כתב נושא: זה נראה לי הזוי כל הרעיון הזה!!!  (נקרא 7623 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
זה נראה לי הזוי כל הרעיון הזה!!!
« להגיב #25 ב- : מאי 29, 2008, 23:25:44 »

תרשה לי לחלוק עליך ידידי.
העלת ה"יהודים" מרוסיה לא תרמה רבות למדינת ישראל.היא תרמה לאבטלה ולזנות ולכניסה שפה זרה לארצנו (וכי למה כי הם לא רוצים לדבר עברית)
אז אולי העליה הראשונה ב 91 היתה באמת נחוצה.אבל מאז העלינו לארץ רק רוסים רוסים ולא יהודים.
עכשיו תעשה חושבים איך להחזיר את הגלגל אחורה ולשחרר את מדינת ישראל מציפורני הרוסים שעלו לפה וחיים פה טוב מאד ללא כל קשר רוחני ודתי למדינת
ישראל ויורקים עלינו על התרבות שלנו וחיים פה אך ורק מטעמי נוחות.
אני עצמי רוסי יהודי ואני מסכים עם מה שאתה אומר ב100% נמאס לי מהרוסים האלה שעולים לארץ(רוסים לא יהודים) עושים פה מה שבא להם אומרים "לא טוב לנו" מתנהגים כמו ברוסיה מתחצפים...

שיעופו קיבינימט אם הם לא אוהבים את זה

למרות שיש מיעוט יהודים שעד היום עולה.
נגיד יש לי שני חברים עולים חדשים אחד עלה שנה שעברה ואחד עלה השנה לפני פחות מחצי שנה
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : מאי 29, 2008, 23:43:47 »
הבנתי איזה משהו שאנשים ששולחים מהסוכנות היהודית לעלות יהודים ארצה
אז יש להם מכסת עלייה שהם צריכים לעמוד בה בשנה, עכשיו אם הם לא עומדים במכסת
עלייה יש סיכוי שיפטרו אותם אז אם נגיד הם מצליחים להביא 100 יהודים והם היו צריכים להביא
150 אז את ה50 האלה הם יביאו בכל מחיר גם אם הם לא יהודים ואז הם מביאים אנשים חסרי השכלה
עניים ונותנים להם אישורים להכינס לארץ וכל זה...ואני לא מאשים את אותם אנשים שמשתכנעים לבוא
כי אלה מסוכנות מרמים אותם ומבטיחים להם חיים טובים בארץ.. ופה שהם מגיעים הם נזרקים
חלק נהיים הומלסים חלק נרקומנים והרבה נשים עוסקות בזנות..
אני מקווה מאוד שזה לא נכון אבל אני גם לא יתפלא שזה נכון, הרי במדינה שלנו זה לא חדש
שכסף זה הדבר הכי חשוב..

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 08, 2008, 04:16:03 »

תרשה לי לחלוק עליך ידידי.
העלת ה"יהודים" מרוסיה לא תרמה רבות למדינת ישראל.היא תרמה לאבטלה ולזנות ולכניסה שפה זרה לארצנו (וכי למה כי הם לא רוצים לדבר עברית)
אז אולי העליה הראשונה ב 91 היתה באמת נחוצה.אבל מאז העלינו לארץ רק רוסים רוסים ולא יהודים.
עכשיו תעשה חושבים איך להחזיר את הגלגל אחורה ולשחרר את מדינת ישראל מציפורני הרוסים שעלו לפה וחיים פה טוב מאד ללא כל קשר רוחני ודתי למדינת
ישראל ויורקים עלינו על התרבות שלנו וחיים פה אך ורק מטעמי נוחות.
ידידי, מי שהביא הנה את הגויים הרוסים הייתה ממשלת ישראל כגורם מאזן לדתיים במדינה.
חיים שחרר את היהודים,תבדיל!!
« עריכה אחרונה: אוגוסט 08, 2008, 04:16:35 על ידי גור-אריה »

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 08, 2008, 04:27:05 »
כל הרעיון הזה נראה לי הזוי. כי הרי יש פתגם שאומר "דבר פחות ועשה יותר". והעשייה של הארגון הזה היא יותר בדיבורים ופחות במעשים.ולדעתי כשתתמודדו פנים מול פנים עם המדינה(שזה אומר ממשלה חברי כנסת וכו'...)
אתם תתמוטטו כי אין לכם את אותו ניסיון כמו שיש לאנשים האלה. ואתם מדברים כאן על מדינה שלמה, וזה לא סתם קבוצה של אנשים.וצריך הרבה יותר מסתם ארגון כדי להזיז מדינה שלמה.יש אנשי אשכולות גדולים ורבנים גדולים שלא הצליחו להזיז כלום. ודווקא אתם שמסתכלים מהצד ולא חיים בחיי יום יום במדינה. יש לכם את הזכות להגיד משהו. 
ראשית כל,שמתי לב שכל מי שלא מאמין ביכולתינו גם לא מאמין בצדקת דרכינו... אז הייתי אומר שכשלוננו הוא בשבילו משאלת לב,ולא הערכת מצב..

אתה טוען כלפינו שאנו מסתכלים מהצד ולא חיים בחיי יום יום במדינה,על סמך מה אתה קובע את זה??
מלבד חיי שגורש מארץ ישראל ע"י הממסד הפחדני(שזה לבד ההוכחה שהוא כן מסוגל להזיז דברים,אחרת מדוע הם פוחדים ממנו?),כולנו תושבי ארץ ישראל
לומדים\עובדים חלקנו פעילים פיזית בשטח למען ארץ ישראל,וכו'

אתה אומר שיש מלא רבנים שלא הזיזו כלום,נכון אבל אתה מתעלם מהעובדה שהיו כאלה שכן... איך הקימו את המדינה פה בכלל? איך גרשו את הבריטים מהארץ
אם לא ע"י חבורה של שישה אנשים שסחפה את העם? איך הקימו את כל יהודה ושומרון חרף כל הסיכויים והתנגדות הממשלה והצבא? נחישות! וזה הכח שלנו נחישות!

נכון,היו דברים שהיין נכשל בהם,והראשון שבהם הוא:הסברה!! ובדיוק בשביל זה יש את התנועה והפורום שלנו...
חיים מאמין שהדרך לשלטון היא בניגוד למה שנעשה עד עתה,ההסברה לעם ישראל. כך גם נהג הרב כהאנ כשסחף מאות אלפים ברחובות כשכולם צועקים "כהנא לשלטון".
הוא הצליח כל כך עד שהממסד הפחדני הבין שבקצב הזה לא רחוק היום שהם יאבדו את הכסא וחוקקו חוק נגד הרב כהנא זצ"ל,עד להירצחו בארה"ב הי"ד.

אנחנו עושים אותו הדבר במעט שוני...אותנו אי אפשר לעצור!!! רשת האינטרנט פתוחה לפנינו ואנו על שרת חוץ...
אני מקווה שהבנת,אם לא הבנת עדיין מדוע אנו חושבים שנצליח,תשאל שוב עם יותר פירוט ונשתדל לענות לך.

וכמובן:ברוך הבא!!!

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 08, 2008, 12:20:50 »
כל הרעיון הזה נראה לי הזוי. כי הרי יש פתגם שאומר "דבר פחות ועשה יותר". והעשייה של הארגון הזה היא יותר בדיבורים ופחות במעשים.ולדעתי כשתתמודדו פנים מול פנים עם המדינה(שזה אומר ממשלה חברי כנסת וכו'...)
אתם תתמוטטו כי אין לכם את אותו ניסיון כמו שיש לאנשים האלה. ואתם מדברים כאן על מדינה שלמה, וזה לא סתם קבוצה של אנשים.וצריך הרבה יותר מסתם ארגון כדי להזיז מדינה שלמה.יש אנשי אשכולות גדולים ורבנים גדולים שלא הצליחו להזיז כלום. ודווקא אתם שמסתכלים מהצד ולא חיים בחיי יום יום במדינה. יש לכם את הזכות להגיד משהו. 

ברוך הבא חגי!ברצוני להבהיר כי כל שינוי משמעותי מתחיל בצעד קטן, בדיוק כמו שגאון עצום מתחיל כילוד קטן חלוש וחסר הבנה.
ה' איתנו מאז בריתו עם אברהם אבינו ע"ה, ועם שאר האבות והמנהיגים הנביאים הקדושים. :smil037:
אם נקיים את התורה והמצוות, ההדרכה המושלמת לניהול העולם, נזכה באמת לכל הטוב האפשרי
גם בעולם הזה וגם בעולם הבא. O0
אל תהיה קטן אמונה.איך אומרים בצבא, "תגדיל ראש", המסע לטוב הנצחי מתחיל עכשיו!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 08, 2008, 12:28:01 »
בארץ יש הרבה יותר רוסים יהודים מאשר רוסים לא-יהודיים. והעלייה הזאת תרמה הרבה מאוד. גם לכוח העבודה, ורוב העולים היו בעלי השכלה גבוהה.
העליות הראשונות עזרו כי העולים היו יהודים...
אבל העליות בשנים האחרונות הביאו עלינו רק הרס עברינות זנות וגם נאו נאצים הייתי מחזיר אותם בחזרה!!! :tickedoff:

Aaron

• אורח
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 13, 2008, 23:53:38 »
העליות הראשונות עזרו כי העולים היו יהודים...
אבל העליות בשנים האחרונות הביאו עלינו רק הרס עברינות זנות וגם נאו נאצים הייתי מחזיר אותם בחזרה!!! :tickedoff:
יש הרבה משפחות שהם חצי יהודים, נגיד האבא יהודי אבל האמא לא. ויש הרבה שמתגיירים. אלה ששונאים יהודים צריך להעיף בחזרה.

מנותק יהודי ציוני

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 14, 2008, 13:06:26 »
כי התקשרות שוטפת לאנשים את המוח אנשים מאמנים בדרך שלנו פשוט הם לא יודעים שיש קהילה של אנשים כמונו

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 14, 2008, 14:06:10 »
יש הרבה משפחות שהם חצי יהודים, נגיד האבא יהודי אבל האמא לא. ויש הרבה שמתגיירים. אלה ששונאים יהודים צריך להעיף בחזרה.
אין כזה דבר חצי יהודי!אם האמא גויה אז הילד גוי!!!

Aaron

• אורח
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 14, 2008, 15:00:56 »
אין כזה דבר חצי יהודי!אם האמא גויה אז הילד גוי!!!
אמרתי משפחות שהם חצי יהודים. לא אנשים שהם חצי יהודים. משפחות שהם חצי יהודים זה אבא יהודי - אמא נוצריה או להפך.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 15, 2008, 12:04:08 »
אמרתי משפחות שהם חצי יהודים. לא אנשים שהם חצי יהודים. משפחות שהם חצי יהודים זה אבא יהודי - אמא נוצריה או להפך.
:V: :V: :V:
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!