חדשות ודיונים > ארכיון דיון כללי

בדיחות ערבים

(1/4) > >>

Dante:
היה כנס שליחי אלוהים בשמיים, וסביב השולחן ישבו משה רבנו, ישו, בודהה ומוחמד ימ"ש.
משה רבנו העלה את הנושא הבא לסדר היום:

רבותיי, התכנסנו כדי להקל על הבעיות בעולם.
אני אגרום ליהודים עשירים לעזור לנזקקים נוצרים ובודהיסטים.

ישו, אתה תגרום לנוצרים לגלות חמלה ליהודים ולעזור להם

בודהה, אתה תראה למטיילים בהודו שהרוחניות העולמית באה מהתורה בעצם

"ומה איתי"? שאל מוחמד את משה רבנו...

אה כן, תביא לנו 3 קפה  וכמה בקלוואות...

:D

Berk0:
איך מנקים בית של ערבי? עם מג''ב!

כמה ערבים צריך בשביל לצבוע קיר באדום ? תלוי כמה דם יש בכול אחד.

מה זורקים לערבי שנפל לים? את האישה והילדים

איך קורצים לילדה ערביה? דרך הכוונת

מה ההבדל בין חתול דרוס לערבי דרוס? לפני החתול יש סימני בלימה

משפחה ערבית, אבא, אמא וילד, מחליטה להתגייר. אז הם הולכים לרב רפורמי והוא אומר להם שבשביל להיות יהודים עליהם לחצות שדה מוקשים תוך שהם צועקים שהם יהודים. אז האבא נכנס לשדה, צועק: "אני יהודי, אני יהודי" ויוצא בשלום. האמא גם נכנסת, וגם היא צועקת: "אני יהודיה, אני יהודיה" ועוברת בשלום. אז הבן נכנס ומיד הוא עולה על מוקש ומתפוצץ. אז האמא אומרת לאבא: "ראית את זה?" אז הוא אומר לה: "עזבי, עוד ערבי הלך

מה זה ערבי שעובד בתנובה? חרא בלבן

מה זה שחור חום ומתלבש יפה על ערבי? רוטווילר

ילד ערבי אחד בשם אפ'נר, הולך לבית ספר יהודי. אומרת לו המורה: אפ'נר, אם אתה רוצה שהילדים לא יציקו לך אתה צריך להתנהג כיהודי. מהיום קוראים לך אבנר. באותו יום שיחק הילד הערבי בכדורגל, ניצח במשחק ונהיה למלך הכיתה. כשחזר הביתה אמרה לו אימו: "אפ'נר, לך לשטוף כלים ולעשות שיעורי בית." אמר לה הילד: "אמא, מהיום קוראים לי אבנר, אני יהודי." שמעה זאת האם והכניסה לו סטירה מצלצלת. כשחזר האב הביתה סיפרה לו האם מה אמר בנם והוא התרגז מאוד והכניס לו מכות גם כן. למחרת הלך הילד לבית הספר כשהוא סגול מרוב המכות שחטף. "מה קרה?" שאלה אותו המורה. "אל תשאלי", אומר לה הילד הערבי, "אתמול בערב תפסו אותי שני ערבים והכניסו לי מכות

שלושה ערבים נוסעים בג'יפ. פתאום הג'יפ מחליק לתהום, מתהפך וכולם נהרגים. מה חבל? שהיה מקום אחד פנוי

מה זה ערבי בן 18? פשלה של צה"ל

מה זה ערבי בן 61? פשלה של הפלמ"ח

כתב אחד הגיע לאתר בניה אחד כדי לעשות מחקר קטן על סדר היום של פועלי הבניין. הולך לאחד מהם ושואל אותו: "מה הסדר יום שלך?", עונה לו הפועל: "קם בבוקר, בא לעבודה, דופק זעתר ומתחיל לעבוד". הולך לעוד אחד ושואל אותו אותה שאלה: "מה הסדר יום שלך"? - "קם בבוקר, בא לעבודה, דופק זערת ומתחיל לעבוד". ככה כל אחד מפועלי הבניין עונה לו.
הכתב מגיע לפועל אחד ושואל אותו: "מה הסדר יום שלך?", עונה לו הפועל: "קם בבוקר, בא לעבודה ומתחיל לעבוד". שואל אותו הכתב: "מה, אתה לא דופק זעתר??", ענה לו הפועל: "אני זעתר...".

מה זה ערבי אחד בים?
polution
מה זה כל הערבים בים?
solution

מה זה 5 אמריקאים ב GMC?
צוות לעיניין
מה זה 5 ערבים בGMC?
צוות לבניין

איש אחד עובר ליד הירקון ורואה ילד שותה מהמים. שואל אותו: "ילד אתה לא יודע שאסור לשתות את המים של הירקון???", הילד מפסיק לשתות, ושואל אותו במבטא ערבי כבד: "מה אמרת?", עונה לו האיש: "לא חשוב, תמשיך לשתות..."

מה נראה טוב על ערבי?
אזיקים!

4 ערבים נוסעים בניידת... מי נוהג?
השוטר!

איך יודעים מה יהיה העתיד של ערבי..???
תשובה: זורקים משהו על הקיר ואז רואים...
אם זה נדבק הוא יהיה סייד
אם זה נופל הוא יהיה רצף..

מה ההבדל בין ערבי לטרמפולינה?
על טרמפולינה אסור לקפוץ עם נעליים

Dante:

--- ציטוט של: Berk0 על אוקטובר 19, 2006, 18:51:51 ---איך מנקים בית של ערבי? עם מג''ב!

כמה ערבים צריך בשביל לצבוע קיר באדום ? תלוי כמה דם יש בכול אחד.

מה זורקים לערבי שנפל לים? את האישה והילדים

איך קורצים לילדה ערביה? דרך הכוונת

מה ההבדל בין חתול דרוס לערבי דרוס? לפני החתול יש סימני בלימה

משפחה ערבית, אבא, אמא וילד, מחליטה להתגייר. אז הם הולכים לרב רפורמי והוא אומר להם שבשביל להיות יהודים עליהם לחצות שדה מוקשים תוך שהם צועקים שהם יהודים. אז האבא נכנס לשדה, צועק: "אני יהודי, אני יהודי" ויוצא בשלום. האמא גם נכנסת, וגם היא צועקת: "אני יהודיה, אני יהודיה" ועוברת בשלום. אז הבן נכנס ומיד הוא עולה על מוקש ומתפוצץ. אז האמא אומרת לאבא: "ראית את זה?" אז הוא אומר לה: "עזבי, עוד ערבי הלך

מה זה ערבי שעובד בתנובה? חרא בלבן

מה זה שחור חום ומתלבש יפה על ערבי? רוטווילר

ילד ערבי אחד בשם אפ'נר, הולך לבית ספר יהודי. אומרת לו המורה: אפ'נר, אם אתה רוצה שהילדים לא יציקו לך אתה צריך להתנהג כיהודי. מהיום קוראים לך אבנר. באותו יום שיחק הילד הערבי בכדורגל, ניצח במשחק ונהיה למלך הכיתה. כשחזר הביתה אמרה לו אימו: "אפ'נר, לך לשטוף כלים ולעשות שיעורי בית." אמר לה הילד: "אמא, מהיום קוראים לי אבנר, אני יהודי." שמעה זאת האם והכניסה לו סטירה מצלצלת. כשחזר האב הביתה סיפרה לו האם מה אמר בנם והוא התרגז מאוד והכניס לו מכות גם כן. למחרת הלך הילד לבית הספר כשהוא סגול מרוב המכות שחטף. "מה קרה?" שאלה אותו המורה. "אל תשאלי", אומר לה הילד הערבי, "אתמול בערב תפסו אותי שני ערבים והכניסו לי מכות

שלושה ערבים נוסעים בג'יפ. פתאום הג'יפ מחליק לתהום, מתהפך וכולם נהרגים. מה חבל? שהיה מקום אחד פנוי

מה זה ערבי בן 18? פשלה של צה"ל

מה זה ערבי בן 61? פשלה של הפלמ"ח

כתב אחד הגיע לאתר בניה אחד כדי לעשות מחקר קטן על סדר היום של פועלי הבניין. הולך לאחד מהם ושואל אותו: "מה הסדר יום שלך?", עונה לו הפועל: "קם בבוקר, בא לעבודה, דופק זעתר ומתחיל לעבוד". הולך לעוד אחד ושואל אותו אותה שאלה: "מה הסדר יום שלך"? - "קם בבוקר, בא לעבודה, דופק זערת ומתחיל לעבוד". ככה כל אחד מפועלי הבניין עונה לו.
הכתב מגיע לפועל אחד ושואל אותו: "מה הסדר יום שלך?", עונה לו הפועל: "קם בבוקר, בא לעבודה ומתחיל לעבוד". שואל אותו הכתב: "מה, אתה לא דופק זעתר??", ענה לו הפועל: "אני זעתר...".

מה זה ערבי אחד בים?
polution
מה זה כל הערבים בים?
solution

מה זה 5 אמריקאים ב GMC?
צוות לעיניין
מה זה 5 ערבים בGMC?
צוות לבניין

איש אחד עובר ליד הירקון ורואה ילד שותה מהמים. שואל אותו: "ילד אתה לא יודע שאסור לשתות את המים של הירקון???", הילד מפסיק לשתות, ושואל אותו במבטא ערבי כבד: "מה אמרת?", עונה לו האיש: "לא חשוב, תמשיך לשתות..."

מה נראה טוב על ערבי?
אזיקים!

4 ערבים נוסעים בניידת... מי נוהג?
השוטר!

איך יודעים מה יהיה העתיד של ערבי..???
תשובה: זורקים משהו על הקיר ואז רואים...
אם זה נדבק הוא יהיה סייד
אם זה נופל הוא יהיה רצף..

מה ההבדל בין ערבי לטרמפולינה?
על טרמפולינה אסור לקפוץ עם נעליים

--- סוף ציטוט ---

חזק, תביאו עוד  :P

Berk0:
מוסלמי אחד מת בתאונת דרכים. הוא עולה לגן עדן ופוגש את פיטר הקדוש.

"שלום לך ידידי", הקדוש מברך אותו ואומר, "אני פיטר הקדוש."

"אין לך מושג כמה אני מתרגש", אומר המוסלמי לפיטר הקדוש, "אבל אני מוסלמי ואני רוצה לראות את מוחמד, איפה אוכל למצוא אותו?"

"תעלה במדרגות", משיב לו פיטר הקדוש, "שם תפגוש את מוחמד."

הוא עולה במדרגות ופוגש שם את משה רבנו שמברך אותו ומציג את עצמו.

"כבוד הוא לי לפגוש אותך משה", אומר המוסלמי, "אבל אני מוסלמי ואני רוצה לפגוש את מוחמד, איפה אוכל למצוא אותו?"

"תעלה במדרגות", משיב לו משה רבנו, "שם תפגוש את מוחמד."

המוסלמי עולה במדרגות ורואה כדור אור ענק שמברך אותו ומציג את עצמו כאלוהים.

המוסלמי שלא יכול להחזיק את סיפוקו, מתפלל ומהלל את אלוהים ואז מבקש ממנו, "אלוהים, אפשר לראות את מוחמד?"

"בסדר", אומר לו אלוהים, "אולי תרצה גם כוס קפה עם זה?"

"כן, תודה!", אומר המוסלמי.

"מוחמד", צועק אלוהים בקול חזק, "תביא שני קפה..."

Dante:

--- ציטוט של: Berk0 על אוקטובר 19, 2006, 19:32:47 ---מוסלמי אחד מת בתאונת דרכים. הוא עולה לגן עדן ופוגש את פיטר הקדוש.

"שלום לך ידידי", הקדוש מברך אותו ואומר, "אני פיטר הקדוש."

"אין לך מושג כמה אני מתרגש", אומר המוסלמי לפיטר הקדוש, "אבל אני מוסלמי ואני רוצה לראות את מוחמד, איפה אוכל למצוא אותו?"

"תעלה במדרגות", משיב לו פיטר הקדוש, "שם תפגוש את מוחמד."

הוא עולה במדרגות ופוגש שם את משה רבנו שמברך אותו ומציג את עצמו.

"כבוד הוא לי לפגוש אותך משה", אומר המוסלמי, "אבל אני מוסלמי ואני רוצה לפגוש את מוחמד, איפה אוכל למצוא אותו?"

"תעלה במדרגות", משיב לו משה רבנו, "שם תפגוש את מוחמד."

המוסלמי עולה במדרגות ורואה כדור אור ענק שמברך אותו ומציג את עצמו כאלוהים.

המוסלמי שלא יכול להחזיק את סיפוקו, מתפלל ומהלל את אלוהים ואז מבקש ממנו, "אלוהים, אפשר לראות את מוחמד?"

"בסדר", אומר לו אלוהים, "אולי תרצה גם כוס קפה עם זה?"

"כן, תודה!", אומר המוסלמי.

"מוחמד", צועק אלוהים בקול חזק, "תביא שני קפה..."

--- סוף ציטוט ---

מה יש לערבים האלה עם קפה  ::)

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה