כתב נושא: איך לענות לשמאלני הטיפש הזה?  (נקרא 2754 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק eliad91

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • www.youtube.com/XeliadX
איך לענות לשמאלני הטיפש הזה?
« ב- : אפריל 30, 2008, 22:51:31 »
זהו שמאלני טיפוסי ברמה של בית ספר-חטיבה שמצטט לי דברים מהמורים השמאלנים שלו שמלמדים אותו תעמולה שמלאנית(אני יודע שהוא לא רמה אבל אני רוצה להכניס לו כזו תשובה שהוא לא ירצה לכתוב שקרים שמאלנים שוב ולהספים שטויות):

אתם משחקים לי אותה חכמים "להשמיד את הערבים" "רבין רצח יהודים" וכל הזבל הזה.

בלי שמאל לא הייתה מדינה

בו נתחיל בזה שההמשלות הראשונות היו שמאלניות עד בגין מבגין התחיל הימין ואז הייתה אינתיפדה והמצב הדרדר, חוץ מהשלום שהיה נהדר ועוד כמה דברים.
כמובן שהימין חשוב שהוא צריך לשלוט אפילו עם זה בכח מה שגרם לרצח איש גדול ושמו רבין, שהתחיל במשא ומתן עם הפלשתינים שרבין מאמינים שהיה נגמר בשלום (חוץ מהימנים שיגידו אתם נאיבים).

עכשיו אני בחיים לא ראיתי הפגנה אלימה של השמאל וכמה של הימין? מלא.
מסקנה: ימין אלים.

עכשיו בואו נראה עוד כמה דברים בהיסטוריה, הימין חושב שאפשר לפתור את הסכסוך רק במלחמה שאם תהיה תביא לסופה של ישראל וקורא לשמאל נאיבי כאשר הוא יודע שזה יכול להגמר רק בשלום כי בדרך אחרת אי אפשר (אם אתם ידועים דרך אז תגידו).

עכשיו בואו נראה לפני קום המדינה

ימין: אצ"ל ולח"י, רצחו בריטים חפים מפשע

שמאל: הגנה ו-פלמ"ח , עשו פעולות כמו פיצוץ גשרים, הרס תחנות משטרה בריטיות בלי נראה לי אפילו לא חף מפשע אחד מת.

רוב הרמטכלים ראשי ממשלה ונשיאים היו שמאלנים, מה שהביא את הארץ למה שהיא היום שזה מצב גדול למדינה שרק 60 שנה עומדת.

עכשיו בואו נרחיב על מה יקרה עם אתם הגנגסטה הימנית תשלוט.

מלחמה עם הערבים ככה אתם רוצים נכון?

טוב טיל על עזה במטרה להשמיד.

ארה"ב עוזבת, בריטניה עוזבת האיחוד האירפי עוזב מכיוון שרצחנו חפים מפשע.

ארצות ערב תוקפות.

לפני שנתיים היינו במלחמה עם חיזבאללה שלא נגמרה משהו
עכשיו זה חיזבאללה, סוריה, והצבאות הענקיים של איראן, סעודיה, ושאר מדינות הנפט נגדנו
לא ישאר הרבה

תפנימו בלי שמאל אין ישראל

דיי לשחק אותה שמאלנים הם לא ציוניים כי רוב הרמטכלים ראשי ממשלה ונשיאים היו שמאלנים, אז הם לא היו ציוניים???

כל החרדים ימניים והם לא מתגייסים דבר שקצת לא ציוני מצדם לא?
הימין גזעני לרוב ופועל באלימות

הימין האמיתי עוד ינצח!
אין שלום עם סרטן!

Aaron

• אורח
« להגיב #1 ב- : אפריל 30, 2008, 23:58:49 »
אין.. הילד הזה דורש כאפת שטות.

1. "הימין" שהיה אחרי בגין שהוא מדבר עליו, זה לא ימין אמיתי זה ימין מזוייף שחילק אדמות לאויב הערבי, ושחרר אסירים. ממתי ימין עושה דבר כזה? זה לא ימין, זה גם שמאל.

2. לא הייתה הפגנה אלימה של השמאל??? מה קורה כל יום בחברון? חבורות שמאלניות קיצוניות מגיעות לשם להציק למיתיישבים היהודים. על האנרכיסטים נגד הגדר שמעת? האנטישמים האלה כל יום פוגעים בחיילי צה"ל והורסים את הגדר. להפך, השמאלנים הכי אלימים תמיד והימין לא אלים.

3. "עכשיו בואו נראה עוד כמה דברים בהיסטוריה, הימין חושב שאפשר לפתור את הסכסוך רק במלחמה שאם תהיה תביא לסופה של ישראל וקורא לשמאל נאיבי כאשר הוא יודע שזה יכול להגמר רק בשלום כי בדרך אחרת אי אפשר (אם אתם ידועים דרך אז תגידו)."  ;D ;D ;D
תזכיר לי מה קרה במלחמת ששת הימים... כשהייתה מלחמה ניהיה שלום ושטח המדינה גדל. כשהיה אוסלו היו פיגועים ורציחות.

4. הגנה ופלמ"ח - רצחו יהודים רק בגלל שהם ימניים והלשינו לבריטים. והיו בטקטיקה יהודונית של התגוננות מתמדת כמו צה"ל עכשיו.
אצ"ל ולח"י - נלחמו בגבורה באוייב הערבי ובפולש הבריטי, שחררו את א"י, הביאו בטחון והרתעה.

5. על איזה טיל על עזה אתה מדבר? תושבי עזה החזירים רוצים לעזוב מרצונם!! כך גם הערבים הנאצים ביו"ש! לא צריך לבזבז עליהם תחמושת, קודם שילכו מרצונם, והמחבלים שישאר יושמדו. והעולם יגיד לנו תודה.

6. אף מדינה ערבית לא תתקוף אותנו אחרי שתדע שיהודים כהניסטים שולטים במדינת ישראל, האויב הערבי הנאצי ישקשק מפחד ויכבד אותנו מאוד. וגם אם מדינה ערבית תתקוף אותנו, הדבר יגרור השמדת המדינה וסיפוח כל שטחה לשטח מדינת ישראל - דבר שילמד מדינות ערביות נאציות אחרות לא להתעסק איתנו.

7. המלחמה עם חיזבאללה לא נגמרה משהו בגלל בוגדים עלובים חסרי שכל כמוך שמנהלים את המדינה ודואגים לחיי ערבים מוסלמים נאצים יותר מאשר לחיי ילדים יהודים.

8. מה קשור חרדים וימנים? יש חרדים שמאלנים ויש ימניים. ומה הקשר בין לא להתגייס ולא להיות ציוני? ילד צא מהבועה שלך.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : מאי 01, 2008, 13:08:57 »
לא לענות לו בדרך מילולית בטוח...
מה שכן השמאל של פעם הוא היה תומך בהתיישבויות
בחברון ובכל המקומות שהיום זה הימין נוהג ככה !!
אז השמאל הוא זה שנהרס והפך את עצמו לקבוצה
בוגדנית ושטנית שמנהלת מו"מ עם רוצחים, השמאל תומך בלפנות מאחזים ביהודה
ושומרון, השמאל זאת קבוצה של אנשים חסרי אידיאולוגיה ואהבת הארץ
הם לא ציוניים!

מנותק eliad91

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • www.youtube.com/XeliadX
« להגיב #3 ב- : מאי 01, 2008, 15:53:29 »
תודה רבה חברה,ד"א הפורום הוא FXP,אני בד"כ בפורום של הדיונים ואקטואליה שם יש הרבה ימנים אך גם כמה שמאלנים.
איזה כיף זה להתווכח עם השמאלנים הטיפשים האלה שכותבים לי שטויות כמו שארה"ב הצטרפה למלחמת העולם ה-2 ב1945  :idiot2:.
הימין האמיתי עוד ינצח!
אין שלום עם סרטן!

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
« להגיב #4 ב- : מאי 01, 2008, 21:01:27 »
ארה"ב הצטרפה למלחמה ב7 בדצמבר 1941, יום ההתקפה היפני על פרל הרבור, בו הכריזה יפן מלחמה על ארה"ב כשכמה ימים אחרי או אף באותו עום מודיעה גרמניה הנאצית יש" אף היא על מלחמה נגד ארה"ב, זהו גם יום הכרזה הרשמי של פרנקלין דלנו רוזוולט על גיוס כל הכוחות הצבאיים והאזרחיים הדרושים למאמץ המלחמתי.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 02, 2008, 09:22:20 »
תודה רבה חברה,ד"א הפורום הוא FXP,אני בד"כ בפורום של הדיונים ואקטואליה שם יש הרבה ימנים אך גם כמה שמאלנים.
איזה כיף זה להתווכח עם השמאלנים הטיפשים האלה שכותבים לי שטויות כמו שארה"ב הצטרפה למלחמת העולם ה-2 ב1945  :idiot2:.

;D ;D ;D
איך אומרים אחינו?
אין שכל אין דאגות...  ^_^
השמאלנים האלה מוכיחים מחדש כל הזמן על הבורות שלהם....

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 02, 2008, 18:23:26 »
תגיד לו שבתור חייל בצה"ל יש מלא חובשי כיפה וכמעט כולם בקרבי.
תגיד לו גם שהוא סותר את עצמו כי הוא אמר שהימין התחיל בבגין ואחרי זה אמר שהוא היה באצ"ל ולח"י.
תגיד לו גם שאם השמאל שלט רב הזמן ורב המנהיגים הציונים הגדולים ביותר היו שמאלנים כניראה שביגלל השמאל המצב היום הוא כמו שהוא.
תגיד לו שבלא וכי העולם לא ממש עוזר לנו,אירופה בעד הערבים,רק ארה"ב איתנו והיא תגבה אותנו תמיד אולי התקשורת שלה לא תמיד אבל הצבא והממשלה תמיד אלא אם כן רוסיה תשטלת על המדינה ויהיה להם מנהיג נאצי,אז לא משנה מה יהיה הם יהיו נגדנו.
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.