סקר

סקר: אתם מאמינים באלוקים?

כן, באמונה שלמה.
142 (74.7%)
לא.
24 (12.6%)
אולי, לא בטוח.
24 (12.6%)

סך הכל הצבעות: 37

כתב נושא: סקר: אתם מאמינים באלוקים?  (נקרא 168155 פעמים)

0 משתמשים ו- 5 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Polemos

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #125 ב- : יולי 17, 2008, 16:04:23 »
חחחחח אתה יודע מה אתה מצחיק אותי אתה הורג אותי אני בכלל לא כועס אפילו נשבע לך . אין אין הרגת אותי  :2funny: :2funny: :2funny: ;D
ואגב לשתי האשכנזים המתונים אני לא שומר שבת אם בא לכם לדעת אבל מאמין בה'. חוץ מזה אני לא יודע מה קרה עם יגאל עמיר,אם הוא רצח או לא אבל אני אומר שיהודי לא צריך להרוג יהודי. קצת מוזר לכם לא ? בטח חשבתם אני נטור קרתא אה?

ווופה!!!!!
חכם!
סוף סוף קיבלת שכל!
אני חילוני..
יודע מה,לא נזרוק אותך לבדואים.אנחנו נכניס אותך אלינו וביחד נכבוש את העולם!
ואני יהיה ראש הממשלה האשכנזי עם הרבה מעטפות מזומנים חהחהחה!!!

מנותק צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • אין ערבים אין פיגועים
« להגיב #126 ב- : יולי 17, 2008, 16:06:18 »
לא קיבלתי שכל תמיד הייתי ככה. לא התפשרתי איתך על כלום אם אתה חושב ככה.מצידי זרקו אותי לבדואים תוך שבוע הם משתחווים אליי.  ואני הכי קיצוני נגד ערבים אבל נגד יהודים לא. זהו בקצרה קורות חיי

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #127 ב- : יולי 17, 2008, 16:08:54 »
זה כבר משהו אחר לגמרי!
כי אומרים שהוא מת ע"י חייל יהודי אבל יש הוכחות ברורות לכך שיכל להיות שזה, הכל סיפור אחד גדול של הערבים...
זה משהו אחר לגמרי!
דבר נוסף לך תקרא מאמרים אחרים והם יגידו לך דברים שאתה לא שמעת ...

קראתי הרבה מאמרים, יש שיאמרו גם יותר מדי, כל העולם למעט איזה שופט-צרפתי ואיזה עו"ד יהודי צרפתי-הזוי אומרים שכל המקרה של מוחמד א דורה היה אוטנטי לחלוטין וחיילי צה"ל אשמים במיישרין במותו,  והנה אתה מאמין להם.
ולגבי רבין אתה אוכל את הלוקשים של ארגון שלא היסס בעברו לעשות כל מניפולוציה אפשרית למען המטרות של האליטה (ע"ע פרשת קו 300, ילדי תימן, קאסטנר, מחתרת הקצינים של מפ"ם וכו' וכו') אז הרשה לי שלא להרגש.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Polemos

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #128 ב- : יולי 17, 2008, 16:09:33 »
לא קיבלתי שכל תמיד הייתי ככה. לא התפשרתי איתך על כלום אם אתה חושב ככה.מצידי זרקו אותי לבדואים תוך שבוע הם משתחווים אליי.  ואני הכי קיצוני נגד ערבים אבל נגד יהודים לא. זהו בקצרה קורות חיי

חחחחחחחח רק תזהר שהבדואים לא יזרקו עליך ביצים פיתות ולבנה!
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אני צוחק שאני אומר שפתאום קיבלת שכל זה סתם בצחוק.

מנותק Polemos

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #129 ב- : יולי 17, 2008, 16:13:19 »
קראתי הרבה מאמרים, יש שיאמרו גם יותר מדי, כל העולם למעט איזה שופט-צרפתי ואיזה עו"ד יהודי צרפתי-הזוי אומרים שכל המקרה של מוחמד א דורה היה אוטנטי לחלוטין וחיילי צה"ל אשמים במיישרין במותו,  והנה אתה מאמין להם.
ולגבי רבין אתה אוכל את הלוקשים של ארגון שלא היסס בעברו לעשות כל מניפולוציה אפשרית למען המטרות של האליטה (ע"ע פרשת קו 300, ילדי תימן, קאסטנר, מחתרת הקצינים של מפ"ם וכו' וכו') אז הרשה לי שלא להרגש.

דבר ראשון אני אמרתי שאני לא יודע בקשר לילד הערבי ההוא...אמרתי שאני לא יודע..יכל להיות שהערבים באמת הם אלה שהרגו את הילד.
לא אמרתי שאני מאמין להם.
אני באמת לא יודע.
יאלה אני מכיר הכל...את כל הסיפורים....
אני לא הולך להתווכח איתך אז תן לי להגיד שלא אכפת לי הרבה.

מנותק ימין מתון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני גאה במדינה בלי קשר לכלום!!!!!!!!11
« להגיב #130 ב- : יולי 17, 2008, 18:16:35 »
כל הכבוד לנץ  >:(
תן חיוך הכל לטובה! :)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #131 ב- : יולי 17, 2008, 20:37:54 »
דבר ראשון אני אמרתי שאני לא יודע בקשר לילד הערבי ההוא...אמרתי שאני לא יודע..יכל להיות שהערבים באמת הם אלה שהרגו את הילד.
לא אמרתי שאני מאמין להם.
אני באמת לא יודע.
יאלה אני מכיר הכל...את כל הסיפורים....
אני לא הולך להתווכח איתך אז תן לי להגיד שלא אכפת לי הרבה.
מה עושה אותך יותר בטוח לגבי רבין?
אז ממה כן אכפת לך?
אה, אל תגיד לי, מהדמוקרטיה אכפת לך, נכון? זו שאתה הגנת עליה בחירוף נפש לפני שבוע?!
ולהפך אני דווקא כן מזמין אותך להתוכח, זה בדיוק חלק מהעניין בפורום.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #132 ב- : יולי 17, 2008, 20:40:41 »
כל הכבוד לנץ  >:(
למה פרצוף חמוץ? איזה בדואי גנב לך את הטאסות מהרכב? אחמד שדד לך את הלפטופ מתחת לאף?
אולי ושמא זו פטימה שסופרת מידי חודש בחודשו, סטיפות, מהביטוח לאומי ומוצצת את לשדנו כל הזמן?
לא! זה אני! אכן כל הכבוד לי, מגיע לי טפיחה על השכם, מי מתנדב ראשון לתת?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #133 ב- : יולי 17, 2008, 21:59:51 »

מה קשור חרדי?!?!??..למה מי שחושב שמה שמייחד תעם שלנו זה התורה אז זה אומר שהוא חרדי?!?!??
לכל אלו שקפצו על מה שכתבתי שידברו איתי דרך האימייל...חבל שזה סתם גורם לאנשים פה להוריד תרמה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מנותק ימין מתון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני גאה במדינה בלי קשר לכלום!!!!!!!!11
« להגיב #134 ב- : יולי 17, 2008, 22:12:18 »
נץ משתמש בסמכויות שלו כמנהל הפורום נגד מי שלא מסכים איתו..
תן חיוך הכל לטובה! :)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #135 ב- : יולי 17, 2008, 23:17:00 »
נץ משתמש בסמכויות שלו כמנהל הפורום נגד מי שלא מסכים איתו..
לא, נץ משתמש בסמכויות שלו כמנהל הפורום (בין השאר) נגד מי שעסוק בהתקפות לא רציניות ולא מנהל דיון רציני, אז נץ בוחר לדרבן אותו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #136 ב- : יולי 17, 2008, 23:34:23 »

נץ אני איתך!!!  O0.....והמפגרים כאן זה רק אתם הזוג האשכנזי!!!

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #137 ב- : יולי 18, 2008, 03:06:17 »

אני לא מאמין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :(

בושה בכלל השאלה הזאתי ברור שחייבים להאמין!!! אנחנו יהודים זה מה שמבדיל אותנו מהגוים!!!

אני לא מאמין שיש שהצביעו לא  :tickedoff:

זה שאנחנו יהודים זה לא אומר אנחנו חייבים להאמין ברור שיש כוח עליון היקום לא נוצר סתם ככה אבל פשוט אני לא מסוגל לאמין לסיפורי האגדות של התנ"ך כמו התיבה של נוח ובריאת העולם שזה פשוט תסלחו לי אבל טימטום מוחלט ושטויות במיץ עגבניות ועוד יש פה אנשים שחושבים שבעולם קיים 5800 שנה פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ובקשר לתיבה של נוח בתנך כתוב שהיה מבול בגלל שהיו אנשים רעים בעולם וכול זה וזה פשוט שטויות היה מבול כי עידן הקרח הסתיים המעלות על פניי כדור עלו קרחונים נמסו והיה שיטפון גדול בכול רחבי העולם זה הוכח מבחינה מדעית ברור שאנשים באותה תקופה יגידו שזה היה בגלל הכעס של אלוהים אבל יש אנשים שעד היום מאמינים בחרטא הזה פשוט לא יאמן
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2008, 03:10:33 על ידי PhobetorXVII »

מנותק Polemos

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #138 ב- : יולי 18, 2008, 03:41:56 »
נץ אני איתך!!!  O0.....והמפגרים כאן זה רק אתם הזוג האשכנזי!!!

"כאן זה רק אתם הזוג האשכנזי!!!"
יש לך בעיה עם אשכנזים?
למה מאיפה המשפחה שלך באה מארץ הבננות תימן?
מה אתה עכשיו מכניס לדיון אנשכזים יא דפקת!

מנותק Polemos

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #139 ב- : יולי 18, 2008, 03:42:50 »
וכרגיל נץ לא יעשה כלום !
למה אכפת לו הרבה?
לא!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #140 ב- : יולי 18, 2008, 04:58:56 »
יש לך בעיה עם אשכנזים?
בס"ד

אני בטוח שיכולת למצוא דרך יותר מכובדת להביע את מחאתך...  ::)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #141 ב- : יולי 18, 2008, 09:35:44 »
יש לך בעיה עם אשכנזים?
אחי אין לך מה להגיד אז אתה סתם תוקף!!!תעלה תרמה אחי...קיצר אחינו בוא נסגור את זה עכשיו יאללה שבת שלום צדיק!!!  :)

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #142 ב- : יולי 18, 2008, 13:12:56 »
חעחע אף אחד לא הגיב למה שאמרתי כמובן כי אין לכחם הוכחות לכול סיפורי האגדות האלה אתם סתם מאמינים לכול מה שכתובכמו באיזה ספר לפניי כמה אלפיי שנים אתם לא מסוגלים להוכיח כלום

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #143 ב- : יולי 18, 2008, 13:18:42 »
חעחע אף אחד לא הגיב למה שאמרתי כמובן כי אין לכחם הוכחות לכול סיפורי האגדות האלה אתם סתם מאמינים לכול מה שכתובכמו באיזה ספר לפניי כמה אלפיי שנים אתם לא מסוגלים להוכיח כלום
למה אתה חושב שזה אגדות??..

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #144 ב- : יולי 18, 2008, 13:24:31 »
זה שאנחנו יהודים זה לא אומר אנחנו חייבים להאמין ברור שיש כוח עליון היקום לא נוצר סתם ככה אבל פשוט אני לא מסוגל לאמין לסיפורי האגדות של התנ"ך כמו התיבה של נוח ובריאת העולם שזה פשוט תסלחו לי אבל טימטום מוחלט ושטויות במיץ עגבניות ועוד יש פה אנשים שחושבים שבעולם קיים 5800 שנה פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ובקשר לתיבה של נוח בתנך כתוב שהיה מבול בגלל שהיו אנשים רעים בעולם וכול זה וזה פשוט שטויות היה מבול כי עידן הקרח הסתיים המעלות על פניי כדור עלו קרחונים נמסו והיה שיטפון גדול בכול רחבי העולם זה הוכח מבחינה מדעית ברור שאנשים באותה תקופה יגידו שזה היה בגלל הכעס של אלוהים אבל יש אנשים שעד היום מאמינים בחרטא הזה פשוט לא יאמן
אחי אני מציע לך אם אתה מחפש תאמת כנס לאתר http://www.yeshiva.org.il/ ותשאל שמה איזה רב הוא יענה לך יותר טוב מכל אחד כאן בפורום ותחזור אחרי שתקבל תתשובה ותגיד מה אתה חושב...שבת שלום צדיק!!!  :)

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #145 ב- : יולי 18, 2008, 13:31:50 »
אחי כנס בבקשה לקישור הזה ולכל החברה שבפורום שלא הכי מאמינים!!![/u]                                                   http://www.ayalla.net/modules.php?name=News&file=article&sid=122

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #146 ב- : יולי 18, 2008, 15:02:12 »

חכה, יש לך הוכחות כלשהן שהיה עידן קרח?

להזכיר לך, ה"אנשים שעד היום מאמינים בחרטא הזה" הם היהודים היקרים שבזכותם אתה נמצא פה היום, כיהודי ולא כגוי.
אבותינו מסרו לנו מסורת, שמסרו לנו אבותם, שמסרו להם אבות וככה שרשרת המסירה נמשכת עד מעמד הר סיני בו ה' התגלה לא לבנאדם אחד! לא לנביא אחד אלא לכל עם ישראל! ל600,000 נפש וזה הגברים בלבד!

אתה לא פחות מהוכחה חיה לכמה שחז"ל צדקו באומרם בגמרא בסוף מסכת סוטה:
"בעקבות משיחא חוצפא יסגא ויוקר יאמיר הגפן תתן פריה והיין ביוקר ומלכות תהפך למינות ואין תוכחת בית וועד יהיה לזנות והגליל יחרב והגבלן ישום ואנשי הגבול יסובבו מעיר לעיר ולא יחוננו וחכמות סופרים תסרח ויראי חטא ימאסו והאמת תהא נעדרת נערים פני זקנים ילבינו זקנים יעמדו מפני קטנים בן מנוול אב בת קמה באמה כלה בחמותה אויבי איש אנשי ביתו פני הדור כפני הכלב הבן אינו מתבייש מאביו ועל מה יש לנו להשען על אבינו שבשמים:"

"ואין תוכחת", קשה להוכיח אנשים.
« עריכה אחרונה: יולי 18, 2008, 15:09:33 על ידי oferst »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #147 ב- : יולי 18, 2008, 17:59:39 »
PhobetorXVII תיבת נוח זה אגדה?
מעניין, אולי ושמא זה היה השכמייה של כיפה אדומה שמצאו חוקרים על פסגת הר בהרי אררט בתורכיה?
אולי זה היה בכלל הבית של שלגיה? או הפירורי לחם של עמי ותמי? רגע רגע, זה היה בעצם הפגז של הברון מינכהאוזן!

וברצינות, מצאו את התיבה שם למעלה על פסגת הר ברכס הרי אררט במזרח תורכיה, על פי המידות המתוארות בספר בראשית עשויה עצי גופר, דווקא על זה נפלת, פעם הבאה תקרא מחקרים אודות התנ"ך וארכיאולוגיה ואז נדבר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #148 ב- : יולי 19, 2008, 23:51:53 »
PhobetorXVII לאיפה ברחתה????..מה קרה אתה מגלה שאתה טועה?!?!  :2funny:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #149 ב- : יולי 20, 2008, 00:13:00 »
וכרגיל נץ לא יעשה כלום !
למה אכפת לו הרבה?
לא!

מה אתה רוצה בדיוק שאני אעשה?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל