כתב נושא: חיים, אולי מספיק עם הליקוקים המגוחכים האלה לאוהדי בית"ר?  (נקרא 6325 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני מבין את הרצון שלך שהם יתמכו בארגון שלנו, אבל עשית מהם צדיקים גמורים, אוהבי ישראל שתמיד התקשורת מחפשת אותם..

אז בוא אני יספר לך כמה דברים על אוהדי בית"ר, היהודים היקרים: אין אף קבוצה בליגה שהגיעה למשחק בטדי וכל האוהדים שלה חזרו הביתה בריאים ושלמים. תמיד אחרי המשחקים האוהדים של ביתר מחפשים לריב מכות ולהרביץ לאוהדים אחרים סתם בלי סיבה. הם רוצים להראות שהם גברים. והכי מצחיק זה שהם גם מתגאים בזה.
השנאה של אוהדי בית"ר היא לא רק נגד ערבים כמו שהם מנסים לתאר את זה, היא פשוט נגד כל העולם. גם אני, בתור אוהד של הפועל פ"ת (ימני בדעותי ותומך בארגון שלך), קיבלתי אבנים לאוטובוס אחרי משחק נגד בית"ר בטדי יחד עם עוד ילדים ונשים שבסך הכל רצו לראות משחק כדורגל ולחזור הביתה בשלום בלי שום סיבה. גם במגרש הביתי שלנו אוהדי ביתר הגיעו לפני כמה שנים וברגע שהתברר להם שאין כרטיסי נוער הם נעמדו מאחורי היציע של האוהדים שלנו וזרקו עלינו אבנים. את האמת, יש המון אוהדי בית"ר שאני לא מבדיל בינהם לבין החמאסניקים. נכון שזה לא כולם (למרות שבהחלט אי אפשר לקרוא לכזאת כמות קומץ), ונכון שחלק מהדברים שאתה אומר עליהם נכונים, אבל מכאן ועד לקדושים שעשית אותם ההבדל הוא גדול מאוד. ואני רוצה להדגיש, אני תומך של הארגון שלך ומעביר את הביקורת הזאת בתור ביקורת בונה כי זה פשוט הציק לי אחרי שבתקופה האחרונה ראיתי את כל הסרטונים עם הפניות לאוהדי ביתר וההתחנפות המוגזמת אליהם.
« עריכה אחרונה: מרץ 25, 2008, 07:32:11 על ידי Scarface »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

אני מגנה את האלימות של אוהדי בית"ר כלפיי האוהדים יהודים של קבוצות-יהודיות!!!!!!
הם צריכים למקד את האלימות נגד אוהדים של בני-סכנין/אחי-נצרת/ערבים.......
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ברור שאנחנו מתנגדים לאלימות נגד יהודים רק כי הם אוהדים של קבוצות אחרות. ומה שאתה מתאר היא התנהגות פסולה לגמרי. אבל אני מאמין שהרוב המכריע של אוהדי בית''ר לא עושים דברים כאלה. אני אישית מכיר הרבה אוהדי בית''ר, כולל קרוביי בארץ ישראל, והם לא היו עושים דברים כאלה והם היו מגנים אלימות לא מוצדקת נגד יהודים.

SCARFACE, אתה יהודי טוב ונאמן. לכן, אנא תשכח לרגע שאתה אוהד של קבוצה אחרת. אני שואל אותך בכנות: האם אתה לא מרגיש גאווה כשאוהדי בית''ר מרימים את הסמל של תנועת כך הקדושה? האם לא הרגשת גאווה כשאוהדי בית''ר שרקו וצעקו קריאות בוז נגד יצחק רעבין שרצח בדם קר 19 יהודים גיבורים של האצ''ל באלטלנה? האם אתה לא מתרגז כשהתשקורת מגנה את אוהדי בית''ר בו בזמן שאותה תשקורת משבחת את הערבים שרוצים להשמיד אותנו?

אני טוען שהרוב המכריע של אוהדי בית''ר הם יהודים טובים ואני אוהב אותם. ומה שאתה אומר על הרצון לקבל יותר תמיכה לתנועה שלנו, זה לאו דוקא נכון: כמו שאתה יודע, הרבה אנשים לא אוהבים כשאני מגן על אוהדי בית''ר. יתכן שאנחנו מאבדים יותר תמיכה ממה שאנחנו משיגים. לא יודע. אבל אני כן חושב שעושים אי צדק נגד אוהדי בית''ר, וכשעושים אי צדק נגד תומכי כהנא, לדעתי אסור לנו לשתוק.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
כשמכבי ת"א שיחקה בסכנין קיבלתי איחולי הצלחה מאוהדי בית"ר.כשאמרתי לאוהדי בית"ר שאני בעד כהנא הם ברכו אותי ואמרו לי שאני אח שלהם.
לדעתי אין מקום להשוות יהודי לחמאס.
כהניסטים מרביצים גם לימנים ולהפך וזה לא קשור לבית"ר י"ם.גם כאן בפורום ובאינטרנט היו מריבות בין גולשים.
חיים בן פסח לא לקקן מטבעו,נהפוך הוא בגלל שהוא אומר את האמת הקשה הוא מאבד פופולריות.
אבל חיים בן פסח לא יבוא למי שנושא את דגל כ"ך או את תמונת הרב כהנא וירביץ לו.
חיים כתלמידו של הרב כהנא רואה במי שמעריץ את הרב כהנא יהודי טוב.
מה רצית שחיים יטיף לאוהדי בית"ר לתמוך בשלום עכשיו?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
SCARFACE , קודם כל המילה "ליקוקים" היא מילה מיותרת לדעתי ועוד כל מיני התבטאויות, אתה קודם כל צריך לכבד את חיים בן פסח הרי הוא בן אדם שאכפת לו, אם לא היה אכפת לו
הוא היה יושב בארצות הברית אומר יאללה שיעשו מה שרוצים בארץ ישראל אני פה הם שמה וטוב לי, אבל לא הוא נלחם מקריב ומשקיע המון עבור הארץ שאנחנו חיים בה!!!
ואתה לא יכול לבוא ולומר דברים כאלה זה קודם כל.
דבר שני אני מסכים איתך ולא מסכים איתך, לדעתי לא צריך לעשות מאוהדי ביתר כאלה צדיקים כי הם לא, הם הרבה יותר אלימים מהרבה קבוצות בליגה זה נכון  אבל
בסך הכל יש לי מלא חברים אוהדי ביתר וכיף לשמוע תקריאות שלהם נגד הערבים ולשמוע שהם יוזמים דברים נגד הערבים, או דברים לטובת התעמולה של הימין כמו הנפת דגל כך
או שריקות הבוז לרבין
אז אני מציע שתסתכל על שתי הצדדים....

אגב, ברוך הבא לפורום!

מנותק אור חיימוביץ

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • "הקם להורגך השקם להורגו"
מקרי אלימות בין יהודים תמיד יהיה, בסך הכל זה מריבה לגיטימית סביב כדורגל וזה קורה בכל מקום בעולם.
אנשים אוהבים אלימות, זה כמו שיהיה מכות שלא קשורות אליך, אתה לא תסתכל בהנאה? תודה שזה כיף לראות מכות.. אבל בלי קשר.. תמיד יש אנשים כאלה וכאלה..

יאללה בית"ר, יאללה כך
היום כולם יודעים - כהנא צדק.
"הקם להורגך השקם להורגו"

מנותק BJ

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • ישראל שלנו
כשמכבי ת"א שיחקה בסכנין קיבלתי איחולי הצלחה מאוהדי בית"ר.כשאמרתי לאוהדי בית"ר שאני בעד כהנא הם ברכו אותי ואמרו לי שאני אח שלהם.
לדעתי אין מקום להשוות יהודי לחמאס.
כהניסטים מרביצים גם לימנים ולהפך וזה לא קשור לבית"ר י"ם.גם כאן בפורום ובאינטרנט היו מריבות בין גולשים.
חיים בן פסח לא לקקן מטבעו,נהפוך הוא בגלל שהוא אומר את האמת הקשה הוא מאבד פופולריות.
אבל חיים בן פסח לא יבוא למי שנושא את דגל כ"ך או את תמונת הרב כהנא וירביץ לו.
חיים כתלמידו של הרב כהנא רואה במי שמעריץ את הרב כהנא יהודי טוב.
מה רצית שחיים יטיף לאוהדי בית"ר לתמוך בשלום עכשיו?

מילים כדורבנות

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מקרי אלימות בין יהודים תמיד יהיה, בסך הכל זה מריבה לגיטימית סביב כדורגל וזה קורה בכל מקום בעולם.
אנשים אוהבים אלימות, זה כמו שיהיה מכות שלא קשורות אליך, אתה לא תסתכל בהנאה? תודה שזה כיף לראות מכות.. אבל בלי קשר.. תמיד יש אנשים כאלה וכאלה..

יאללה בית"ר, יאללה כך
התגובה שלך בדיוק הצדיקה את מה שאמרתי. אני לא מבין את הראש שלך!
אני יהודי, אתה יהודי.  האם זה נשמע לך הגיוני לזרוק עלי אבנים רק בגלל שאתה אוהד בית"ר ואני אוהד הפועל פ"ת? לזה אתה קורא מריבה לגיטמית?
ולחיים- תודה על התגובה ואני מצטער אם הגזמתי עם הכותרת.

אגב, יהודי ימני בנשמה, אני ממש לא חדש פה, אני פשוט לא מגיב הרבה. אבל אני קורא כבר חצי שנה בערך.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
מי זורק אבנים?לא מאמין שאוהדי בית"ר יזרקו אבנים על אוהדי הפועל פ"ת.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
מי זורק אבנים?לא מאמין שאוהדי בית"ר יזרקו אבנים על אוהדי הפועל פ"ת.

לא יודע לגבי הפועל אך המיניבוס שלנו חטף מהם כמה אבנים
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק יקיר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אנחנו לא זורקים אבנים ולא מרביצים לאף אחד שלא מגיע לו

מנותק יקיר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני מבין את הרצון שלך שהם יתמכו בארגון שלנו, אבל עשית מהם צדיקים גמורים, אוהבי ישראל שתמיד התקשורת מחפשת אותם..

אז בוא אני יספר לך כמה דברים על אוהדי בית"ר, היהודים היקרים: אין אף קבוצה בליגה שהגיעה למשחק בטדי וכל האוהדים שלה חזרו הביתה בריאים ושלמים. תמיד אחרי המשחקים האוהדים של ביתר מחפשים לריב מכות ולהרביץ לאוהדים אחרים סתם בלי סיבה. הם רוצים להראות שהם גברים. והכי מצחיק זה שהם גם מתגאים בזה.
השנאה של אוהדי בית"ר היא לא רק נגד ערבים כמו שהם מנסים לתאר את זה, היא פשוט נגד כל העולם. גם אני, בתור אוהד של הפועל פ"ת (ימני בדעותי ותומך בארגון שלך), קיבלתי אבנים לאוטובוס אחרי משחק נגד בית"ר בטדי יחד עם עוד ילדים ונשים שבסך הכל רצו לראות משחק כדורגל ולחזור הביתה בשלום בלי שום סיבה. גם במגרש הביתי שלנו אוהדי ביתר הגיעו לפני כמה שנים וברגע שהתברר להם שאין כרטיסי נוער הם נעמדו מאחורי היציע של האוהדים שלנו וזרקו עלינו אבנים. את האמת, יש המון אוהדי בית"ר שאני לא מבדיל בינהם לבין החמאסניקים. נכון שזה לא כולם (למרות שבהחלט אי אפשר לקרוא לכזאת כמות קומץ), ונכון שחלק מהדברים שאתה אומר עליהם נכונים, אבל מכאן ועד לקדושים שעשית אותם ההבדל הוא גדול מאוד. ואני רוצה להדגיש, אני תומך של הארגון שלך ומעביר את הביקורת הזאת בתור ביקורת בונה כי זה פשוט הציק לי אחרי שבתקופה האחרונה ראיתי את כל הסרטונים עם הפניות לאוהדי ביתר וההתחנפות המוגזמת אליהם.

בואנה אתה אחד החרטטנים הגדולים
אתה משווה אותנו לחמסניקים? אז אתה לא פחות גרוע מערבי
יש לכם הרבה מה ללמוד מאיתנו
יפח אשפה
לאחים שלך אתה קורא חמסניקים
ואחר כך תתפלא למה תקבל אבנים
אני כמה שנים מגיע לאצטדיון המחורבן שלכם
ואף פעם לא ראיתי שם אבנים ומכות
אז אל תעבוד פה על אף אחד
« עריכה אחרונה: מרץ 26, 2008, 15:42:17 על ידי יקיר »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אנחנו לא זורקים אבנים ולא מרביצים לאף אחד שלא מגיע לו

אתה אישית לא.
אותם כמה זרקו אבנים על מכוניות בשביל הכיף.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק ברוך גולדשטיין המלך

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני לא אוהד ביתר ..
שים לב אבל שבכל הסרטונים חיים אומר "הרוב המכריע" או משהו שמדגיש שלא כל האוהדים כאשר הוא מתכוון לאוהדי ביתר הטובים ...
יש גם את האנשים שחשים שהם ממשפחת אלפרון  ובאים 17 ילדים על ילד בן 12 ומפוצצים אותו-הם סתם נבלות
זהו
« עריכה אחרונה: מרץ 26, 2008, 20:36:42 על ידי ברוך גולדשטיין המלך »

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בואנה אתה אחד החרטטנים הגדולים
אתה משווה אותנו לחמסניקים? אז אתה לא פחות גרוע מערבי
יש לכם הרבה מה ללמוד מאיתנו
יפח אשפה
לאחים שלך אתה קורא חמסניקים
ואחר כך תתפלא למה תקבל אבנים
אני כמה שנים מגיע לאצטדיון המחורבן שלכם
ואף פעם לא ראיתי שם אבנים ומכות
אז אל תעבוד פה על אף אחד
חבל על הזמן ילדון, אתה אפילו לא שווה תגובה.

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
שמע,כל פעם שיש מכות וכאלה זה לא סתם,אף פעם לא ראיתי מכות עם הפועל פ"ת(אוי אוי אוי אוי ליגה לאומית  ;D)
לכל מכות יש סיבה.

ותאמין לי שאם היינו שונאים את שאר הקבוצות כמו הערבים אז כל משחק היה נגמר בהרוגים,כי את הערבים אנחנו לא רואים מחוץ לאצטדיון את שאר האוהדים כן.

עד המוות בית"ר!!!!
כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
שמע,כל פעם שיש מכות וכאלה זה לא סתם,אף פעם לא ראיתי מכות עם הפועל פ"ת(אוי אוי אוי אוי ליגה לאומית  ;D)
לכל מכות יש סיבה.

ותאמין לי שאם היינו שונאים את שאר הקבוצות כמו הערבים אז כל משחק היה נגמר בהרוגים,כי את הערבים אנחנו לא רואים מחוץ לאצטדיון את שאר האוהדים כן.

עד המוות בית"ר!!!!

חחח אתה חושב שאתה מאפיונר תגיד לי?

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חחח אתה חושב שאתה מאפיונר תגיד לי?
מה הקשר יא חתיכת אהבל?
למה סתם לזרוק דברים לאוויר,למה סתם לנסות לריב למה?
« עריכה אחרונה: מרץ 27, 2008, 18:34:13 על ידי ניר »
כהנא צדק!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

חבר'ה, בבקשה אל תעליבו אחד את השני. אנחנו לא יכולים לנהל דיון בלי עלבונות? כולנו יהודים. אפשר לא להסכים בלי להעליב.

יש אנשים טובים ורעים בכל קבוצה. לדעתי הרוב המכריע של אוהדי בית''ר הם יהודים טובים. אבל תמיד יש אוהדים בודדים שעושים דברים רעים. אנחנו לא מצדיקים אלימות נגד יהודים בלי סיבה, ואני יודע שהיו מקרים כאלה פה ושם. אבל להאשים את רוב אוהדי בית''ר, זה לא הוגן. הרוב לא ככה.
« עריכה אחרונה: מרץ 27, 2008, 18:40:13 על ידי חיים בן_פסח »

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מה הקשר יא חתיכת אהבל?
למה סתם לזרוק דברים לאוויר,למה סתם לנסות לריב למה?

תראה אני לא מבין אתה אשכרה חושב שאתם בארגון פשע?מזה משחקים היו נגמרים בהרוגים מה אתה מפגר?חושב זה עולם תחתון

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חיים צודק!!!
אתם חייבים להפסיק! לפחות בפורום לא לדבר ככה אחד לשני !!
גם במגרש אתם לא צריכים להתנהג ככה אבל זה חלק מהכדוגרל לצערינו הרב
בלי דם בסוף משחק אנשים לא הולכים הביתה אין מה לעשות :/

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תראה אני לא מבין אתה אשכרה חושב שאתם בארגון פשע?מזה משחקים היו נגמרים בהרוגים מה אתה מפגר?חושב זה עולם תחתון

תשמע לא הבנת למה התכוונתי,אז אולי נסביר יותר טוב.

אם היינו רואים את אוהדי סכנין\נצרת וכדומה
פשוט מאוד היו הרוגים,זה לא סוד!!!
את שאר הקבוצות אתה כן רואה,ואין הרוגים תודה לאל בגלל שזאת לא אותה שנאה!

וכדאי לך להרגיע בדיבור שלך זריז...
כהנא צדק!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

בסדר, אסגור את האשכול כי אנחנו לא רוצים מריבות בין יהודים טובים. אני מבקש שתכבדו אחד את השני.