שונות > מה שבראש

סקר: אתם מאמינים באלוקים?

<< < (5/67) > >>

Aaron:

--- ציטוט של: stami על אפריל 13, 2008, 16:15:58 ---מאמין בלי שום צל של ספק...
בכל מקרה אני לא מאמין לאן הגענו סתכלו מה ראיתי באיזה פורום :http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=107862&st=100
לא יאמן האנשים האלה אשכרה חושבים שדתיים רודפים אחריהם עם תפילין והם חיים במדינה עם כפייה דתית והם,וזה הדבר הכי מצחיק חושבים שמדינות מוסלמיות ש"קיבלו" הפרדה בין דת למדינה אשכרה מבצעים את זה.. בכל מקרה הייתי רוצה שמשהו שיודע לשכנע כמו נץ ,ומבין בדת כמו שצריך יגיד להם שיצאו מהסרט..
עם היה סקר כזה שם אז האחוזים היו מתהפכים

--- סוף ציטוט ---
אם כבר אז יש כפייה חילונית! ואני אומר את זה בתור חילוני.

stami:

--- ציטוט של: אהרֹן על אפריל 13, 2008, 16:18:55 ---אם כבר אז יש כפייה חילונית! ואני אומר את זה בתור חילוני.

--- סוף ציטוט ---
כנ"ל גם אני

אילן208:
זה סקר שחור לבן!
אני מאמין באלוקים ואני עושה דברים בסיסיים של יהדות(חוץ משמירת שבת)
אבל אני לא דתי או משהו אני חילוני! אז אני לא ב"אמונה שלמה"

omri:
אני מאמין באלוקים אבל בידוק כמוך עושה מצוות מניח תפילין שומר כשרות אבל לא שומר שבת

rubi65:

--- ציטוט של: אהרֹן על אפריל 13, 2008, 16:18:55 ---אם כבר אז יש כפייה חילונית! ואני אומר את זה בתור חילוני.

--- סוף ציטוט ---
אני מסכים איתך בענין הכפי'ה החילונית, למרות שגם אני נחשב חילוני, אבל מקפיד על מצוות חשובות.
בעני'יני 'בין אדם לחברו' אני מקפיד אפילו עוד יותר, כי יש לזה חשיבות מאוד גדולה לאלוקים.
קודם כל להיות בן-אדם וחוץ מזה רצוי אך לא הכרחי בעיני'י לשמור תרי"ג מצוות, כל שכן שהלכות בית-המקדש, עבודת כהנים וכד' לא כל אחד מצווה לעשות בימינו, עד לבוא משיח צדקינו.
יש לי אמונה שלימה במציאות הבורא שהוא כמובן אלוקים או ה' וכמו שיש 70 פנים לתורה גם לאלוקים יש פנים והתגלויות רבות.
לסיכום: קי'ים אלוקים מעל לכל ספק!!!

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה