כתב נושא: מבקש את עזרתכם בקשר למורה שמאלנית להיסטוריה  (נקרא 5764 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
קודם כל אני יתן לכם רקע ..המורה שלי להיסטוריה הכי כיף להסתלבט עלייה כי רוב הכיתה אצלי שונאים ערבים חלקם אפילו כהניסטים(כמוני =]), והיא שמאלנית
ותמיד שיש לי הזדמנות אני מעלה את הנושא הבעייתי בין ערבים ויהודים ואני אומר שצריך לגרש תערבים לזרוק אותם לים וכל מיני דברים כאלה
ולרוב אני משתיק אותה.
היום (25.3) היא התחילה נושא חדש על האצ"ל הלח"י וכל זה ואז היא הגיעה לנושא של "ההגנה" ואז היא התחילה לדבר על המנהיגים ואיך שהיא הזכירה
את זה ישר עלה לי הנושא של רבין, אז קמתי ואמרתי לה על הרצח של 19 לוחמי האצ"ל ניצולי השואה כי ידעתי שכמעט אף אחד לא יודע על זה
הרי גם לא מלמדים את זה הם עסוקים בלדבר כמה רבין גיבור...
בקיצור המורה התחילה להביא נימוקים שאין לי מושג מאיפה היא הביאה אותם והם לא היו מוכרים לי היא התחילה להגיד שאנשי האצ"ל הם אוזהרו קודם
והיה אסור להם כי הוקם צה"ל באותה תקופה ואז היא אמרה שזה כמו שאני ייקח נשק לא משנה לאיזה מטרה ויפעל..ושזה אסור, ועוד כל מיני דברים שאני לא זוכר,
בכל מקרה היא העמידה אותי במצב לא נעים שלא היה לי מה לענות לה(פעם ראשונה חח)
כמובן שאני לא מתכוון לשתוק על זה ואני בהזדמנות הראשונה מעלה תנושא שוב ואני צריך את עזרתם כדי להשפיל תמורה השמאלנית :) חחח

תודה מראש !!!

כ ה נ א = צ ד ק!!!!!!!!!!!!

מנותק עדן

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
מבקש את עזרתכם בקשר למורה שמאלנית להיסטוריה
« להגיב #1 ב- : מרץ 25, 2008, 21:42:25 »
קודם כל אני לומדת באולפנא שיש בה מורה שאוהבת את ערביי ארץ ישראל וחושבת שהם ערבים "טובים" אז אני מתווכחת איתה כל הזמן על זה שצריך לגרש אותם מהארץ.
יש לי טענה טובה בשביל המורה הזאת : מרוב שנאת היהודים ששלטו בארץ בזמן אלטלנה לאצ"ל ושאר היהודים שהיו גאים להיות יהודים, הם ( רבין ודוד בן גוריון) כל כך ששו לרצוח את אחיהם היהודים באצ"ל עד שאפילו לא היה אכפת להם שהנשק היה מאוד חשוב להם בגלל שבשנותיה הראשונות של מדינת ישראל בקושי היה לנו נשק, אבל הם העדיפולרצוח את אחיהםמאשר להשתמש בנשק( ועוד הסכימו להביא להם שמונים אחוז ואת העשרים אחוז ללוחמי האצ"ל בירושלים)
מקווה שזה יעזור.
ז"ל של כל לוחמי האצ"ל שנרצחו בספינת אלטלנה בדם קר.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 25, 2008, 22:13:00 »
ברוכה הבאה לפורום!!
בכיף אני ישתמש בזה גם כן תודה!
אני פשוט מזה נכנסתי לעצבים בגלל המורה הזאתי..איך שהיא דיברה זה בידיוק מאפיין את כל השמאלנים היפי נפש האלה!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #3 ב- : מרץ 25, 2008, 22:24:02 »
קודם כל אני יתן לכם רקע ..המורה שלי להיסטוריה הכי כיף להסתלבט עלייה כי רוב הכיתה אצלי שונאים ערבים חלקם אפילו כהניסטים(כמוני =]), והיא שמאלנית
ותמיד שיש לי הזדמנות אני מעלה את הנושא הבעייתי בין ערבים ויהודים ואני אומר שצריך לגרש תערבים לזרוק אותם לים וכל מיני דברים כאלה
ולרוב אני משתיק אותה.
היום (25.3) היא התחילה נושא חדש על האצ"ל הלח"י וכל זה ואז היא הגיעה לנושא של "ההגנה" ואז היא התחילה לדבר על המנהיגים ואיך שהיא הזכירה
את זה ישר עלה לי הנושא של רבין, אז קמתי ואמרתי לה על הרצח של 19 לוחמי האצ"ל ניצולי השואה כי ידעתי שכמעט אף אחד לא יודע על זה
הרי גם לא מלמדים את זה הם עסוקים בלדבר כמה רבין גיבור...
בקיצור המורה התחילה להביא נימוקים שאין לי מושג מאיפה היא הביאה אותם והם לא היו מוכרים לי היא התחילה להגיד שאנשי האצ"ל הם אוזהרו קודם
והיה אסור להם כי הוקם צה"ל באותה תקופה ואז היא אמרה שזה כמו שאני ייקח נשק לא משנה לאיזה מטרה ויפעל..ושזה אסור, ועוד כל מיני דברים שאני לא זוכר,
בכל מקרה היא העמידה אותי במצב לא נעים שלא היה לי מה לענות לה(פעם ראשונה חח)
כמובן שאני לא מתכוון לשתוק על זה ואני בהזדמנות הראשונה מעלה תנושא שוב ואני צריך את עזרתם כדי להשפיל תמורה השמאלנית :) חחח

תודה מראש !!!

כ ה נ א = צ ד ק!!!!!!!!!!!!
יהודי בנשמה היה הסכם שהנשק ייתחלק בין ההגנה לאצ"ל.
וגם אחרי שההגנה התחילו בטבח אנשי האצ"ל הרימו דגל לבן וזה רק החריף את המצב.
הדגל הלבן לא עזר והמשיכו לטבוח באותם יהודים.
דוד בן דוריון נתן שם לתותח שפגע באלטלנה "התותח הקדוש" שיש להניח אותו בבית המקדש השלישי.
רעבין התגאה ברציחת 19 היהודים כשהוא היה שגריר ארה"ב,הוא אומר את זה לפני כולם.
יש לי ספר של מנחם בגין,אני אנסה למצוא ציטוטים בזה שהיה בין ההגנה לאצ"ל הסכם.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
« להגיב #4 ב- : מרץ 25, 2008, 22:24:48 »
באלטלנה זמם בן גוריון לרצוח את בגין באמצעות רבין.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מרץ 26, 2008, 06:07:26 »
בקוים כלליים , זה הסיפור :

לאחר קום המדינה בן גוריון החליט שעל כל הארגונים להיות חלק מצה"ל ולא ראוי שכל קבוצה תלחם לבד אלא כגוף צבאי אחד - הלח"י והאצ"ל הסכימו עם העניין ורוב לוחמיהם בגבולות השטחים שישראל השתלטה עליהם  הצתרפו לשורות צה"ל

אך היה שטחים שצה"ל לא הצליח להשתלט עליהם - כגון בירושלים העתיקה - שבהם היו יהודים תחת מצור ירדני כבד - והאצ"ל והלח"י נשארו קיימים באיזורים אלה כדי להלחם בערבים

האלטלנה הביאה לארץ נשק שנקנה עוד לפני שהמדינה קמה על ידי האצ"ל לשימוש בפעולותיו העתידיות , כאשר קמה המדינה היא נכנסה מיידית למלחמה עם רוב מדינות ערב - בתקופת ההפוגה הראשונה ,האצ"ל החליט להביא את האוניה העמוסה בנשק לארץ , בן גוריון דרש את הנשק , ולאחר שהוא ובגין הסכימו על כך שאת רוב הנשק יקבל צה"ל וחלקו ילך בעבור האצ"ל הלוחמים בירושלים - הם הגיעו לארץ - ואז בן גוריון שינה את דעתו ודרש את כל הנשק

בגין סירב - וניסה לשכנע שחייב לתת לכוחות הנצורים בירושלים חלק מהנשק . לכך נוצר המצב שבו היה התנגשות בין האצ"ל ובן גוריון

כמדומני האלטלנה ניסתה לעגון פעם אחת , והצבא לא הרשה לה לפני שתסכים לתת את הנשק - באותו נסיון - בגין עלה על הספינה . לאחר מכן הספינה המשיכה לכיוון תל אביב ,אולי כדי למשוך זמן ולתת לצד הדיפלומטי להשיג הסכם
כשהאלטלנה הגיעה לחוף תל אביב
רבין וכמה לוחמים שלו הניעו תותח (שברבות הימים כינוהו "התותח הקדוש") לכיוון הספינה
לא ברור לי אם הם התחילו לירות מכיוון שבגין לא רצה להכנע - או אוטומאטית

ראוי לומר שעל הספינה גם היו ממש ניצולי שואה שבאו לעלות לארץ מאירופה - וחלק מהם נהרגו לצד אנשי אצ"ל

כמו כן - רוב הנשק הוטבע - למרות שסיבוב נוסף עם הערבים עמד בפתח והנשק הזה היה מאד נחוץ

LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : מרץ 26, 2008, 13:35:43 »
תודה על עזרתכם!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : מרץ 26, 2008, 21:42:09 »
רבין, בר לב, דדו, ואברהם יפה הם בוגדים שהיו צריכים לעלות לגרדום ולא להגיע לאן שהגיעו, הם אינם שונים מאודי אדיב, מרקוס קלינברג, סא"ל ד"ר ישראל בר, אלחנן טננבוים, טלי פחימה, מרדכי וענונו, שבתאי קלמנוביץ', משה סנה, יעקב חזן, מאיר יערי וכו' וכו' וכו'.
בכל מדינה נורמלית, מסירת מידע מסווג ברמות הגבוהות ביותר תוך ניצול הגישה של אדם  לחומרים הללו בתוקף תפקידו לידי מדינה זרה (קל וחומר בן בנו של קל וחומר כשמדובר במעצמה עויינת כגון בירה"מ) אזי דינו מוות! בעוון בגידה, הגם שזה נמסר דרך גורם שלישי ביודעין!
תזכרו את הזוג את'ל ויוליוס רוזנברג, תזכרו את אלג'ר היס, תזכרו את קים פילבי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
« להגיב #8 ב- : מרץ 28, 2008, 16:47:52 »
וואלה גם אני אוהד כהנא
« עריכה אחרונה: מרץ 30, 2008, 00:41:28 על ידי נץ וגאה בזה »

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : אפריל 01, 2008, 20:22:13 »
קודם כל אני לומדת באולפנא שיש בה מורה שאוהבת את ערביי ארץ ישראל וחושבת שהם ערבים "טובים" אז אני מתווכחת איתה כל הזמן על זה שצריך לגרש אותם מהארץ.
יש לי טענה טובה בשביל המורה הזאת : מרוב שנאת היהודים ששלטו בארץ בזמן אלטלנה לאצ"ל ושאר היהודים שהיו גאים להיות יהודים, הם ( רבין ודוד בן גוריון) כל כך ששו לרצוח את אחיהם היהודים באצ"ל עד שאפילו לא היה אכפת להם שהנשק היה מאוד חשוב להם בגלל שבשנותיה הראשונות של מדינת ישראל בקושי היה לנו נשק, אבל הם העדיפולרצוח את אחיהםמאשר להשתמש בנשק( ועוד הסכימו להביא להם שמונים אחוז ואת העשרים אחוז ללוחמי האצ"ל בירושלים)
מקווה שזה יעזור.
ז"ל של כל לוחמי האצ"ל שנרצחו בספינת אלטלנה בדם קר.

באיזה אולפנא את לומדת?
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק עדן

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : אפריל 07, 2008, 15:17:50 »
למה אתה שואל?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
« להגיב #11 ב- : אפריל 16, 2008, 11:25:30 »
רבין, בר לב, דדו, ואברהם יפה הם בוגדים שהיו צריכים לעלות לגרדום ולא להגיע לאן שהגיעו, הם אינם שונים מאודי אדיב, מרקוס קלינברג, סא"ל ד"ר ישראל בר, אלחנן טננבוים, טלי פחימה, מרדכי וענונו, שבתאי קלמנוביץ', משה סנה, יעקב חזן, מאיר יערי וכו' וכו' וכו'.
בכל מדינה נורמלית, מסירת מידע מסווג ברמות הגבוהות ביותר תוך ניצול הגישה של אדם  לחומרים הללו בתוקף תפקידו לידי מדינה זרה (קל וחומר בן בנו של קל וחומר כשמדובר במעצמה עויינת כגון בירה"מ) אזי דינו מוות! בעוון בגידה, הגם שזה נמסר דרך גורם שלישי ביודעין!
תזכרו את הזוג את'ל ויוליוס רוזנברג, תזכרו את אלג'ר היס, תזכרו את קים פילבי.

לגבי אברהם יפה, לי אישית אין בעיה נגדו להפך אני רואה אותו כאחד המפקדים היותר נורמליים שהיו לצה"ל ובזכותו ובזכות האלוף טל(אם איני טועה) שיחררנו את חבל סיני מידי הכובש הזר.
וכל השאר מאוד נכון - הם באמת היו בוגדים, אבל לא כולם לגרדום.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק PhobetorXVII

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : אפריל 16, 2008, 18:45:37 »
ח המצב אצלך זה בידיוק כמו אצלי בבצפר גם אצלי המורה להיסטוריה שמאלנית וכול הכיתה מסתלבטת עליה ופעם אחת איזה ילד אמר מוות לערבים והבת זונה הוציאה אותו מהכיתה
« עריכה אחרונה: אפריל 16, 2008, 18:46:37 על ידי PhobetorXVII »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #13 ב- : אפריל 17, 2008, 01:15:08 »
לגבי אברהם יפה, לי אישית אין בעיה נגדו להפך אני רואה אותו כאחד המפקדים היותר נורמליים שהיו לצה"ל ובזכותו ובזכות האלוף טל(אם איני טועה) שיחררנו את חבל סיני מידי הכובש הזר.
וכל השאר מאוד נכון - הם באמת היו בוגדים, אבל לא כולם לגרדום.
מי שמבכר את אמא רוסיה על פני ישראל ומוכן לשם כך (אידאולוגית) למכור את נשמתו לקומסומול, ומעבר לכך להעביר מידע צבאי רגיש לידיים עוינות, מגע עם סוכן זר דרך גורם שלישי ביודעין, דינו מוות בעוון בגידה וריגול, גם אברהם יפה ולא אכפת איזה דברים עשה או לא עשה כמפקד.
כולם לגרדום או אל הקיר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
« להגיב #14 ב- : אפריל 17, 2008, 15:07:45 »
מי שמבכר את אמא רוסיה על פני ישראל ומוכן לשם כך (אידאולוגית) למכור את נשמתו לקומסומול, ומעבר לכך להעביר מידע צבאי רגיש לידיים עוינות, מגע עם סוכן זר דרך גורם שלישי ביודעין, דינו מוות בעוון בגידה וריגול, גם אברהם יפה ולא אכפת איזה דברים עשה או לא עשה כמפקד.
כולם לגרדום או אל הקיר.
נץ, לא ידעתי שאברהם יפה עשה זאת - טוטאלית השתנתה עמדתי לגביו, אני מתעב את הקומוניזם הארור, למשפחה שלי יש חשבון פתח ופצע פתוח עם החארות הקומוניסטיות.
ד"א הקומוסמול היה כמו הצופים של בריה"מ, אלא הוא היה רק לנוער, אז אם הוא כבר מכר את נשמתו אז הוא מכר אותה למפלגה.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #15 ב- : אפריל 17, 2008, 16:21:15 »
נץ, לא ידעתי שאברהם יפה עשה זאת - טוטאלית השתנתה עמדתי לגביו, אני מתעב את הקומוניזם הארור, למשפחה שלי יש חשבון פתח ופצע פתוח עם החארות הקומוניסטיות.
ד"א הקומוסמול היה כמו הצופים של בריה"מ, אלא הוא היה רק לנוער, אז אם הוא כבר מכר את נשמתו אז הוא מכר אותה למפלגה.
טעות שלי, לא הקומסומול, התכוונתי לקומינטרן/קומאינפורם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל