סקר

סקר: אתם מאמינים באלוקים?

כן, באמונה שלמה.
142 (74.7%)
לא.
24 (12.6%)
אולי, לא בטוח.
24 (12.6%)

סך הכל הצבעות: 37

כתב נושא: סקר: אתם מאמינים באלוקים?  (נקרא 167511 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק haim shalom

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #75 ב- : יולי 08, 2008, 16:24:29 »
אחד הסיבות שאני מאמין באלוקים מכיון שחלק מהדברים שרשומים בתנ"ך מוכחים גם בהיסטוריה ובארכיאולוגיה וזה אומר שאלה דברי אמת.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #76 ב- : יולי 09, 2008, 00:56:46 »
וואי וואי אני חייבת להגיד כל התגובות שלכם פה  סיבכו אותי לגמרריי!!

דני,
אני חייבת להגיד לך משהו,
לא מעניין אותי אילו סיבות גרמו לך לא להאמין באלוקים אבל לי זה נשמע ממש מופרך שאין כח עליון שאחראי על כל מה שקורה פה,
בעצם הכח העליון הזה הוא אלוקים, אני לא חושבת שמישהו פשוט ישב וכתב את התנ"ך זה נשמע לי מופרך לגמרי, ולכן כל מה שכתוב בתנ"ך הוא אמיתי והכל אכן קרה.

וכן העולם נברא ע"י אלוקים, התורה ניתנה בהר סיני, אם תשים לב כל מי שמאמין באמונה שלימה בקב"ה באמת ובאמת מקיים את המצוות מתוך הבנה ברורה שזה למי שברא אותו, החיים שלו נראים אחרת יש לו מוסריות הוא בנוי על יסודות חזקים ואמיתיים לעומת זאת אדם שאין לו תורה והוא אינו מקיים את מצוות ה' יש לו חיים אחרים לכן כל מי שעוזב את ה' פשוט לא מבין את הגודל שלו, ואני אומרת לך מניסיון מוחלט אני ב"ה דתי'ה מרגע לידתי..והיו לי לא מעט שאלות לגבי האמונה, האמונה שלי לא היתה חזקה ומה שידעתי זה שצריך לקיים מצוות אך לא ידעתי מהו שורשן ושהכל בהשגחה פרטית, אבל כן הלכתי וחקרתי והיום אני מבינה שכל מה שה' עשה זה לטובה לפעמים צריך להזניח את השכל בעניינים אלה ולתת לרגש לעבוד!!
באמת להבין שאם 6 מיליון יהודים חפים מפשע נרצחו בשואה יש סיבה לכך, יש לזה חשבונות שמיים שאיננו מבינים אותם, והם מוסתרים מאיתנו וה=כ=ל לטובתינו, רק תצא להבין, לשאול יש כ"כ הרבה רבנים גדולים שיכולים לעזור לך בנושא הזה, המון ספרים בלי סוף האמונה זה דבר ניצחי, האמונה בקב"ה שייכת ליהודים ואיך אתה יכול להוכיח את זה שעם שלם שחי במשך אלפי שנים תמיד היה נרדף לעולם לא היה לו רגע שקט  וכל מה קורה איתו הוא מתרבה..ולמה?!כי ה' איתו!!!תמיד ניסו להרוג אותנו ולמרות ההכחדה של הנאצים ימש"ו שהרגו 6 מיליון נשארנו בכלזאת עם היינו 60 ריבו!!אתה יודע מה זה 60 ריבו?!600 אלף!!זה כלום היינו בארץ 600 אלף ועכשיו אנחנו מליונים..!!
הקב"ה איתנו וזה מוכיח שכמה שניסו להרוג להכחיד ולא מדברת איתך רק על השואה המון מלחמות עוד היו לפני כן, גם בזמן התנ"ך, תמיד תמיד היינו נרדפים ע"י שאר האומות... ולמרות זאת שכל הטרור הזה שיש היום הכל ביד ה' רק אם נאמין באמונה שלימה נראה שהכל היגיון פה!!

אני מאחלת לך המון בהצלחה מקווה שעזרתי.!=]=]
ברוכה הבאה הודיה לפורום. ודברייך הם כאש בעצמותיי (לטובה)!
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק KloGeR

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #77 ב- : יולי 11, 2008, 00:30:54 »
אחח כמה שאני מאמין באבא. יש האומרים "למה הוא לא גואל את עם ישראל מאויביו?", "למה הוא לא  עזר לנו בשואה"? דעתי היא שאבא צופה, ולומד, ורואה את הבנים שלו נלחמים ולא מוותרים על אמונתם בו, זו דעתי. בכל מקרה, נקווה ונתפלל לבוא המשיח, לא נשאר לנו הרבה.
כי אנו הוא העם היהודי שנרדף 3000 שנה ע"י אויבי גויים אכזריים מימי אבותינו, לא ידענו גאולה,
חירות וחופש לחיים, כי אנו הוא העם הנבחר, וירושלים היא בירתנו, וארץ ישראל היא מחוז ביתנו.
ועליה נשמור ונגן ונלחם לעד!

Aaron

• אורח
« להגיב #78 ב- : יולי 11, 2008, 00:33:16 »
אחח כמה שאני מאמין באבא. יש האומרים "למה הוא לא גואל את עם ישראל מאויביו?", "למה הוא לא  עזר לנו בשואה"? דעתי היא שאבא צופה, ולומד, ורואה את הבנים שלו נלחמים ולא מוותרים על אמונתם בו, זו דעתי. בכל מקרה, נקווה ונתפלל לבוא המשיח, לא נשאר לנו הרבה.
ברוך הבא אחי!  O0 :)
איך מצאת אותנו?

מנותק KloGeR

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #79 ב- : יולי 11, 2008, 00:42:51 »
ברוך הבא אחי!  O0 :)
איך מצאת אותנו?
מישהו שאני מכיר (הוא גם בפורום).
עם ישראל, אחים שלי, כמה שאני אוהב את כולכם. לילה טוב  O0
כי אנו הוא העם היהודי שנרדף 3000 שנה ע"י אויבי גויים אכזריים מימי אבותינו, לא ידענו גאולה,
חירות וחופש לחיים, כי אנו הוא העם הנבחר, וירושלים היא בירתנו, וארץ ישראל היא מחוז ביתנו.
ועליה נשמור ונגן ונלחם לעד!

מנותק יהודי ציוני

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #80 ב- : יולי 11, 2008, 13:25:01 »
כן מאמין אבל לא דתי אלא שומר מה שאני יכול

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #81 ב- : יולי 11, 2008, 16:02:38 »

אני לא מאמין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :(

בושה בכלל השאלה הזאתי ברור שחייבים להאמין!!! אנחנו יהודים זה מה שמבדיל אותנו מהגוים!!!

אני לא מאמין שיש שהצביעו לא  :tickedoff:

מנותק morde208

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #82 ב- : יולי 11, 2008, 16:09:39 »
אני  בחרתי  1!!!

אני  מאמין  בקיומו  של  האל  יותר  מאשר אני  מאמין  בקיומו  של  עצמי, אדם  שרואה  את  כל  פלאי  הבריאה, את  הפרטים  איך  שהדם  עשוי  במדויק, ואיך  שבעלי  החיים  עשויים וכו'  ואומר  שכל  זה ניברא  לבד  אז  הוא פשוט...

"שמע  ישראל  ה'  אלקינו  ה' אחד"

ה'  הוא  האלקים!! ה'  הוא  האלקים!!
« עריכה אחרונה: יולי 11, 2008, 16:11:06 על ידי morde208 »

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #83 ב- : יולי 13, 2008, 23:35:47 »
אני  בחרתי  1!!!

אני  מאמין  בקיומו  של  האל  יותר  מאשר אני  מאמין  בקיומו  של  עצמי, אדם  שרואה  את  כל  פלאי  הבריאה, את  הפרטים  איך  שהדם  עשוי  במדויק, ואיך  שבעלי  החיים  עשויים וכו'  ואומר  שכל  זה ניברא  לבד  אז  הוא פשוט...

"שמע  ישראל  ה'  אלקינו  ה' אחד"

ה'  הוא  האלקים!! ה'  הוא  האלקים!!
'אדם הוא כצל חולף, כעלה נידף, ...., וכחלום יעוף - ואתה הוא מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא...' (מתוך תפילת יום הכיפורים) ברור שיש בורא לעולם וכמו שאמרתי בעבר 'השמיים מספרים כבוד א-ל ומעשיי ידיו מגיד הרקיע', אך היה גם 'אחר' - אלישע בן אבויה, שחלק אומרים שחזר בתשובה לפני מותו ורובם אומרים שלא (מחלוקת), שהקב"ה בכבודו ובעצמו אמר עליו 'שובו בנים שובבים - חוץ מאחר - שידע את כוחי ומרד בי' ראו הקלטת של הרב תהילה שליט"א מרכסים (ליד כפר חסידים) שמספר על התשובה וכוחה של התשובה בחייו של כל יהודי!!!
« עריכה אחרונה: יולי 13, 2008, 23:37:45 על ידי rubi65 »
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק ימין מתון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אני גאה במדינה בלי קשר לכלום!!!!!!!!11
« להגיב #84 ב- : יולי 16, 2008, 18:44:05 »
יש לי הוכחות לקיומו של אלוהים מדברים שקרו לי למי שרוצה..
תן חיוך הכל לטובה! :)

מנותק Polemos

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #85 ב- : יולי 16, 2008, 20:22:47 »

אני לא מאמין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :(

בושה בכלל השאלה הזאתי ברור שחייבים להאמין!!! אנחנו יהודים זה מה שמבדיל אותנו מהגוים!!!

אני לא מאמין שיש שהצביעו לא  :tickedoff:

אני הצבעתי לא!
לא מאמין באלוהים.
אין לי כח להכנס איתכם לוויכח ולשטיפת השכל שלכם אני בוחר לא .(נקודה.). :exclamation mark - big:

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #86 ב- : יולי 16, 2008, 20:39:40 »
אני הצבעתי לא!
לא מאמין באלוהים.
אין לי כח להכנס איתכם לוויכח ולשטיפת השכל שלכם אני בוחר לא .(נקודה.). :exclamation mark - big:
פולמוס לפחות אתה מאמין שאתה יהודי ב"ה?  :2funny:
זה כבר טוב. :)
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #87 ב- : יולי 16, 2008, 23:50:55 »

לא הייתי אומר עליו שהוא יהודי!!!!!!
:tickedoff:

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #88 ב- : יולי 16, 2008, 23:59:18 »

כול מי שנולד לעם יהודיה או התגייר הוא יהודי.
הפסיקו את שנאת החינם הזאת.
גם יהודי שהוא טועה אינו מאמין ב-ה עדיין יהודי.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק MATAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #89 ב- : יולי 17, 2008, 00:04:56 »

מזה לא להאמין בה'?!?!?!???...אז הוא לא מאמין בתורה הקדושה??...אז מה ההבדל בינינו לבין הגויים?!?!?? :(

אני לא מאמין שבפורום כזה יש כאלו אנשים!!!!מקוה בעזרת ה' תחזרו בתשובה כמה שיותר מהר!!!!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #90 ב- : יולי 17, 2008, 13:48:12 »
אני הצבעתי לא!
לא מאמין באלוהים.
מה זה קשור לשטיפת מוח? (מה זה "שטיפת שכל"? משהו חדש?)
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Polemos

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #91 ב- : יולי 17, 2008, 14:03:48 »

מתן אם היה מותר לי עכשיו פשוט לקלל אותך הייתי עושה זאת ממזמן....
כי אתה בור ועם בארץ!
שכל אין לך בגרוש!
1)אף אחד לא יודע עד כמה הוא באמת יהודי(ואל תזבל את השכל כי 2000 שנה שאנו בגלות אף אחד לא יודע מה קרה למשפחה שלו אז אל תתווכח).
2)בן אדם שנולד לאב יהודי ולאם גויה יכל לעלות לארץ (אפילו שבתורה האם צריכה להיות יהודיה)וכמו כן, גם אדם שהתגייר.
3)אני יהודי יותר ממך,אם הייתה יודע מה המשפחה שלי עברה ומה תרמנו למדינה, שקרוב לוודאי אתה ועוד מיליון אנשים פה היו מושמדים לפני המון זמן.
4)יש יהודים נבלות חארות כמו יגאל אמיר שמאמינים באלוהים אבל רוצחים יהודים אחרים ועוברים על אחת מ10 המצוות של תעשה ולא תעשה הכי חשובות שיש ובטח יותר חשובות מה-613 מצוות.
5)תגדיר יהודי?
הרצל היה חילוני גמור!
אז הוא לא יהודי?
תמשיך לדבר ככה ואני מבטיח לך אני גומר עליך יא בן אפס

מנותק Polemos

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #92 ב- : יולי 17, 2008, 14:05:40 »
מזה לא להאמין בה'?!?!?!???...אז הוא לא מאמין בתורה הקדושה??...אז מה ההבדל בינינו לבין הגויים?!?!?? :(

אני לא מאמין שבפורום כזה יש כאלו אנשים!!!!מקוה בעזרת ה' תחזרו בתשובה כמה שיותר מהר!!!!

לי קשה להאמין שיש פה אנשים מפגרים כמוך

מנותק Polemos

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #93 ב- : יולי 17, 2008, 14:07:23 »
מה זה קשור לשטיפת מוח? (מה זה "שטיפת שכל"? משהו חדש?)

לא זה פשוט שאנשים כמו מתן לא יתחילו להגיד דברים מפגרים
אבל תראה הוא באמת אמר משהו מפגר!

מנותק ימין מתון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #94 ב- : יולי 17, 2008, 14:16:23 »

4)יש יהודים נבלות חארות כמו יגאל אמיר שמאמינים באלוהים אבל רוצחים יהודים אחרים ועוברים על אחת מ10 המצוות של תעשה ולא תעשה הכי חשובות שיש ובטח יותר חשובות מה-613 מצוות.
5)תגדיר יהודי?
הרצל היה חילוני גמור!
אז הוא לא יהודי?

זה מה שאני תמיד אומר על יגאל עמיר (מותר לו לרצוח אבל  בשבת הוא לא ירצח נכון??.)ואם יש יהודי בא''י שעוזר לשמור על רוב יהודי במדינתנו הכל בסדר... (במיוחד אם הוא ימני..)

מנותק Polemos

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #95 ב- : יולי 17, 2008, 14:19:33 »
וואלה בפורום הזה יש יותר שונאי יהודים מאשר ימנים....
אדם שרוצח יהודי אחר שישרף הוא ומשפחתו אמן

מנותק ימין מתון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #96 ב- : יולי 17, 2008, 14:32:56 »
וואלה בפורום הזה יש יותר שונאי יהודים מאשר ימנים....
אדם שרוצח יהודי אחר שישרף הוא ומשפחתו אמן
כן יהי רצון (חוץ ממי שהיהודי בא להרוג אותו אתה מבין..)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #97 ב- : יולי 17, 2008, 14:43:36 »
לא זה פשוט שאנשים כמו מתן לא יתחילו להגיד דברים מפגרים
אבל תראה הוא באמת אמר משהו מפגר!
הוא אמר דבר חכם, אבל במילים הלא נכונות.
הרשה לי להבהיר, הוא אומר במילים אחרות,
ביהדות, אינך יכול לנתק בין הדת לעם, היהדות היא דת כשם שהיא עם והיא עם כשם שהיא דת כשלעצמה, זה מה שגם (בין שאר דברים שלא הזכרתי ולא זה המקום לפרט) מייחד את העם היהודי מכל העמים ואת הדת היהודית ומכרל הדתות, הסנכרון ביניהם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Polemos

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #98 ב- : יולי 17, 2008, 14:46:13 »
הוא אמר דבר חכם, אבל במילים הלא נכונות.
הרשה לי להבהיר, הוא אומר במילים אחרות,
ביהדות, אינך יכול לנתק בין הדת לעם, היהדות היא דת כשם שהיא עם והיא עם כשם שהיא דת כשלעצמה, זה מה שגם (בין שאר דברים שלא הזכרתי ולא זה המקום לפרט) מייחד את העם היהודי מכל העמים ואת הדת היהודית ומכרל הדתות, הסנכרון ביניהם.

אני יודע בדיוק מה הוא רשם אל תשנה את מה שהוא אמר כי הוא לא אמר ככה!
הוא אמר שאדם יהודי שהוא לא מאמין אז הוא גוי(ככה הוא קורא לו).

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #99 ב- : יולי 17, 2008, 14:47:18 »
זה מה שאני תמיד אומר על יגאל עמיר (מותר לו לרצוח אבל  בשבת הוא לא ירצח נכון??.)ואם יש יהודי בא''י שעוזר לשמור על רוב יהודי במדינתנו הכל בסדר... (במיוחד אם הוא ימני..)
קדום כל תוכיח שיגאל עמיר רצח, ואח"כ נדבר, כי בנתיים כל העובדות בשטח מערערות על הקביעה הזו:
http://www.boazmh.net/2008/01/blog-post_6186.html
http://www.boazmh.net/2008/01/blog-post_3312.html
http://www.boazmh.net/2008/01/blog-post_7421.html
http://www.boazmh.net/2008/01/blog-post_7413.html

ואין לזה כל קשר לברי חמיש ההזוי
אלוף מיל. בני פלד ז"ל