כתב נושא: זה נראה לי הזוי כל הרעיון הזה!!!  (נקרא 7626 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק hagai333

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
זה נראה לי הזוי כל הרעיון הזה!!!
« ב- : מאי 27, 2008, 23:31:58 »
כל הרעיון הזה נראה לי הזוי. כי הרי יש פתגם שאומר "דבר פחות ועשה יותר". והעשייה של הארגון הזה היא יותר בדיבורים ופחות במעשים.ולדעתי כשתתמודדו פנים מול פנים עם המדינה(שזה אומר ממשלה חברי כנסת וכו'...)
אתם תתמוטטו כי אין לכם את אותו ניסיון כמו שיש לאנשים האלה. ואתם מדברים כאן על מדינה שלמה, וזה לא סתם קבוצה של אנשים.וצריך הרבה יותר מסתם ארגון כדי להזיז מדינה שלמה.יש אנשי אשכולות גדולים ורבנים גדולים שלא הצליחו להזיז כלום. ודווקא אתם שמסתכלים מהצד ולא חיים בחיי יום יום במדינה. יש לכם את הזכות להגיד משהו. 

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : מאי 27, 2008, 23:34:30 »
קודם  כל  ברוכים  הבאים!
אנחנו  בטוחים  בצידקת  דברנו, ומנסים  לצרף  עוד  ועוד  אנשים.
בעזרת  השם  יתברך  אנחנו  עוד  ננצח!!

מנותק eliranh

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • "קומה אלהים שופטה הארץ כי אתה תנחל בכל הגויים"
« להגיב #2 ב- : מאי 27, 2008, 23:46:09 »
קודם כל אני חייב להדגיש שבתור בחור חדש שבה לפורום קראתי המון ולמדתי המון דברים חדשים שלא ידעתי!
לפי דעתי מטרתו של האתר האירגון קודם כל לחשוף אנשים לאמת , מיהם הערבים האמיתיים, ועל השמאל.
ומי אמר שדברים לא ייצאו לפועל בעתיד?! לך תדע אולי נארגן איזה הפגנה או משו ...
בכל מקרה ברוך הבא אחינו
"קומה אלהים שופטה הארץ כי אתה תנחל בכל הגויים"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 27, 2008, 23:50:03 »
ברוך הבא אחי !
מאיפה אתה ??
------
בשביל זה יש לנו את הפורום להעצים את התנועה שלנו ולהפיץ את האידיאלוגיה שלנו ובעזרת השם
נעלה לשלטון.
כרגע העניין בעייתי ביותר וגם אסור לפעול באלימות כי זה ירחיק את הסיכויים שלנו מלעלות לשלטון.

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 27, 2008, 23:59:36 »
אין  שום  עניין  באלימות  רק  צריך  לצאת  מהמחשב  ולעשות  דברים  חוקים, כגון:הדבקת  סטיקרים, לנסות  לפחות  להגיע  איכשהו לממשלה, וכדו'.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 28, 2008, 00:02:11 »
אין  שום  עניין  באלימות  רק  צריך  לצאת  מהמחשב  ולעשות  דברים  חוקים, כגון:הדבקת  סטיקרים, לנסות  לפחות  להגיע  איכשהו לממשלה, וכדו'.

הבעיה זה כסף!

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 28, 2008, 00:06:55 »
איך  שהבנתי  לחיים  לא  כל  כך  חסר  כסף, לא.
וגם  אם  כן  אולי  נגביר  את  הרעיון  של התרומות?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : מאי 28, 2008, 00:16:50 »
כל הרעיון הזה נראה לי הזוי. כי הרי יש פתגם שאומר "דבר פחות ועשה יותר". והעשייה של הארגון הזה היא יותר בדיבורים ופחות במעשים.ולדעתי כשתתמודדו פנים מול פנים עם המדינה(שזה אומר ממשלה חברי כנסת וכו'...)
אתם תתמוטטו כי אין לכם את אותו ניסיון כמו שיש לאנשים האלה. ואתם מדברים כאן על מדינה שלמה, וזה לא סתם קבוצה של אנשים.וצריך הרבה יותר מסתם ארגון כדי להזיז מדינה שלמה.יש אנשי אשכולות גדולים ורבנים גדולים שלא הצליחו להזיז כלום. ודווקא אתם שמסתכלים מהצד ולא חיים בחיי יום יום במדינה. יש לכם את הזכות להגיד משהו. 
אתה מפספס לגמרי את הנקודה, אנחנו לא רואים בכנסת יעד, ולהפך כל מהפכה התחילה במחתרת והתחילה בקטן, עם עבודת שטח (אינטרנט זה בהחלט דוגמא) אפשר להגיע ליעדים בהצבת יעדים לטווח רחוק ועבודה סיזיפית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #8 ב- : מאי 28, 2008, 07:33:00 »
בס''ד

ראו המאמר שכתבנו כאן !!--אין שום צורך לחזור על האמור !!

http://hayamin.org/forum/index.php?topic=13805.msg93190#msg93190

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 28, 2008, 09:53:26 »

בס''ד

ברוך הבא לפורום.
כולם אמרו לנו מה שאתה אומר כשהתחלנו את מאבקנו ההיסטורי לשחרר יהדות ברית המועצות. כשהייתי יו''ר של הליגה להגנה יהודית, כולם אמרו לנו שאין לנו סיכוי כי הרוסים לא יכולים להרשות לעצמם לתת ליהודים להגר כי היהודים הם השכל של רוסיה. אמנם היהודים היו רוב המדענים והגאונים בברה''מ, והצוררים הרוסים היו תלויים לגמרי על שכל יהודי. אז מה קרה? אני ממליץ שתבדוק איך הובלנו מסע היסטורי נגד כל הסיכויים שבסוף גרם לשיחרור ניסי של מעל מיליון מאחינו היהודים מברה''מ. תבדוק את המאמרים והסרטונים על הנושא הזה ותמצא שהגעת לתנועה שכבר שינתה את ההיסטוריה. ואנו מתכוונים לשנות את ההיסטוריה שוב, הפעם כדי להציל את המולדת היהודית שלנו בארץ ישראל בע''ה. אם נהפוך לתנועה גדולה, ידידי, אין לי ספק שנוכל לשנות את המצב לטובת עם ישראל.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 28, 2008, 16:18:19 »
בס''ד

ברוך הבא לפורום.
כולם אמרו לנו מה שאתה אומר כשהתחלנו את מאבקנו ההיסטורי לשחרר יהדות ברית המועצות. כשהייתי יו''ר של הליגה להגנה יהודית, כולם אמרו לנו שאין לנו סיכוי כי הרוסים לא יכולים להרשות לעצמם לתת ליהודים להגר כי היהודים הם השכל של רוסיה. אמנם היהודים היו רוב המדענים והגאונים בברה''מ, והצוררים הרוסים היו תלויים לגמרי על שכל יהודי. אז מה קרה? אני ממליץ שתבדוק איך הובלנו מסע היסטורי נגד כל הסיכויים שבסוף גרם לשיחרור ניסי של מעל מיליון מאחינו היהודים מברה''מ. תבדוק את המאמרים והסרטונים על הנושא הזה ותמצא שהגעת לתנועה שכבר שינתה את ההיסטוריה. ואנו מתכוונים לשנות את ההיסטוריה שוב, הפעם כדי להציל את המולדת היהודית שלנו בארץ ישראל בע''ה. אם נהפוך לתנועה גדולה, ידידי, אין לי ספק שנוכל לשנות את המצב לטובת עם ישראל.
הדבר העיקרי שגרם לשחרור יהדות בריה"מ זה שברית המועצות התפרקה...
אני לא אומר שמה שעשיתם לא עזר אבל לפי מה שהבנתי זה לא מה שגרם
לשחרורם של היהודים.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #11 ב- : מאי 28, 2008, 16:31:44 »
ברוכים הבאים לפורום שלנו. דבריך הם כדרבנות ואני מקווה שאזכה כמה שיותר מהר בע"ה לשלב העשייה של תנועת הימין האמיתי אכי"ר במהירה בימינו אמן ואמן.
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 28, 2008, 22:58:59 »
הדבר העיקרי שגרם לשחרור יהדות בריה"מ זה שברית המועצות התפרקה...
אני לא אומר שמה שעשיתם לא עזר אבל לפי מה שהבנתי זה לא מה שגרם
לשחרורם של היהודים.

בס''ד

אתה טועה בגדול! התפרקות ברה''מ לא גרמה להתפרקות הביורוקרציה הקומוניסטית. אותם אנשים או מקורביהם עדיין שולטים על רוסיה וכל מדינות ברה''מ לשעבר. עדיין יש דיקטטורה ברוסיה, והדיקטטור הוא ולדימיר פוטין, שלפני כן היה סוכן ק.ג.ב. ומנהיג קומוניסטי. היום יריבי פוטין נהרגים ונכלאים ממש כמו בימי ברה''מ. ואותו דבר קורה במדינות אחרות שהיו בברה''מ. אין חופש דיבור, אין תקשורת חופשית, אין שוק חופשי, ואין זכויות אדם ברוסיה ושאר מדינות ברה''מ לשעבר. ואילו לא היה המסע ההיסטורי שלנו בליגה, גם לא הייתה הגירה חופשית ליהודים. היהודים היו חיוניים לרוסיה. הדיקטטורים שם תמיד הכחישו שהיהודים רוצים להגר. הם טענו שיש רק קומץ פושעים רוצים להגר, וה"פושעים" האלה לא יכולים כי יש משפטים נגדם. פוטין והדיקטטורים שקמו אחרי פירוק ברה''מ היו אומרים אותו דבר - שאין יהודים שרוצים להגר, זה רק תעמולה עויינת. ואף אחד לא היה מוחה על אי הצדק, כולם היו שותקים כמו שהם היו מ1917 עד 1969 כשלא נתנו ליהודים להגר. רק ב1969, כשהליגה התחילה את המסע, העניין עלה לכותרות. כשהליגה מתה מ1971 עד 1984, העניין שוב לא היה בכותרות. כשהעניין היה בכותרות, הוא איים על יחסי ארה''ב-רוסיה. כשהעניין לא היה בכותרות, הוא לא איים על כלום ולא הייתה לרוסים שום סיבה לשחרר את היהודים. הפצצות שלנו נגד מטרות סובייטיות וגז מדמיע בבלט הסובייטי העלו את העניין בכותרות ובגדול, וכולם ידעו שהרוסים רומסים את זכויות היהודים.

נתת לי רעיון לעשות סרטון על נושא זה.
« עריכה אחרונה: מאי 28, 2008, 23:19:56 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #13 ב- : מאי 29, 2008, 00:20:13 »
בס''ד

אתה טועה בגדול! התפרקות ברה''מ לא גרמה להתפרקות הביורוקרציה הקומוניסטית. אותם אנשים או מקורביהם עדיין שולטים על רוסיה וכל מדינות ברה''מ לשעבר. עדיין יש דיקטטורה ברוסיה, והדיקטטור הוא ולדימיר פוטין, שלפני כן היה סוכן ק.ג.ב. ומנהיג קומוניסטי. היום יריבי פוטין נהרגים ונכלאים ממש כמו בימי ברה''מ. ואותו דבר קורה במדינות אחרות שהיו בברה''מ. אין חופש דיבור, אין תקשורת חופשית, אין שוק חופשי, ואין זכויות אדם ברוסיה ושאר מדינות ברה''מ לשעבר. ואילו לא היה המסע ההיסטורי שלנו בליגה, גם לא הייתה הגירה חופשית ליהודים. היהודים היו חיוניים לרוסיה. הדיקטטורים שם תמיד הכחישו שהיהודים רוצים להגר. הם טענו שיש רק קומץ פושעים רוצים להגר, וה"פושעים" האלה לא יכולים כי יש משפטים נגדם. פוטין והדיקטטורים שקמו אחרי פירוק ברה''מ היו אומרים אותו דבר - שאין יהודים שרוצים להגר, זה רק תעמולה עויינת. ואף אחד לא היה מוחה על אי הצדק, כולם היו שותקים כמו שהם היו מ1917 עד 1969 כשלא נתנו ליהודים להגר. רק ב1969, כשהליגה התחילה את המסע, העניין עלה לכותרות. כשהליגה מתה מ1971 עד 1984, העניין שוב לא היה בכותרות. כשהעניין היה בכותרות, הוא איים על יחסי ארה''ב-רוסיה. כשהעניין לא היה בכותרות, הוא לא איים על כלום ולא הייתה לרוסים שום סיבה לשחרר את היהודים. הפצצות שלנו נגד מטרות סובייטיות וגז מדמיע בבלט הסובייטי העלו את העניין בכותרות ובגדול, וכולם ידעו שהרוסים רומסים את זכויות היהודים.

יישר-כח חיים! כל הכבוד!  :V: :coolsmiley: O0
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק דני ימני

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 29, 2008, 00:21:22 »
בס''ד

ברוך הבא לפורום.

תרשה לי לחלוק עליך ידידי.
העלת ה"יהודים" מרוסיה לא תרמה רבות למדינת ישראל.היא תרמה לאבטלה ולזנות ולכניסה שפה זרה לארצנו (וכי למה כי הם לא רוצים לדבר עברית)
אז אולי העליה הראשונה ב 91 היתה באמת נחוצה.אבל מאז העלינו לארץ רק רוסים רוסים ולא יהודים.
עכשיו תעשה חושבים איך להחזיר את הגלגל אחורה ולשחרר את מדינת ישראל מציפורני הרוסים שעלו לפה וחיים פה טוב מאד ללא כל קשר רוחני ודתי למדינת
ישראל ויורקים עלינו על התרבות שלנו וחיים פה אך ורק מטעמי נוחות.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 29, 2008, 00:33:47 »
בס''ד

אז למה אף פעם לא דיברו על זה??
מכעיס אותי לשמוע שצעד כזה חשוב שעשיתם לא זכה להערכה בגרוש=/

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 29, 2008, 00:34:50 »
אני חייב להוסיף שהעולים מרוסיה עצמם לא שמעו על זה...
שאלתי ילדים בגיל שלי ולא היה להם שמץ של מושג והם ישר אמרו
שזה קרה בגלל שבריה"מ התפרקה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 29, 2008, 02:30:40 »
אני חייב להוסיף שהעולים מרוסיה עצמם לא שמעו על זה...
שאלתי ילדים בגיל שלי ולא היה להם שמץ של מושג והם ישר אמרו
שזה קרה בגלל שבריה"מ התפרקה.

בס''ד

כמובן שהם לא יודעים. מי היה מספר להם? בגלל זאת, חשוב שהם יצטרפו אלינו כדי לקבל את האמת.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #18 ב- : מאי 29, 2008, 10:55:01 »

תרשה לי לחלוק עליך ידידי.
העלת ה"יהודים" מרוסיה לא תרמה רבות למדינת ישראל.היא תרמה לאבטלה ולזנות ולכניסה שפה זרה לארצנו (וכי למה כי הם לא רוצים לדבר עברית)
אז אולי העליה הראשונה ב 91 היתה באמת נחוצה.אבל מאז העלינו לארץ רק רוסים רוסים ולא יהודים.
עכשיו תעשה חושבים איך להחזיר את הגלגל אחורה ולשחרר את מדינת ישראל מציפורני הרוסים שעלו לפה וחיים פה טוב מאד ללא כל קשר רוחני ודתי למדינת
ישראל ויורקים עלינו על התרבות שלנו וחיים פה אך ורק מטעמי נוחות.
העלו לפה הרבה גוים מרוסיה אבל העיקר ששיחררנו את אחינו מברית המועצות.
דני אחינו מברית המועצות עברו שטיפת מוח קומניסטית ולא ניתן להאשים אותם.
אני יכול לומר לך באופן אישי המשפחה שלי עלתה לפה בשנת 80 (סוף 79) המשפחה של אמא שלי חיה 6 שנים לא חוקי בגלל שהם ידעו שהם עולים לארץ ישראל.
בני דודים שלי שעלו לפה בתחילת שנות ה-90 אפילו לא עשו ברית בגלל הקומינסטים יימח שמם,כשהם הגיעו לארץ זה הדבר הראשון שהם עשו.
יהדות רוסיה תרמה המון לארץ אבל גם הרבה רוע הגיעה אבל אנחנו צריכים להילחם בשביל כל יהודי.
בתחילת 1900 אם אני לא טועה היה בברית המועצות כ -5 מיליון יהודים והתחילה העליה הגדולה היה רק כ 1 מיליון יהודים.
בשואה הפקירו את האחים שלנו והרב כהנא הי"ד לא רצה שזה יקרה שוב אם יהדות ברית המועצות.
חיים לא העלה לפה את הגוים אלא הסכונות היהודת והממשל בארץ שמנסה לדלל את האכולסיה היהודית.
« עריכה אחרונה: מאי 29, 2008, 10:55:47 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : מאי 29, 2008, 11:33:23 »
העלו לפה הרבה גוים מרוסיה אבל העיקר ששיחררנו את אחינו מברית המועצות.
דני אחינו מברית המועצות עברו שטיפת מוח קומניסטית ולא ניתן להאשים אותם.
אני יכול לומר לך באופן אישי המשפחה שלי עלתה לפה בשנת 80 (סוף 79) המשפחה של אמא שלי חיה 6 שנים לא חוקי בגלל שהם ידעו שהם עולים לארץ ישראל.
בני דודים שלי שעלו לפה בתחילת שנות ה-90 אפילו לא עשו ברית בגלל הקומינסטים יימח שמם,כשהם הגיעו לארץ זה הדבר הראשון שהם עשו.
יהדות רוסיה תרמה המון לארץ אבל גם הרבה רוע הגיעה אבל אנחנו צריכים להילחם בשביל כל יהודי.
בתחילת 1900 אם אני לא טועה היה בברית המועצות כ -5 מיליון יהודים והתחילה העליה הגדולה היה רק כ 1 מיליון יהודים.
בשואה הפקירו את האחים שלנו והרב כהנא הי"ד לא רצה שזה יקרה שוב אם יהדות ברית המועצות.
חיים לא העלה לפה את הגוים אלא הסכונות היהודת והממשל בארץ שמנסה לדלל את האכולסיה היהודית.
מסכים איתך אבל גם עם דני ימני, לא כל מה שהוא טען לא נכון
אני חלילה לא גזען כלפי אף יהודי אם זה אתיופי רוסי תימני פולני רומני או מרוקאי
אני אוהב את כל היהודים ומקומם אך ורק בארץ ישראל!!
אבל אחוז נכבד ביותר מהעלייה הרוסית לא עלו בגלל שראו עצמם ציונים אלא יותר
מטעמי נוחות...
והרבה מהם בכלל אין קשר ליהדות ז"א לא אמא שלהם ולא אבא שלהם יהודים,
וזאת עובדה יש אצלי אנשים בשיכבה שהם לא יהודים והם בכל זאת עלו עם העלייה
של הגדולה מבריה"מ.

Aaron

• אורח
« להגיב #20 ב- : מאי 29, 2008, 12:36:45 »
בארץ יש הרבה יותר רוסים יהודים מאשר רוסים לא-יהודיים. והעלייה הזאת תרמה הרבה מאוד. גם לכוח העבודה, ורוב העולים היו בעלי השכלה גבוהה.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 08, 2008, 11:33:12 על ידי אהרֹן »

מנותק kaplanal

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : מאי 29, 2008, 13:48:46 »
בס''ד

כזכור ב 1989 (הייתי בן 13 אז ) ברית המועצות היתה עדיין קיימת,אך היא הייתה מדינה על כרעי תרנגולת.לאחר אסון צ'רנוביל,חשיפת הפשעים של סטלין,גלאסנוסט ופרסטרויקה של גורבוצ'וב זה כבר לא היתה אותה ברית המועצות.מסך הברזל התחיל להתרופף,הרפובליקות הסובייטיות התחילו לדבר על עצמאות,והעם התחיל לדבר על כלכלה קפיטליסטית.לא הפלא שרוב היהודים ניצלו את האנדרלמוסיה המוחלטת ונסו מהמדינה.הדיקטטורה של פוטין קמה לאחר הרבה שנים של אנרכיה ברוסיה

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #22 ב- : מאי 29, 2008, 14:32:43 »
בארץ יש הרבה יותר רוסים יהודים מאשר רוסים לא-יהודיים. והעלייה הזאת תרמה הרבה מאוד. גם לכוח העבודה, ורוב העולים היו בעלי השכלה גבוהה.
O0 :V: :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 08, 2008, 11:33:22 על ידי אהרֹן »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #23 ב- : מאי 29, 2008, 18:20:26 »
מסכים איתך אבל גם עם דני ימני, לא כל מה שהוא טען לא נכון
אני חלילה לא גזען כלפי אף יהודי אם זה אתיופי רוסי תימני פולני רומני או מרוקאי
אני אוהב את כל היהודים ומקומם אך ורק בארץ ישראל!!
אבל אחוז נכבד ביותר מהעלייה הרוסית לא עלו בגלל שראו עצמם ציונים אלא יותר
מטעמי נוחות...
והרבה מהם בכלל אין קשר ליהדות ז"א לא אמא שלהם ולא אבא שלהם יהודים,
וזאת עובדה יש אצלי אנשים בשיכבה שהם לא יהודים והם בכל זאת עלו עם העלייה
של הגדולה מבריה"מ.
גם הרבה יהודים אחרים לא עלו בגלל אהבת ארץ ישראל.
מקומו של כל יהודי הוא בארץ ישראל.
אחוז נכבד של היהודים בארץ "איבדו" את הזהות היהודית ומתנהגים כמו ישראלים(היהודי החדש) לא רק  יהודים רוסים אלא גם אשכנזים,ספרדים וכו'.

הסוכנות היהדות והממשלה הישראלית העלתה לפה את כל הגוים לא הרב כהנא הי"ד וחיים בן פסח.

"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : מאי 29, 2008, 18:30:51 »
גם הרבה יהודים אחרים לא עלו בגלל אהבת ארץ ישראל.
מקומו של כל יהודי הוא בארץ ישראל.
אחוז נכבד של היהודים בארץ "איבדו" את הזהות היהודית ומתנהגים כמו ישראלים(היהודי החדש) לא רק  יהודים רוסים אלא גם אשכנזים,ספרדים וכו'.

הסוכנות היהדות והממשלה הישראלית העלתה לפה את כל הגוים לא הרב כהנא הי"ד וחיים בן פסח.

גם נכון...