כתב נושא: ולפרשת השבוע  (נקרא 17973 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Berk0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אין לא יכול - יש לא רוצה
בעניין: ולפרשת השבוע
« להגיב #25 ב- : אוקטובר 12, 2006, 20:07:26 »
POWER69 תראה מה שאתה אומר לא הכול הגיוני

במהלך ההתנתקות המיותרת לטובת חמאס , אפי איתם דרש "לקחת את הנשק מהמתנחלים" אני לא מסכים לירות בחיילים ושוטרים עם כול הכבוד זה פשע יותר חמור לפצוע או להרוג יהודי.
אפי איתם קרא לחיילים לא לסרב פקודה במהלך גירוש היהודים , כאן אני מסכים איתך
שהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים
שהגלים מתחזקים, החברים מתגלים

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #26 ב- : אוקטובר 12, 2006, 20:22:19 »
טוב אני חדש פה וראיתי תלינק לאתר ולפורום בחתימה של מישהו מפורום אחר, בכול מקרה ראיתי שהאתר הזה וחבריו לא כולם דתיים הדוקים אז איך אתם יכולים להתפלל שמרזל היה בשלטון ? האדם רוצה להקים מדינה יהודית הלכתית שאדם חילוני (שומר מצוות) לא יכול לעמוד בהם.

לא חייב מרזל, אפי איתם מספיק לי.

שלום יהודי,
אני נאלץ לחלוק עליך
כידוע,
במהלך ההתנתקות המיותרת לטובת חמאס , אפי איתם דרש "לקחת את הנשק מהמתנחלים"
אפי איתם קרא לחיילים לא לסרב פקודה במהלך גירוש היהודים ,

הוא מנוול שמתעתע בציבור הכהניסטי,

הוא ישב בממשלות הגירוש והיה שותף-מרכזי (כפי העובדות שציינתי),
אנחנו צריכים ימין הכי אמין שיש.

מהי דעתך בעניין ההתנתקות ??

אפי איתם לא מנוול, הוא פשוט קטן אמונה ומבולבל.  אני בטוח שכוונותיו טובות, אבל הוא פשוט לא ראוי להיות מנהיג של עם ישראל.  (כמובן שהוא עדיף עשרת מונים מאשר הנחשים השמאלניים בעבודה ובקדימה.)

אחרי שהרב כהנא נרצח, היחיד שמגיע להצביע עבורו הוא תלמידו וממשיך דרכו ברוך מרזל.  ודרך-אגב,  מאידך גיסא אני לא פוסל את גישתו של נועם פדרמן, שמאמין שכל המערכת רקובה, ושאין להשתתף בכל בחירות שהן, שהרי כך העם מביע תמיכה במערכת ובועט בתורה.  נועם גם למוד-נסיון מן העבר, כשחזה באיזו קלות הצליחו המושחתים של המערך והליכוד לפסול את תנועת כ"ך, ומכאן הוא הסיק שאין סיכוי לאף תנועה כהניסטית אמיתית להיבחר לכנסת.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

POWER69

• אורח
« להגיב #27 ב- : אוקטובר 13, 2006, 11:50:56 »
POWER69 תראה מה שאתה אומר לא הכול הגיוני

במהלך ההתנתקות המיותרת לטובת חמאס , אפי איתם דרש "לקחת את הנשק מהמתנחלים" אני לא מסכים לירות בחיילים ושוטרים עם כול הכבוד זה פשע יותר חמור לפצוע או להרוג יהודי.
אפי איתם קרא לחיילים לא לסרב פקודה במהלך גירוש היהודים , כאן אני מסכים איתך

אני תומך בכל כלי ובכל דרך שתעצור גירוש יהודים .

הרי, שאף-אחד אינו בעל-הבית לחלק את אדמות ישראל לטרוריסטים,
אדם אשר יעשה דבר זה - מבחינתי מותר להשתמש בנשק מולו ואפילו רצוי מאוד .

מנותק Berk0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : אוקטובר 13, 2006, 11:53:51 »
לירות על חיילים? זה כבר מוגזם

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : אוקטובר 13, 2006, 12:41:43 »
אני חושב שאם תוכנית ההתכנסות תתממש המתנחלים צריכים לעשות מאבק מזוין.
אף חייל לא יסכן את חייו בשביל לעקור יהודים.

איזה חייל ילך ליהודי אחר ויתחיל בקרב מולו?
מילא המתנחלים יעשו מאבק שקט כמו בהתנתקות אבל כשהם יחזיקו רובים ויאיימו במלחמת אחים אני לא חושב שיהיה חייל שירצה בזה!

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #30 ב- : אוקטובר 13, 2006, 13:09:15 »
אתם מגזימים אפילו חיים בן פסח לא תומך במאבק מזוין נגד יהודים!
הרב כהנא צדק!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : אוקטובר 13, 2006, 15:09:02 »

מילא המתנחלים יעשו מאבק שקט כמו בהתנתקות אבל כשהם יחזיקו רובים ויאיימו במלחמת אחים אני לא חושב שיהיה חייל שירצה בזה!

יש משהו במה שאתה אומר.

כבר היו בהיסטוריה של עמנו מלחמות אחים, והן התרחשו על דברים הרבה פחות חמורים מהזוועות שמחוללים השמאל הישראלי והימין המדומה בימינו.

למעשה זה מעין הימור---מה תהיה התגובה של השמאל?  האם הם ירתעו מלהתחיל במלחמת אחים, או להיפך, האם הם יראו זאת כהזדמנות פז לחסל את שונאיהם שהיוו איום כנגדם במשך זמן כה רב?

לשמאל יש את המשאבים לדכא כל מרד יהודי, ואני חושש בעיקר לא לחללים בצד השמאלני אלא לחללים בצד שלנו.  הרי היתרון של היהודים התורניים ברור---בזכות ילודה גבוהה נהפוך להיות לרוב בעתיד הלא רחוק.  למה שנחבל ביתרון טבעי זה על ידי התחלת מלחמת אחים בה יפלו רבים מבינינו?

"בתחבולות תעשה לך מלחמה"

נחכה קצת.  לערבים הנאצים יש סבלנות, וגם לנו.  השמאל היהודוני יעבור יחלוף מעל במת ההיסטוריה כמו כל תנועה מזויפת חלשה אחרת.  ה"כוכב" שלהם כבר דועך מספר עשורים, ושלנו רק עולה בהתמדה ומזהיר בנוגה אורו.  העתיד שלנו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Berk0

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : אוקטובר 13, 2006, 16:08:00 »

יש משהו במה שאתה אומר.

כבר היו בהיסטוריה של עמנו מלחמות אחים, והן התרחשו על דברים הרבה פחות חמורים מהזוועות שמחוללים השמאל הישראלי והימין המדומה בימינו.

למעשה זה מעין הימור---מה תהיה התגובה של השמאל?  האם הם ירתעו מלהתחיל במלחמת אחים, או להיפך, האם הם יראו זאת כהזדמנות פז לחסל את שונאיהם שהיוו איום כנגדם במשך זמן כה רב?

לשמאל יש את המשאבים לדכא כל מרד יהודי, ואני חושש בעיקר לא לחללים בצד השמאלני אלא לחללים בצד שלנו.  הרי היתרון של היהודים התורניים ברור---בזכות ילודה גבוהה נהפוך להיות לרוב בעתיד הלא רחוק.  למה שנחבל ביתרון טבעי זה על ידי התחלת מלחמת אחים בה יפלו רבים מבינינו?

"בתחבולות תעשה לך מלחמה"

נחכה קצת.  לערבים הנאצים יש סבלנות, וגם לנו.  השמאל היהודוני יעבור יחלוף מעל במת ההיסטוריה כמו כל תנועה מזויפת חלשה אחרת.  ה"כוכב" שלהם כבר דועך מספר עשורים, ושלנו רק עולה בהתמדה ומזהיר בנוגה אורו.  העתיד שלנו.

תראה כמה דברים

1) תחשוב ככה יש התכנסות, המפונים מחמושים מאיימים לירות על הכוחות המפנים שגם הם חמושים, רואה ערבי מלוכך תעסק מהצד ואומר יאלה שיהרגו אחד תשני, מביא תקלאצ מהבית דופק צרור על אחד הצדדים והנה התחילה מלחמת אזרחים.

2) בנוגע לקצב התרבות, הערבושים מתרבים הרבה יותר מכול הדתיים+חילונים, עוד 10 שנים היה פה רוב ערבי שבטח יבצע בנו לינצים כמו שעשו במאורעות שהיו לפני קום המדינה.

3) הפתרון הכי ראלי הוא פשוט להביא אלפי אנשים לישובים שאף אחד לא יכול לפנות וגם אחרי האירועים האחרונים לא צריך לשכנע חיילים לסירוב פקודה, הם ראו בעצמם שרק רע וחרא יצא מזה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : אוקטובר 13, 2006, 18:24:23 »
"דווקא כך" - אני לא יודע אם שמתה לב אבל תראה תהודעה שלי ממקודם

היום לאף אחד לא אכפת מאף אחד חוץ ממנו מעטים האנשים אשר מסוגלים לפעול כנגד זה, הממשלה שלנו רקובה עד כדי כך שאי אפשר לתאר זאת במילים, החינוך של היום בין אם זה על ידי ההורים, בתי הספר, האוניברטיסה ובכלל כמעט בכול ארגון הוא לדאוג לעצמך ולאינטטרסים שלך ולא לשים קצוץ על האחר (העיקר שאני היה מליונר עם ווילה ברמת גן\תל אביב ורולקס על היד), ומכאן נובעת כול צרת עם ישראל שלאף אחד לא אכפת מאף אחד ובגלל זה אנשים לא שמים פס על מה שהולך בשטחים, על התנתקות שהייתה, על המלחמות, ועוד ועוד.

איך תנועה קטנה כול כך שרוב רובה יושב בחו''ל יכולה לשנות פה משהו ?

לצערי הרב אני רואה תפתרון בכך שהאויבים שלנו ישמדו את המדינה ורק אז ישרדו ויגיעו מחו''ל היהודים האמייתים שלא חייבים להיות דתיים אבל שהיו בעד החזון הציוני והיהודי ושידאגו לטובת הכלל ולא רק לעצמם.

אני מתנצל על התגובה המאוחרת.

מספר היהודים האמיתיים הרב ביותר הוא בארץ-ישראל ולא בשום מקום אחר בגלות!  זה יהיה אי-צדק משווע אילו יאונה למאות אלפי המתיישבים ביו"ש ומזרח ירושלים כל רע.  לא מגיע להם שום עונש---הם עושים כל מה שהם רק יכולים לעשות למען קידוש השם.  הישועה לא תבוא מארה"ב.  רק בגלל שהרב כהנא הי"ד, הקדוש ברוך גולדשטיין הי"ד, לני ברנר, ומספר כהניסטים אחרים באו מאמריקה, זה לא אומר שרוב היהודים האמריקאים בעלי אותה אידאולוגיה.  נהפוך הוא---רוב היהודים האמריקאים הם יהודונים מתבוללים או חרדים שמסרבים לגור בארץ, מחכים למשיח.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #34 ב- : אוקטובר 18, 2006, 23:09:19 »
היה זה צעד הכרחי.
איך היינו אמורים להלחם בערבים בלי איחוד כוחות?
לא נכון!!! הוא יכל להוסיף את הנשק שעל ספינה להרכבת צה"ל ולא להשמיד הרבה נשק שיכול לעזר למדינה שרק קמה ולהרוג אנשי צוות שהיו עליה ועודלברך את המעשה.
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)