כתב נושא: נץ,גם אני ממשיך מכאן  (נקרא 1570 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
נץ,גם אני ממשיך מכאן
« ב- : אפריל 03, 2008, 21:34:54 »
תורכיה חברה בנאט"ו ומונעת בכוח צבאי הקמת מדינה כורדית.האמריקנים שניכוו מאלקעידה הסונית הימרו על ממשל שיעי ואז הם תלויים באירן ובסוריה להשגת שקט בעירק ואובאמה רומז על כך:דיבורים על מלחמה באירן מעלים את מחיר הנפט...
קראתי היום מאמר המייחס את השפל הכלכלי בארה"ב לשתי המלחמות שהיא מנהלת גם הוצאה כספית וגם אוירה שלא נוחה להשקעות.
העירקים עושים פיגועים ומעסיקים את הצבא האמריקני ומתישים אותו.המצב באפגניסטן איננו מזהיר ובן לאדן חופשי וגם בפקיסטן יש בעיות.
כל מה שדיברנו יוחמר אם אובאמה יבחר!
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ,גם אני ממשיך מכאן
« להגיב #1 ב- : אפריל 04, 2008, 01:57:25 »
תורכיה חברה בנאט"ו ומונעת בכוח צבאי הקמת מדינה כורדית.האמריקנים שניכוו מאלקעידה הסונית הימרו על ממשל שיעי ואז הם תלויים באירן ובסוריה להשגת שקט בעירק ואובאמה רומז על כך:דיבורים על מלחמה באירן מעלים את מחיר הנפט...
קראתי היום מאמר המייחס את השפל הכלכלי בארה"ב לשתי המלחמות שהיא מנהלת גם הוצאה כספית וגם אוירה שלא נוחה להשקעות.
העירקים עושים פיגועים ומעסיקים את הצבא האמריקני ומתישים אותו.המצב באפגניסטן איננו מזהיר ובן לאדן חופשי וגם בפקיסטן יש בעיות.
כל מה שדיברנו יוחמר אם אובאמה יבחר!
האמריקאים עשו כל טעות אפשרית בתחום יחסי החוץ שלהם יחסי המסחר וחימוש במאה חמישים שנה האחרונות, כך שבסופו של דבר אלו המערב ובראשו ארה"ב שמביאים עליםה ועל העולם את הצרה הזו כמו צרות קודמות בהתנהלותם ההרסנית, רק שהפעם ממש לו בטוח שהם יתקנון אותה כמו בשני הסיבובים הקודמים (מלחמת העולם השניה והמלחמה הקרה) כפי שכבר הוכחתי במאמרי: http://hayamin.org/forum/index.php?topic=8533.0
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.