סקר

סקר: אתם מאמינים באלוקים?

כן, באמונה שלמה.
142 (74.7%)
לא.
24 (12.6%)
אולי, לא בטוח.
24 (12.6%)

סך הכל הצבעות: 37

כתב נושא: סקר: אתם מאמינים באלוקים?  (נקרא 168187 פעמים)

0 משתמשים ו- 6 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #150 ב- : יולי 20, 2008, 11:26:10 »
חכה, יש לך הוכחות כלשהן שהיה עידן קרח?

להזכיר לך, ה"אנשים שעד היום מאמינים בחרטא הזה" הם היהודים היקרים שבזכותם אתה נמצא פה היום, כיהודי ולא כגוי.
אבותינו מסרו לנו מסורת, שמסרו לנו אבותם, שמסרו להם אבות וככה שרשרת המסירה נמשכת עד מעמד הר סיני בו ה' התגלה לא לבנאדם אחד! לא לנביא אחד אלא לכל עם ישראל! ל600,000 נפש וזה הגברים בלבד!

אתה לא פחות מהוכחה חיה לכמה שחז"ל צדקו באומרם בגמרא בסוף מסכת סוטה:
"בעקבות משיחא חוצפא יסגא ויוקר יאמיר הגפן תתן פריה והיין ביוקר ומלכות תהפך למינות ואין תוכחת בית וועד יהיה לזנות והגליל יחרב והגבלן ישום ואנשי הגבול יסובבו מעיר לעיר ולא יחוננו וחכמות סופרים תסרח ויראי חטא ימאסו והאמת תהא נעדרת נערים פני זקנים ילבינו זקנים יעמדו מפני קטנים בן מנוול אב בת קמה באמה כלה בחמותה אויבי איש אנשי ביתו פני הדור כפני הכלב הבן אינו מתבייש מאביו ועל מה יש לנו להשען על אבינו שבשמים:"

"ואין תוכחת", קשה להוכיח אנשים.
:V: :coolsmiley: O0
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #151 ב- : יולי 20, 2008, 13:46:29 »
לא ברחתי יש לי עוד הרבה דברים לעשות פשוט

יש הוכחות לעידן הקרח חוקרים רבים ברחבי העולם מצאו המון ממצאים משעידים על מה שהיה פה לפניי הרבה שנים ואין סיכוי שכדור הארץ קיים 5800 שנים יותר מידי דברים קראו כאן אלפי סוגים של יצורים חיו ונכחדו כול זה לא היה יכול לקרות בבפרק זמן של כמה אלפי שנים

אתם אומרים שאני מאמין במה שמאמינים השמאלנים וכול זה זה לא נכון הרבה במה שהם מאמינים זה שטויות כמו האבולוציה שכבר הוכחה אפילו על ידי המדע שזה לא נכון כי יש סימנים שהאדם היה קיים לפניי הקוף אני לא מאמין בסיפורי סתבא על איזה תיבה של נוח ועל אדם וחווה שהיו בגן עדן ורק כי אכלו איזה תפוח אז זרקו אותם משם זה ממש סיפורי אגדות דרך אגב יש מחקרים שמעידים שהסיפורים האלה מבוססים על סיפורים של עמים אחרים באותה תקופה.

אני לא מסוגל לאמין בשטויות כאלה מצטער אני לא בנוי לזה אני לא הולך עיוור אחרי איזה ספר שאף אחד לא יודע מי כתב אותו לפניי 2000 שנה

יש פה אחד אמר שמצאו את התיבה של נוח אז זה לא מוכחי כלום אולי מישהוא היה מושפע מאיזה סיפור אגדה הלך בנה תיבה מבחינתי זה לא מוכחי כלום
והסיפור של נוח זה סיפור אגדה שמספר את המבול הגדול שבאמת התרחש אבל זה שנוח לקח את כול היצורים שם בתיבה זה פשוט בולשיט ובמבול הזה לא כול העלם הוצף רק חצי ממנו הוצף ונשאר עד היום מתחת לפניי הים

יש הוכחות אתם לא יכולים להתווכח עם הוכחות מצאו מתחת לים כפרם רבים שהוצפו בזמן המבול הגדול לפניי המבול המקומות האלה היו יבשה בתנך אומרים שהיה מבול ואחר כך הכול עבר והמים נעלמו אז שהוא שלא המים לא נעלמו הם נשאר לא כול המקומות הוצפו כי לא היה מספיק מים בשביל שהכול יוצף
« עריכה אחרונה: יולי 20, 2008, 13:54:28 על ידי PhobetorXVII »

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #152 ב- : יולי 20, 2008, 13:52:36 »
זה שאנחנו יהודים זה לא אומר אנחנו חייבים להאמין ברור שיש כוח עליון היקום לא נוצר סתם ככה אבל פשוט אני לא מסוגל לאמין לסיפורי האגדות של התנ"ך כמו התיבה של נוח ובריאת העולם שזה פשוט תסלחו לי אבל טימטום מוחלט ושטויות במיץ עגבניות ועוד יש פה אנשים שחושבים שבעולם קיים 5800 שנה פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ובקשר לתיבה של נוח בתנך כתוב שהיה מבול בגלל שהיו אנשים רעים בעולם וכול זה וזה פשוט שטויות היה מבול כי עידן הקרח הסתיים המעלות על פניי כדור עלו קרחונים נמסו והיה שיטפון גדול בכול רחבי העולם זה הוכח מבחינה מדעית ברור שאנשים באותה תקופה יגידו שזה היה בגלל הכעס של אלוהים אבל יש אנשים שעד היום מאמינים בחרטא הזה פשוט לא יאמן

רק בגלל זה, הייתי מציע לך לשמור על הלשון. ועוד דבר, זה שמצאו ממצאים כביכול שהיה עידן הקרח או כל הבולשיט הזה - מי אמר לך שזה נכון? הממצאים? גם לי יש ממצאים. ואפילו הרבה יותר חזקים משלך והרבה הרבה יותר מוכחים משלך. זה שאתה בוחר לסגור עיניים ולהגיד שלא רואים אותך, זה לא ממש חכם.
« עריכה אחרונה: יולי 20, 2008, 13:55:26 על ידי נאור »

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #153 ב- : יולי 20, 2008, 13:57:12 »
מצטער אנחנו חיים במאה ה 21 יש מדעויש הוכחות. אם כולם היו כמוכם אנחנו עד היום היינו רוכבים על סוסים.

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #154 ב- : יולי 20, 2008, 13:58:53 »
רק בגלל זה, הייתי מציע לך לשמור על הלשון. ועוד דבר, זה שמצאו ממצאים כביכול שהיה עידן הקרח או כל הבולשיט הזה - מי אמר לך שזה נכון? הממצאים? גם לי יש ממצאים. ואפילו הרבה יותר חזקים משלך והרבה הרבה יותר מוכחים משלך. זה שאתה בוחר לסגור עיניים ולהגיד שלא רואים אותך, זה לא ממש חכם.

עידכן הקרח בולשיט חחחחחחחחחחח ממש המצחקת אותי יש לך ממצאים יותר טובים כן? נו תראה לי אותם רק שזה לא יהיה פסוק מהתנך כי מבחינתי זה לא מוכחה שום דבר.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #155 ב- : יולי 20, 2008, 14:04:07 »
עידכן הקרח בולשיט חחחחחחחחחחח ממש המצחקת אותי יש לך ממצאים יותר טובים כן? נו תראה לי אותם רק שזה לא יהיה פסוק מהתנך כי מבחינתי זה לא מוכחה שום דבר.
אחי ישלי שאלה למה אתה חושב שהארץ הזאתי שלנו??..תיודע שאסור לך להיות פה כל מה שהלך זה היה כיבוש וזה שטח של ערבים אז למה אתה פה??..

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #156 ב- : יולי 20, 2008, 14:08:10 »
אחי ישלי שאלה למה אתה חושב שהארץ הזאתי שלנו??..תיודע שאסור לך להיות פה כל מה שהלך זה היה כיבוש וזה שטח של ערבים אז למה אתה פה??..

נו הנה אין לך מה להגיד לי לי יש הוכחות לך אין כול ההוכחות שלך זה מאיזה ספר פחחחחחח

זה הארץ שלנו כי היינו פה לפניי כולם אף פעם לא היה לפסטין זה הכול שקר הערבים התיישבו פה רק במאה ה 18-19 אנחנו היינו פה תמיד זה לא אומר שאני עכשיו צריך להאמין בכול מיני שטויות מתוך ספר ולהפוך לאדם חשוך שאומר שהעולם קיים 5800 שנים

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #157 ב- : יולי 20, 2008, 14:14:23 »
נו הנה אין לך מה להגיד לי לי יש הוכחות לך אין כול ההוכחות שלך זה מאיזה ספר פחחחחחח

זה הארץ שלנו כי היינו פה לפניי כולם אף פעם לא היה לפסטין זה הכול שקר הערבים התיישבו פה רק במאה ה 18-19 אנחנו היינו פה תמיד זה לא אומר שאני עכשיו צריך להאמין בכול מיני שטויות מתוך ספר ולהפוך לאדם חשוך שאומר שהעולם קיים 5800 שנים
מאיפה אתה יודע שהיינו פה??..מה אחי אתה מאמין באגדות?!?!

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #158 ב- : יולי 20, 2008, 14:17:49 »
מאיפה אתה יודע שהיינו פה??..מה אחי אתה מאמין באגדות?!?!

יש ממצאים ארכיאולוגים וגם בספרים של עמים אחרים כתוב שהיו פה יהודים יש לזה הוכחות לא רק מהספר שלך.

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #159 ב- : יולי 20, 2008, 14:19:47 »
יש ממצאים ארכיאולוגים וגם בספרים של עמים אחרים כתוב שהיו פה יהודים יש לזה הוכחות לא רק מהספר שלך.
נו ומאיפה אתה יודע שזה נכון?!?!?..זה היה לפני הרבה זמן!!!מה אתה משוגע מאמין לאגדות וכאלה??.

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #160 ב- : יולי 20, 2008, 14:21:37 »
נו ומאיפה אתה יודע שזה נכון?!?!?..זה היה לפני הרבה זמן!!!מה אתה משוגע מאמין לאגדות וכאלה??.

נו אתה ממש דפוק

יש ממצאים ארכיאולוגיים וכול העמים שחיו פה באזור תיעדו את קיומם של היהודים יש הרבה מאוד הוכחות בניגוד לסיפור הסבתא שלך על נוח על אדם וחווה וכול זה.
« עריכה אחרונה: יולי 20, 2008, 14:24:06 על ידי PhobetorXVII »

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #161 ב- : יולי 20, 2008, 14:24:51 »
נו אתה ממש דפוק

יש ממצאים ארכיאולוגיים וכול העמים שחיו פה באזור תיעדו את קיומם של היהודים יש הרבה מאוד הוכחות לך בניגוד לסיפור הסבתא שלך על נוח על אדם וחווה וכול זה.
מה קרה סיפורים של עמים אחרים לא חושב שהם אגדות?!?!?!!!אבל שאתה רואה שיש גם ממצאים של תיבת נח תלא מאמין?!?!??!

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #162 ב- : יולי 20, 2008, 14:30:10 »
מה קרה סיפורים של עמים אחרים לא חושב שהם אגדות?!?!?!!!אבל שאתה רואה שיש גם ממצאים של תיבת נח תלא מאמין?!?!??!

איזה ממצאים נו באמת בטח מצאו חתיכול עץ גדולות בהרים כי הספינה אם היא בכלל היתה קיימת לא היתה נשארת שלמה אחרי כמה אלפייש נים לא רק שלא הייתה נשארת שלמה פשוט לא היה נשאר ממנה כלום חוץ מחתיכות

זה לא מוכיח כלום אצל עמים אחרים באותה תקופה יש סיפורים מאוד דומים לתיבה של נוח רק שאצלם במקום נוח יש שמות אחרים לגיבור בסיפור

התנך גם אומר שכדור הארץ הוא שטוח היום אנחנו רואים שזה ממש לא נכון.
« עריכה אחרונה: יולי 20, 2008, 14:34:03 על ידי PhobetorXVII »

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #163 ב- : יולי 20, 2008, 14:34:04 »
לפני שאתה פותח  את הפה  על  התורה שקיבלנו  בהר  סיני  לפני  3300  שנה  והיא  היתה  הוכחה  לקיומנו, אנחנו  בזכות  השרדנו  היתי מציע לך לשחוב  פעמים!!!
היום כימעט  לכל דבר  יש ראיה!!!
איך  אתה  רוצה להסביר  לי  את  העובדה  שיש  אוניה  על  הרי אררט, מישהו  תפס  אותה בידים  והביא  אותה  לשם???? או אויל  בנה  אותה שם??? אה  זה  בטח  היה  מפיצוץ  מדומין  שני וכך נוצרה  האוניה??? התורה ניתנה  לפני3300  שנה  ואז  בטח שלא מוצאו  את  התיבה, מה  את ה רוצה להגיד  שהתורה  שמע  על  התיבה  שמצאו ומהירה  להדביק  לזה  סיפור?? אתה  חי  באשליות!!!!!!!!!!!!         התורה  היא  עדה לכל  המאורות ההיסטורים  של  עם שיראל שהוכחו  על ידי  ספרים אחרים  רק  שהספרים  האחרים  ניכתבו  הרבה  אחרי  שהתורה  ניכתבה.
היום  הרבה  דברים  שהתגלו  רק  במאה שנה  האחרונות  ידוע חכמים  כבר  לפני2000  שנהמאיפה? כתבו  מעצם  ובמקרה נהיה מדויק? הם  קיבלו את זה  מהתורה  שהיא  בעצם  כמו  תרשים  לפני  בניה. וכל  זה לא  מספיק  הוכחה  בשבילך. צדקו  חכמינו  לפני  2000  שנה  שכתבו "בעקבות משיחה  חוצפה  יסגה...  ופני  הדור כפני  הכלב! ואין  תוכחת [אין  את מי להוכיח].
אם  את ה לא  מקיים א ת התנ"ך  אל  מאמין  לו, אז  על המ א ת ה  נילחם  על  הארץ מה  ררע  לך  בכל  מדינה  אחרת העולם???
אנחנו מיסתמכים  על  התנ"ך  ששם  כתוב  שהקב"ה  נתן  את  א"י  לעם ישראל!!!!!!!!!!!  אבל אנחנו  מקימים גם את שאר  הדברים שכתובים  בתנ"ך!!!!! אם אתה  לא  מאימין  לתנ"ך  אז  אין לך  על  מה  להיסתמך  שהארץ שלך....
ופני  הדור  כפני  הכלב  (מסכת  סוטה  דף לפני  האחרון  ע"מ ב')... ואין לנו  על מי  להישען אלא  על אבינו  שבשמים!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #164 ב- : יולי 20, 2008, 14:34:32 »
אחי על כל דבר אפשר להגיד כמוך!אתה עונה כמו ילד קטן!

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #165 ב- : יולי 20, 2008, 14:35:18 »

איפוא  התנ"ך  אומר  שהארץ  הוא שטוח? למדת  את  התנ"ך  שאתה  מדבר?

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #166 ב- : יולי 20, 2008, 14:36:38 »
אחי על כל דבר אפשר להגיד כמוך!אתה עונה כמו ילד קטן!

אני עונה כמו ילד קטן? תראה את התגובות שלך חחח

טוב אין לי כוח להתכווכח פה זה חסר תועלת ובזבוז זמן שיהיה לכם בכיף אתם רוצים להאמין תאמינו מה איכפת לי אני לא מאמין זכותי.

שבת שלום.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #167 ב- : יולי 20, 2008, 15:17:22 »
איזה ממצאים נו באמת בטח מצאו חתיכול עץ גדולות בהרים כי הספינה אם היא בכלל היתה קיימת לא היתה נשארת שלמה אחרי כמה אלפייש נים לא רק שלא הייתה נשארת שלמה פשוט לא היה נשאר ממנה כלום חוץ מחתיכות

זה לא מוכיח כלום אצל עמים אחרים באותה תקופה יש סיפורים מאוד דומים לתיבה של נוח רק שאצלם במקום נוח יש שמות אחרים לגיבור בסיפור

דווקא הזהר הקדוש אמר עוד לפני המדע שהכדור הארץ הוא עגול.
האיסלם טוען שהכדור הארץ הוא שטוח לא היהדות.
אחי אתה מדבר מחוסר ידע ואם אתה כל לא מאמין נסה לחקור ולהבין כי הרי להיות צר מוחין זה דבר לא טוב בעידן "המודרני" שאליו אתה שייך.
אם אתה נגד משהו ומנסה להוכיח שהוא לא נכון צריך לשבת ולחקור את הדבר משורשו ואתה מדבר מבורות מושלמת וחבל.
אני "מקבל" את זה שאתה לא מאמין אבל ברגע שבן אדם שולל משהו מבלי לדעת אותו אז זה קצת מטופש ומצחיק.
הערבים היו פה גם וכל הוכחות ההיסטוריות שהיינו לפני או אחרי לא משנות כי ארץ ישראל שייכת לעם ישראלץ
ההוכחה היחידה שאנחנו פה היא התורה וגם אומות העולם מתבססים על זה ובן אדם אומר שהוא לא מאמין קצת מעלה את השאלה איך הוא יכול להיות נגד שמלאנים שצועקים על כיבוש כל הזמן.
כי הרי אם בן אדם לא מאמין שארץ ישראל היא לא שייכת לעם היהודי אז הוא כובש.
אני לא חושב שאתה כובש כי אתה יהודי לכל דבר.
הערבים טוענים שהם היו פה לפנינו ואה טוען שאתה היית כאן,מי צודק ומי טועה?
להם יש אמת ולך יש אמת? מי צודק?

ובקשה אחרונה דבר נקי ומבלי מילים מלוכלכות כי הרי רק אנשים חשוכים מדברים עם קללות.

« עריכה אחרונה: יולי 20, 2008, 15:33:42 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #168 ב- : יולי 20, 2008, 21:44:43 »
דווקא הזהר הקדוש אמר עוד לפני המדע שהכדור הארץ הוא עגול.
האיסלם טוען שהכדור הארץ הוא שטוח לא היהדות.
אחי אתה מדבר מחוסר ידע ואם אתה כל לא מאמין נסה לחקור ולהבין כי הרי להיות צר מוחין זה דבר לא טוב בעידן "המודרני" שאליו אתה שייך.
אם אתה נגד משהו ומנסה להוכיח שהוא לא נכון צריך לשבת ולחקור את הדבר משורשו ואתה מדבר מבורות מושלמת וחבל.
אני "מקבל" את זה שאתה לא מאמין אבל ברגע שבן אדם שולל משהו מבלי לדעת אותו אז זה קצת מטופש ומצחיק.
הערבים היו פה גם וכל הוכחות ההיסטוריות שהיינו לפני או אחרי לא משנות כי ארץ ישראל שייכת לעם ישראלץ
ההוכחה היחידה שאנחנו פה היא התורה וגם אומות העולם מתבססים על זה ובן אדם אומר שהוא לא מאמין קצת מעלה את השאלה איך הוא יכול להיות נגד שמלאנים שצועקים על כיבוש כל הזמן.
כי הרי אם בן אדם לא מאמין שארץ ישראל היא לא שייכת לעם היהודי אז הוא כובש.
אני לא חושב שאתה כובש כי אתה יהודי לכל דבר.
הערבים טוענים שהם היו פה לפנינו ואה טוען שאתה היית כאן,מי צודק ומי טועה?
להם יש אמת ולך יש אמת? מי צודק?

ובקשה אחרונה דבר נקי ומבלי מילים מלוכלכות כי הרי רק אנשים חשוכים מדברים עם קללות.
:V: :V: :V:
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #169 ב- : יולי 20, 2008, 22:53:01 »

למעלה בשמים, יש צביר כוכבים שנקרא "כימה". כאשר יש את הראות הכי טובה שיכולה להיות, וכאשר בן-אדם גם יעמוד על האוורסט, הדבר היחיד שאפשר לראות בצביר כוכבים הזה הוא כ6 כוכבים ותו לא. העין הטובה ביותר יכולים יכולה להבחין ב8 כוכבים, וזה הכל! אבל כיום, עם המצאת הטלסקופים והלויינים, ישבו מדענים בעזרת הטכנולוגיה המפותחת, בדקו, ומצאו שצביר הכוכבים שנקרא כימה לא מורכב מ6 כוכבים, אלא יותר מ100 כוכבים. כשאנחנו מסתכלים למעלה ורואים 6 כוכבים, זה רק חלק מהצביר הענקי הזה שנקרא כימה. אותו צביר כוכבים [פליאדות] שמרוחק מאיתנו כ- 300 אלף שנות אור...

ונכון, אתה נחשת נכון. בגמרא, אותם דפים שרשומים בארמית, שנשרמו ע"י התנאים והאמוראים הקדושים ששהו כל חייהם בבית המדרש זה רשום בצורה הבאה : " "מאי קימה [הגמרא פותחת בשאלה] אמר שמואל [התנא הקדוש] כמאה כוכבי . אמרי לה דמכנפי ואמרי לה דמבדרן [יש סוברים שהם מקובצים, ויש סוברים שהם מפוזרים].     אני רוצה שתפיל את הההוכחה הכ"כ ברורה הזאת שהתורה אמת, [כל סודות היקום בתורה ובזוהר ובגמרא] - אחרת, כיצד חכמי ישראל לפני 2000 שנה, לפני שבא המדען גלילאו והמציא את הטלסקופ , ידעו כמה כוכבים יש בכימה? כיצד רב שמואל, תנא קדוש ואלוקי ידע כיצד? אני יגיד לך - העולם נברא, וכל סודות היקום נגלו לעם ישראל בתורתנו הקדושה.

אם תרצה עוד הוכחה שמבוססת על משהו, בניגוד אלייך, אני ישמח לרשום פה. עד אז, תעבוד על כמה משפטים חסרי כל בסיס שינסו כביכול לסתום לך את העיניים ואת האזניים ולהגיד שוב פעם "לא שמעתי, לא ראיתי".
« עריכה אחרונה: יולי 20, 2008, 22:53:56 על ידי נאור »

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #170 ב- : יולי 20, 2008, 23:07:56 »
התורה  היא  כדף  תרשים איך ליבנות  את העולם הרי לא יתכן  שיבנה  בית  ולאחר  מכן  יכתב  תרשים  איך לבנות אותו, אז  בודאי  בתורה שעל  ידה  נוצר  העולם  כתוב  הכל, ובטח אותו  שכתב  את התורה  ודאג  ליבנות  את העולם  בודאי ידע  מה יש  לו  בעולמו.

נ.ב. תישמעו סיפור  שקרה  לי היום. הלכתי  לתפילת  מינחה  ומצאתי  עט  ברחוב, הסתכלתי  ולא  ראיתי שום  סימנים, שאלתי אנשים  והם אמרו שזה לא  שייך  לאף אחד, הגעתי  למסקנה  שהעט  הזה  נימצא  כאן  לפני  מיליוני  שנים  וניברא  לבד  מאיזשהו  היתפוצצות  שהמדע  עדין לא  הספיק  לחקור. היתכן כזה  דבר  או לא?
והמבין יבין...
 מסופר על 2  מלומדים  מדענים  שאחד  התחיל  להאמין בבורא עולם, שאל אותו השני  אתה  השתגעת? אמר  לו  המדען  הראשון  שמאמין  באלקים, נעזוב  את הויכוח  אני רוצה להראות לך  משהו יפה. לקח  אותו  לחדר  המעבדה  שלו, והראה לו  עותק  קטן צ של השמש  עומדת באמצע  ומסביבה  מסתובבים  כל  הכוכבים (כמובן  במודל  קטן), השני  התפלא  מאוד  ושאל  מי הוא  זה שהצליח  לעשות את  כל  זה? אמר  לו תישמע: עשיתי לפני שבוע ניסוי, הוא  לא עבד  לי טוב, וזרקתי את  כל  החומרים  לגינה, ואתמול היתה מריבה  בין  החתול שלו לכלב  של  השכן הם בדיוק  רבו מעל  הגורטאה, וזה  מה שיצא... אמר לו  המדען  השני  הרי דבר  כזה לעולם  לא יכול  להיות!!!  אמר לו המדען  הראשון  שמאמין  בבורא  עולם: "שוטה  שבעולם, אם  מודל  כזה קטן  אתה סובר  שאין  הוא  יכול  להיבראות לבד  איך  אתה  רוצה להגיד  שהמודל  האמיתי  כל  הכוכבים  האדירים, [שבצדק [הכוכב]  אפשר להכניס  1,000  פעם  את כדור  הארץ! ובשמש  אפשר  להכניס  1,000  פעם  את צדק)  ניבראו  לבד  מאיזשהו  התפוצצות  מיקרית????????????????????????

ה'  הוא  האלוקים!!!  ה'  הוא  האלקים!!! 
מי  שלא  מאמין  בקיומו של האל  חי  באשליות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #171 ב- : יולי 20, 2008, 23:20:21 »
יש לך אפשרות להגיד ואללה, טעיתי, אני מודה. ויש לך אפשרות להמשיך ולסבור שהעולם היה קפוא, והוא נברא מפיצוץ, ובאנו מהקוף, שהוא גם עומד על הידיים של הרקולס או על שלושה פילים. קר אל תשכח, הכל שקר, ורק תורת ישראל אמת. כי כמו שאמר רבנו הקדוש רבי נחמן מברסלב בספר ליקוטי עצות : "האמת הוא אחד, והשקר הוא הרבה. כי אי אפשר לומר אמת כי אם על דבר אחד - דהיינו, כמו שהוא. כי שקרים אפשר לומר הרבה ואין שיעור, כגון על כסף שהוא עופרת או בדיל או שאר שמות. אבל לעתיד לבוא, יתגלה האמת ויתבטל ההתנגדות- כי יתבטלו השקרים. כי באחד אין שיך התנגדות."

לכן אחי, ידידי, הגיע הזמן שתפקח את עינייך. כי נראה לך שכל העולם הזה הוא מקרי? נראה לך ששמש עולה ביום, וירח בלילה סתם בגלל  שהיה איזה פיצוץ? נראה לך שעולם כ"כ מושלם יכול להברא ככה סתם?

אם אני עכשיו יפרוש דף לבן גדול, ויקח מכחול ויזרוק על הדף, מה הסכוי שתצא בדיוק, בדיוק המקסימלי ללא שום פגם האות "נ"? 1: 1,000,000,000...... . ונגיד וזרקתי, ויצא! מה הסיכוי, שאני יקח שוב פעם את המכחול, ויזרוק אותו ושתצא לי האות "א" במדיוק, בדיוק המקסימלי ללא שום פגם - בדיוק ליד ה"נ"? אבל דע לך, שאם האות "א" לא תצא טוב, אני זורק את הדף ופורש דף חדש ומתחיל מהתחלה. מה הסיכוי שיצאו לי שתי האותיות האלו אחת אחר השנייה בדיוק המושלם? 1:1,000,000,000,000,000,000.....

אז תגיד לי אתה, גוף האדם, שמורכב ממערכת אחת מדהימה, שבם המח שולט על הכל, והלב מעביר דם לכל הגוף, והגוף מוציא ומכניס אוויר, והלב פועם ללא הפסק, והקיבה סוחטת, והמעיים מעבדות, והגוף מפיק שומן, ו"משליך" את הפסולת, וקולט שוב פעם אוכל, ושולח דם לרגליים, ולידיים, ולמוח וכו' וכו' וכו'............ אין ספור פעילויות שתלויות אחת בשנייה, שאם, ובמקרה רק אחת מהפעילויות לא עובדת כמו שצריך, כל המערכת נופלת - כל זה, מקרי? אתה רוצה להגיד לי, לפי הסברא שלך, שכל העולם הזה, הסיכוי שהוא נברא "בטעות" ע"י פיצוץ או כל דבר אחר הוא : 1:1,000,000,000,000,000,000,000,000,000... ? את האמת, יותר קל לי להאמין בתורה, שם הכל מוכח, מאשר להאמין בסרות חסרות כל בסיס שהסיכוי שהם אמיתיות הוא המספר שרשמתי כאן למעלה ^.

איך למדנו בפרשה האחרונה על בלעם?  בהתחלה : "וַיַּעֲמֹד מַלְאַךְ יְהוָה, בְּמִשְׁעוֹל הַכְּרָמִים--גָּדֵר מִזֶּה, וְגָדֵר מִזֶּה " - האמת סוגרת עלייך מכאן ומכאן כמו גדר. אח"כ : "וַתֵּרֶא הָאָתוֹן אֶת-מַלְאַךְ יְהוָה, וַתִּלָּחֵץ אֶל-הַקִּיר". אח"כ קשה יותר לברוח, נלחצים לקיר, אין לאן לברוח מה', הוא רואה הכל. ואח"כ : "וַיּוֹסֶף מַלְאַךְ-יְהוָה, עֲבוֹר; וַיַּעֲמֹד בְּמָקוֹם צָר, אֲשֶׁר אֵין-דֶּרֶךְ לִנְטוֹת יָמִין וּשְׂמֹאול." - זהו, אין לאן לברוח. אין דרך לנטות ימין ושמאל. רק באמצע, רק בדרך התורה הקדושה.

חביבי, תפתח את הראש קצת, תקרא בשביל להבין, לא בשביל להקשות. כי אח יקר, לא נולד הבן אדם שיוכל להקשות על התורה ועם ישראל. כי ידוע לכל, אנחנו העם הכי וותיק, קטן מאוד, מפולג מאוד - חלק מאשכנז, חלק מספרד - אבל מה מאחד? התורה הקדושה. פרעה רצה להפיל אותם, גם המן, גם היטלר, גם סאדם, גם נבוכדנצר, גם אחמדינג'ד - אבל תראה מה זה, העם של אלה שיושבים כל היום בבית מדרש ולומדים תורה , העם של העמך, של הפשוטים, הוא תמיד עומד ותמיד יעמוד. ותנחש למה זה קורה.

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #172 ב- : יולי 21, 2008, 03:18:23 »
"יש לך אפשרות להגיד שטעית" פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה אתה מציב לי אולטימאטום אני לא חייב להאמין בתנך אני מאמין שיש כוח עליון שיצר את העולם אבל אני דיי בספק בקשר לתנך יש לי חבר שהוא מסורתי ושאלתי אותו אם הוא חושב שהעולם נברא לפניי 5800 שנה הוא אמר שבריאת העולם רק הסתיימה לפניי 5800 שנה אבל  היא נמשכה הרבה מאוד זמן אבל פה יש אנשים האומרים לי שהם בטוחים ב 100% שהעולם קיים 5800 שנה רק כי זה כתוב באיזה ספר

וכן אני מאמין שהעולם היה קפוא כי יש הוכחות וממצאים לכך בניגות לספורים שלכם. ואני לא מאמין באבולוציה כי היא הוכחה כלא נכונה.

וכבר אמרתי שאין לי כוח להתווכח פה כי יש פה אנשים שממש אין להם ידע במדע והם מנסים להוכיח לי שהעולם קיים 5800 שנה לפי התגובות פה אני בטוח שאן פה אחד שסיים בית ספר עם בגרות מלאה שלמד ויודע מדע ולא יישב כול החיים שלו בישיבה ולמד פסוקים מהתנך
« עריכה אחרונה: יולי 21, 2008, 03:20:28 על ידי PhobetorXVII »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #173 ב- : יולי 21, 2008, 17:27:53 »
"יש לך אפשרות להגיד שטעית" פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה אתה מציב לי אולטימאטום אני לא חייב להאמין בתנך אני מאמין שיש כוח עליון שיצר את העולם אבל אני דיי בספק בקשר לתנך יש לי חבר שהוא מסורתי ושאלתי אותו אם הוא חושב שהעולם נברא לפניי 5800 שנה הוא אמר שבריאת העולם רק הסתיימה לפניי 5800 שנה אבל  היא נמשכה הרבה מאוד זמן אבל פה יש אנשים האומרים לי שהם בטוחים ב 100% שהעולם קיים 5800 שנה רק כי זה כתוב באיזה ספר

וכן אני מאמין שהעולם היה קפוא כי יש הוכחות וממצאים לכך בניגות לספורים שלכם. ואני לא מאמין באבולוציה כי היא הוכחה כלא נכונה.

וכבר אמרתי שאין לי כוח להתווכח פה כי יש פה אנשים שממש אין להם ידע במדע והם מנסים להוכיח לי שהעולם קיים 5800 שנה לפי התגובות פה אני בטוח שאן פה אחד שסיים בית ספר עם בגרות מלאה שלמד ויודע מדע ולא יישב כול החיים שלו בישיבה ולמד פסוקים מהתנך
או. קיי העולם היה קפוא, אז מה?
שוב, מי אמר שחייבים להבין והיאך בכלל אפשר להבין את מעשה הבריאה כפשוטו וכן גם ציר הזמן שלאורכו הוא קורה?
תיבת נח נמצאת על הר בגובה 4000 מטר מעל פני הים, תסביר לי איך הוא הגיע לשם בבקשה...
שוב, אין שום מניעה ואפשר בהחלט לקבל שני מישורי הסבר מקבילים, אחד במישור הפיזי והשני בזה הרוחני.
אתה לא נותן תשובה רצינית לגבי תורת האבולוציה של דארווין, לא לתוקפו של אמת המידה של האיזוטופ הרדיואקטיבי פחמן 14, לא לממצאי המאובנים, ולא לעצמות הדינוזאורים.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #174 ב- : יולי 21, 2008, 18:53:45 »

וכבר אמרתי שאין לי כוח להתווכח פה כי יש פה אנשים שממש אין להם ידע במדע
מה אתה נהיית לי מדען ?