כתב נושא: מאמר מצויין מומלץ לקריאה!! חשוב להעביר זאת הלאה!!  (נקרא 3133 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חבריי היקרים!
את המאמר הזה כתב עיתונאי אירופאי ספרדי בעיתון אנגלי ידוע ולהלן תרגום המאמר הנדיר הזה!!
לפני שתתחילו לקרוא..תזכרו חשוב להעביר את המאמר הזה לכמה שיותר אנשים!במיוחד לשמאלנים
שמשווים אותנו את הימניים הקיצוניים כביכול לנאצים ואומרים שאם נגרש את הערבים ונשים אותם בתוך גדרות
ניהיה כמו הגרמנים יימח שמם וזכרם! הם לא מבינים שפה זאת מלחמת קיום !!
----------------------------------------------------------------------------------------
סבסטיאן וילאר רודריגז

הלכתי ברחוב בברצלונה ולפתע גיליתי אמת מחרידה- אירופה מתה באושוויץ.
הרגנו ששה מליון יהודים והחלפנו אותם בעשרים מליון מוסלמים.
באושוויץ שרפנו תרבות,מחשבה,יצירתיות,כישרון , הרסנו את העם הנבחר, באמת נבחר, כי הם הולידו אנשים גדולים ונפלאים,אשר שינו את העולם.
תרומתם של אנשים אלה מורגשת בכל תחומי החיים:
מדע, אומנות, מסחר בינלאומי ומעל לכל - מצפונו של העולם. אלה האנשים ששרפנו.
ותחת העמדת פנים של סובלנות , ומכיוון שרצינו להוכיח לעצמנו שנרפאנו ממחלת הגזענות, פתחנו שערינו ל20 מליון מוסלמים, אשר הביאו עלינו טפשות ובורות,
קיצוניות דתית ואי- סובלנות, פשע ועוני הנובעים מאי רצון לעבוד ולקיים את משפחותיהם בכבוד.
הם מסתגרים בדירות שקיבלו בחינם מהממשלה ובהן הם מתכננים את הרצח וההרס של מאריחים התמימים.
וכך- לרוע מזלנו, החלפנו תרבות בשינאה פנאטית, כישרונות יצירתיים בכישורי הרס, אינטילגנציה בפיגור ודעות קדומות.
המרנו את רדיפת השלום של יהדות אירופה ותכונתם לתקוות עתיד טוב יותר לילדיהם, היצמדותם הנחושה בחיים כי החיים קדושים,
באלה אשר תרים אחרי המוות, באנשים אשר נכלים בתשוקת המוות לעצמם ולאחרים, לילדינו ולילדיהם.
איזו טעות נוראה נעשתה על ידי אירופה האומללה.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

עכשיו האירופאים יימח שמם אוכלים את הדייסה שבישלו לעצמם =] אני הייתי אומר להם בתאבון!! ומגיע להם! שישרפו עם הסרטן הערבי שגידלו במשך עשרות שנים
בתוך אדמת אירופה!!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מאמר מצויין מומלץ לקריאה!! חשוב להעביר זאת הלאה!!
« להגיב #1 ב- : אפריל 02, 2008, 22:33:26 »
לא הבנתי עד היום למה פתחו האירופאים את השערים למהגרים.אגב מצידי אני מוכן לתרום לאירופה עוד כמה מליוני ערבים מוסלמים מארץ ישראל.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מאמר מצויין מומלץ לקריאה!! חשוב להעביר זאת הלאה!!
« להגיב #2 ב- : אפריל 02, 2008, 23:20:06 »
לא הבנתי עד היום למה פתחו האירופאים את השערים למהגרים.אגב מצידי אני מוכן לתרום לאירופה עוד כמה מליוני ערבים מוסלמים מארץ ישראל.
לפי המאמר הם כביכול פתחו את השערים להתנקות מאשמת הגזענות על הזוועות שעשו לנו...
ובאמת הלוואי שיקחו את כל הזבל הערבי שיושב לנו בעזה ויהודה ושומרון ובצפון במכרז חח בקיצור מכל הארץ היפה שלנו שהם הורסים =]