כתב נושא: חבר'ה.  (נקרא 1836 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
חבר'ה.
« ב- : מאי 25, 2008, 19:37:46 »
ברצוני להתייחס לשני סוגיות חשובת המתרחשות במדינה ובפורום:
1)לאחרונה, באות עלינו ועל עם ישראל עשרות חדשות רעות ומצרות, ישנה כעת סכנה ממשית וקיומית לעם ישראל בארץ ישראל, משענת הקנה הרצוץ הזה, ישראל שמה, קומלת וכומשת לנגד עינינו, דבר זה מציב אותנו בבעיה פנימית חמורה מאוד, בעוד האויבים תוקפים את עם ישראל מכל החזיתות - עמנו פעור הפה ורודף השחת נלחם באחיו, ענן מלחמת האחים מרחף ורוחות המלחמה מנשבות בעורף היהודי בארץ, ומשום זאת הגיע הזמן של צד האמת והצדק להכריע את הכף ולהפוך אותה על פיה ולהנחיל את שלטון הנדכאים החזקים על המדכאים החלשים, הגיע העת לעמוד בפרץ ולתבוע את השייך לנו!
די לתבוסתנות, תחי הגבורה והתפארת! "חשף ה' את זרוע קודשו לעיני כל הגויים, וראו כל אפסי ארץ את ישועת אלוקינו!"
2) הוויכוחים החריפים ההולכים בין "האנטר" ו"הגולה בארץ" תוקעים טריז בפורום, על כן אני מציע לקבוע אולטימטום לשני אלה - התפייסו! לא יהיה קרע בתוך הימין האמיתי ולא תהיה שנאה בין אחים בני ישראל, ההתססה הזו נמשכה די והותר, בעוד אנו מנסים לשמור על עצמנו מאוחדים יציבים כקיר ברזל בפני אויבנו, הערב רב והשמאלנים, אנו בתסכול עצום פוגעים בעצמנו, באחינו הקדושים, האמיתיים והנאמנים.

בברכת כ"ח,
                                                                                                                       רק כך!

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חבר'ה.
« להגיב #1 ב- : מאי 25, 2008, 19:56:44 »
אני בטוח שהויכוחים בין האנטר לבין הגולה לארץ אלה לא ויכוחים של שינאה ואלה לא ויכוחים שיגרמו לקרע בימין...
מותר קצת להתווכח כל אחד מביע את דעתו וזכותו לעמוד על שלו...

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חבר'ה.
« להגיב #2 ב- : מאי 25, 2008, 20:03:33 »
אני בטוח שהויכוחים בין האנטר לבין הגולה לארץ אלה לא ויכוחים של שינאה ואלה לא ויכוחים שיגרמו לקרע בימין...
מותר קצת להתווכח כל אחד מביע את דעתו וזכותו לעמוד על שלו...
בצורה גסה עד כדי כך מותר לו להביע את דעתו? לדרוך על מוגלות ויבלות ולזרות מלח על הפצעים?
לא מסכים איתך או שאלה התפייסו(כולל אוריין שגם מעורבת בעניין) או שאני מצהיר עליהם בריש גלי כסוכני שב"כ שבאו להתסיס את הפורום ולהסית את עם ישראל! מובן?
הם נורא הכעיסו אותי ונורא הכאיבו לי, קשה לי לראות את אחיי מתכתשים עם אחד השני, בין אם הם אומרים אמת או שקר, שיתפייסו!

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חבר'ה.
« להגיב #3 ב- : מאי 25, 2008, 20:05:59 »
בצורה גסה עד כדי כך מותר לו להביע את דעתו? לדרוך על מוגלות ויבלות ולזרות מלח על הפצעים?
לא מסכים איתך או שאלה התפייסו(כולל אוריין שגם מעורבת בעניין) או שאני מצהיר עליהם בריש גלי כסוכני שב"כ שבאו להתסיס את הפורום ולהסית את עם ישראל! מובן?
הם נורא הכעיסו אותי ונורא הכאיבו לי, קשה לי לראות את אחיי מתכתשים עם אחד השני, בין אם הם אומרים אמת או שקר, שיתפייסו!
אם זה הפך למשהו רציני אז כמובן שצריך לעשות סולחה....

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
חבר'ה.
« להגיב #4 ב- : מאי 25, 2008, 21:38:42 »
אני מסכים לסולחה ותפסיקו לכנות גולשים כאן סוכנים אחרת באמת יהיה סכסוך.אני ניהלתי כאן ואינני סוכן.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חבר'ה.
« להגיב #5 ב- : מאי 25, 2008, 21:50:35 »
מסכים להפסיק לצעוק:סוכנים, סוכנים ושמח מאוד שאתה מסכים לסולחה.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חבר'ה.
« להגיב #6 ב- : מאי 25, 2008, 21:55:50 »
האמת שלא נתקלתי במישהו שמכנה בן אדם סוכן =/
תכלס גם היינו עולים על זה, אפשר להבין מתגובה של בן אדם
על דעותיו ולהבין שהוא לא שייך לפה...
ובאמת לא להשתמש במילה הזאתי! בשביל הפורום הזה, זה ביטוי
גנאי!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
חבר'ה.
« להגיב #7 ב- : מאי 26, 2008, 04:59:58 »
אני מסכים לסולחה ותפסיקו לכנות גולשים כאן סוכנים אחרת באמת יהיה סכסוך.אני ניהלתי כאן ואינני סוכן.
בס''ד
גלוי וידוע לכולנו כי הימין-המזוייף לסוגיו הינם סוכנים של הערב-רב הניקלה הנלוז והמתועב !!--לכן כל מי שתומך במפלגות הימין-המזוייף הוא למעשה מצטרף אליהם במודע ו/או שלא במודע !! מטרתם להדחיק את הגוש היהודי הימני האמיתי, והגוש היהודי של שומרי התורה הקדושה והמצוות הצידה כפי שפירטנו בהודעות הקודמות !!--ידידנו '' האנטר '' , אם הינך תומך באותם אנשי ימין מזוייף ( והוכחנו מדוע הם אנשי ימין-מזוייף ולא נאריך כאן בזאת ) הינך יכול להסיק את המסקנות ! , אנו בעד קירוב רחוקים ואיחוד בין כלל המפלגות הדוגלות בימין-אמיתי עם ציביון יהודי אמיתי ( ולא '' ציוני'' ו/או כל תחליף אחר ליהדות ח''ו ) תוך העלאת המודעות לרוח היהודית ושמירת התורה הקדושה והמצוות שכן אלו הם האורות שמאירים לנו בחשכת הגלות המרה הזו ר''ל תחת שלטון הערב-רב הנלוז והמתועב בני-בריתו של האויב הערבי הנאצי יש''ו המשוסה בנו בכל רגע ורגע , ומדיניות שמעודדת גורמים אנטי-יהודיים מובהקים להרים ראש על קהילות הקודש של היהודים הנמצאות על אדמת ארץ-הקודש תובב''א !!-המפלגה היחידה שמבטיחה להלחם על עידוד הגירת האויב הערבי הנאצי יש''ו מכלל אדמות ארץ-הקודש תובב''א , ומניעת עקירה של יהודים מבתיהם ומאדמתם והתרפסות לאויב הערבי הנאצי יש''ו , וסיפוח כלל חלקיה של ארץ-הקודש ליישוב היהודי תוך עידוד הגירת האויב הערבי הנאצי יש''ו, מניעת העסקתו ע''י יהודים תוך הטלת סנקציות משמעותיות על גורם יהודי כלשהוא שיעסיק אויב ערבי נאצי יש''ו , ובכך נפתור בע''ה וישועתו את בעית הגיס-החמישי של האויב הערבי הנאצי יש''ו שהוא למעשה '' חוד החנית '' של האויב הערביהנאצי כנגד הישוב היהודי בארץ-הקודש תובב''א !!!--את זאת מבטיח ואף נלחם בגופו על כך ר' ברוך מרזל הי''ו עם מפלגת '' חזית יהודית לאומית '' שכשמה כן היא !!, היא למעשה המפלגה היחידה הדוגלת באותם עקרונות שהזכרנו לעיל שהם למעשה עקרונות הברזל של תנועת '' הימין-האמיתי = J,T,F ) בראשותו של ידידנו היהודי היקר חיים בן-פסח הי''ו שנלחם למען אותם עקרונות , ומכיוון שכך גורש מארץ-הקודש ע''י אותו שלטון ערב-רב ניקלה נלוז ומתועב ,ועל עקרונות אלו אין בתנועתנו שום פשרות !! :idiot2: :tickedoff:--ועל-כן על כל מי שבאמת רוצה לסייע למאבק לעלייתו של ידידנו היהודי היקר חיים בן-פסח הי''ו לארץ-הקודש ,על אפם ועל חמתם , עליו להירתם למאבק הזה בכנות ,ומכיוון שהמפלגה היחידה שמתמודדת לפרלמנט '' הכנסת'' ודוגלת בעקרונות אלה היא '' חזית יהודית לאומית ''  בראשותו של ר' ברוך מרזל הי''ו על כל מי שתומך באמו לעיל לפעול למען '' חזית יהודית לאומית '' ולחזק את ידיו של ר' ברוך מרזל הי''ו !!! ומי שאיננו עושה כן , הרי שאיננו דוגל בעקרונות שלנו !!ואם הוא משוייך ל '' מועצת פשע '' (יש''ע) וחבריהם ולשאר הסוכנים של שלטון הערב-רב הנלוז והמתועב ,ו/או כל מפלגה אחרת הרי שאיננו דוגל באמור לעיל ולגבי השאר תסיקו לבד את המסקנות !!!ונזכה במהרה לגאולה שלמה  ובביאת גואל-צדק בבאכי''ר .
                                                                                           הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
חבר'ה.
« להגיב #8 ב- : מאי 26, 2008, 10:34:36 »
למעשה גם קליינר שרץ לכנסת דוגל באותם עקרונות.
אני אישית מתנגד להעסקת ערבים כי זה נוגד את העיקרון של עידוד הגירה ערבית המונית.
כאמור בזבוז קול על מי שלא נבחר יגרום לחיזוק המפלגה הגדולה.
אני למשל לא רואה בזבוטינסקי יודנראט כי הוא כמו שהרב כהנא וחיים הסבירו קרא להקמת מדינה יהודית בארץ ישראל לפני השואה והבוגדים השמאלנים מנעו זאת.
הרב כהנא שיבח את אצ"ל ולח"י,זבוטינסקי,בגין,יאיר ושמיר על מדיניות הנקמה והפסקת ההבלגה.
נועם פדרמן שאיננו בוגד או ערב רב שיבח את גנדי שמפלגתו היא מולדת.
כלומר אתה הגולה סוטה כאן מדרכו של הרב כהנא וכותב דברים שהם בניגוד לדעתו.
היתה כאן פעילות להעלאת המעפילים שהמחתרות עשו אותה כלומר הצילו יהודים ולא יודנרט.
הבא להורגך השכם להורגו