כתב נושא: סרטון מצמרר עם הרב אמנון יצחק!  (נקרא 10490 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
סרטון מצמרר עם הרב אמנון יצחק!
« ב- : ינואר 28, 2007, 23:37:22 »
משהו לא יאמן:
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1278624
דרך אגב הצדיק הזה הגאון הזה עוזר ועזר ויש גם דברים מצולמים ב-FLIX שהוא עוזר לנשים עקרות מזה שנים!!!
בקשר לנשים עקרות:
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1275671
משהו לא יאמן אתם חייבים לראות הסיפורים האלה ממש ממש מרגשים עד דמעות!
« עריכה אחרונה: ינואר 28, 2007, 23:54:52 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

עז77

• אורח
« להגיב #1 ב- : ינואר 29, 2007, 00:02:34 »
לא סתם הוא אומר שיש לו "אנטנה" לקב"ה, יש לו כל כך הרבה זכויות,
תחשוב אם החזרת אדם אחד בתשובה איזה זכות זו, הוא החזיר עשרות אלפים,
שאת רובם מעולם לא פגש אפילו - איש עתיר זכויות, לכן הברכות שלו נקלטות כל כך הרבה פעמים...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : ינואר 29, 2007, 00:06:36 »
לא סתם הוא אומר שיש לו "אנטנה" לקב"ה, יש לו כל כך הרבה זכויות,
תחשוב אם החזרת אדם אחד בתשובה איזה זכות זו, הוא החזיר עשרות אלפים,
שאת רובם מעולם לא פגש אפילו - איש עתיר זכויות, לכן הברכות שלו נקלטות כל כך הרבה פעמים...
כן זה משהו לא הגיוני איתו ניסים קורים בכל הרצאה שלו פשוט ככה!
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : ינואר 29, 2007, 00:33:23 »
אני שמעתי עליו דברים אחרים... נראה לי שהוא עושה הרבה כסף $$$ מהקב"ה... מדובר בשרלטן מסוכן שמחלל את שם הקב"ה.

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : ינואר 29, 2007, 10:00:00 »
הוא החזיר 30 אלף איש בתשובה.הוא עבד עם אדיר זיק ז"ל שעבד עם מרזל.
אני לא בעד הטכניקות שלו שבהן הוא מאיים בגיהנום על חילונים אבל הוא פונה לקהל יעד שונה מהקהל יעד שהרבנים החרדים פונים.
אבל חויה לשמוע ולראות אותו.אני שמעתי המון קלטות שלו באתר שופר.
האיש מוכשר.
אגב קהל היעד שלו הוא הקהל שחיים דיבר עליו בתוכנית:אנשים שהם הצבעת מחאה קלאסית.

עז77

• אורח
« להגיב #5 ב- : ינואר 29, 2007, 10:02:44 »
אני לא בעד הטכניקות שלו שבהן הוא מאיים בגיהנום על חילונים אבל הוא פונה לקהל יעד שונה מהקהל יעד שהרבנים החרדים פונים.
האיש מוכשר.

הוא כבר שנים לא מאיים בגיהנום על אנשים,
היום הטקטיקה שלו היא הרבה יותר מיין סטרים ועדינה

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #6 ב- : ינואר 29, 2007, 12:53:49 »
האיש מוכשר.

הוא כבר שנים לא מאיים בגיהנום על אנשים,
היום הטקטיקה שלו היא הרבה יותר מיין סטרים ועדינה
הוא אדם גדול צדיק ענק!!!!!
יגאל=גואל

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : ינואר 29, 2007, 19:04:20 »
אני שמעתי עליו דברים אחרים... נראה לי שהוא עושה הרבה כסף $$$ מהקב"ה... מדובר בשרלטן מסוכן שמחלל את שם הקב"ה.

אתה זה שמחלל את ה' בכך שאתה מבזה ת"ח, אני מוחה בך.
« עריכה אחרונה: ינואר 29, 2007, 19:06:06 על ידי eran »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #8 ב- : ינואר 29, 2007, 19:24:01 »

אתה זה שמחלל את ה' בכך שאתה מבזה ת"ח, אני מוחה בך.
עזוב ערן הוא לא שווה התייחסות בכלל, ביזוי תלמיד חכם נהיה פה ממש דבר בשגרה של אנשים כאלה ואחרים פה ממש מעציב.
יגאל=גואל

בייקר

• אורח
« להגיב #9 ב- : ינואר 30, 2007, 14:11:49 »
כמובן היא יכלה להכנס להריון בלי קשר עם הברכה וכיסוי הראש.האם רופא אמר לה שהיא עקרה?או שמדובר בזוג שבינתיים לא הצליח להביא ילד לעולם ואחר כך כן?
היכן הנס שהיא שמה כיסוי ראש בניגוד לדעתו של בעלה?או שהרב שיכנע אותו?
ויש נשים שלהפך מתלבשות לא צנוע בניגוד לרצון בעליהן.
כלומר אתה מייחס את הכניסה להריון כתוצאה מהברכה ואני מייחס כניסה להריון כדרך הטבע כתוצאה של יחסי מין.
אגב דובר בזוג שומר מצוות קודם לכן שהבעל רצה לחזור בתשובה לאט והאישה שמה כיסוי ראש.
הבעל שמר מצוות קודם לכן ושמרו על טהרת משפחה.
מצד שני צדיקים כמו הרב כהנא זצ"ל נרצחו,אישתו וילדיו של עמי פופר נהרגו!למה לייחס זאת?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #10 ב- : ינואר 30, 2007, 14:51:29 »
כמובן היא יכלה להכנס להריון בלי קשר עם הברכה וכיסוי הראש.האם רופא אמר לה שהיא עקרה?או שמדובר בזוג שבינתיים לא הצליח להביא ילד לעולם ואחר כך כן?
היכן הנס שהיא שמה כיסוי ראש בניגוד לדעתו של בעלה?או שהרב שיכנע אותו?
ויש נשים שלהפך מתלבשות לא צנוע בניגוד לרצון בעליהן.
כלומר אתה מייחס את הכניסה להריון כתוצאה מהברכה ואני מייחס כניסה להריון כדרך הטבע כתוצאה של יחסי מין.
אגב דובר בזוג שומר מצוות קודם לכן שהבעל רצה לחזור בתשובה לאט והאישה שמה כיסוי ראש.
הבעל שמר מצוות קודם לכן ושמרו על טהרת משפחה.
מצד שני צדיקים כמו הרב כהנא זצ"ל נרצחו,אישתו וילדיו של עמי פופר נהרגו!למה לייחס זאת?
היא הייתה סוג של עקרה ניסתה המון זמן להיכנס להריון בגלל זה היא אמרה לגאון הצדיק הזה שיברך אותה בילדים כי יש לה בעיות.
יגאל=גואל

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #11 ב- : ינואר 31, 2007, 11:58:53 »
לרב אמנון יצחק יש זכויות גם על כך שאני היום כאן, איתכם.
שמעתי מאות הרצאות שלו בזמנו. זו הייתה בשבילי ה"טבילה" הראשונה.
והיא הייתה מדהימה.. אני כל-כך מודה לו על זה היום.. והוא אפילו לא מַכִּיר אוֹתי...!
(טוב, את רוב הקהל שלו הוא לא מַכִּיר. זה מה שמדהים פה.)

הוא מוּפלא, האיש הזה. וגם מוּכשר ביותר... (אם הוא הצליח ככה איתי..
ואני בחוּר די עקשן יש לוֹמר, מִמשׁפחה חילוֹנית וּנְטוּל כּל רקע.)

בייקר

• אורח
« להגיב #12 ב- : ינואר 31, 2007, 12:01:28 »
אתה מוכן להרחיב בנושא מה שיכנע אותך?

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : ינואר 31, 2007, 14:20:46 »
קצרה היריעה לדעתי, אבל בשתיים-שלוש מילים:

האיש דיבר אל השׂכל, לא אל הרגשׁ.
הוּא מאוד אינטלגנט, ויש לו היכולת להסביר בפשטוּת (הכל מתוך הבנה עמוקה כמובן) דברים שאף מקור אחר אינו יודע לתת תשוּבה עליהם (בדר"כ המערכת החילונית מחנכת אותנו להתחמק/להתכּחש לשאלוֹת כּאלה). אני מדבּר על שאלוֹת כִּבדי-מהוּת כּמוֹ למשׁל בּריאת-העוֹלם, הסיבּה לחיים כמו גם סיבּת המוות, סוּגיית רשע-וטוב-לו-צדיק-ורע-לו, אנשים שנולדו בעלי מומים, וכיו"ב שאלות פילוסופיוֹת...
וכמוּבן גם קיוּמן של תופעות פסוודוֹ-מטאפיזיוֹת: רגשוֹת, מיסטיקה, סיאנס, ילדים אוטיסטיים, התקשׁרוּת עם עולמות חיצוֹניים/רוּחניים, ערכים, מושגים כמו "נפש", "נשמה", רוּח, גלגוּל נשׁמוֹת, עולם הבּא וכו'...

שאלוֹת כּאלה אצלנוּ בּמערכת-החינוּך החילוֹנית אינן זוכות לִתשׂוּמת-לב ראוּייה בשׁוּם צוּרה. אם כּבר להיפך; הן נִדחוֹת על-ידיה. החברה (החילוֹנית) חיה בּהִתכּחשׁוּת עצמית אליהן. יש רתיעה מהתייחסוּת רצינית, "מדעית", אל עולם-הרוּח וּשאיפה "לחיוֹת את הרגע", בעולם-החומר. ומה שאני לא רואה לא קיים. מי שמִתייחס אל ה"על-טִבעי" בִּרצינוּת- החברה נִרתעת גם ממנוּ.

עולם-המדע לא מספּק תשוּבוֹת לשאלות אלה, לצערי (שלדעתי הן הכי חשובות! הרי כל אדם, מרגע שנולד צריך כביכול לשאול את עצמו את השאלה הלוגית הראשונית: למה? למה אני פה? ואם שׂמוּ אותי פה אז למה זה זמני?... והרי זה ברוּר! כּך צריך לשאול את עצמוֹ כל אדם מיום שהתעוררה אצלוֹ המוּדעוּת הקוֹגניטיבית, אבל החברה, החברה... היא מדכּאת כּל יצר-מחשבה כּזה שעלול חס-וחלילה להוביל אותך לתפוס שיש אלוקים ושהקוסמוס לא הִתהווה בּמִקרה..).

המדע מסיר אחריוּת (נכוֹן לעכשיו) מִכּל מה שהוּא לא מסוגל להסבּיר. יש אנשים שזה לא מפריע להם לחיוֹת בּהִתכּחשוּת וּבשׁקר. הם אולי אפילו הרוב. אני יודע. זה בסדר מִצִדי. רק שאני - כשאני הבנתי את זה לפני כמה שנים (הייתי אז כבן 20; היום אני בן 28)- לא יכולתי להמשיך בדרך-החיים הרגילה מִבּלי לברר מיידית את האמת! הייתי חייב לחפשׂ תשובות. וכיוון שמה שהייתי מקבּל מאנשי-מדע לגבּי תופעות על-טִבעיוֹת (נגיד) היה תשוּבוֹת בּנוֹסח "זה לא מדעי" (שאותי זה ממשׁ לא שיכנע בִּגרוּשׁ..), הלכתי לחפשׂ תשוּבוֹת בִּמקומות אחרים.

צריך לציין שהרב אמנוֹן יצחק שליט"א אינוֹ היחיד שיש לו זכויות בעניין הזה אצלי. היו לי חברים נאמנים, יהוּדים יקרים שהִכּרתי בּדיוּק בּמהלך אוֹתה תקוּפה (בּרוּך ה' עליהם), שהִצליחוּ לקרב אוֹתי אל היהדוּת בּעדינוּת, בחוכמה וּבהדרגה, ולקח להם זמן עד שקוֹדם-כּל הִצליחוּ "לפתוֹח" אוֹתי, לגרוֹם לי לרצוֹת להִתעניין ולשׁאוֹל את השׁאלוֹת בּלי לפחד (=להתגבּר על הפּחדים שהחברה נטעה בּי מִשאלוֹת אלה וּבִכלל מ"דתיים"..), לרוֹקן אצלי את כּל ה"אנטי" הבּסיסי שהיה טבוּע עמוֹק מאוד בּהתחלה (הרי בּאתי מִמשפחה חילוֹנית לגמרי, וגדלתי ללא יהדוּת וּבְמִסגרת שגם ממשׁ לא עודדה הִתקרבוּת לַיהדוּת בִּלשׁוֹן המעטה).
מסירוּת-הנפשׁ שלהם, אפשר היוֹם לוֹמר, היא שׁהביאה אוֹתי להכניס את הקַלֶטֶת הרִאשׁוֹנה של אמנוֹן יצחק לתוֹך הטייפּ וּלהאזין להרצאתוֹ. אחרי הפעם הראשׁוֹנה, שמעתי קלטת אחר קלטת אחר קלטת.. וּפשׁוּט נהניתי, והִשׂכּלתי. הִנה זה;- כּל מה שהחברה מנעה מִמני לדעת בּמהלך כּל השׁנים. כּל מה שהִסתירוּ מִמני..

ולא יכולתי שלא לעצור ולשאול את עצמי כּל הזמן..: למה? למה לא ידעתי את זה עד עכשיו? איך אני מגלה דברים כל-כך בסיסיים בחיים, כל-כך חשובים ואלמנטריים בטבע של כּל אדם - רק עכשיו? "בְּמִקרה"..? (למרוֹת שכַּמוּבן אין "מִקרה", שוּם דבר אינוֹ מִקרי וכו'..)

וְכן על זה הדרך.
מכּאן כּבר הכּל הִתפתח מאליו: קראתי, למדתי בחברוּתא עם חבריי הדתיים, הלכתי להרצאוֹת, האזנתי לקלטוֹת, נסעתי לסמינרים ...

טוב, יצא בַּסוֹף קצת יוֹתר מִשׁתיים-שלוש מילים,
אבל זה באמת הכי מתוּמצת שיכולתי... :)
« עריכה אחרונה: ינואר 31, 2007, 14:25:34 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #14 ב- : ינואר 31, 2007, 15:13:05 »
קצרה היריעה לדעתי, אבל בשתיים-שלוש מילים:

האיש דיבר אל השׂכל, לא אל הרגשׁ.
הוּא מאוד אינטלגנט, ויש לו היכולת להסביר בפשטוּת (הכל מתוך הבנה עמוקה כמובן) דברים שאף מקור אחר אינו יודע לתת תשוּבה עליהם (בדר"כ המערכת החילונית מחנכת אותנו להתחמק/להתכּחש לשאלוֹת כּאלה). אני מדבּר על שאלוֹת כִּבדי-מהוּת כּמוֹ למשׁל בּריאת-העוֹלם, הסיבּה לחיים כמו גם סיבּת המוות, סוּגיית רשע-וטוב-לו-צדיק-ורע-לו, אנשים שנולדו בעלי מומים, וכיו"ב שאלות פילוסופיוֹת...
וכמוּבן גם קיוּמן של תופעות פסוודוֹ-מטאפיזיוֹת: רגשוֹת, מיסטיקה, סיאנס, ילדים אוטיסטיים, התקשׁרוּת עם עולמות חיצוֹניים/רוּחניים, ערכים, מושגים כמו "נפש", "נשמה", רוּח, גלגוּל נשׁמוֹת, עולם הבּא וכו'...

שאלוֹת כּאלה אצלנוּ בּמערכת-החינוּך החילוֹנית אינן זוכות לִתשׂוּמת-לב ראוּייה בשׁוּם צוּרה. אם כּבר להיפך; הן נִדחוֹת על-ידיה. החברה (החילוֹנית) חיה בּהִתכּחשׁוּת עצמית אליהן. יש רתיעה מהתייחסוּת רצינית, "מדעית", אל עולם-הרוּח וּשאיפה "לחיוֹת את הרגע", בעולם-החומר. ומה שאני לא רואה לא קיים. מי שמִתייחס אל ה"על-טִבעי" בִּרצינוּת- החברה נִרתעת גם ממנוּ.

עולם-המדע לא מספּק תשוּבוֹת לשאלות אלה, לצערי (שלדעתי הן הכי חשובות! הרי כל אדם, מרגע שנולד צריך כביכול לשאול את עצמו את השאלה הלוגית הראשונית: למה? למה אני פה? ואם שׂמוּ אותי פה אז למה זה זמני?... והרי זה ברוּר! כּך צריך לשאול את עצמוֹ כל אדם מיום שהתעוררה אצלוֹ המוּדעוּת הקוֹגניטיבית, אבל החברה, החברה... היא מדכּאת כּל יצר-מחשבה כּזה שעלול חס-וחלילה להוביל אותך לתפוס שיש אלוקים ושהקוסמוס לא הִתהווה בּמִקרה..).

המדע מסיר אחריוּת (נכוֹן לעכשיו) מִכּל מה שהוּא לא מסוגל להסבּיר. יש אנשים שזה לא מפריע להם לחיוֹת בּהִתכּחשוּת וּבשׁקר. הם אולי אפילו הרוב. אני יודע. זה בסדר מִצִדי. רק שאני - כשאני הבנתי את זה לפני כמה שנים (הייתי אז כבן 20; היום אני בן 28)- לא יכולתי להמשיך בדרך-החיים הרגילה מִבּלי לברר מיידית את האמת! הייתי חייב לחפשׂ תשובות. וכיוון שמה שהייתי מקבּל מאנשי-מדע לגבּי תופעות על-טִבעיוֹת (נגיד) היה תשוּבוֹת בּנוֹסח "זה לא מדעי" (שאותי זה ממשׁ לא שיכנע בִּגרוּשׁ..), הלכתי לחפשׂ תשוּבוֹת בִּמקומות אחרים.

צריך לציין שהרב אמנוֹן יצחק שליט"א אינוֹ היחיד שיש לו זכויות בעניין הזה אצלי. היו לי חברים נאמנים, יהוּדים יקרים שהִכּרתי בּדיוּק בּמהלך אוֹתה תקוּפה (בּרוּך ה' עליהם), שהִצליחוּ לקרב אוֹתי אל היהדוּת בּעדינוּת, בחוכמה וּבהדרגה, ולקח להם זמן עד שקוֹדם-כּל הִצליחוּ "לפתוֹח" אוֹתי, לגרוֹם לי לרצוֹת להִתעניין ולשׁאוֹל את השׁאלוֹת בּלי לפחד (=להתגבּר על הפּחדים שהחברה נטעה בּי מִשאלוֹת אלה וּבִכלל מ"דתיים"..), לרוֹקן אצלי את כּל ה"אנטי" הבּסיסי שהיה טבוּע עמוֹק מאוד בּהתחלה (הרי בּאתי מִמשפחה חילוֹנית לגמרי, וגדלתי ללא יהדוּת וּבְמִסגרת שגם ממשׁ לא עודדה הִתקרבוּת לַיהדוּת בִּלשׁוֹן המעטה).
מסירוּת-הנפשׁ שלהם, אפשר היוֹם לוֹמר, היא שׁהביאה אוֹתי להכניס את הקַלֶטֶת הרִאשׁוֹנה של אמנוֹן יצחק לתוֹך הטייפּ וּלהאזין להרצאתוֹ. אחרי הפעם הראשׁוֹנה, שמעתי קלטת אחר קלטת אחר קלטת.. וּפשׁוּט נהניתי, והִשׂכּלתי. הִנה זה;- כּל מה שהחברה מנעה מִמני לדעת בּמהלך כּל השׁנים. כּל מה שהִסתירוּ מִמני..

ולא יכולתי שלא לעצור ולשאול את עצמי כּל הזמן..: למה? למה לא ידעתי את זה עד עכשיו? איך אני מגלה דברים כל-כך בסיסיים בחיים, כל-כך חשובים ואלמנטריים בטבע של כּל אדם - רק עכשיו? "בְּמִקרה"..? (למרוֹת שכַּמוּבן אין "מִקרה", שוּם דבר אינוֹ מִקרי וכו'..)

וְכן על זה הדרך.
מכּאן כּבר הכּל הִתפתח מאליו: קראתי, למדתי בחברוּתא עם חבריי הדתיים, הלכתי להרצאוֹת, האזנתי לקלטוֹת, נסעתי לסמינרים ...

טוב, יצא בַּסוֹף קצת יוֹתר מִשׁתיים-שלוש מילים,
אבל זה באמת הכי מתוּמצת שיכולתי... :)
זה בסדר הנושא הזה ראוי לדפים שלמים!
הסיפור שלך באמת מדהים
יגאל=גואל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : ינואר 31, 2007, 15:15:52 »
זה בסדר הנושא הזה ראוי לדפים שלמים!
הסיפור שלך באמת מדהים

תודה רבה. :-)
« עריכה אחרונה: ינואר 31, 2007, 15:20:48 על ידי גם בשן וגם גלעד »

בייקר

• אורח
« להגיב #16 ב- : ינואר 31, 2007, 21:43:11 »
הבעיה שלי היא כזאת:"הכל צפוי והרשות נתונה"לאדם יש זכות בחירה.אם כל מי שהיה מדליק אור בשבת היה מתחשמל היו כולם חוזרים בתשובה וזכות הבחירה היתה נשללת.
הרמב"ם אמר:"בשביל להבין את הקב"ה צריך להיות הקב"ה!
הרב אמנון יצחק בניגוד למחזירים אחרים בתשובה כמו הרב נויגרשל ורבנים חרדים נוספים משתמש במושגים כמו גלגול נשמות להסביר הולדת תינוקות נכים.
יש הסברים ביולוגיים לתופעה כמו נישואי קרובים.
הרב אמנון יצחק טוען שמלחמת לבנון היא עונש לעם ישראל על חטאים.
כלומר הוא משתמש בטכניקת ההפחדה.
לאחרונה נוצר עימות בין הרב אמנון יצחק לרבנים החרדים שחסידהם אף היכו את חסידיו ואיימו בהטלת חרם כי הרב אמנון יצחק סירב לשמוע לפסקי ההלכה שלהם.
לכן מאחר שאני אדם רציונלי דווקא שיטת הלימוד הליטאית שכלתנית מתאימה לי.
הרב אמנון יצחק פונה בהצלחה לרגש.
אני אוהב לשמוע את הרב אמנון יצחק כי אצלו יש שואו והצגה ממש.
אני ראיתי הרבה מאד קלטות שלו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #17 ב- : ינואר 31, 2007, 21:45:57 »
הבעיה שלי היא כזאת:"הכל צפוי והרשות נתונה"לאדם יש זכות בחירה.אם כל מי שהיה מדליק אור בשבת היה מתחשמל היו כולם חוזרים בתשובה וזכות הבחירה היתה נשללת.
הרמב"ם אמר:"בשביל להבין את הקב"ה צריך להיות הקב"ה!
הרב אמנון יצחק בניגוד למחזירים אחרים בתשובה כמו הרב נויגרשל ורבנים חרדים נוספים משתמש במושגים כמו גלגול נשמות להסביר הולדת תינוקות נכים.
יש הסברים ביולוגיים לתופעה כמו נישואי קרובים.
הרב אמנון יצחק טוען שמלחמת לבנון היא עונש לעם ישראל על חטאים.
כלומר הוא משתמש בטכניקת ההפחדה.
לאחרונה נוצר עימות בין הרב אמנון יצחק לרבנים החרדים שחסידהם אף היכו את חסידיו ואיימו בהטלת חרם כי הרב אמנון יצחק סירב לשמוע לפסקי ההלכה שלהם.
לכן מאחר שאני אדם רציונלי דווקא שיטת הלימוד הליטאית שכלתנית מתאימה לי.
הרב אמנון יצחק פונה בהצלחה לרגש.
אני אוהב לשמוע את הרב אמנון יצחק כי אצלו יש שואו והצגה ממש.
אני ראיתי הרבה מאד קלטות שלו.
תשמע אתה יודע למה אנשים מפחדים?...
כי האדם יעשה הכול ולא ישמע את האמת יקשיב לטיפש ייקח עצות מחבר אבל את האמת הוא בחיים לא ירצה לדעת!
 הרב אמנון יצחק הגאון הצדיק הזה זורק את האמת בפנים!!!
זה מרתיע אנשים מה לעשות אבל אנחנו אוהבים שמדברים דברי אמת.
יגאל=גואל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : פברואר 01, 2007, 00:29:31 »
זה מרתיע אנשים מה לעשות אבל אנחנו אוהבים שמדברים דברי אמת.

אמת ויציב!
ובייקר- טוב שהִזכּרת לי את הרב מרדכי נויגרשל, וגם את הרב צבי עִנבּל הגאוֹן... ::) באוֹתה תקוּפה, לבד מהקַלטוֹת הרבּוֹת של הרב אמנוֹן יצחק, הייתי מאזין בִּדבקוּת גם לקלטות שלהם, וכַמוּבן הלכתי לשמוֹע אותם בּהרצאוֹת וּבסמינרים. אין לתאר עד כּמה נהניתי והִשׂכּלתי!! וזה נכון בייקר, אתה צודק ב-100% שהם יותר שׂכלתניים מהרב אמנון יצחק. אבל אני -מה לעשׂוֹת- אני אהבתי אמת, ואוהֵב אמת - בּכל הסִגנוֹנוֹת וּבכל הצוּרוֹת, לא משׁנה איך היא נאמרת: גם אם היא נאמרת בּארשת למדנית טהוֹרה, וגם אם היא מתוּבלנת היטב בּחוּשׁ-הוּמוֹר "בגובה-העיניים" כּמוֹ זה שׁל הרב אמנון יצחק. ולמה לא, בּעצם? גם כּכה האמת מפחידה, אז לפחוֹת שׁתיאמר בּצוּרה ידידוּתית וּמצחיקה.. :D לא פּלא אם-כּן, שהוּא מצליח למשׁוֹך אליו כּל-כּך הרבּה יהוּדים, יוֹתר מִכּל רב אחר, ושיותר אנשׁים מסוּגלים לשמוע וּלהִתקרב אל האמת ה"מפחידה"-כִּביכוֹל רק ודווקא כּשהיא נאמרת בּפיו.

לכן אֱמֹר מעתה:
הרב אמנוֹן יצחק מצליח להחזיר יהוּדים רבּים לא "בּאמצעוּת" ההפחדה, כּי אם "למרוֹת" ההפחדה (שהיא כּאמוּר לא שׁיטה של אף-אחד אלא האמת עצמה היא שמפחידה, והוּא רק זה שלא פוחד להגיד אותה- וּבכל-זאת, מִסתבּר, הוּא מצליח להחזיר רבּים.. בִּזכוּת מתק-השׂפתיים וקסם-האישׁיוּת - כּלי (כִּשׁרוֹן) שׁהִפקיד בּידיו הקב"ה [ועל כּך אין אלא להודות וּלשׁבּח, בּרוּך ה']. והוּא מיטיב להִשׁתמשׁ בּוֹ). ועל כּך - יש לוֹ זכוּיוֹת רבּוֹת, רבּוֹת מִסְּפֹר.

אגב, עד כּמה שׁהבנתי הם כולם שייכים לגמרי לאותו "זרם"- הרב אמנון יצחק, הרב מרדכי נויגרשל, הרב צבי ענבּל, הרב שלום סרבּרניק וכו' - כולם ממליצים על כולם, כולם מפרסמים את כולם בהרצאותיהם.. כשבאתי להרצאה של הרב אמנון יצחק שליט"א למשל, מצאתי שם קלטות גם של הרב נויגרשל; וּלהיפך.

בייקר

• אורח
« להגיב #19 ב- : פברואר 01, 2007, 10:38:09 »
לא בדיוק הרב אמנון יצחק פונה לבני עדות המזרח,ש"ס והרבנים שהזכרת סרברניק,ענבל שהכי מצא חן בעיני ונויגרשל הם ליטאים,חרדים אשכנזים.
ויש הבדלים למרות שכולם יהודים.
חבל שהמחנה הדתי לאומי לא מחזיר בתשובה כי החרדים שמאלנים למרות שהרב אמנון יצחק שיתף פעולה עם אדיר זיק.