כתב נושא: מציאת עבודה לאדם ימיני שלא שירת בצבא  (נקרא 4271 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
שלום לכולם!
שמי ראובן אלקלעי (רובי) ואני בן 42.5 ומובטל מעבודה כבר 10 שנים!
כמו שרובכם יודעים, לפחות הוותיקים מביניכם, אני פועל רבות בפורום הזה, ומשקיע את מיטב מרצי כדי לעזור למר חי'ים בן פסח לעלות לארץ.
אבקש מכל מי שיכול גם לעזור לי, למצוא לי עבודה מתאימה להנדסאי ומתכנת מחשבים, בעל ניסיון של כמה שנים בתחום.
הסיבה לכך שאני פונה אליכם היא, שלא שירתתי בצה"ל עקב נסיבות לאומניות ימניות קיצוניות (כך הגדירו את זה בצבא) ועקב אי התאמה בכך לשירות צבאי מלא.
לעומת זאת, התנדבתי כחרדי לשעבר וחוזר בתשובה, לביה"ח 'כרמל' בחיפה למחלקה לטיפול נמרץ נשימתי, במשך שנה שלימה, ללא כל תמורה.
כך שכן תרמתי למען המדינה בדרכים אחרות.
כ"כ עבדתי בחברות תוכנה שונות כגון: זיו מערכות בע"מ בחיפה שנתיים, חב' נילית בע"מ במגדל-העמק חצי שנה, ועוד ועוד.
אני רוצה ומעוני'ין לחזור למעגל העבודה כמה שיותר מהר - העני'ין הזה הוא כאש בעצמותי'י!
אבקש את עזרתכם והקב"ה יעזור לכל מי שיעשה מצווה בכך, ותבוא עליו הברכה וההצלחה בחי'ים!
שלכם ברגשות הוקרה,
ראובן אלקלעי (רובי)
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק kaplanal

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
מציאת עבודה לאדם ימיני שלא שירת בצבא
« להגיב #1 ב- : מרץ 31, 2008, 13:10:58 »
לדעתי זה יהיה רעיון מצויין לפתוח מדור בפורום שיעסוק בהצעות עבודה ביהודה ושומרון

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #2 ב- : מרץ 31, 2008, 13:17:10 »
מה רשום לך בתעודת שחרור מהצבא?מה הפרופיל הרפואי שעליו השתחררת?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #3 ב- : מרץ 31, 2008, 13:50:55 »
מה רשום לך בתעודת שחרור מהצבא?מה הפרופיל הרפואי שעליו השתחררת?
להאנטר שלום רב!
רשום לי בתעודת הפטור (שחרור) סעיף רפואי - לא מתאים מסיבות רפואיות, הפרופיל שלי הוא 21 נפשי!
אין לי שום מחלת נפש, ואני אדם בריא לחלוטין - תודה לא-ל!!!
זאת פרובוקצי'ה של הצבא נגדי, שהי'יתה בשנת 1984, בעת השחרור מהצבא.
גם אז לא הי'יתה שום סיבה לפטור מלא מגיוס לצה"ל, וגם בוועדה עליונה בתל-השומר לא שינו את ההחלטה הזאת!!!
שלך בידידות,
רובי.
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, מי ימלל גבורות ה' ישמיע קול תהילתו, תהילת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד, ואנחנו נברך י-ה מעתה ועד עולם הללוי-ה!!!
חמול על מעשיך, ותשמח במעשיך, ויודו לך חוסיך, בצדקך עמוסיך, תוקדש אדון על כל מעשיך, כי מקדישך בקדושתך קידשת, נאה לקדוש פאר מקדושים!!!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #4 ב- : מרץ 31, 2008, 14:25:18 »
רובי לצערי הרב יש סטיגמה על פרופיל 21 נפשי.אני ממליץ לך פשוט לא לרשום דבר לגבי שירות בצבא בטופס הראיון.אסור לפי חוק הגנת הפרטיות לבקש פירוט סעיפי הפרופיל הרפואי.
אף מעסיק לא יאמין לסיפורי פרובוקציה וקונספירציה של הצבא ולא יטרח לחקור מהי הסיבה.
הרבה חרדים השתחררו על סעיף כזה וגם הרבה שמאלנים פציפיסטיים.
יש לי חברים שהשתחררו ורשום בתעודת השחרור:תום שירות,עקב קיצוצים בצבא אין צורך בנ"ל וכו'.
בארצנו מי שעבר את גיל 40 נפלט משוק העבודה שמעדיף להעסיק צעירים שדרישות השכר שלהם אינן גבוהות ולא צברו ותק או שקל לנצלם.
ההיטק הוא עסק לצעירים ומבוגרים פותחים סטארט אפ בעצמם.
אני במקום עבודה לא אחשוף בראיון עבודה את דעותי הפוליטיות ואעביר את הראיון בשיחה על נושאים שנוחים לי ומבליטים את כישורי,ציוני הגבוהים,השכלתי,נסיוני ולא אכנס בכלל לפרטים על שירות צבאי.
אין סיבה שתהיה במגננה בראיון ותאלץ להסביר הסברים.
הצבא נחשב כפרה קדושה ושירות בצבא מהווה מעין מסננת ונייר לקמוס שמוכיח שהאדם מסוגל לעבוד בצוות,לתרום והוא "נורמלי"
שירות במילואים איננו רצוי ומהווה נטל על המעסיק ולכן הרבה מחברי שירתו בסדיר והשתמטו ממילואים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #5 ב- : מרץ 31, 2008, 15:35:38 »
 :V: תודה על תגובתך האנטר, אני מודה לך.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #6 ב- : מרץ 31, 2008, 19:23:43 »
שלום לכולם!
שמי ראובן אלקלעי (רובי) ואני בן 42.5 ומובטל מעבודה כבר 10 שנים!
כמו שרובכם יודעים, לפחות הוותיקים מביניכם, אני פועל רבות בפורום הזה, ומשקיע את מיטב מרצי כדי לעזור למר חי'ים בן פסח לעלות לארץ.
אבקש מכל מי שיכול גם לעזור לי, למצוא לי עבודה מתאימה להנדסאי ומתכנת מחשבים, בעל ניסיון של כמה שנים בתחום.
הסיבה לכך שאני פונה אליכם היא, שלא שירתתי בצה"ל עקב נסיבות לאומניות ימניות קיצוניות (כך הגדירו את זה בצבא) ועקב אי התאמה בכך לשירות צבאי מלא.
לעומת זאת, התנדבתי כחרדי לשעבר וחוזר בתשובה, לביה"ח 'כרמל' בחיפה למחלקה לטיפול נמרץ נשימתי, במשך שנה שלימה, ללא כל תמורה.
כך שכן תרמתי למען המדינה בדרכים אחרות.
כ"כ עבדתי בחברות תוכנה שונות כגון: זיו מערכות בע"מ בחיפה שנתיים, חב' נילית בע"מ במגדל-העמק חצי שנה, ועוד ועוד.
אני רוצה ומעוני'ין לחזור למעגל העבודה כמה שיותר מהר - העני'ין הזה הוא כאש בעצמותי'י!
אבקש את עזרתכם והקב"ה יעזור לכל מי שיעשה מצווה בכך, ותבוא עליו הברכה וההצלחה בחי'ים!
שלכם ברגשות הוקרה,
ראובן אלקלעי (רובי)

אני גם כמוך הייתה לי את אותה ה"בעיה".
ברוב העבודות לא ממש מסתכלים על הצבא אולי רק בחברות ממשלתיות וכו'.
אני בן 23.הייתי מעל 40 ראיונות עבודה בשנה הזו עד שמצאתי מקום עבודה מצוין בתחום שלי.
יש אתר שנקרא alljob שילמתי 39 שקל כל חודש.
הגעתי למצב שהייתי ב-3 ראיונות ביום אחד,היו הרבה עבודות שגם לא רצו איתי בגלל שאני דתי(חזרתי בתשובה) והם לא התסכלו על זה בעין יפה.
נפלתי על חב'רה ממש טובה וגדולה  באיזור הצפון(לא נזכיר כרגע את שמה).
מומלץ מאוד להירשם לאתר כדי למצוא עבודה,שוב אף אחד לא מבטיח הצלחה כלשהי אבל תנסה.
אני מקווה שבע"ה תמצא,אם יורשה לי לשאול במה אתה מחפש עבודה?
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
« להגיב #7 ב- : מרץ 31, 2008, 19:29:52 »
אתה בן אדם מרגש,בעזרת ה' תסתדר....

כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #8 ב- : מרץ 31, 2008, 19:37:21 »
אני גם כמוך הייתה לי את אותה ה"בעיה".
ברוב העבודות לא ממש מסתכלים על הצבא אולי רק בחברות ממשלתיות וכו'.
אני בן 23.הייתי מעל 40 ראיונות עבודה בשנה הזו עד שמצאתי מקום עבודה מצוין בתחום שלי.
יש אתר שנקרא alljob שילמתי 39 שקל כל חודש.
הגעתי למצב שהייתי ב-3 ראיונות ביום אחד,היו הרבה עבודות שגם לא רצו איתי בגלל שאני דתי(חזרתי בתשובה) והם לא התסכלו על זה בעין יפה.
נפלתי על חב'רה ממש טובה וגדולה  באיזור הצפון(לא נזכיר כרגע את שמה).
מומלץ מאוד להירשם לאתר כדי למצוא עבודה,שוב אף אחד לא מבטיח הצלחה כלשהי אבל תנסה.
אני מקווה שבע"ה תמצא,אם יורשה לי לשאול במה אתה מחפש עבודה?

תודה רבה איתן על סיפורך האישי, ריגשת אותי מאוד!
אני מחפש עבודה בתחום התוכנה והאינטרנט!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : מרץ 31, 2008, 20:27:36 »
תודה רבה איתן על סיפורך האישי, ריגשת אותי מאוד!
אני מחפש עבודה בתחום התוכנה והאינטרנט!
אני מציע  להירשם לאותו אתר.
לא חסר בכלל עבודה באותו תחום.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #10 ב- : מרץ 31, 2008, 21:19:55 »
האם אתר AllJobs מאפשר רישום אליו כחבר מן המני'ין ללא תמורה גם?!
האם ישנם עוד אתרים שיש בהם מציאת עבודה בחינם?!
אני שואל כי אינני יכול לשלם בכרטיס אשראי, כי פשוט אין לי, ואין לי יכולת בנקאית כספית להזמין כרטיס אשראי!
נא תגובתכם המהירה.
רובי.  O0
 :smil037:

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #11 ב- : מרץ 31, 2008, 21:33:44 »
האתר שלהם לא רלוונטי בשבילי כי אין לי כרטיס אשראי, כי הורי'י אפוטרופסים עלי'י ולא מאפשרים לי להזמין אחד!!!
דרך אגב, אני גר בדיור מוגן של חב' ק.ט.ב. לאנשים עם מוגבלות ו/או נכות קלה!
זה לא אומר שאני לא בן אדם נורמאלי, כמובן!
 :-[

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #12 ב- : מרץ 31, 2008, 21:42:17 »
לא כולם עובדים לפי המקצוע חשבתה לנסות לעבוד במקצוע אחר זמין יותר.
ובנתים לחפש עבודה.
כשאתה בא ואומר שאתה מבוטל כבר הרבה שנים לא מסתכלים על זה טוב אם תעבוד בעבודה אחרת תוכל גם להרויח וגם לחפש משהוא יותר אוטימלי בישבילך.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #13 ב- : מרץ 31, 2008, 21:46:28 »
לא כולם עובדים לפי המקצוע חשבתה לנסות לעבוד במקצוע אחר זמין יותר.
ובנתים לחפש עבודה.
כשאתה בא ואומר שאתה מבוטל כבר הרבה שנים לא מסתכלים על זה טוב אם תעבוד בעבודה אחרת תוכל גם להרויח וגם לחפש משהוא יותר אוטימלי בישבילך.

אין לי שום יכולת למצוא עבודה ו/או לעבוד בעבודה כלשהי בגלל הסטטוס שלי בעיני ההורים שלי ובגלל שאני גר בדיור מוגן קהילתי, משמע לבעלי נכות!
 :X:

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #14 ב- : מרץ 31, 2008, 21:50:50 »
אין לי שום יכולת למצוא עבודה ו/או לעבוד בעבודה כלשהי בגלל הסטטוס שלי בעיני ההורים שלי ובגלל שאני גר בדיור מוגן קהילתי, משמע לבעלי נכות!
 :X:
וכאיש מחבים אתה תוכל לעבוד?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #15 ב- : מרץ 31, 2008, 22:23:34 »
בס"ד כשחיים בן פסח יעלה לארץ(יתכן שיוחלף שר הפנים בבחירות המתקרבות)נתארגן כתנועה פוליטית וחיים יעסיק במשכורת את מומחי המחשבים והפעילים.בדיוק כמו שזה קיים בתנועות כמו הליכוד,העבודה וכו'.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : מרץ 31, 2008, 22:58:08 »
בס"ד כשחיים בן פסח יעלה לארץ(יתכן שיוחלף שר הפנים בבחירות המתקרבות)נתארגן כתנועה פוליטית וחיים יעסיק במשכורת את מומחי המחשבים והפעילים.בדיוק כמו שזה קיים בתנועות כמו הליכוד,העבודה וכו'.
תאורתית.
לרב כהנא הי"ד היו פעילים שעשו בשבילו הכל בלי כסף כי הם אהבו את ארץ ישראל ואת הדרך שבה הוא הלך לעומת מפלגות אחרות שהעסיקו בכסף.
בוא נצא מנקודת הנחה שיהיו לנו פעילים שיירצו לעשות הכל במטרה של אהבה ולא למטרת של רווח.

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #17 ב- : מרץ 31, 2008, 23:18:28 »
תאורתית.
לרב כהנא הי"ד היו פעילים שעשו בשבילו הכל בלי כסף כי הם אהבו את ארץ ישראל ואת הדרך שבה הוא הלך לעומת מפלגות אחרות שהעסיקו בכסף.
בוא נצא מנקודת הנחה שיהיו לנו פעילים שיירצו לעשות הכל במטרה של אהבה ולא למטרת של רווח.
אני מעוני'ין ורוצה לעבוד עבור חי'ים ללא תמורה כספית בחינם, ולתרום לו מן הידע העצום שלי במחשוב ותוכנה.
תאמין לי בכך.
אנא עני'ין אותו בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #18 ב- : מרץ 31, 2008, 23:29:35 »
איתן אנשים בעלי משפחות וילדים לא יכולים לעבוד משרה מלאה ללא תמורה כספית.אנשים משלמים חשבונות,שכר דירה,משכנתא,מחזיקים רכב,קונים אוכל,תרופות.לא לכולם יש הורים שתומכים בהם.
אני התנדבתי בזמנו בליכוד בחינם אבל לא משרה מלאה.אגב על יום הבחירות כשכיהנתי כיושב ראש ועדת קלפי קיבלתי כסף וגם על שיחות טלפון שעשיתי לפעילים.
מאהבה לא קונים במכולת.סיפרתי לך כאן על כהניסט חולה סרטן שרצו להניח לו למות ואני שלא מכיר אותו תרמתי כסף!
מי אתה חושב מפרנס את מרזל ובן גביר וילדיהם?הרי הם אינם עובדים!
אנשים לא מתקיימים מאויר או מתפילות ולא כולם בני 13.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק rubi65

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • ימני אמיתי וכהניסט
« להגיב #19 ב- : מרץ 31, 2008, 23:33:46 »
איתן אנשים בעלי משפחות וילדים לא יכולים לעבוד משרה מלאה ללא תמורה כספית.אנשים משלמים חשבונות,שכר דירה,משכנתא,מחזיקים רכב,קונים אוכל,תרופות.לא לכולם יש הורים שתומכים בהם.
אני התנדבתי בזמנו בליכוד בחינם אבל לא משרה מלאה.אגב על יום הבחירות כשכיהנתי כיושב ראש ועדת קלפי קיבלתי כסף וגם על שיחות טלפון שעשיתי לפעילים.
מאהבה לא קונים במכולת.סיפרתי לך כאן על כהניסט חולה סרטן שרצו להניח לו למות ואני שלא מכיר אותו תרמתי כסף!
אני מסודר מבחינת דירת מגורים עבורי - יש לי דירה פרטית משלי!
לכן אשמח לעבוד בהתנדבות עבור חי'ים בן פסח הי"ו.
כל שכן שאני מקבל קצבת נכות מביל"א ב"ה.
 :)

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : מרץ 31, 2008, 23:37:06 »
לא הבנת אותי נכון.