יזרח אורו של הרב כהנא ויאיר את כל האפלה והחושך במשכן הכנסת, ב"ה זה מה שצפוי לקרות.

כרגע, הפצת הסרטונים שלנו, הפצת האתר והפורום במיוחד - זוהי מעל לכל משימה חשובה ביותר.

ולחיים אני אומר, יישר כח
על הגבורה המוסרית שלך ואהבת ישראל האמיתית שלך,
אתה אדם משכמו ומעלה, ואני גאה להיות בתנועה שלך.

עז77.
« עריכה אחרונה: ינואר 29, 2007, 00:00:30 על ידי עז77 »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
- הודעה אישית שלי לגבי השידור של היום -
« להגיב #1 ב- : ינואר 29, 2007, 00:05:38 »
מחזק את דברי חברי עז היקר כל מילה במקום, אני מודיע גם כמו שכבר אמרתי שמעכשיו אני כבר לא תומך בחזית יהודית לאומית ובבחירות הבאות הם הפסידו עוד קול.
בעזרת ה' שחיים יעלה לארץ זה באמת יהיה מדהים חיים אדם מבריק רואים את זה בתוכניות שלו בתבונה שלו הוא אדם סוחף ומדבר איתך כרגע אדם שמכור לתוכניות שלו כבר בלי שום צחוק.
בעזרת ה' במהרה הוא יעלה לארץ ישראל ויקים פה משפחה עם ילדים אמן!
אני אסיר תודה לו על כל התרומה שלו לעם ישראל!
ולכל האנשים הנפלאים שיש פה וגם למנהלים היקרים פה שלא עוצמים עין כדי שהכול יתקתק כמו שצריך הם ראוים לתודה ענקית:
עז77
דוקא_כך
כך או כך

ולכל המשתמשים הנפלאים שתורמים פה המון ערן, אהרון, ליאורסו, נץ וגאה בזה, בייקר ועוד המון טובים אני כבר לא זוכר את כולם מצטער אבל אני אוהב את כולכם!
כהנא צדק!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק שלגון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 29, 2007, 02:06:24 »
את המפלגה שלה אני אצביע, אני אבחר לפי המצע והקבלות בשטח, ולא לפי ריבים שבהם אני שומע תגובות של צד אחד.   

חסר לי בכל הסיפור הזה את הצד של חזית יהודית: מה איתמר בן גביר אומר על העניין השערוריתי זה? מה ברוך מרזל אומר? אפילו מה נועם פדרמן אומר? ומה, הם ממש לא יודעים לסגור את העניין בטלפון? כי לא שמעתי בשידור של חיים על שיחת טלפון בה הוא דרש הסברים מברוך מרזל ומאיתמר. מה גם שהיו דברים מאוד צורמים בתוכנית האחרונה, כמו האמירה שהפורום של חזית הוא בדיחה אחת גדולה.

אני אף פעם לא הבנתי למה אנשי הימין מתפזרים לאיזה 4 מפלגות קטנות שכל אחת לא מצילחה להתקרב אפילו לאחוז החסימה. מפלגת כך, כח, חזית, נץ ועכשיו אולי גם תנועה פוליטית חדשה של חיים...
אז הנה עכשיו אנחנו רואים בשידור חי עוד התפצלות מיותרת. והפעם של אנשי חזית מול אנשי חיים בן-פסח שתמכו בעבר בחזית.

אני לא מתכוון לבזבז את הקול שלי על מפלגות שלא יודעות לעבוד חכם. את הבחירה שלי אני כנראה אעשה בין מפלגות כמו הליכוד, איחוד לאומי או ישראל ביתינו.

בייקר

• אורח
« להגיב #3 ב- : ינואר 29, 2007, 09:55:18 »
חיים בן פסח יחליט בעצמו ואנו נעזור.
שוב לדעתי המפה הפוליטית תשתנה.אני לא יכול לפסול אף אחד שהוא תומך במצע ובעקרונות.
האיחוד הלאומי נפרד מהמפד"ל,איתם פוזל לליכוד.
מצב של גירוש נוסף ישנה את הכל וזה חשוב מבחירות.
במצב של גירוש כל ימני חשוב ואז מי שיעזור למנוע גירוש הוא בצד שלנו ולהפך.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 29, 2007, 16:22:06 »
קודם כל בו לא נרוץ להחלטות כאלו. יותר קרוב לבחירות צריך יהיה לדבר על זה הסיפור עוד לא הסתיים.

אני לא מתכוון לבזבז את הקול שלי על מפלגות שלא יודעות לעבוד חכם. את הבחירה שלי אני כנראה אעשה בין מפלגות כמו הליכוד, איחוד לאומי או ישראל ביתינו.

עדיף "לבזבז" קול למפלגה שלא תעבור במקום להצביע למפלגה בוגדנית לא אמיתית.

ליכוד- נוו באמת מנחם בגין נתן את הסיני, יצחק שמיר יצא לשיחות מדריד,על שרון אין מה לדבר בכלל, וביבי המנהיג של הליכוד המשיך בהסכמי אוסל, פסגת Y ונתן את חברון הוא לא רציני הוא סתם מדבר מוכר שקרים וצריך להיות עיוור בשביל לעשות אותה טעות פעמיים ולקנות את השקרים שלו.

ישראל ביתנו- אפילו במצב שלהם כתוב על ויתור של חבלי ארץ ישראל הקדושה ובניית מדינה ערבית. אז אין מה לדבר, אפילו שהתקשורת השמאלנית הקיצונית מנסה לעשות אותו ימין הוא ממש לא ימין.

האיחוד הלאומי- אומנם הם נגד החזרת שטחים אבל הם לא פועלים נגד זה ולכן תורמים בביצוע, הם התנגדו להתנגדות רצינית בהתנתקות וגם ישבו בממשלה של שרון עד הרגע שהיה כבר מאוחר מידי!

אז עדיף "לבזבז" קול או לתת יד לגירוש הבא רחמנא ליצלן.
הרב כהנא צדק!

בייקר

• אורח
« להגיב #5 ב- : ינואר 29, 2007, 22:15:25 »
ליאורסו אם מרזל לא יעבור את אחוז החסימה קולך ילך לליכוד לפי חוק באדר עופר הקולות האבודים הולכים למפלגה הגדולה ביותר.

מנותק שלגון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 29, 2007, 23:24:29 »
במצב של גירוש כל ימני חשוב ואז מי שיעזור למנוע גירוש הוא בצד שלנו ולהפך.

אני מסכים. ואת הבחירה שלי אעשה בעיקר לפי הכלל הזה.

קודם כל בו לא נרוץ להחלטות כאלו. יותר קרוב לבחירות צריך יהיה לדבר על זה הסיפור עוד לא הסתיים.

אני מסכים. ההודעה הקודמת שלי באמת הייתה מוקדמת מידי... בהחלט יתכן שעד אז אני אשתכנע שיש סיכוי.

עדיף "לבזבז" קול למפלגה שלא תעבור במקום להצביע למפלגה בוגדנית לא אמיתית.

עם זה אני לא מסכים. זה נכון שלכל אחת מהמפלגות ה"לא אמיתיות" יש במצע משהו שמרגיז אותנו, אבל עדיף לתת קול לאיחוד הלאומי מאשר לא להצביע בכלל ולהפקיר את הבמה לשמאלנים.

ליאורסו אם מרזל לא יעבור את אחוז החסימה קולך ילך לליכוד לפי חוק באדר עופר הקולות האבודים הולכים למפלגה הגדולה ביותר.

וזה גם בהנחה שהליכוד בכלל ינצח...

בייקר

• אורח
« להגיב #7 ב- : ינואר 30, 2007, 11:06:17 »
אם ליבני או אולמרט וקדימה ינצחו מצבנו יהיה רע ומר ואוי ואבוי אם קולנו האבוד יגיע אליהם.אז באמת כדאי להצביע לאיחוד הלאומי.
כי אם מרזל יכנס וביבי יהיה ראש ממשלה זה הרע במיעוטו.
לכן חששתי להצביע למרזל כי אולמרט ושרון הובילו בסקרים.למעשה קולות מרזל הלכו אליהם.
אנשים גם לא רצו לחתום על הסכם עודפים עם מרזל והחרימו אותו.
האיחוד הלאומי חתם קודם עם המפד"ל ובבחירות האחרונות עם הליכוד על הסכם עודפים.
אבל זהו שיקול.
אגב יש כאן צעירים מאד שבינתיים לא יכולים להצביע בכלל והם מתלבטים כאילו מחר הבחירות...
לדעתי שר פנים מהליכוד זה טוב לעלייה של חיים בן פסח לארץ וזה חשוב מאד.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : ינואר 30, 2007, 15:33:32 »
אגב יש כאן צעירים מאד שבינתיים לא יכולים להצביע בכלל והם מתלבטים כאילו מחר הבחירות...

א) רוב הצעירים שכאן שלא יכולים להצביע כיום כנראה יוכלו להצביע בבחירות הקרובות!
ב) גם אם מישהו לא יכול להצביע ממש לא רע שיש לו מעורבות פוליטית!
ג) גם אם איאפשר להצביע אפשר לתמוך וגם לפעול למען מפלגה כלשהי לעודד אחרים להצביע בעדה.

בקיצור אין כל רע שגם הצעירים ביותר התלבטו ויחשבו קצת פוליטיקה, בדור הזה במיוחד.
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #9 ב- : ינואר 30, 2007, 15:42:32 »

א) רוב הצעירים שכאן שלא יכולים להצביע כיום כנראה יוכלו להצביע בבחירות הקרובות!
ב) גם אם מישהו לא יכול להצביע ממש לא רע שיש לו מעורבות פוליטית!
ג) גם אם איאפשר להצביע אפשר לתמוך וגם לפעול למען מפלגה כלשהי לעודד אחרים להצביע בעדה.

בקיצור אין כל רע שגם הצעירים ביותר התלבטו ויחשבו קצת פוליטיקה, בדור הזה במיוחד.
צודק ב-100 אחוז!
בלי צעירים שום מפלגה לא שווה כלום-חד וחלק!
הצעירים זה היסודות של המפלגה וכמו שאמר חברי היקר מעלי בבחירות הבאות גם אנחנו נוכל להצביע.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #10 ב- : ינואר 31, 2007, 05:31:16 »
מצטרף להודעה המצוינת של עז.  זה עצוב, אבל זה מה יש.  מי שמקריב עקרונות לא ראוי להיות מנהיג של עם ישראל.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #11 ב- : ינואר 31, 2007, 15:01:34 »
מצטרף להודעה המצוינת של עז.  זה עצוב, אבל זה מה יש.  מי שמקריב עקרונות לא ראוי להיות מנהיג של עם ישראל.
הכי עצוב פה זה רוני ועוד יותר עצוב שהם לא עושים עם זה כלום למרות הפניות שלי והיו.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #12 ב- : ינואר 31, 2007, 21:48:49 »
אגב מה ענו לך שפנית מהי הסיבה שהם מתעלמים?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #13 ב- : ינואר 31, 2007, 21:50:55 »
אגב מה ענו לך שפנית מהי הסיבה שהם מתעלמים?
אם באמת מה שקרה לי שמה אחרי הפניות אחראי על זה איתמר אז בוא נגיד ככה שהם לא ממש מעונינים לשמוע, אבל אני בטוח שיש לרוני בזה יד...
יגאל=גואל