כתב נושא: אתם ממש חייבים להיכנס, נץ במיוחד אתה!זה משהו שאתה פרסמת ואני שלחתי  (נקרא 2456 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
על הנזק שערבים גורמים למדינה: מאמר של נץ....מה שבאדום אני רשמתי ומה שמתחת זה התגובות לכל סעיף שלמאמר...

ערבים בעלי תעודת זהות כחולה מבצעים מדי יום ביומו:
1.) בניה בלתי חוקית מסחררת (99% מכמות הפשעים בתחום זה במדינה) והשתלטות עויינת על אדמות.
2.) השגת גבול וגניבות (גונבים הכל, מפרות ועד מתכות משלטים בכבישים), 85% מהעבירות בתחום זה מתבצע ע"י הערבים.
3.) תאונות דרכים, עבירות תעבורה, סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, זיוף מסמכים ורשיונות, ילדים שנוהגים בדרום הפרוע בטנדר הגנוב של אבא, הרבה מאוד מעבר לגודלם היחסי באוכלוסיה.

4.) תמיכה וסיוע לאויבים מבחוץ, גיס חמישי, ודי לחכימא.
5.) חטיפת נערות יהודיות לכפרים שלהם, אונס יהודיות, הטרדות מיניות ושאר מעשי סדום ונבלה.
6.) רציחות בתוך החמולה שלהם על רקע "חילול כבוד המשפחה".
7.) רצח של מישהו שמוכר ביתו ליהודי.
8.) אי תשלום ארנונא, ושאר מיסי שרות מוניציפלי, אי תשלום מס הכנסה, אי תשלום מיסי תשתיות (מים, חשמל, ביוב וכו') ואחר כך בגלל שהמועצות המקומיות שלהם בגרעון עתק (אחרי שהם גם ממנים לג'ובים בעירייה המקומית את כל בני החמולה עם משכורות בלתי רציונליות) משביתים את המשק.

9.) הסעה ומתן דיור וסיוע למסתננים ערבים אל תוך המדינה.
10.) פוליגמיה.
11.) קניית בתים בשכונות יהדיות בערים הגדולות ע"י כסף סעודי.
12.) אי הליכה לעבודה וקבלת הון על ביטוח לאומי ודמי אבטלה.
13.) זיהום של הים ושל הקרקע בשפכים מהישובים שלהם בגליל ובנגב.
14.) יש להם ועדת מעקב עליונה, דבר שאין לאף מיעוט אחר באף מדינה אחרת בטח ובטח שלא באף מדינה מוסלמית אחרת בעלת מיעוט לא מוסלמי.

15.) הם השתלטו על השידורים הטלוויזיונים בערוצים 1, 2 ו-10 בבקרים ובימי שישי עד הצהריים.
16.) הם מבריחים מכל הבא ליד באזור גבולות ירדן-ישראל-מצרים ומגבול הלבנון.
17.) גניבת נשק ומסמכים מבסיסי צה"ל.
18.) גידול והפצת סמים במדינה, (מה הפלא כששלוש מתוך 4 המדינות המייצרות מגדלות ומפיצות את הסמים בעולם על כל סוגיהם, הם: סוריה, לבנון ואפגניסטן, וכל מילה אחרת מיותרת).

את המאמר הנ"ל שנץ כתב שלחתי לחבר שלי מהכיתה שאיתו יוצא לי להתווכח לעיתים קרובות...חח
אני ישלח לכם את מה שהוא ענה על כל סעיף וסעיף..אני רוצה רק לומר ששמרתי על איפוק ולא הגבתי לו...כי סיכמנו שאני ישאיר את זה לדיון בפורום שלנו בימין , מי שמכיר אותי יכול להבין מה אני חושב על הדברים שנכתבו פה, וגם הוא יודע טוב מאוד.
עוד דבר...הוא לא רוצה שאני יקרא לו בכינויו שבמסנג'ר בטענה שהרבה מכירים אותו ברשת , הוא גם לא רוצה שאני יקרא לו שמאלן כי הוא טוען שהוא לא ...  

אז הינה לכם התגובות שהוא רשם לי

אומר/ת:
אני בן אדם מתון שתומך בתרבות דיון דמוקרטית מסודרת ולא אוהב לתקפוף..
אומר/ת:
אני מנסה לכתוב אובייקטיבי מנקודת ראייה הומנית הגיונית.
אומר/ת:
בואו נראה...
אומר/ת:
סעיף ראשון-
 אומר/ת:
זה נכון. אבל לא קראת היום בעיתון שכמה שיהודים מנסים לקבל היתרים הם לא מקבלים ולמעשה אין שום אפשרות פיתוח בגלל הביורוקרטיה?
 אומר/ת:
מה עם התפתחות מאחזים התנחלות לתוך שטח שהוכרז כפלשטיני (בניגוד לחוק, כמובן), שהולכת ומתגברת בצורה מאוד מאוד חזקה?
אומר/ת:
דריסת רגל של מפעלים שמתפשטים לתוך הגדה ומעבידים שם פועלים פלשטינים חסרי עתיד וברירה?
אומר/ת:
גורמים בטחוניים בכירים הודו כבר שהמתנחלים מהווים סיכון גבוה יותר מאשר ישראלים משיגי גבולות כמו טלי פחימה.
אומר/ת:
תראה את יקנעם-בנייה ערבית מקצה חיפה עד אחרי נהריה. למה? כי הם לא שמים זין על האישורים. יהודים וערבים סבלנים סובלים מההתנהלות המסורבלת של שרי הבינוי והשיכון שבנתיים נותנים לגיטימציה לא חוקית להתעבות של ההתנחלויות.
אומר/ת:
מכאן-שזה קיים בשני הצדדים.
אומר/ת:
אוקיי, בואו נראה סעיף שני...
אומר/ת:
רבים מהם עקב מצב של מחסור ממוסד בידי המדינה.
אלו מהם שעושים זאת מתוך חמדנות גרידא הם אכן פושעים. כמות האחוזים מוגזמת ואינה מבוססת.
אומר/ת:
רבות מספור הפעמים שיהודים וערבים פועלים ביחד כדי לנצל את המצב בשטחים ולמכור לשם מתכות עקב מצורים שונים על סחורות מיובאות שהולכות לכיס הישראלי המתנחל..
אומר/ת:
ובכן, בואו נראה את סעיף שלוש...
אומר/ת:
סעיף שלוש נכון ובעייתי ובהחלט על הערבים בעצמם לעשות שינוי בהתאם לתרבות כדי להתאים את הביטחון שלהם בדרכים, זו בעיה שלהם.
Knell אומר/ת:
שיש לאכוף כמו שאוכפים לכל יהודי.
אומר/ת:
ובכן, סעיף ארבע...
אומר/ת:
תלוי. ממש ממש ממש ממש ממש ממש תלוי.
היו כל כך הרבה מרגלים יהודים ותשתיות ישראליות של גיס חמישי שלהכליל את כלל השמאל או היהודים הלא ציונים זו כבר עבירה.
אומר/ת:
אבל שלוש זה לא רק ערבים ויהודים. זו בעיה כוללת שצריך לעשות הגבלות על מספר המכוניות העולות לכביש בשנה וחיזוק התשתיות הציבוריות שכמעט אין לנו כלום בארץ.
אומר/ת:
בנוסף זו דילמה חינוכית.
l אומר/ת:
כל סעיף וסעיף יש לי טיעונים מעניינים.
 אומר/ת:
אוקיי, חמש.
אומר/ת:
שוב. זה כוללי וקיים בכל חברה ולא ניתן להשליך את זה על רקע אתני לגמרי.
אומר/ת:
שש-
אומר/ת:
אותה בעיה קיימת בכל התנגשות בין כוח קולוניאליסטי (מתיישב על שטחים בהם יושבים גם הקודמים). אותו דבר אפשר להשליך על עמים אפריקאיים, אסיאתיים, אירופאיים שונים לפני תקופה מסויימת...
אומר/ת:
בכל הקשור לחוק יש צורך באכיפה מבחינה מדינית. מעבר לכך אין מה לעשות לגבי מנהג פראי זה.
אומר/ת:
אבל, אתה רואה התקדמות מוראלית מוסרית בנושא
אומר/ת:
ערבים עירוניים נמנעים מכך לגמרי. כל אותם אחוזים של פלאחים מנותקים הם אלה ששיכים לכך.
אומר/ת:
המשך סעיף שש-פלאחים מנותקים עושים זאת.
אומר/ת:
חח אני מוכר באינטרנט ככה לפעמים
אומר/ת:
עדיף שתמצא לי איזה משהו
אומר/ת:
בואו נראה... סעיף 7-
רצח כזה לא היה זמן רב, רב מאוד. כמעט וחדלו ממעשה זה. בכל זאת, כל עוד הצדדים המערביים יפעילו לחץ על האוכלוסייה האזרחית ויובילו למעשים קיצוניים ודעות רדיקליות תמיד יש סכנה שזה יקרה.
אומר/ת:
הכול שאלה של רוב ומיעוט.
אני בטוח שאותו הדבר היו עושים למתנחל שנטש את האידיאולוגיה ומכר.
אומר/ת:
יש הרבה פנאטים בכל צד.
אומר/ת:
סעיף 8
אומר/ת:
לסעיף זה יש קשר רב עם סעיף אחד, באשר ליחס הכוללני למדינה כמדינה יהודית שפעמים רבות בכל זאת מפלה חזק לרעה את הערבים כסוג ב' ולא נותנת להם את האפשרות להקמת תשתיות הוגנות.
אומר/ת:
יש הרבה מאוד, הרבה שעושים זאת כי הם סומכים על כל אותם חמולות ואיבדו אמון וכבוד למדינה.
אומר/ת:
סעיף 9
אומר/ת:
האשמה לגבי מספר מצומצם של ערבים המנסים לתת לחבריהם את ההזדמנות לעבודה. בוודאי שאין הצדקה, אבל צריך לרדת לשורש העניין כמובן ולבדוק אילו תנאים הובילו את אותו ערבי לסייע להסתננות, ולא תמיד, כלך הזמן כאמצעי טרור.
אומר/ת:
מבחינת היהדות זה פסול. אצלם זה בסדר גמור, מי אנחנו שנצווה עליהם להיכנע למרות שלא פוגעת בנו אבל גורמת להם לשנות את עצמם?
אומר/ת:
אם כך, סעיף 11
אומר/ת:
כסף סעודי? מה זה, קונספירצית על או משהו?
אומר/ת:
'המאמר' מערבב הרבה מאוד בין תעודת זהות כחולה לפלשטינים וקשה לקפוץ כל הזמן.. תזכיר להם את זה.
אומר/ת:
בכל אופן אני אנסה לענות
אומר/ת:
הדבר הזה ידוע. ואכן קורה פה בארץ.
לגבי הליכת העבודה זה סיפור אחר. בעיית הניצול והאבטלה פגעה קשות בכל רבדי האוכלוסייה החלשה, ובהם מיעוטים
אומר/ת:
ניתן לתלות את האשם באלפי גורמים, והחזק שבהם הוא התכנית הכלכלית של ביבי מ94', תחת הסיסמה 'לכו לעבוד'
אומר/ת:
ולא טיפול אמיתי באותו נגע.
אומר/ת:
ערבים רבים נושלו מעבודותיהם הקודמות תחת השליטה הישראלית.
אומר/ת:
ורבים נאלצו למצוא חלופות.
אומר/ת:
אבל כן, זה לא סוד וזה מאוד מאוד ידוע.
אומר/ת:
לך פעם לאזור הפיצויים בעכו, תחשוב אתה במדינה אחרת, אתה לא תראה יהודי אחד כמעט
אומר/ת:
רק ערבית.
אומר/ת:
(רואה? אני אובייקטיבי ומסכים לא מעט, אבל בו בעת מסתכל גם על דברים מהצד)
אומר/ת:
סעיף 13-
אומר/ת:
שוב. לא ניתן להשליך כזו אחריות כבדה על רקע אתני. למה לא מדובר על כל אותם בעלי הון ומפעלים מזהמים במיוחד שמקבלים מהממשלה את פרסי משרד השר ל'הגנת הסביבה'...
אומר/ת:
במקום להתמקד בשורש הבעיה, המונעת על ידי עצלנות קהילתית ובצע כסף, ישנו ריכוז שלילי סביב שנאה כללית וכוללנית.
אומר/ת:
סעיף 14..
אומר/ת:
סעיף זה נייטראלי, למרות איך שהוא נראה.
אומר/ת:
סעיף 15-
אומר/ת:
רגע, מה זאת אומרת.. השתלטו?! בתור אזרחי מדינת ישראל כאחוז נכבד וכמיעוט במדינה כביכול דמוקרטית הם רשאים לפנות לתחומי הבידור המעסיקים אותם, בטווח שעות קצר יחסית בערוצים הממלכתיים של המדינה.
אומר/ת:
זוהי הגזמה להגיד דבר כזה.
אומר/ת:
סעיף 16.
אומר/ת:
נו באמת, אחוזים גבוהים עושים זאת בשיתוף יהודי, וכל זה ניתן כשפיטת תושבי הארץ כולם על פשעים חריגים שיוצאים תחתם
אומר/ת:
17.
אומר/ת:
שוב מתבלבלים כל אמצעי הזיהוי בין מעמדם השונים של ערביי הארץ. גניבה זו היא ככל הנראה חלק מהמאבק היהודי פלשטיני ויש לראות בה כהכנה לפעולת טרור במקרה הקשה וכפשע חמור במקרה הקל.
אומר/ת:
18.
כך היה מאז ומעולם, עד שהגיעו חוקים חדשים שמנסים למנוע זאת מהם. אותו הדבר עם עצם היותם סוחרים מעולים ועצם הקישור החשובה במזרח בין דברי מזון ומוצרים רבים, עד שהגיעו חוקים שמסחרו זאת.
אומר/ת:
הכול תלוי בנפילת החוקים על אותם תושבים וביישומם מדינית.
אומר/ת:
לסיכום:
אומר/ת:
לסיכום אני יכול לומר בודאות, מנקודת מבט אובייקטיבית של אזרח, ולא אנארכיסט, ששינויים תלויי תרבות שונים מתנגשים זה בזה, והמאמר מתיימר להיות מסכם לגבי הנזק כשהוא מאוד מאוד חד צדדי, מכליל וכמעט קונספירטיבי.
אומר/ת:
ניתן להרחיב רבות בסעיפים,
אומר/ת:
אך הפרספקטיבה היחסית ניתנה, וזה מה שחשוב

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
מוזר שהצלחת לספור בכלל, הערבושים עושים מלא נזקים מכל בחינה. צריך לשרוף את הנXצים האלו...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
דמגוג שמאלני שכל מטרתו היא פיזור ערפל קרב בזמן מלחמה למען האויב, מה שמעלה תחושות קשות לגבי עצם המושג: "גיס חמישי".
ובעניין ה"פלשתיני" שיראה בבקשה את זה- http://hayamin.org/forum/index.php?topic=152.0
« עריכה אחרונה: אפריל 30, 2008, 11:43:58 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הוא חושב שהוא אוביקטיבי........אבל הינה מה שהוא אמר לי פה זה רק המגבלות המטומטמות של המדינה,הוא הולך בהסתכלות חוקתית,זה דווקא דיי חשוב מה שהוא כתב פה,מי שרוצה לשנות משהו במדינה עכשיו יודע מה.
וד"א זה שהוא מזכיר כל הזמן עד כמה אוביקטיבי ומתחשב לא משנה את העובדה שהוא *&*#@$#
מה שהוא כותב בא מאי מחשבה כללית,הוא חושב מה צודק ולא מה צריך להעשות,כרגע מספיק דברים לא צודקים נעשו לכיוון השמאל,בשביל לאזן צריכים לקרות כמה דברים לא צודקים לכיוון הימין,ואז אולי תיהיה לך במדינה הזאת איזה אפשרות של צדק.
כרגע השמאל יכול להתבכיין כמה שבא לו על עוגמות נפש ועל זה ששתי הצדדים לא תלית שכולה תכלת כי כן נאלצנו לרדת ברמה מה שהשמאל כ"כ "פחד" שיקרה שנירד לרמת הערבים,מעניין למה הם כ"כ פחדו שזה יקרה....בכל מקרה כמו שאמרתי בנושא "הרבצתי לערבי" לפעמים עם פרמיטיבים צריך להשתמש בדרכים פרמיטיביות,ולרדת לרמה שלהם באספקטים מסוימים דווקא יכול להיות הפתרון לבעיה,רק צריך לדעת במה,ומפה נובע שיש דברים לא צודקים,ויש דברים לא צודקים שהם חיונים וברגע שהם חיונים זה שהם לא צודקים ממש לא משנה,ועזובו את העובדה שאם תסתכל במבט קצת יותר כללי תבין שהם גם צודקים.
« עריכה אחרונה: מאי 06, 2008, 01:00:51 על ידי נץ וגאה בזה »
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
דמגוג שמאלני שכל מטרתו היא פיזור ערפל קרב בזמן מלחמה למען האויב, מה שמעלה תחושות קשות לגבי עצם המושג: "גיס חמישי".
ובעניין ה"פלשתיני" שיראה בבקשה את זה- http://hayamin.org/forum/index.php?topic=152.0
חחחחח מה אני יגיד לך אחי... =/

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« עריכה אחרונה: יוני 05, 2008, 19:11:03 על ידי Juda-Yoda »
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.