כתב נושא: מאמר של הומו סוטה בעד ההומואים  (נקרא 2629 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
מאמר של הומו סוטה בעד ההומואים
« ב- : אפריל 22, 2008, 16:33:37 »
בס"ד

איך טענו למאמר הזה?

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/724/823.html
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : אפריל 22, 2008, 17:06:49 »
ציטוט
הם חלמו שלא יהיו חוקים המגדירים מיהו יהודי, ולמושג יהודי לא תהיה פרשנות מבית מדרשו של איש. את יהדותם שלהם ושל חבריהם הגדירו ערכים,
סכנות החיים, כדורי חיילי ה-SS, גדרות מחנות עבודת הכפייה ועשן המשרפות. שם לא היה צריך לבדוק מי אוכל מה בפסח, שם לא היה צריך חוקים שיגדירו מה כשר. שם כולם היו יהודים.

לא הנאצים יגדירו מי הוא יהודי וגם לא ערב רב כמותו.

הוא טוען שהוא מבקש חירות, אך את חרות עמו הוא רודף. הוא שולל מהעם היהודי את הזכות למדינה יהודית. הוא יכול למצוא את 'החופש' מהסוג שהוא מבקש במקומות אחרים שאת תרבותם הוא שואף לחקות.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #2 ב- : אפריל 22, 2008, 19:49:16 »
אם כולם היו הומואים המין האנושי היה נכחד.
תורתנו הקדושה אוסרת על משכב זכר.
זה שיש חוטאים אין זאת אומרת שהתורה איננה אמת חלילה אלא שהחוטאים חלשים ונכשלים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 23, 2008, 23:16:46 »
ואם כל הבנות היו לסביות המין האנושי לא היה נכחד חח?
התורה אוסרת על זה כי זה לא טבעי וזה לא מקובל
והאנשים האלה בסך הכל אני מרחם עלייהם כי הם חולי נפש.
זה שהם יוצאים עם המצעדים הדפוקים שלהם לרחוב זה סיפור אחר לגמרי
אבל גם אני מאשים את הממשלה שמאשרת כזה דבר בארץ הקודש

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 24, 2008, 14:00:22 »
מדינה יהודית היא לא מדינה שבה כולם מתנהגים כמו יהודים גמורים... מדינה יהודית היא מדינה שבה כשאתה הולך ברחוב אתה רואה שאתה נמצא באיזור של יהודים... אני לא מבין למה הם רוצים להתחתן אחד עם השני כי גם ככה זה אסון לתת לזוגות כאלה לגדל ילדים, אבל בתכלס מזה משנה אם הם נמצאים סתם ביחד, משחקים אותה מתחתנים בטקס בלבד, או הולכים לחול ומתחתנים וחוזרים לכאן..
תחשבו על זה ככה... לאפשר להם להתחתן סך הכל זה אפליקציה משפטית שמסדרת להם עניינים כספיים, זה גם מחייב אותם אחד לשני והם לא יכולים להתפרפר יותר בחוץ.. אז שיהיה, מזה כבר משנה.. המציאות היא גם ככה כזאת כבר הרבה זמן.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : אפריל 24, 2008, 17:53:23 »
אני לא מציע להתערב בחיים האישיים של אנשים ובפעילות שמתרחשת בין ד' אמות שהיא עניינים הפרטי. אבל הם מנסים לכפות על כל הציבור זכויות הכרות והטבות שהן בניגוד לאיטרס של החברה. זה נגד טובת הכלל לתת הטבות מס או זכויות אימוץ לזוגות חד מיניים.

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : אפריל 24, 2008, 17:57:59 »
אני לא מציע להתערב בחיים האישיים של אנשים ובפעילות שמתרחשת בין ד' אמות שהיא עניינים הפרטי. אבל הם מנסים לכפות על כל הציבור זכויות הכרות והטבות שהן בניגוד לאיטרס של החברה. זה נגד טובת הכלל לתת הטבות מס או זכויות אימוץ לזוגות חד מיניים.
א' הכרה בזוגיות של אנשים לא מקנה להם ישר זכויות אימוץ
ב' תפרט בבקשה איך הטבות מס וזכויות של זוגות לזוגות הומוסקסואלים פוגע באינטרס של המדינה.. לא ירדתי לסוף דעתך בקטע הזה..

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
« להגיב #7 ב- : אפריל 24, 2008, 18:54:38 »
בס"ד

איך טענו למאמר הזה?

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/724/823.html

תענה להם ככה: "אתם יכולים להיות הומואים אם אתם רוצים, אבל אתם עוד מעיזים להפיץ את הפגמים שלכם בי"ם הקדושה ובתל-אביב.. ולכן לא מגיעות לכם זכויות בכלל.."

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אפריל 24, 2008, 21:08:27 »
א' הכרה בזוגיות של אנשים לא מקנה להם ישר זכויות אימוץ
ב' תפרט בבקשה איך הטבות מס וזכויות של זוגות לזוגות הומוסקסואלים פוגע באינטרס של המדינה.. לא ירדתי לסוף דעתך בקטע הזה..

הסיבה מאחורי הטבת מס לזוגות היא כדי להקל על אנשים להנשא ולהביא ילדים לעולם מה שזוגות חד מיניים לא יכולים לעשות. מה גם שאם יהיה כזה דבר אנשים פשוט יתחזו לזוגות הומאים כדי לשלם פחות מסים. בנוסף זו כבר מימלא תהיה אפלייה של רווקים ולכן כבר כולם יהיו זכאים להפחתת מס...

סיבה נוספת היא שזוגות חד מיניים צריכים להיות תופעה נסבלת אבל לא צריך להיות עידוד לתופעה כזאת כי היא מחלישה את החברה.העניין האמיתי במאבק שלהם הוא לקדם הכרה באורח החיים שלהם שכולל  הפקרות מינית, סמים ומחלות. אולי יש בינהם זוגות נורמליים יותר, כאלה שלא צועדים בתחפושות דראג, אבל מאנשים כאלה אני מצפה שיבינו לבדם מדוע מוטב שלא יאמצו ילדים.